Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

šraf za zamenu ulja u menjaču

elitemadzone.org :: AutoZone :: šraf za zamenu ulja u menjaču

[ Pregleda: 2932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

upravnik pošte
ilpadrino
Medicinski tehnicar, Spec. bol. G.
Toponica

Član broj: 276823
Poruke: 2
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon šraf za zamenu ulja u menjaču30.05.2015. u 11:21 - pre 108 meseci
Poštovani ljubitelji Toyote molio bih za malu pomoć.Gde se nalazi šraf za zamenu ulja u menjaču,hteo bih da dolijem aditiv.Imao sam krckanje kod prebacivanja iz treće u drugu,pa mi je majstor zamenio ulje,šaltanje je neuporedivo bolje al bi da dodam i aditiv,auto je prešo 150000,koristio bi mi i opis a za fotku ne bi našo reči hvale.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: šraf za zamenu ulja u menjaču30.05.2015. u 12:07 - pre 108 meseci
Veoma bi pomogla informacija o kojem modelu Tojote se radi...Uopsteno, postoje automobili koji imaju sraf za dolivanje, a ima i modela koji ga nemaju...vec se zamena i dolivanje vrsi tako sto se (otkaci kilometar sajla sa pinjona) izvadi pogonski zupcanik kilometar sajle (pinjon) i kroz taj otvor se doliva...A oznaka na pinjonu je ujedno i mera za kontrolu i dolivanje...Uostalom, pod pretpostavkom da je majstor ulio ulje do maksimuma, kako mislis da dolijes aditiv? Znaci, moralo bi da se odlije izvesna kolicina... Mozda je najbolje da se vratis do majstora
 
Odgovor na temu

upravnik pošte
ilpadrino
Medicinski tehnicar, Spec. bol. G.
Toponica

Član broj: 276823
Poruke: 2
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: šraf za zamenu ulja u menjaču30.05.2015. u 19:06 - pre 108 meseci
Radi se o toyoti corolli 1,3 xl,1990-to godište.U Nišu je veoma teško naći majstora,uglavnom hoće da ti urade ono što se njima sviđa,auto isključivo da mu ostaviš,naplatio mi čovek zamenu termostata,a kad sam ga ja sam izvadio unutra je bio originalni tj. nikad nije menjan.Zato prvo pročešljam forum,vidim iskustva,pa kad je moguće odradim sam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: šraf za zamenu ulja u menjaču

[ Pregleda: 2932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.