Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone

elitemadzone.org :: MadZone :: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22854 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone07.07.2015. u 22:04 - pre 107 meseci
Eto ideje mogu da čitam Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde to mi je želja bila uvek nikako da se setim a ne bih film da mi pokvari utisak.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 01:38 - pre 107 meseci
Alo, vidite bre da je plitak k'o mravlje jezerce, čime se opterećujete? Trol ili mega-trol - pripada porodici nepozvanih zelembaća.
I nije on problem. Problem je što moderacija na es izgleda više ne postoji. Ili im je žao da ga banuju po ko zna koji .. Konjislave, koliko puta su te do sad trajno banovali?
about:networking
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 02:43 - pre 107 meseci
Plitak nije , trol pa ,sta znam naravno
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 09:28 - pre 107 meseci
Citat:
Nisi nista razumeo, zato i postavljas pitanje "sta ovde ima da ne razumem". Nisam pisao u zagonetkama. Ja sam napisao sta sam napisao, samo je nekoliko diskutanata razumeli sustinu price, svi ostali su za zaljenje.


Da li sam ja za zaljenje, cika 2012?

Plus_munus, nije covek plitak, bas naprotiv.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 10:11 - pre 107 meseci
Citat:
gilopile: Da li sam ja za zaljenje, cika 2012?



Normalno, i dalje moras da citas komentare ovih sto nikako da pogode poentu, verovatno se zbog toga mnogo smejes, sto opet (ako sledimo narodnu izreku) moze da razultira da se upisas od smejanja.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 13:18 - pre 107 meseci
Citajuci diskusije pojavlju mi se dodadna pitanja, sad moram i na ta pitanja da trazim odgovore.

Gledam reakciju jednog dela diskutanata pa postavljam sledeca pitanja:

- da li ovi diskutanti nisu razumeli sta Rambo govori?
- da li ovi diskutanti ne zele da se pomire sa cinjenicom da su olicenje Tomislava Nikolica ili da je Tomislav nikolic olicenje njih samih?
- da li imaju usadjen/razvijen uslovni refleks (nesto kao Pavlov efekt) da na svako pitanje koje ne razumeju moraju reagovati tako sto ce prvo kennjati, lupetati, vredjati, bulazniti i slicno, a tek mnogo kasnije kada im se sve objasni poceti da pomalo razmisljaju i pocinju vikati "ma znali smo" iako su k*rac znali ili razumeli pre toga.
Zasto je potrebna prvo bujica primitivizma i destrukcije pre nego se barem malo ukljici mozak. Ja razumem da kod jednog dela diskutanata postoji neopravdani strah zato sto su culi od svojih bliskih da se naprezanjem mozga i teranjem da razmislja/misli moze dobiti tumor na mozgu. Razumem ja taj njihov strah, ali da se ni malo ne razmisli.

Od toliko komentara samo Dragan i Lacika iz prve pogodise sustinu komentara, svi drugi odose u pogresnom pravci.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 17:10 - pre 107 meseci
Suma sumarum teme gospodine 2012 iz moje perspektive naravno.

Svraha ove teme (i vaših kometara) deluje da za cilj ima veličanje vašeg lika i dela.

Suštinu komentara su po vama pogodili samo članovi koji su bez pogovora priznali vašu konstataciju da vas Rambo citira, što nekažem da nije istina ,imate nekih zajedničkih mišljenja ,moguće je da je i tačno to što kažete.
Ali
Zar ne mislite da dugujete ljdima pojašnjenje?
Pa vi ste meni tražili da vam argumentujem zašto pišem da je u drugom svetskom ratu poginulo najviše Poljaka. Kada sam vam dao link za vikipediju vi ste rekli da ću morati više da se potrudim od citata sa tog sajta da bih vas ubedio. :) Za podatak za koji ne znam da li ima istoričara na svetu da misli da nije tačan.

Vaše pitanje "- da li ovi diskutanti ne zele da se pomire sa cinjenicom da su olicenje Tomislava Nikolica ili da je Tomislav nikolic olicenje njih samih?"

Pa naravno da ne želim da se pomirim sa činjenicom koja i nije činjenica ,apsolutno sam siguran da gospodin predsednik nije moje oličenje ni u kojem pogledu.
Izjavili to vi 2012 ,Silvester Stalone,Roky,Rambo,Amdeus Mocart ili bilo ko drugi.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone08.07.2015. u 17:11 - pre 107 meseci
I evo još malo Ramba





Kome je ova tema najviše posvećena ? Rambu, gospodinu 2012, ili srpskoj raji oličenoj u gospodinu Tomislavu Nikoliću.

"Doćiće ljudi sa istoka. Žuti ljudi, i zavladaće svetom. I oni, i oni i oni će da piju vodu sa reke Morave"

Pa zar je ovo moje oličenje ? Stvarno gospodo Rambo i 2012 . Ukoliko vi sebe vidite u Milu Djukanoviću i Nikoli Gruevskom (Đorđu Ivanovu)
Ja sebe u našem predsedniku a ni premijeru ne nalazim ni malo , Možda u Čedi Jovanoviću u nekum delu .



