Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dvadeset godina posle

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvadeset godina posle
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 31687 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:20 - pre 106 meseci
Zasto bih ja bio u Krajini, bio sam tamo gde sam rasporedjen, sledio naredjenja...

Ne pokusavaj da izvrdas nebitnim jadnim doskocicama nego odgovori na - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:28 - pre 106 meseci
Pozadinac znaci ?
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:30 - pre 106 meseci
Pa ti ne znas ni sta znaci nisandzija na protivavionskom topu?! Jadno. Ende o tome, nemas pojma i pokusavas nemogucu diskreditaciju, ponavljam - Jadno.

Elem, - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:30 - pre 106 meseci
Zašto je Srbija u ku*cu..

Na temu o stradanju više stotina hiljada ljudi, svejedno koje nacionalnosti srbi se zakrve ko čisti čija vnago i slične umnobolne rasprave.

Iskulirajte je*o vas ku*ac.


Istoriju pišu pobednici, i validna je dokle su pobednici jači.

Žalosno je što je osuda zločina odvisna od statusa države. I molim, kao srbin, koji traži da se za zločine obavljene pod srpskom zastavom imenuju zločinci, a ne ceo narod svrstava u isti koš, da budemo recipročni i sa zločinima sa druge strane. Nisu hrvati krivi, nego imena i prezimena. I treba insistirati na tome. Makar bilo više miliona imena i prezimena.
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:31 - pre 106 meseci
Ja mislio da si ti bio komandos.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:36 - pre 106 meseci
Citat:
Ja mislio da si ti bio komandos.

Misli ti sta hoces, cinjenica je da sam ja bio aktivan u ratu a sam kraj bombardovanja sam docekao na VMA.

I opet - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?


@Flo33 - batali te fore na koje smo padali dvadeset godina. Pricaj to Hrvatima koji se ubise slaveci Oluju punih dvadeset godina dok smo mi cutali radi takvih fora kao sto si napisao!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:45 - pre 106 meseci
Sceka naviko na parade svake 5te godine pod marsalom gde ga vodio tata pukovnik ozne i sad se ziv pojede sto nije isao na Oluja paradu. Mogao si inkognito.
 
0

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:47 - pre 106 meseci
Šćeka, nemoj da padaš u vatru.

Nije to fora, i kao što ti nećeš da te neko naziva ubicom i siledžijom jer te neko naterao da jašeš trocevca i vrlo verovatno nisi ni ispalio metak ni na svadbi, a ne na čoveka, tako veliki broj hrvata osuđuje oluju, i neće da podpadaju pod generalizaciju da su svi hrvati vodili tu akciju.

To što su uvek glasniji oni kojima nije čista savest, to pa valjda treba iskustvo da te nauči.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:48 - pre 106 meseci
Nije mi otac bio pukovnik ozne a nisam ni inkognito (to narocito nema veze! ). Dzabe se koprcas, odgovori na - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?

Da se vidi koga podrzavas i zasto pljujes po svemu srpskom.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:51 - pre 106 meseci
@Flo33 - Ne padam u vatru ni za jotu. O iskustvu i pricam. Dok se kod nas te fore valjaju dvadeset godina u isto vreme Hrvati se ubise od pljuvanja po nama a velicajuci svoje zlocine do besvesti. Iskustvo govori da smo mi pogresili jer se veruje Hrvatima.

Znaci, batali te price jer nema osnove. Kao humano, iznad tog nivoa i ostale gluposti...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:52 - pre 106 meseci
Inače, sličnih, a možda i gorih zločina je bilo i pre Yuge, pa je 50ak godina bilo nepojmljivo o tome govoriti. Imali ste priliku tada se raskusurati, što ste ćutali, svi vi koji ste bili glasačko sposobni u to vreme?

Sad je važno dizati dreku, na 20 godina i 4 dana od Oluje će opet biti zaboravljeno.
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:58 - pre 106 meseci
Pa pazi, ako i ti pricu i istinu o tim desavanjima podvodis pod "nebitno" nema se sta prigovoriti tome jer je to tvoje legitimno misljenje. Ali to ne znaci da ostalima popujes (ne samo ti nego svi slicni...) kako ne treba iznositi istinu. Jer nije rec o filozofiranju ili prici ispred prodavnice... nego o istini, cinjenicama.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:59 - pre 106 meseci
Ok, Šćeka, poštujem da imaš mišljenje, ne slažem se, idemo dalje.

