Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 33426 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 10:55 - pre 110 meseci
Citat:
IUOP_1:

kakvo je bilo stanje na Kosovu posle rata

Pa, bilo je takvo da je
šverc nafte
bila jedna od najfunkcionalnijih institucija pod okriljem Srbije.
Novac koji je slan Srbijancima na kosovu je najčešće završavao u džepoviva kriminalaca
a u vezi čega teku neka sudjenja.

Terete se da su u toku 2003, 2004. i 2005. godine nezakonito prisvojili više od 850 miliona dinara, saopštilo je ranije tužilaštvo za organizovani kriminal.

Mediji su ranije preneli da je trebalo da stambeni objekti na Kosovu budu u naselju Lamela u severnoj Kosovskoj Mitrovici i da je plan napravljen 2002. godine, a ugovori su potpisani 2004. i to sa rokom izgradnje od 12 meseci.

Stanovi, međutim, nisu izgrađeni, a umesto stanova, danas je na lokaciji pređvidenoj za zgrade samo betonska ploča koju deca koriste kao igralište.


Itd...
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:05 - pre 110 meseci
Citat:
2012: Na osnovu cega neko ko ima drugacije informacije, drugacija saznanja i drugaciji nacin razmisljanja mora biti "zadojen placeni trol" ?

Pomisli malo da li si ti mozda neuk, neinformisan, slep kod ociju. Mozda si ti zadojen trol, jos gore na sve zadojen trol kojeg ne placaju.


Gore od toga da si placen da tako mislis kako ti mislis tj. iskazujes misljenje ovde je da za to nisi placen.
 
+2

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:08 - pre 110 meseci
Citat:
hotchimney:
Pa, bilo je takvo da je šverc nafte bila jedna od najfunkcionalnijih institucija pod okriljem Srbije.

I po tome se ovi slucajevi razlikuju od slicnih pljacki u Srbiji po cemu...?
Po tome sto ovo ima plast patriotizma, a ostale pljacke su obicne?

A drugo, na severu su funkcionisale institucije ne pod okriljem Srbije, vec institucije drzave Srbije.
To sto ih gasimo da bi dobili datum za pocetak pregovora sa EU, mora da je mnogo dobar potez...
Evo, vec vidim kako dobro zivimo u Srbiji kad smo se resili kosovskog balasta!
Ma i ranije smo trebali da ih pogasimo..
 
+2

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:30 - pre 110 meseci
Izgleda da su neki koji se ovde javljaju bili 1999 na Kosovu i Metohiji,
ali na strani NATO agresora.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:36 - pre 110 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Gore od toga da si placen da tako mislis kako ti mislis tj. iskazujes misljenje ovde je da za to nisi placen.


Bice da si ti samo jos jedan iz mraka. Ako uspes da progledas i vidis svetlost, videces da je sve drugacije od onoga u sta su te ubedili. Videces boje, a ne samo sivilo. Kao sto rekoh, ako uspes da progledas i izadjes iz mraka.
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:54 - pre 110 meseci
Citat:
branko tod: Izgleda da su neki koji se ovde javljaju bili 1999 na Kosovu i Metohiji,
ali na strani NATO agresora.


I 2015. su i dalje na strani agresora.
 
+2

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 11:55 - pre 110 meseci
I Martinović nije vraćao kredit pa mu turili flašu za kaznu.

http://www.vesti-online.com/Ve...157/Flasa-koja-je-zapocela-rat
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+1

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 12:30 - pre 110 meseci
@2012
Citat:
Apsolutno sve si promasio, bukvalno sve.


Hvala sto si mi otvorio oci. Nego, ako za takve komentare ne dobijas pare... onda je to, IMHO, stvarno zalosno stanje svesti.
Podseca me na ovog lika kome je sve jasno, zato sto je, naravno, "best of the best, of the best...":



 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 13:14 - pre 110 meseci
Citat:
IUOP_1:

na severu su funkcionisale institucije ne pod okriljem Srbije

Zar ne misliš da je tačnije "na severu su funkcionisale pljačke pod okriljem Srbije"?

Još što se tiče "institucija" Srbije vezano za Kosovo.
Danas se te "institucije" svode na podelu partijskih fotelja za beskorisnu "Kancelarija za Kosovo i Metohiju".

Srbi koji žive na KiM i za koje se izdvaja novac iz budžeta ne dobijaju taj novac.
Dakle, ne postoje nikakve "institucije" u smislu namene tih institucija
već postoji samo raspodela unutar - partijskih kvota za fotelje.