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 08.07.2015. u 19:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone09.07.2015. u 00:58 - pre 107 meseci
Citat:
dusanboss:
Suma sumarum teme gospodine 2012 iz moje perspektive naravno.

Svraha ove teme (i vaših kometara) deluje da za cilj ima veličanje vašeg lika i dela.

Suštinu komentara su po vama pogodili samo članovi koji su bez pogovora priznali vašu konstataciju da vas Rambo citira, što nekažem da nije istina ,imate nekih zajedničkih mišljenja ,moguće je da je i tačno to što kažete.
Ali
Zar ne mislite da dugujete ljdima pojašnjenje?
Pa vi ste meni tražili da vam argumentujem zašto pišem da je u drugom svetskom ratu poginulo najviše Poljaka. Kada sam vam dao link za vikipediju vi ste rekli da ću morati više da se potrudim od citata sa tog sajta da bih vas ubedio. :) Za podatak za koji ne znam da li ima istoričara na svetu da misli da nije tačan.

Vaše pitanje "- da li ovi diskutanti ne zele da se pomire sa cinjenicom da su olicenje Tomislava Nikolica ili da je Tomislav nikolic olicenje njih samih?"

Pa naravno da ne želim da se pomirim sa činjenicom koja i nije činjenica ,apsolutno sam siguran da gospodin predsednik nije moje oličenje ni u kojem pogledu.
Izjavili to vi 2012 ,Silvester Stalone,Roky,Rambo,Amdeus Mocart ili bilo ko drugi.


Ako predsednik nije olicenje naroda, kako je neko postao predsednik, a u drzavi nije bilo drzavnog udara. Ne govorim ja za Srbiju, govorim generalno.
Kako ti zamisljas taj proces. Mozes se posluziti i ponasanjem diskutanata na forumu.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone09.07.2015. u 10:49 - pre 107 meseci
Ja kažem da sigurnu nije moje oličenje za ostale ne mogu da tvrdim a kako je došlo do toga da imamo takve predstavnike najbolje su opisali Trej i Met u svojoj sout park epizodi Douche and Turd

http://putlocker.is/watch-sout...e-8-online-free-putlocker.html

Ovde aludiraju na američke izbore 2004 sličnu situciju imamo kod nas od kad smo postali "demokratska" zemlja.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone09.07.2015. u 19:04 - pre 107 meseci
Razmišljajući ovih dano o ovome što je rekao Rambo (2012) rekao bih da su na neki način upravu .

Političari u javnosti plasiraju lažnu sliku o sebi ne bili se na taj nači dopali prosečnom gradjaninu (seljaninu) i naj taj dačin stvarno dobijamo da su ovi na vlasti ogledalo svog naroda.

I dalje ostajem pri tezi da moje ogledalo sigurno nisu.

Šta mislite da je gospodin 2012 ustvari Rambo himself pa nas loži ovde sve .
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone10.07.2015. u 00:04 - pre 107 meseci

@dusanboss

Nisam ja Rambo Amadeus, nisam ja ni vazan u prici. Zaboravi mene, obrisi me, zamisli da me nema. Sta ostaje?

Ostaje realnost i to ne obicna realnost, vec surova realnost koju vecina pokusava da sakrije. Pojavljuju se vec ozbiljni problemi sa nekakvim pojavnim oblikom kolektivne sizofrenije.

Pogledaj ovaj forum, jedna vrsta olicenja Srbije. Imas jedan deo diskutanata koji je van Srbije i malo drugacije posmatra stvari, imas jedan mali deo diskutanata iz Srbije koji je realan, ali marginalan, deo njih pokusava da ode iz Srbije, deo je resio da ostane, ali je realno manjina u ukupnoj populaciji. Vecinu mozes jasno videti na forumu.

Za pocetak pogledaj koju dozu paranoje ispoljavaju, pa toga nema ni kod Kusturice u Udergound-u. Cak su se solidarno organizovali da "zatvore usi" i to kolektivno, da ne slusaju sta im govorim. Nemaju znanja da iznesu kontra argumente, nemaju kontra argumente, ali smisljaju nacin da sakriju realnost i gaseci svetlo, ostanu i dalje u mraku. Tipicno palanacki. Ko malo "strci" iseci ga, vazan je prosek, vazan je smrad i zabokrecina. Nista drugo.

U Americi pobede jedni ili drugi sa +/- 5% razlike, to su nijanse. Pogledaj kako izgledaju izbori u Srbiji. Makedoniji, Bosni. Prvo jedni pobede sa 70% glasova, a onda izgube sa opet istom razlikom, samo sto sada oni drugi imaju 70%. Meni tu mnogo toga nije jasno.

