Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 548962 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred14.07.2021. u 23:27 - pre 32 meseci


Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred14.07.2021. u 23:48 - pre 32 meseci
Moj konačni odgovor je:
-J U L I Š K A !!! ____iz Debeljače.
______________________________
U tom selu odmaraju Beograđani, prija im,
a i riba dobro udara!
Pravi odmor za Beograd Prestonicu!
Beograđani sami znaju gde u blizini mogu da odmaraju.
Nije reklama, samo da napomenem,
Debeljačka Jezera.
Sjajno uredjeno mesto za Ribolov i za odmor.
Ni ja iz PA nisam znao da to postoji,
dok mi Juliška nije pokazala put do Debeljačkih jezera.
Evo malo videa na tu temu:

https://www.youtube.com/watch?v=AMU9T67ot_k
https://www.youtube.com/watch?v=kY-Xu04lmP0

EDIT:
Mali dodatak:
http://rs.toponavi.com/1472-58650

[Ovu poruku je menjao Living Light dana 15.07.2021. u 01:15 GMT+1]
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 00:48 - pre 32 meseci
Da NE Off topičaremo, previše.
Da se ipak vratimo temi o Đokoviću!

Pozdrav sjajnoj Ekipi!




Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 00:49 - pre 32 meseci
Citat:
jovajovic100: Nedeljko
Ti znas da mu nisu zamerili , javila ti kraljica . Budi siguran da imaju
zapisano sve sto se desavalo jos od posete vezira Iznoguda kralju
Arturu .

A suprug gospoje izgleda kao seoski djilkos sa noksirom na glavi

Imaju zapisano i to im nije bitno. Ako primete da ona stvarno ne poštuje kraljevsku porodicu, onda je to druga stvar, a da zamere na nenamernom gestu, koji ne predstavlja nepoštovanje, neće.

Mene je sramota što kod tih svinja uopšte moramo da imamo ambasadora i što sa njima uopšte moramo da imamo posla, ali moramo.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 03:01 - pre 32 meseci
A jesi frajer u mestu.
Pa zasto ne odes kod njih pa im se nahhhebes majke
na licu mesta??????
Ovde na ES-Forumu si našao da budeš FRAJER???

ODI na Ostrvo i vici SRBIJA; SRBIJA i Trči na njih!
I poseci ta goooohhhhvna,...ako misliš da tako treba!

Šta se Qurčiš iz dnevne sobe???
Ako si Frajer, budi FRAJER i bez tastature!

Koji si Ti Anti-Protivan i NEGATIVAN tip, ..........Neverovatno.
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 08:16 - pre 32 meseci
Citat:
Nedeljko:Mene je sramota što kod tih svinja uopšte moramo da imamo ambasadora i što sa njima uopšte moramo da imamo posla, ali moramo.

Ako neko ovde ne voli Britance, stare podlace, to sam ja.

Ali, postavljaju se pitanja:

- Da li tim podlcima možemo nešto da prodamo?
- Da li imamo interese u trgovini?
- Da li od njih možemo nešto da kupimo, povoljno?
- Da li istrajnim i vrednim diplomatskim inicijativama možemo da ih možda privolimo na na našu stranu?


Ako je bar jedan odgovor DA, onda je naš interes da tamo pošaljemo ambasadora.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 09:36 - pre 32 meseci
Diplomatski gaf ambasadora Kifa
Citat:
POTEZ britanskog ambasadora u Beogradu Denisa Kifa, koji je u subotu demonstrativno napustio proslavu godišnjice naprednjaka, nezadovoljan kritikama na račun politike Londona prema Srbiji, a koje je za govornicom izrekao čuveni reditelj Emir Kusturica, krajnje je neprimeren u diplomatskoj praksi.

Britanci traže da genocid u Srebrenici uđe u udžbenike
Citat:
Rezolucija o Srebrenici, koju je u SB UN pripremila Velika Britanija, predviđa da deca ubuduće u školama uče o genocidu u Srebrenici.
Nacrt rezolucije koji je Misija Velike Britanije u Ujedinjenim nacijama juče dostavila Srbiji sastoji se od preambule, opšteg dela i 13 tačaka koje se odnose na Srebrenicu. U preambuli stoji tvrdnja da su "desetine hiljada žena i devojaka, ljudi i dečaka bile žrtve seksualnog nasilja tokom sukoba u BiH, uključujući Srebrenicu". Takođe, srpske žrtve u BiH se ne pominju ni na jednom mestu.

