Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 370330 | Odgovora: 2489 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
*.dynamic.sbb.rs.

+309 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred01.12.2021. u 22:04 - pre 57 dana i 20h
Dobro, on znaci nema prava da misli sto misli i da kaze sta zeli da kaze vec da pazi da ne uvredi ovu ili onu grupaciju, a nekog ce uvrediti jer ne mozes svima da udovoljish. Moje misljenje je on svestan svoje odgovornosti upravo zbog polozaja u kome se nalazi i da meni "ne pije vodu" ta prica da neko ima stalno presudan uticaj da odluci ovo ili ono, vec vidim da on trazi za sebe najbolji put iako se nama ne mora ciniti da je uvek ispravan.

Ne bih da ulazim u rasprave ko mu je sta savetovao jer je to u domenu nagadjanja, a mene ne zanima da u tome ucestvujem. Evo citiracu jednu njegovu izjavu, pa ako laze, on laze.

"- Dragi moji, želeo bih da podelim sa vama novosti o mom oporavku. Već dve godine koliko imam povredu dobijam različite dijagnoze, mišljenja, preporuke šta da radim... Moram da priznam da mi je bilo jako teško da presečem i odlučim šta da radim, baš zato što nisam dobijao ista mišljenja od lekara. Pauzirao sam šest meseci uveren da će to biti dovoljno da se oporavim, ali i posle svih terapija i odsustva i dalje sam osećao bol. Pokušao sam da se takmičim na Australijan openu, nedostajalo mi je da se borim na terenu i zato sam morao da probam. Dogovorio sam se sa timom da ću posle turnira pokušati sa drugim opcijama za oporavak. Zato sam pre par dana imao medicinsku intervenciju lakta u Švajcarskoj, pa me sada čeka kraća pauza - napisao je Novak na Fejsbuku."
https://sport.blic.rs/tenis/do...ta-sada-mi-sledi-pauza/4hsrmr7

Evo jos jednog zanimljivog teksta, iz ovog zakljucujem da novak ne bezi od operacija i da ne misli da treba da samo zagrli drvo da bi se izlecio.
https://www.telegraf.rs/sport/...-operisao-djokovica-zbog-vrata

[Ovu poruku je menjao SASA M. dana 01.12.2021. u 23:16 GMT+1]

Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
*.dynamic.a1.rs.

+454 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred01.12.2021. u 22:59 - pre 57 dana i 19h
Novakov javni nastup se završava sa prebacivanjem loptice i podizanjem pehara na pobedničkom postolju. To što novinari i ja imamo običaj da pitamo koje boje nosi gaće, i da li visi sa lustera dok opšti sa jelenahh, kao i da li se vakcinisao, mnogo ga ne obavezuje, imam puno pravo da se ljutim što nosi zeleni donji veš, a očekivao sam plavi, ako sam to pitao na konferenciji, ili folowowao na fb ..

A open ima uslove za učešće, to što neki tata hoće da predstavi kao "odriču se učešća najboljeg sportiste" je zanimljivo viđenje stvari, ali realno, samo ćemo da vidimo ko će da se odrekne svojih principa i pripadajuće love, Novak ili A open, tj. ko je veća sisica mala :)
Nemoj da pricas?

Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475

+1509 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.12.2021. u 08:23 - pre 57 dana i 10h
Citat:
SASA M.:
Dobro, on znaci nema prava da misli sto misli i da kaze sta zeli da kaze vec da pazi da ne uvredi ovu ili onu grupaciju, a nekog ce uvrediti jer ne mozes svima da udovoljish. Moje misljenje je on svestan svoje odgovornosti upravo zbog polozaja u kome se nalazi i da meni "ne pije vodu" ta prica da neko ima stalno presudan uticaj da odluci ovo ili ono, vec vidim da on trazi za sebe najbolji put iako se nama ne mora ciniti da je uvek ispravan.

Naravno da svako ima pravo , i Novak Djokovic i da Misli sta zeli i da to saopsti Javno , kao sto i radi !

Isto tako i mi imamo Pravo , posto je Javna licnost , da formiramo Misljenje o njemu , i o onome sto prica , i da po tom osnovu iznesemo svoje misljenje na forumu ili na nekoj mrezi .

Cinjenica je da je " smanjio dozivljaj " . Ne zato sto je promenio misljenje, vec sto je video da takvim pricama pravi sebi stetu !