Mogao sam ja temu i drugacije da naslovim, nije to problem. Bila bi ista kao i stotinu drugih. Ja sam namerno ubacio sebe, stosa radi. Ne umisljam nista, cista zajjebancija, ali je zapanjujuce da niko osim Dragana i Lacike to nije prepoznao, jedino su se oni nasalili na moj racun, svi drugi (racunajuci i tebe) ste pomislili da ja sebi dizem cenu. Nije to poenta diskusije, poenta je tekst i sadrzaj teksta. malo ko je citao tekst, jos manje ga razumelo, ali svi su posli od svog primitivizma i mizerije i poceli da pljuju i vredjaju ne razumejuci o cemu se radi. Niko se nije osvrnuo na tekst, tek kasnije si ti poceo nesto da napipavas.

E vidis na isti takav nacin se i narod "prevesla", samo u igru ubacis "varalicu" i uzivaj.

Dalje, da li primecujes paranoju koja je itekako prisutna. Svako ko se pojavi, ako je registrovan novijeg datuma, ma ko bio, ako se ne slaze sa masom, odmah proradi patologija i pocne urlik da sam to ja. Nemam ja potrebu da sebi dizem cenu, ali nisam nikada u zivotu imao veci ucinak u podjebbavanju i zajjebavanju idiota. Mozes li da zamislis da su se zatvorili, zabarikadirali u svojoj rupi. Samo ih jebbe jedna stvar, kako su mnogo ishvalili svoje genijalnu ideju zabarikadiranja, a kako garant citaju mailove, sad imaju problem kako da odgovore.
Fakticki, svi nabise glavu u pesak, ali im ostade dupe golo. Sad ja mogu da guzim redom, a oni mogu ponosno da cute. tako da idioti ostadose idioti, a ja sam ih redom na........
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone10.07.2015. u 01:57 - pre 107 meseci
Stvarno ne znam šta ti je veći cilj bio? Da provociraš jedan deo članova ili, da ukažeš na drštveni problem o kome Rambo priča, u ovome prvom si u potpunosti uspeo , drugo, slabo. Malo ko je pročitao ceo tekst sa linka koji si stavio . Ja jesam i sležem se u potpunosti sa onom konstatacijom da je mentalitet naroda kao temelj.
E sad sa onim da je gospodin predsednik moje oličenje naravno da mi je prva reakcija bila odbrambena, posle sam napiso na koji način to može da bude tačno.

Evo malo podrške za gosbodina 2012 od mene i čika Ramba


"Odje Rmbo. Ja sam gospodina 2012 citira. I nemo da mi se neko buni po tom pitanju ili, će dobiti ban po guzici mojim čarobnim prstom administratora Dimketa."

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 13:24 - pre 107 meseci
Najnovija vest:

Žvalavi se napio i potukao s babom!
Baba prekoračila nužnu odbranu!
Iako je u cmizdrenju izgubio naočare
Žvalavi je upisao da se žali što je dobio zločinačke batine
i kao pi*ka pobegao prema brlogu.
Minstar inostranih poslova ocenio babinu šamarčinu kao napad na naciju.
Pretpostavljam da su oružane snage u pripravnosti i trećepozivcima poslani kuriri.
Komemoracija Žvalavom u 15 časova.
 
Odgovor na temu

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 14:06 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney:  Najnovija vest:

Najnovija vest:

Čunkadžija je plaćeni trol i bot koga treba kamenom
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
Odgovor na temu

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 14:10 - pre 107 meseci
Citat:
2012:

Zaboravi mene, obrisi me,


kako bi bilo lepo da ti zaboraviš ovaj forum
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 14:20 - pre 107 meseci
Mislim da ce i ova tema lagano pod katanac. Ma sta mislim, siguran sam :)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 14:35 - pre 107 meseci
Citat:
niki212:
Citat:
2012:

Zaboravi mene, obrisi me,


kako bi bilo lepo da ti zaboraviš ovaj forum


Zasto bi to sto predlazes nekome bilo lepo?

Ako mi iznes dovoljno dobru argumentaciju u prilog tvrdnje koju iznosis, sigurno cu predlog i prihvatiti.
 
Odgovor na temu

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 14:50 - pre 107 meseci
Citat:
gilopile:
Mislim da ce i ova tema lagano pod katanac. Ma sta mislim, siguran sam



ti ovo nazivaš temom , odavno je trebalo
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone11.07.2015. u 15:14 - pre 107 meseci
Zašto su moju temu zaključali? Ovu oko borbe dva člana foruma. Bilo bi lepo da dobijem barem obrazloženje pošto pravlnik nisam prekršio .
Verovatno je to pravilo foruma da se tema namenjena trolovanju aotomatski zaključava dok je trolovanje na ozbiljnim temama dozvoljeno u ne ograničenim količinama.
Ali šta ćeš , vlast je vlast i cenzura je cenzura.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Rambo Amadeus redovno prati Elitemadzone

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22854 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.