Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a

elitemadzone.org :: MadZone :: GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8376 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a13.12.2015. u 15:51 - pre 101 meseci
Ma ja se malo nasalih i nemam ja sa sobom sta da razglabam. Sasvim sam normalan covek.

Nego, nije daleko od istine to sto sam napisao. Recimo, automehanicaru, koji, naravno, navise google pretraga je usmerio ka tome, izacice mu na YT reklama o nekakvo dizalici i sl, a ne o pegli ili super secku...

Sve se to prati. Kao sto rece covek gore, ne bi trebalo da ima pristup tim podacima niko, ali ocito nije tako. Npr. u google acaunt-u stoje sve stranice koje si ikad pretrazivao, e sad da li google to prodaje ili ovi na drugi nacin saznaju, to ne bih znao.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a13.12.2015. u 16:25 - pre 101 meseci
Ma kakvo skupljanje podata. Vladd kaze da statistika nicemu ne sluzi i da sakupljanje podata ne vredi kurrcu. Kaze da ima pouzdane podatke kako je kugla i 'rekla kazala" daleko bolja metoda za sakupljanje podataka. A tek statisticka obrada podataka, to je cisto srannje, tako da ne znam zasto se tako mocne firme kao sto su Google ili facebook uopste zanose sakupljanjem suvisnih i nepotrebnih podataka.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a13.12.2015. u 17:07 - pre 101 meseci
Citat:
gilopile:
Reklame, ehh, to je tek filozofija. Pogledaj par xxx klipova na netu i svuda ce te pratiti reklame vezano sa ljubimca. Od vakum pumpica, preko raznih tableta, produzetaka, pa do hiruskog zahvata zbog povecanja stoleta.

Meni i ovde na ES-u na glavnom baneru stoji pumpica, katastrofa! Kako objasniti da ne zelim da ga izduzujem i izvlacim...


Hahah u pravu si. Katastrofa! I ja ispizdim od toga. Taman čovek hoće malo da uživa sam sa sobom, kad ga napdene bezbroj reklama o načinima da poveća penis.
Dodje mi da im kažem, aman ljudi zadovoljan veličinom . Ne treba mi ništa za produživanje,udebljavanj itd. Strašno. Nekad je sve bilo drugačije.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: GPS lociranje bez ukljucenog GPS-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8376 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.