Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pauk servis mi digao auto!

elitemadzone.org :: MadZone :: Pauk servis mi digao auto!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 36016 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 22:43 - pre 105 meseci
@Ventura
Jesam 2 metra od znaka, ali po zakonu to moras sve da stavis na zapisnik i da odaberes pravi clan! Mogao mi je staviti clan i da sam ubio covjeka...

"Tri covjeka sa nalaze na trotoaru, udaljenost izmedju njih je oko 1,3m. Najblizi covjek do policijske stanice, prvi vadi pistolj i ubija jednog covjeka, odmah poslije njega ova dvojica ubijaju po jednog covjeka. Policija dolazi i uhapsi samo najblizeg covjeka, dok ovu dvojicu pustise kao da se nista nije desilo"


Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 22:54 - pre 105 meseci
Da ti je u zapisnik uneo sve prekršaje koje si napravio, ti sada ne bi ovde bulaznio po forumu već bi bio u pritvoru čekajući rešavanje krivične prijave.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 22:56 - pre 105 meseci
Citat:
notebookFun:
Jesam 2 metra od znaka, ali po zakonu to moras sve da stavis na zapisnik i da odaberes pravi clan! Mogao mi je staviti clan i da sam ubio covjeka...

Ti stvarno ne kapiras da pricas nebuloze? Mislim, stvarno si ubedjen da to tvoje mlacenje prazne slame bilo kome i bilo cemu koristi?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 22:59 - pre 105 meseci
Eto vidis da se ne razumije bas nikako u pravo. Za ovakve prekrsaje te ne moze niko pritvoriti...Hvala Bogu imam dovoljno para pa mogu to da platim.
Pazi ti to, dajem 6000DIN pauk servisu jer je prevukao auto nekih 300m, vadim jos 2500DIN da platim prekrsajnu. Kazu danas je nedelja, ne mozes ti u Bosnu kuci, moras da cekas ponedeljak! Oduzimamo ti tvoj licni dokument! Pa hocu odmah da platim i da idem, pa ne moze to...

Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:01 - pre 105 meseci
Gledali ste onaj snimak sa onim strancem, nakraju su mu donjeli uplatnicu na licu mjesta, gdje je covjek i uplatio kaznu!
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:08 - pre 105 meseci
Citat:
notebookFun:
Eto vidis da se ne razumije bas nikako u pravo. ...

A ti si, kanda, malo vec u situaciji da ne mozes da vozis, A?! Malo te drma i dize ti samopouzdanje a u isto vreme i agresiju a muti u glavi, neka brlja... Laku ti noc zelim ako budes mogao da spavas...


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:16 - pre 105 meseci
Sad bi bila fora da se zali i da ga lepo sudija oslobodi za taj clan i kazni zasebno za svaki ostali koji je prekrsio
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:29 - pre 105 meseci
Eto sad kad sumiram sve ove komentare skontam koliko pojedinci imaju neke mrznje u sebi. Ja ni u jednom momentu nikom nisam rekao da prica "nebuloze" iako bih htio to da kazem bar bih nasao prikladnu rijec za to. Od pocetka me vas nekoliko hejtuje. Imate neku mrznju u sebi, potcjenjujete druge, jos se niste pomirili sa odgovorom od Dr. Bašića...





Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 712
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:29 - pre 105 meseci
Kakvi ste kao zmije pa pustite čoveka na miru. Prekršaj jeste napravi i verovatno bi izgubio na sudu ali, daj bre. To selektivno kažnjavanje. Vama je to ok . da sam u ns dodje mi da odem sa ns registracijom , parkiram se tamo i snimam šta će se desiti .
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:34 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss: Kakvi ste kao zmije pa pustite čoveka na miru. Prekršaj jeste napravi i verovatno bi izgubio na sudu ali, daj bre. To selektivno kažnjavanje. Vama je to ok . da sam u ns dodje mi da odem sa ns registracijom , parkiram se tamo i snimam šta će se desiti .


U pravu si! Pa radi ovakvih kao sto su oni drzava i propada, krivo mi je sto nema pravde za sve...Krivo mi je sto država nista ne daje a uzima mnogo!
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:34 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Kakvi ste kao zmije pa pustite čoveka na miru. Prekršaj jeste napravi i verovatno bi izgubio na sudu ali, daj bre. To selektivno kažnjavanje. Vama je to ok . da sam u ns dodje mi da odem sa ns registracijom , parkiram se tamo i snimam šta će se desiti .


profi si troll. još malo da potpališ, nije dovoljno 8 stranica :)


Citat:
notebookFun:
U pravu si! Pa radi ovakvih kao sto su oni drzava i propada, krivo mi je sto nema pravde za sve...Krivo mi je sto država nista ne daje a uzima mnogo!

Ti si pravi primer zbog čega nam država propada, i baš si ti našao da pričaš o tome šta država treba...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!27.07.2015. u 23:55 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss: Kakvi ste kao zmije pa pustite čoveka na miru.

Zasto?

Citat:
notebookFun: Eto sad kad sumiram sve ove komentare skontam koliko pojedinci imaju neke mrznje u sebi. Ja ni u jednom momentu nikom nisam rekao da prica "nebuloze" iako bih htio to da kazem bar bih nasao prikladnu rijec za to. Od pocetka me vas nekoliko hejtuje. Imate neku mrznju u sebi, potcjenjujete druge, jos se niste pomirili sa odgovorom od Dr. Bašića...