Osim toga Srbija nije država
jer ne zna svoje granice
jer ne poštuje svoje zakone
jer je gaze strane čizme
jer su najviši funkcioneri sa falsifikovanim dokumentima
itd.
a što je već xyz puta objašnjeno


Umesto da se oni koji su Srbiju uvukli u rat sa celim svetom
lade na suvom i budjavom lebu i vodi okovani u zardjale lance
da im se pokidaju lažne lente i ordenja za hrabrost i zasluge
da im se ukinu povlastice
da odgovaraju za promašaje
za pljačke
za raspad države
itd.

evociraju se uspomene na budalaštine
a sve u cilju i na način
da se svi drugi okrive
za sopstvene promašaje
i izvrda odgovornost.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:10 - pre 110 meseci
Citat:
hotchimney:
Zar ne misliš da je tačnije "na severu su funkcionisale pljačke pod okriljem Srbije"?


Ako je za tebe pljacka kad negde postoji ispostava Poste Srbije ili
osnovna skola koja je pod nadleznoscu Ministarstva prosvete Republike Srbije,
onda to ne znaci da ti nepoznajes situaciju na terenu, vec samo trolujes i flejmujes
pa posto ja to smatram ogavnim ponasanjem, slobodan si da to radis sa nekim drugim.
 
+1

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:22 - pre 110 meseci
^

Ne primaj se, chimneyskot je uvek voleo da ga glodje samo tako.





Krajnje je vreme da uradi DNK analizu sebi i potomcima, komsije mu nikad nece reci ko je tata.
 
+3

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:31 - pre 110 meseci
Citat:
hotchimney:



Umesto da se oni koji su Srbiju uvukli u rat sa celim svetom
lade na suvom i budjavom lebu i vodi okovani u zardjale lance
da im se pokidaju lažne lente i ordenja za hrabrost i zasluge
da im se ukinu povlastice
da odgovaraju za promašaje
za pljačke
za raspad države
itd.

evociraju se uspomene na budalaštine
a sve u cilju i na način
da se svi drugi okrive
za sopstvene promašaje
i izvrda odgovornost.


To je deo tradicije i kulture srpskog naroda od Boja na Kosovu naovamo i nemoj da rusis nesto sto je vekovima gradjeno. Mitovi i legende (sto lazniji to bolje) su osnovni eliksiri zivota i predstavljaju glavnu hranu vecini supljoglavih. Normalno postoji i jedan deo racionalni, trezvenih i pametnih ljudi, ali nazalost nalaze se u manjini i nemaju snage da pobede supljoglave. Supljoglavi kroz demokratske izbore biraju svoje narodne "delegate" koji kasnije pomazu supljoglavima u ocuvanju sto je moguce laznih mitova i legendi. Tako se na iznenadjenje jednog dela sveta iznova i iznova stvara nova i usavrsenija generacija supljoglavih.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:32 - pre 110 meseci
^IUOP_1


Ovde sam konkretno naveo na šta se odnosi kad govorim o kriminalcima na institucionalnim jaslama. Tu se pominje da je opljačkano 850 miliona dinara.
Da li je pokraden i neki novac za izgradnju Pošte, škole i slično
ne bih znao reći.

Ono što je interesantno,
kad pošten čovek konkuriše za posao u školi, pošti, itd.
mora da podnese
uverenje da se protiv njega ne vodi istraga.

E sad, vezano za slučaj koji sam napred linkovao
i pljačku od 850 miliona dinara,
oni koji se terete za tu pljačku
su pod istragon.
Medjutim, njima su u medjuvremenu
dodeljene nove funkcije
na primer za "spasavanje" sportskih klubova u vlasništvu države.
Kako su oni došli do potvrde "da se protiv njih ne vodi istraga"?

Eto čemu ti služi "Kancelarija za KiM".


Jel treba još nešto da ti crtam?
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:35 - pre 110 meseci
E jbs ga, sad treba da kontaktiram @Shadowed da vidim kako se koristi ta ignor lista, jer je postalo nemoguce pratiti forum.
 
+1

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:39 - pre 110 meseci
Citat:
da vidim kako se koristi ta ignor lista

Zabijh glavu u pesak
u skladu sa partijskom tradicijom.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:42 - pre 110 meseci
Citat:
IUOP_1: E jbs ga, sad treba da kontaktiram @Shadowed da vidim kako se koristi ta ignor lista, jer je postalo nemoguce pratiti forum.


Ja razumem tvoju reakciju, otvaranje ociju zna da bude jako bolan proces. Ti si naucio na mrak i prigusenu svetlost, sad si zatecen, neko ti iznosi cinjenice koje ne mozes da razumes, ma kakvi razumes, ne mozes ni da pomislis da takvo nesto postoji.