Britanska noga na evropskom stolu
Citat:
Snimak kako Boris Džonson ležerno podiže nogu i prislanja cipelu na stočić u Jelisejskoj palati u prisustvu Emanuela Makrona, dočekan je na nož u medijima i na društvenim mrežama. Kada je video šta je uradio, britanski premijer se kasnije izvinio, ali javnost nije sklona da mu oprosti diplomatski nepristojan gaf.


Nisam mogao da nađem teme u kojima ste pljuvali Britance zbog diplomatskih gafova i bahatog ponašanja, pa sam morao ovde da ostavim primere poštovanja protokola i uzvišene diplomatske manire jedne kolevke civilizacije.
Molim najupućenije u materiju, one koji najžešće pljuju i Srbiju i našu ambasadorku, i koje je "pojeo blam" što je pozdravila zemljaka Đokovića u prisustvu Duke of Kent (moš misliti, drtina kojem je ta farsa sa Vimbldonskim peharom jedina javna zanimacija koju mu dopuštaju), dakle molim upućene da nas podsete u kojim smo to temama pretresali "protokole" britanskih ambasadora ili premjera, pa da tamo okačim gore citirane primere.

Nije valjda da takvih tema nema?! Pa kako?!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 09:54 - pre 32 meseci
Da li je ovde neko rekao da su svi drugi idealni? Uključujući tu i Britance?
NE! Daleko od toga! Britanci, stari podlaci su posebno bahati i nadmeni. Jesu. Takvi su.

Da li to znači da mi Srbi, treba u diplomatsku službu da primamo neznalice, neotesane i bahate? Pa, ne. Opet ne.

Mi treba da negujemo i gradimo našu diplomatsku službu, diplomate od karijere.
Da u svetu širimo našu kulturu, pismenost i lepo vaspitanje.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 09:59 - pre 32 meseci
Citat:
SlobaBgd: Nisam mogao da nađem teme u kojima ste pljuvali Britance zbog diplomatskih gafova i bahatog ponašanja ...
Nije valjda da takvih tema nema?! Pa kako?!


Pa tako što mi trne patka za diplomatske gafove Uzbekistanaca, Kolumbijaca, Britanaca, Šveđana, Kongoanaca i drugih.
Niti plaćam te diplomate, niti očekujem neku korist od njih. Mogao je Boris Džonson i da se poke nja na vitrinu Luj 14 u Versaju. Ni malo se nebih potresao.

Mislim, realno, nisam se potres'o ni zarad ove naše kokoške. Ali treba istaknuti kad nešto nije u redu.
Onomad je Ministar inostranih poslova, Šef diplomatije Ivica Dačić, dohvatio se mikrofona pa pred delegacijom strane zemlje glumio kafansku pevaljku.
Ej!!!! Šef diplomatije. Ja pred televizorom imam transfer blama.



Zato je No1e naš pravi diplomata!!! Bez mrlje na karijeri.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 10:06 - pre 32 meseci
Citat:
SlobaBgd:Molim najupućenije u materiju, one koji najžešće pljuju i Srbiju i našu ambasadorku ...

Tipično Vučićevsko spinovanje. Ako kritikuješ nekog naprdnjačkog poslušnika - onda si protiv Srbije.

Ne Slobo, ja ne pljujem Srbiju. Ambasadorka nije Srbija.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 10:14 - pre 32 meseci
Pa da, ovde se vidi da su skromnost i jednostavna forma velike i nedostizne vrline za vecinu. Vredi napomenuti da je ova Joksimovic bila neko mudo kod zutih a sada kod naprednjaka. Obe stranke su na grub i primitivan nacin instalirane od strane zapada(izmedju ostalog i od Engleza).

