Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke

[ Pregleda: 2906 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vuk iz ns
slobodan vukovljak
Novi Sad

Član broj: 118649
Poruke: 26
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: vuk iz ns


Profil

icon zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke09.06.2015. u 21:16 - pre 107 meseci
Postovani forumasi molim vas potreban mi je zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke. Molim vas ko to ima da mi posalje na email pp ili objavi kao sken, sliku, pdf svejedno je kako bi sto pre odneo u socijalno i video vise decu osim 1sat nedeljno. Hvala svima veliko!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke10.06.2015. u 00:57 - pre 107 meseci
Citat:
vuk iz ns: Postovani forumasi molim vas potreban mi je zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke. Molim vas ko to ima da mi posalje na email pp ili objavi kao sken, sliku, pdf svejedno je kako bi sto pre odneo u socijalno i video vise decu osim 1sat nedeljno. Hvala svima veliko!


Mislim da je boje da se obratis nekom strucnijem da ti napise zahtev i da ti da pravni savet. Nije forum mesto gde mozes resiti problem na kvalitetan nacin. To je moj savet, a ti vidi, samo da ti posle ne bude krivo zbog nekog propusta.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke10.06.2015. u 07:51 - pre 107 meseci
-
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: zahtev za privremeno resenje o vidjanju deteta do sudske odluke

[ Pregleda: 2906 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.