Niko nema mrznju prema tebi. Ali smaras sa nastojanjem da se opravdas za nesto sto si uradio. Kriv si po mnogim pitanjima ali najvise sto optuzujes druge i pokusavas sebe da opravdas tudjim greskama. Pricas nebuloze a sam razmisli zasto to radis. Trazis podrsku a ne primecujes da su apsolutno svi saglasni da si kriv. Mislim, smaras za medalju a pri tom uvlacis i dnevno politicke marivetluke i ostale gluposti u pricu.

Sta god da napises ostaje kao cinjenica - po svim kriterijumima si se lose pokazao, i na ulici i ovde na forumu.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 01:22 - pre 105 meseci
Citat:
ventura:
Da ti je u zapisnik uneo sve prekršaje koje si napravio, ti sada ne bi ovde bulaznio po forumu već bi bio u pritvoru čekajući rešavanje krivične prijave.


Nemoj da si tako okrutan, bio si i ti nekada klinac...
Ako treba, napisacu par tvojih gresaka iz 1998-1999 godine kada si bio....OK
Licno sam te ja izgurao iz kanala kod Borce, ako se secas....Al` dobro...ni hval mi nisi rekao....:D Anabela i Senka... Seti se :)
Senka se smejala kada si rekao da idemo kod tebe na veceru koju si skuhao u kesi na terasi, tvrdeci da je to sasvim dovoljno kuhano, jer ima oko 56c na plocicama...:D Heheh. Samo se secsm da je sela na plocice i oprlila dupe :D

EDIT: Ma salim se ja malo....:D



[Ovu poruku je menjao gilopile dana 28.07.2015. u 02:44 GMT+1]
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 08:19 - pre 105 meseci
Covek jeste kriv, ali kriva je i drzava kao i policija sto ovakve stvari nisu regulisane kako treba, pa vozac ne mora da nagadja gde je dozvoljen parking, a gde nije.
I u pravu je sto pita za ostale automobile, jer nema nigde oznake da je tu parkiranje dozvoljeno ili zabranjeno(na trotoaru, ne na ulici).

Ako neko hoce da se parkira, zasto nije jednostavno obelezeno gde sme a gde ne sme? Neko rece u Beogradu ima par u svakom momentu 30k nepropisno parkiranih automobila, ko ce to da regulise?
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:01 - pre 105 meseci
Citat:
DaliborP: I u pravu je sto pita za ostale automobile, jer nema nigde oznake da je tu parkiranje dozvoljeno ili zabranjeno(na trotoaru, ne na ulici).


Code:
Član 66.
Vozač ne sme da zaustavi ili parkira vozilo:
1) na pešačkom prelazu i na prelazu biciklističke staze preko kolovoza kao i na
odstojanju, odnosno rastojanju manjem od pet metara od tih prelaza,
13) na trotoaru, osim ako je to dozvoljeno (regulisano) saobraćajnom signalizacijom, i
ako na trotoaru, kada je vozilo parkirano, ostane slobodan prolaz za pešake najmanje
širine 1,60 metara, koji ne sme biti uz ivicu kolovoza,
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:25 - pre 105 meseci
Onda i ostali automobili treba da budu sklonjeni, jer nisu 5 metara udaljeni. To naravno ne iskljucuje njegovu krivicu, ali jeste validno pitanje zasto nisu. Ja mislim da se sve to radi "odokativnom" metodom policije.
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:30 - pre 105 meseci
Ako si na kolovozu, onda 5 metara - a oni nisu na kolovozu. Ako nisi na kolovozu, onda mora da postoji prolaz.
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:32 - pre 105 meseci
Citat:
dusans: Ako si na kolovozu, onda 5 metara - a oni nisu na kolovozu.


Jel bi bio dobar da nas uputis gde to pise da 5 metara vazi samo ako si na kolovozu?
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:35 - pre 105 meseci
Da sumiramo: Tu je zabranjeno parkiranje, ali po običaju se svi parkiraju, osim na ovoj poziciji i sve se odvija i dalje po "nepisanom pravilu" da u stvari sme da se parkira, ali ne samo na to jedno mesto. Lik se upecao, budući da nije odatle i nagazio baš gde, po nepisanom pravilu, ne bi smeo. I onda su pozvali pandure i pandur je postupio po pisanom pravilu.
Nadalje će važiti takođe nepisana pravila: može se svuda parkirati osim na to jedno mesto, jer, po običajnom pravu, tu smeta.

Naravoučenije - ako si u nepoznatom okruženju, da ne bi zbog nepisanih pravila bio na udaru pisanih, bolje poštuj pisana.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!28.07.2015. u 10:59 - pre 105 meseci
Citat:
Count Zero: Naravoučenije - ako si u nepoznatom okruženju, da ne bi zbog nepisanih pravila bio na udaru pisanih, bolje poštuj pisana.

Naravoucenije je da se i dalje tolerise bahato parkiranje, a tu i tamo se neko upeca pa plati kaznu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pauk servis mi digao auto!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 36016 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.