Mislim da smo imali pristojnog ambasadora u UK, Vladeta Jankovic jedan od retkih. Da neko ne pomisli da je tadasnji DOS postavljao samo dobre ambasadore, ne, secam se kroz maglu St. Protica koji se kao ambasador ponasao kao govedo, te je morao biti povucen.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 10:19 - pre 32 meseci
@SlobaBgd, kad Boris bude blamirao Srbiju, ima poente pokrenuti temu o tome. Ovako je to problem Britanaca.
A realno, nije ni povodom ove domace guske pokrenuta tema. Pomenulo se u temi o Novakovoj velelepnosti u okviru koje se i dogodilo tako da je relevantno kao usputni dogadjaj i mogucnost da se Novak jos vise vozdigne u nebesa jer realno jeste ispao bolji u ambasadosrkom poslu od ambasadorke.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
..1e1:dd00:1c3a:b96c:16be:a6f3



+7169 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 10:48 - pre 32 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Diplomatski gaf ambasadora Kifa
Citat:
POTEZ britanskog ambasadora u Beogradu Denisa Kifa, koji je u subotu demonstrativno napustio proslavu godišnjice naprednjaka, nezadovoljan kritikama na račun politike Londona prema Srbiji, a koje je za govornicom izrekao čuveni reditelj Emir Kusturica, krajnje je neprimeren u diplomatskoj praksi.

Britanci traže da genocid u Srebrenici uđe u udžbenike
Citat:
Rezolucija o Srebrenici, koju je u SB UN pripremila Velika Britanija, predviđa da deca ubuduće u školama uče o genocidu u Srebrenici.
Nacrt rezolucije koji je Misija Velike Britanije u Ujedinjenim nacijama juče dostavila Srbiji sastoji se od preambule, opšteg dela i 13 tačaka koje se odnose na Srebrenicu. U preambuli stoji tvrdnja da su "desetine hiljada žena i devojaka, ljudi i dečaka bile žrtve seksualnog nasilja tokom sukoba u BiH, uključujući Srebrenicu". Takođe, srpske žrtve u BiH se ne pominju ni na jednom mestu.

Britanska noga na evropskom stolu
Citat:
Snimak kako Boris Džonson ležerno podiže nogu i prislanja cipelu na stočić u Jelisejskoj palati u prisustvu Emanuela Makrona, dočekan je na nož u medijima i na društvenim mrežama. Kada je video šta je uradio, britanski premijer se kasnije izvinio, ali javnost nije sklona da mu oprosti diplomatski nepristojan gaf.


Nisam mogao da nađem teme u kojima ste pljuvali Britance zbog diplomatskih gafova i bahatog ponašanja, pa sam morao ovde da ostavim primere poštovanja protokola i uzvišene diplomatske manire jedne kolevke civilizacije.
Molim najupućenije u materiju, one koji najžešće pljuju i Srbiju i našu ambasadorku, i koje je "pojeo blam" što je pozdravila zemljaka Đokovića u prisustvu Duke of Kent (moš misliti, drtina kojem je ta farsa sa Vimbldonskim peharom jedina javna zanimacija koju mu dopuštaju), dakle molim upućene da nas podsete u kojim smo to temama pretresali "protokole" britanskih ambasadora ili premjera, pa da tamo okačim gore citirane primere.

Nije valjda da takvih tema nema?! Pa kako?!


Sasvim je za ocekivati da gafova ima svuda. Ono sto je cudno je pravdanje tog gafa - ili "koga boli q" ili, jos ludje, "pa i Britanci prave gafove".

Oko kitobolje, to je sve u redu - i ja ne znam sto bi nekog trebalo da boli kita sta neki Britanci misle o Srbiji.

Osim ako taj neko ne radi u javnoj diplomatiji Srbije i poslat je u Britaniju na sluzbenu funkciju - onda mu je to posao. Jos ako je taj neko najvisi diplomata u toj istoji Britaniji, u opisu posla mu je da predstavlja zemlju u najboljem svetlu i da se bavi... diplomatijom, ako to ne radi, taj neko je b*lja za taj posao.

Mada nista nije zapisano u kamenu - sto da ne, ambasador ne mora da se bavi diplomatijom, moze da se bavi sopingom i docekom zvezda kao tinejdzer, sto da ne.

Ali nemoj da te cudi ako se ne slazu svi sa tim.




DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
..1e1:dd00:1c3a:b96c:16be:a6f3



+7169 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 11:08 - pre 32 meseci
Citat:
Nedeljko:
Citat:
jovajovic100: Nedeljko
Ti znas da mu nisu zamerili , javila ti kraljica . Budi siguran da imaju
zapisano sve sto se desavalo jos od posete vezira Iznoguda kralju
Arturu .