Jer sve se to na kraju prelama preko novca . Javno mnjenje glavnih trzista nije dobro primilo te price , mozda je dobio i opomenu od Glavnih sponzora i od onda se ne izjasnjava . To je @ Java dobro opisao .

Da je bio pametniji nego sto jeste , tako bi pricao i radio od pocetka Pandemije .

Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

*.dynamic.sbb.rs.

+309 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.12.2021. u 12:46 - pre 57 dana i 6h
Za mene nije antivakser jer je on primao sigurno razne vakcine, ali ne (mozda) zeli ovu, i bio je izricit u pocetku. Nigde nije rekao da drugi ne treba da se vakcinisuSa druge strane, zapitaj se o tom nekom koji ce pre poverovati Novaku da se ne vakcinise (jos jednom kazem da to nigde nije rekao!) nego lekarima. I jos jednom ni lekari ne znaju sta pricaju jos uvek, kakvih sam se prica naslusao od raznih lekara verovatno ima u temi o vakcinama, pa zasto bi Novak trebao/morao da zna bolje od njih?

Odgovor na temu

CoyoteKG
CoyoteKG

Član broj: 70939

+6871 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred04.12.2021. u 23:47 - pre 54 dana i 19h
Evo i vas Nole podrzao proteste

https://instagram.com/stories/djokernole/2721549672620498807
Sve ove godine ljudi se cudili sto nece da stane uz narod nego je uzdrzan od politike. Prozivali ga jer mu tazbina ima veze sa vlascu i mini hidro-elektranama… Tako da ovo nije mala stvar
Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
*.dynamic.isp.telekom.rs.

+2748 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.12.2021. u 08:02 - pre 54 dana i 10h
Nole jeste neobrazovan, ali i veliki čovek, jer nije hteo da se odrekne srpstva, čak ni pod tolikim pritiscima.

Miloš Obrenović je bio nepismen, pa je napravio državu.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
79.101.120.*

+9921 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.12.2021. u 08:44 - pre 54 dana i 10h
Citat:
CoyoteKG:Evo i vas Nole podrzao proteste

Kao što sam već gore pisao, ovakve objave piše Menadžer brenda "Nole".
Mada, OK, ne može ni Menadžer brenda da piše i objavljuje nešto što se kosi sa Noletovim stavovima.

Kulira Nole na Marbelji, i silno se brine za Loznicu i Jadar.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji

Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko

+2748 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.12.2021. u 09:47 - pre 54 dana i 9h
Ja mislim da on jeste ekološki orjentisan.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

79.101.120.*

+9921 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.12.2021. u 10:09 - pre 54 dana i 8h
Pa jeste, verovatno si u pravu. Jeste u tom fazonu.

Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017

+318 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.12.2021. u 13:19 - pre 54 dana i 5h
Izgleda da se sprema blokada vazdušnih puteva.

Piši ćirilicom!
Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

*.dynamic.sbb.rs.

+309 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 13:41 - pre 23 dana i 5h
I dalje vlada masovna histerija oko Novakovog ulaska u Aus. Ocekivao sam da ce nakon dobija med. izuzeca prestati, aono deluje da se jos prosirila. Nakon sto im je izbio sve argumente, politicari pokusavaju da jos jednom igraju glavnu ulogu. Mislili su da ce biti odbijen njegov zahtev za izuzece, pa kad se to nije desilo, krece novi krug pretnji.

Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915

+407 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 14:04 - pre 23 dana i 4h
Videcemo sta ce biti. Ako mu odbiju ulaz, to ce samo znaciti da je Novak bio predmet pokazno-takticke vezbe australijske federalne vlade koja time demonstrira silu svojim sopstvenim gradjanima. Kaznis jednog (ali vrednog!) ... za primer ostalima (obicnim smrtnicima).

Odgovor na temu

NeIzXuX

Član broj: 346795

+11 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 14:07 - pre 23 dana i 4h
Bio bi zločin pustiti bolesnog čoveka da se izlaže nadljuidskim naporima na sportskom terenu.

Zar ne?

Nadala zaboli prst - ne dodje.
Zaboli ga peta - ne dodje.
Zaboliga qc - ne dodje.

A onaj onaniše na medicinsko izuzeće - pa gde ćeš njega pustiti može da prolupa na terenu.

