Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa lerom AUDI 100

elitemadzone.org :: AutoZone :: problem sa lerom AUDI 100

[ Pregleda: 2107 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milossrndalje
miroljub milic
veliki jastrebac
srbija sume
krusevac srbija

Član broj: 333187
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon problem sa lerom AUDI 10011.04.2016. u 07:45 - pre 97 meseci
Posto sam menjao K–glavu,pumpu goriva,dizne i sve to napakovao kako treba sada imam problem sa ler gasom.Kada upalim motor motor ler je na 800 obrtaja,kako pocne temperatura da raste tako i broj obrtaja i dodje do 1600–1800 i ne pada.Sva creva sam zategao stavio selne da ne vuce fals vazduh,samo me buni ler ventil na koji sistem radi, jer kada mu skinem buksnu sa struje nema nikakve promene drzi isto visoki ler,dali je problem u tome.Svima hvala a ako neko zna nesto o tome neka mi odgovori.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: problem sa lerom AUDI 10011.04.2016. u 21:14 - pre 97 meseci
Nisi naveo koji je motor a vazno je da li je K-jetronic ili KE-jetronic...
Tebi treba majstor a ne savjet jer je potrebno znanje da bi mogao da to da našteluješ da radi dobro... Pretpostavka je, kad je već mijenjana K glava, da je bilo propuštanja na cilindru za određivanje količine goriva u K razvodu... tada se dešavaju detonacije koje praktično unište motorić ler gasa jer sabiju svu prljavštinu iz crijeva i ostete sraf koji podesava minimalnu poziciju motorića...
Crijevo motorića ide sa usisne grane prije leptira gasa a poslje klapne na k razvodu na kraj usisa poslije leptira gasa... Ako još na tom sistemu postoji i neki plinski uređaj onda je igranka neminovna i rijetko će ko to uopšte uzeti da radi osim neki entuzijasti koji imaju vremena na pretek...
Ti motori obično imaju problem sa stalnim variranjem lera koji se isto može riješiti a kod tebe će se to pojaviti tek kada promijeniš motorić

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: problem sa lerom AUDI 100

[ Pregleda: 2107 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.