A suprug gospoje izgleda kao seoski djilkos sa noksirom na glavi

Imaju zapisano i to im nije bitno. Ako primete da ona stvarno ne poštuje kraljevsku porodicu, onda je to druga stvar, a da zamere na nenamernom gestu, koji ne predstavlja nepoštovanje, neće.

Mene je sramota što kod tih svinja uopšte moramo da imamo ambasadora i što sa njima uopšte moramo da imamo posla, ali moramo.


A sto te je sramota? Poenta imanja diplomatskog predstavnistva negde je da imas uvid sta se desava u toj zemlji i da imas lanac komunikacije koji ce ti pomoci u resavanju problema (izmedlju ostalog).

Obicno se trude da odrze bilo kakve odnose sve do momenta kad to postane apsolutno nemoguce, zato sto je to u interesu zemlje gosta.

Povlacenjem ambasadora i diplomatskog personala iz svih zemalja koje ti se ne svidjaju samo sebi pravis stetu. Poenta tih funkcija je da tebi (kao zemlji gostu) budu korisne pre svega.

Srecom, dobar deo posla obavljaju sluzbenici - tako da ostaje najtezi deo: sprecavati ovakve politicki-dovedene pojave da naprave neko s*anje. I to vazi za Srbiju bas kao sto vazi i za USA ili Kinu.

Tramp je napravio enormnu diplomatsku stetu koju ce diplomatske sluzbe USA sanirati godinama, ali Tramp je izabran od naroda i funkcija mu je po njihovim zakonima iznad svih ostalih u izvrsnoj vlasti tako da je stvar prilicno drugacija. Stavise, Tramp je bas i dosao na vlast najvise zbog tih svojih crta - drugim recima, glasacko telo je bas htelo da im predsednik bude neko ko "vata zene za p*cku" ili gura ljude po samitima i brise pozadinu sa diplomatskim protokolom.

Citat:

Imaju zapisano i to im nije bitno. Ako primete da ona stvarno ne poštuje kraljevsku porodicu, onda je to druga stvar, a da zamere na nenamernom gestu, koji ne predstavlja nepoštovanje, neće.


Koga boli patka za Engleza?

U biznisu je neki analog ambasadora direktor marketinga ili direktor ureda za komunikacije (sa kupcima i javnoscu).

Znaci, postoji forma, nije OK da urlas kao navijac na zvanicnom dogadjaju, ili na nekom sajmu ili konferenciji preskocis organizatora da bi se rukovao sa nekim ignorisci kontekst, sta se desava - nego kao da si pao sa marsa izgledas.

To su sve stvari koje ce tvojoj organizaciji da stete, zato sto milion kamera gleda u tebe, ljudi formiraju misljenje o tvojoj firmi, itd...

Koga boli qraz za kamere? Ne tebe, tebi je posao da se smesis pred kamerama i da izgledas lep. Ne dopada ti se? Onda si na pogresnom poslu.

A ovde imas sumanutu logiku da je u stvari sam posao upitan, domacin (inace NEBITAN) - pa sta me boli ona stvar za njega? I sl.

Ako neko hoce tom trajektorijom - batalimo onda sve i recimo "hrkpljuv, zli pedofili matori, da je pravde bili bi u zatvoru" i zavrsili stvar sa daleko boljim trol-faktorom.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 11:11 - pre 32 meseci
Citat:
Living Light:
A jesi frajer u mestu.
Pa zasto ne odes kod njih pa im se nahhhebes majke
na licu mesta??????
Ovde na ES-Forumu si našao da budeš FRAJER???

ODI na Ostrvo i vici SRBIJA; SRBIJA i Trči na njih!
I poseci ta goooohhhhvna,...ako misliš da tako treba!

Šta se Qurčiš iz dnevne sobe???
Ako si Frajer, budi FRAJER i bez tastature!

Koji si Ti Anti-Protivan i NEGATIVAN tip, ..........Neverovatno.

Odgovor sam ti dao, da je činjenično stanje da to jednostavno moramo. Takođe ja Java Beograd potvrdio to isto.
Citat:
Java Beograd: Ako neko ovde ne voli Britance, stare podlace, to sam ja.