Ako ništa drugo sad bar znamo da nije karakter.

Da imam 20 grand-slemova ja ne bih došao
ili bih se vakcinisao pa bih došao.

Ali NIKAD ne bih tražio medicinsko izuzeće.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

+9921 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 14:33 - pre 23 dana i 4h
Ti prvo osvoji 20 GS, pa se onda ravnaj sa Novakom.

Drugo, otkud znaš kakvo je medicinsko izuzeće, i da li je možda to i uzrok što Nole nije do sada vakcinisan?

Zahtev za izuzećem je bio anoniman, i potrđen od dve nezavisne komisije. Šta sad ti tu imaš da dodaš i da komentarišeš?

I na kraju krajeva, No1e nije jedini koji je dobio to izuzeće, zašto ne komentarišeš ove druge?

Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
*.cable.triera.net.

+145 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 17:23 - pre 23 dana i 1h
Sa moje strane gledišta, imam osjećaj da političari kojih je na izborima zaokružilo određeni broj birača, misle da je država njihovo vlasništvo, u ovom slučaju celi kontinent. Policija ih čuva kao zenicu oka svog, kao da su biseri a mi ostali svinje, makar su nepismeni. Nije mi jasno, zašto ovog vašeg najboljeg ambasadora u svijetu, neki ne podnosite. Tog čovjeka treba poduprijeti ne samo zbog toga što je vaš i što je najbolji u tenisu, nego i zbog toga što se protivi svetskom mazohizmu u stilu, tako će biti jer sam ja tako rekao.
Siguran sam da će me možda neko napasti jer ne misli kao ja, ali nemam nameru ni sa kim se svađati. Valjalo bi razmisliti o ovim stihovima, stariji ih sigurno znaju:

Hey you, don't help them to bury the light
Don't give in without a fight
Hey you, out there on the road
Always doing what you're told
Hey you, don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
lp
baresi

Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194

+2175 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 17:35 - pre 23 dana i 1h
Nema onog magarca kladionicara trenutno na forumu ,
ali ja bacam saku da izbijaju demonstracije u Australiji
Ko se bori moze i da izgubi . Ko se ne bori vec je izgubio .

Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017

+318 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 18:07 - pre 23 dana
Citat:
NeIzXuX:

Ako ništa drugo sad bar znamo da nije karakter.

Zašto nije karakter? Da se vakcinisao samo da bi igrao onda bi moglo da se kaže da nije karakter. Ovako je baš pokazao da ima karakter. Oni koji su se vakcinisali samo zbog 3000 dinara su ljudi bez karaktera. Puna ih je Srbija.
Piši ćirilicom!

Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

*.dynamic.sbb.rs.

+309 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 18:46 - pre 23 dana
Jedan stari vic:
Ulazi Englez u Australiju. Policajac pita: Sir, imate li raniju kriminalnu istoriju? Englez: oh, nisam znao da je to još uvek neophodno za ulazak u zemlju ...

Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko

+2748 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 19:34 - pre 22 dana i 23h
Nemam pozudane detalje u vezi kon kretnog slučaja, ali uopšteno gledano, zakoni i propisi treba da se sprovode, bez obzira da li je neko šampion.

Novaku Đokoviću svaka čast na dosadašnjim postignutim uspesima. Pretpostavljam da će na sledećoj dodeli Laureus nagrada izjednačiti Federerov rekord. Međutim, niko nije savršen, pa ni on.

Novak Đoković je tamo sezonski gastarbajter i za njega važe pravila u skladu sa tim. Ja lično imam poverenje u australijske vlasti i organe da neće politizovati slučaj, nego postupiti u skladu sa onim što su propisali.

Ako se neko na granici poziva na to da je šampion, onda mogu itekako da ga trkeljišu u granicama zakona i ovlašćenja. Ako ispunjava njihove usove, pustiće ga. Ako ne ispunjava, neće. Ako je u sivoj zoni, onda verovatno neće jer se pravi blesav.

Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
*.cable.triera.net.

+145 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred05.01.2022. u 19:55 - pre 22 dana i 22h
Svi su gastarbajteri, ako ih ne žele, neka bude to zatvoreno prvenstvo a ne otvoreno. Svi pobjednici će biti "australci" i nikome ništa.
lp
baresi

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 370330 | Odgovora: 2489 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.