Samo to nije pitanje humanosti, nego poštenja. Ja nisam neki humanista, ali sam dosta pošten. Pošteno govoreći dosta hrvata je oralno podržavalo oluju, nešto fizički, nešto što nije imalo izbora, dosta njih je sramota toga. Al nema veze, svi su ista vnago, jel da?

 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle04.08.2015. u 23:59 - pre 106 meseci
Bravo Flo, pravo u celenku. E o tebi iks
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:02 - pre 106 meseci
@Flo33 - Ne razumem, hoces da kazes da u Srba nema postenja i da lazemo, izmisljamo, prekrajamo...?

@Braksi - Ljubitelju Hrvata - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:07 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka:
Pa pazi, ako i ti pricu i istinu o tim desavanjima podvodis pod "nebitno" nema se sta prigovoriti tome jer je to tvoje legitimno misljenje. Ali to ne znaci da ostalima popujes (ne samo ti nego svi slicni...) kako ne treba iznositi istinu. Jer nije rec o filozofiranju ili prici ispred prodavnice... nego o istini, cinjenicama.


Pozdrav!

Šćeka, poštujem te kao sagovornika, nemoj da mi rušiš iluzije da si normalan čovek.

Nemoj da ti meni impliciraš da sam ja nazvao bilo šta nebitnim, jer niti blizu se ne može zaključiti iz mojih postova.

Takođe zagovaram da se iznosi istina i ništa drugo, a ti je ne iznosiš jer si ceo narod postavio u službu zločina.

Činjenice nemaš pojma, i reference su ti nula, jahanje trocevca u nekoj vukohebini i mlaćenje rakije sa kolegama saborcima, te ne postavlja za referentnu osobu da ti iznosiš zaključke ko je šta radio. Na VMA su bili i sa žuljevima, i lomovima od padova sa kruške, trovanjima, i svašta. Da si bio ranjen, to bi odavno napisao.

Tako da ako želiš da komuniciramo normalno, kao što mislim da je bilo moje uključivanje u temu, bez kakvog vređanja, omalovažavanja, ok, ako misliš da mi ti pametuješ o oluji i zločinima, jer te je Braksi iživcirao, znaš šta u skokovima onda.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:08 - pre 106 meseci
Scex khm,

Prosli put ste se isto qrchili i hteli kavgu sa hrvatima. To cete vi da slistite Slovenci ? Pfffff pa to sukonjusari, muslimani ? Samo ako dignu zeleni barjak ode ruka ! siptariima da ih preteramo preko prokletija....

I onda kad su nas nalupali sad placete.

Boze ko deca. Ne gurajte zemlju i narod u ratlove koji se ne mogu dobiti.
 
+1

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:10 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka:
@Flo33 - Ne razumem, hoces da kazes da u Srba nema postenja i da lazemo, izmisljamo, prekrajamo...?




Pozdrav!

Jebbote, pa ti se zahebavaš ili si pijan.

Aj zdrao
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:19 - pre 106 meseci
Citat:
Flo33:

Činjenice nemaš pojma, i reference su ti nula, jahanje trocevca u nekoj vukohebini i mlaćenje rakije sa kolegama saborcima, te ne postavlja za referentnu osobu da ti iznosiš zaključke ko je šta radio. Na VMA su bili i sa žuljevima, i lomovima od padova sa kruške, trovanjima, i svašta. Da si bio ranjen, to bi odavno napisao.

Tako da ako želiš da komuniciramo normalno, kao što mislim da je bilo moje uključivanje u temu, bez kakvog vređanja, omalovažavanja, ok, ako misliš da mi ti pametuješ o oluji i zločinima, jer te je Braksi iživcirao, znaš šta u skokovima onda.

Malocas napisah u drugoj temi kao odgovor, na VMA sam operisan i izvadjen mi je desni bubreg. Dok sam bio na VMA moji su pogodjeni treci put, poginulo je samo nekoliko vojnika tada (12 koliko se secam). Za sve imam dokaz. A i pominjao sam i ranije.

Mislim, samo ucestvovanje u ratu mi daje pravo da govorim o tome. A kad smo vec kod toga "jahanje trocevca u nekoj vukohebini i mlaćenje rakije sa kolegama saborcima," - gde si ti bio u to vreme?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dvadeset godina posle05.08.2015. u 00:20 - pre 106 meseci
Ja i dalje ne kapiram jel to bilo 1999 ili 96 ili 91 ?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvadeset godina posle
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 31687 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.