Ali, postavljaju se pitanja:

- Da li tim podlcima možemo nešto da prodamo?
- Da li imamo interese u trgovini?
- Da li od njih možemo nešto da kupimo, povoljno?
- Da li istrajnim i vrednim diplomatskim inicijativama možemo da ih možda privolimo na na našu stranu?


Ako je bar jedan odgovor DA, onda je naš interes da tamo pošaljemo ambasadora.

Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 11:13 - pre 32 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: A sto te je sramota? Poenta imanja diplomatskog predstavnistva negde je da imas uvid sta se desava u toj zemlji i da imas lanac komunikacije koji ce ti pomoci u resavanju problema (izmedlju ostalog).

Pa, sramota me je da sa takvima imam išta, bilo kakvu komunikaciju, ali su okolnosti takve da nam je to u velikom interesu, kao što si objasnio.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
..1e1:dd00:1c3a:b96c:16be:a6f3



+7169 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 11:18 - pre 32 meseci
Pa nemas ti nista, imas predstavnika koga placas - bas kao sto imas i radnika gradske kanalizacije koji se krece po g*vnima i koga isto placas.

Taj predstavnik bi trebao da bude dostupan i kod tvog najveceg neprijatelja - tu ti oci i usi najvise trebaju. Imati to nije sramotno vec prilicno razumno.

Diplomate su, namerno, izuzete od lokalnih zakona - tako da moralno gledano nema sta da te brine ako stvarno rade svoj posao: oni to rade u tvoju korist i nemaju nista sa lokalnim specificnostima. Stavise medjunarodni propisi ih izuzimaju od toga.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 11:27 - pre 32 meseci
Citat:
Java Beograd:
Pa tako što mi trne patka za diplomatske gafove Uzbekistanaca, Kolumbijaca, Britanaca, Šveđana, Kongoanaca i drugih.
Niti plaćam te diplomate, niti očekujem neku korist od njih. Mogao je Boris Džonson i da se poke nja na vitrinu Luj 14 u Versaju. Ni malo se nebih potresao.

Ali Kif se pokenjao u našu vitrinu, pa ništa. I to ono najgore, uvredio se zbog kritike na račun politike Gordog Albiona! K'rca! Napustio događaj na koji je pozvan (a zlo bi bilo da nije) jer nije po njegovom ukusu! Tipično kolonijalno i siledžijsko kenianje u srpsku vitrinu Luj 14.
Citat:
Shadowed:
@SlobaBgd, kad Boris bude blamirao Srbiju, ima poente pokrenuti temu o tome. Ovako je to problem Britanaca.

Pa nije blamirao Srbiju ali je ponizio Francusku.
I Kif je ponizio Srbiju. Mislim da je poniziti zemlju domaćina malo ozbiljniji povod za reakciju od blamiranja ambasadorke (a blamirala se samo jer je upala u protokol dodele pehara, ništa više). Ali kada ti Englez ponizi zemlju, onda ćutimo, ne reagujemo, jer "moramo da priznamo, da Velika Britanija nije neki baš šilibajzer državica". Nije ni Srbija. Ma šta se pisalo po društvenim mrežama.

No vratimo se na Novaka.
Stvarno na najbolji način, koliko može, predstavlja zemlju i narod. Uprkos nepristojnoj i bezobraznoj masi sa tribina, pogodite kojih, Vimbldona, u zemlji, pogodite kojoj, Britaniji.


 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
62.74.26.*



+310 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 12:54 - pre 32 meseci
Koliko je Srbija ozbiljna država, pravo je čudo da još uvek imamo državu...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
2a00:20:6013:5190:4cbb:1d0d:..



+7169 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred15.07.2021. u 13:07 - pre 32 meseci
Ako ti je neko od diplomata uvredio zemlju, najmanje sto mozes da uradis je nota protesta zemlji domacinu a ono sto TREBA da uradis ako je u pitanju veca uvreda ili incident je da mu das nogu u guzicu tj. 48h da se spakuje, nestane sa tvoje teritorije i da se nikad ne vrati.

To sto je svaki sraf umislio da je gospodar univerzuma je samo njihova deluzija. Realnost brzo udara u vuglu kad te sef pozove kuci nazad na “razgovor”.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 548962 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.