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 14:50 - pre 110 meseci
Jel vam nije dosadno da toliko lupetate?
Razumem botove, oni to rade za pare, sok i sendvic, ali ovo...
Posle se ljudi pitaju sto forumi propadaju i na njihovo mesto dolaze drustvene mreze.
Pa zato sto mozes da vidis sa kim razmenjujes misljenje i samim tim, diskusija je barem za nivo kvalitetnija.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 15:21 - pre 110 meseci
Citat:
IUOP_1: Jel vam nije dosadno da toliko lupetate?
Razumem botove, oni to rade za pare, sok i sendvic, ali ovo...
Posle se ljudi pitaju sto forumi propadaju i na njihovo mesto dolaze drustvene mreze.
Pa zato sto mozes da vidis sa kim razmenjujes misljenje i samim tim, diskusija je barem za nivo kvalitetnija.


Ja mislim da si ti neki bot koji za skromnu nadoknadu pise gluposti.

Da ja ne bi licio na cozmu iz teme o padu helikoptera koji bezuspesno pokusava da neukim i nestrucnim ljudima objasni nesto veoma slozeno i strucno. Ja cu tebi i tebi slicnima da predlozim jednu mentalnu vezbu. Ne treba meni nista da odgovarate, ali postavite sebi nekoliko pitanja (ako mozete).

Sta vi licno znate o Kosovu, ne na bazi novinskih clanaka i tudjih prica, vec na osnovu provedenog vremena tamo.
Postavite pitanje sebi koliko ste ukupno vremena proveli na Kosovu i Metohiji (da kazemo) u periodu od 1985 do 2000 i u kojem svostvu.
Postavite pitanje sebi gde ste se kretali, sta ste videli, sa kim ste razgovarali da bi sakupili informacije o stanju tamo.
Postavite pitanje sebi da li ste nekad prosli putem od Leposavica preko Mitrovice, Vucitrna, Istoka do Peci i dalje do Rozaja.
Postavite pitanje sebi da li znate gde je Srbica, da li ste nekad bli tamo?

Ja sam ubedjen da pojma nemate gde je to, sve sama kita do kite, sve same sobne patriote. Ajde jedan od vas neka mi kaze kakav je polozaj policijske stanice u Srbici, sta je preko puta. Mozemo malo da popricamo o Kosovom Polju, znate li gde je kafana Zlatibor u Mitrovici (ako je neko od vas bio tamo).
Da li neko od vas koji mnogo znate o Kosovu znate gde je prevoj Mucibaba (bez Google Maps-a) i zasto je bitan, odakle se dolazi na taj prevoj, kojim putem.

Nista ne mora da odgovarate, samo preispitajte sebe sta vi uopste znate o Kosovu.
 
+1

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 15:25 - pre 110 meseci
Citat:
2012:
Ja mislim da si ti neki bot koji za skromnu nadoknadu pise gluposti.

Stavi me na ignor.

Citat:
2012:
Nista ne mora da odgovarate, samo preispitajte sebe sta vi uopste znate o Kosovu.

Evo i tebi jedne mentalne vezbe:
Koliko je clanova ES-a sa Kosova?
a) niko,
b) ima ih izvestan broj, pa znaju po nesto.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?25.03.2015. u 15:39 - pre 110 meseci
Citat:
Stavi me na ignor.


Nemam potrebe da to radim. Ja cu pazljivo citati sta pises i uvek kada se useres podseticute da si se usrao, kao savest.

Citat:
Evo i tebi jedne mentalne vezbe:
Koliko je clanova ES-a sa Kosova?
a) niko,
b) ima ih izvestan broj, pa znaju po nesto.


Ako nista ne znate o Kosuvu i stanju tamo, kako onda znate sta se tamo desavalo i kako je do rata doslo? Kako onda znate da su za to krivi Amerikanci, a ne Srbi? Kako znate da je Kosovo izgubljeno '99-te, a ne '79-te?

Ja mogu da se kladim da si ti bio dete ili omladinac kad je bio rat na Kosovu, a da ne pricamo o Gazimestanu '89-te.

Sve 'patriote" da se sakupite nema vas desetoro koji o Kosovu nesto znate, ako je neko sa Kosova (ja nisam) onda jako dobro zna o cemu ja pisem, taj se nece ni javti sa glupim komentarima kao sto se javljas ti ili neko od tebi slicnih.
 
+1

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Godisnjica NATO agresije nad Srbijom 16 godina vec podsecanje Zasto?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 33426 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.