Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Grdelička klisura - most.

elitemadzone.org :: MadZone :: Grdelička klisura - most.
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10384 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.14.04.2016. u 17:56 - pre 96 meseci
Jesu. Stvarno su nas rokali sve je prštalo. Dobili smo dve za uši. Da su hteli mogli su da nas prepolove. Al šta ja znam i koga briga šta ja mislim.
 
0

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 00:24 - pre 96 meseci
Nato je volio albance pa je bombardovo kolonu *izbeglica* i pobio samo 80 ljudi greškom


Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
0

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 08:26 - pre 96 meseci
Citat:
Da su hteli mogli su da nas prepolove.

Hvala im na milosrdnosti. O hvala im, ovo civila i dece sto su pobili, i zemlje sto su unistili je ustvari malo... a mogli su mnogo vishe.
Nego da im podignemo neki spomenik za to? Proglasimo dan zahvalnosti? Dan Americkog imperijalizma?
 
+3

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 12:43 - pre 96 meseci
Citat:
SlobaBgd: I zašto bismo se ograničavali na komandno odgovorne?

nego ko je još kriv? stanovnici drzava koje su nas bombardovale?
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 12:45 - pre 96 meseci
Citat:
član: stanovnici drzava koje su nas bombardovale?


Ako cemo strogo tehnicki - da. I oni su krivi jer su oni demokratski glasali za takvu opciju.
Svaki onaj Amerikanac koji tripuje da je njegova vojska koja je stacionarana po pola sveta zbog odbrane njegove sopstvene zemlje jeste kriv.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+3

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 13:13 - pre 96 meseci
a jel ti osecas onda dogovornost za i jednog coveka stradalog u Srebrenici?
ja lično, apsolutno ne iako je vlast moje drzave podrzavala i pomagala one koji su ga izvrsili, tako isto ne smatram da neki je random stanovnik USA/GB/DE/ ... kriv za civilne žrtve bombardovanja Srbije.
 
+2

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 13:18 - pre 96 meseci
Prvo, ne znam o kojim nastradalim u Srebrenici govoris....
Drugo, ne znam kakve veze Srebrenica ima sa USA kaubojskim akcijama sirom planete ( a to je tema )
Trece, tad sam bio maloletan, nisam imao pravo glasa - tako da u bilo kom slucaju ne osecam nikakvu odgovornost.

I cetvrto....Ameri vec 70 godina glasaju za ratovanje. Generacije i generacije debila rastu na ideji da im neko ko je udaljen 10000km radi o glavi.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+4

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 13:21 - pre 96 meseci
Citat:
član:tako isto ne smatram da neki je random stanovnik USA/GB/DE/ ... kriv za civilne žrtve bombardovanja Srbije.


Ako je taj random stanovnik glasao za opciju koja forsira rat u stranoj zemlji, taj je kriv.
Taj je glasao za ubijanje civila.
Taj je glasao za jad.
Taj je glasao za nesrecu.
Taj je glasao za bedu.

Nije znao da su to posledice?
Nazalost. Trebalo je da upotrebi to sto ima u lobanji.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+3

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 13:22 - pre 96 meseci
Citat:
3way: Prvo, ne znam o kojim nastradalim u Srebrenici govoris....

npr. o OVIMA!
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 13:50 - pre 96 meseci
Pogledaj pod "trece".

Lepo sam ti objasnio zasto se ne osecam odgovornim. Najprostije sto moze - bio sam nackli, nisam imao pojma. Ne znam da li se desilo, kako se desilo, ko su bili ti ljudi sto su pucali itd....

Nego, sta to uopste hoces da kazes? Ako se ja osecam odgovornim, onda je ubijanje civila od strane NATO normalno? Ne kapiram?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+3

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 14:25 - pre 96 meseci
Ma opravdano je, izgleda, osećali se mi odgovornima ili ne.
 
+1

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 14:51 - pre 96 meseci
Citat:
3way:Nego, sta to uopste hoces da kazes? Ako se ja osecam odgovornim, onda je ubijanje civila od strane NATO normalno? Ne kapiram?

ne, nego hocu da kazem da ne mozes da krivis obicne stanovnike zemalja NATOa da su krivi za civilne zrtve, kao sto ni ti ni ja ne osecamo krivicu za neke druge civilne zrtve koje su ubili Srbi ili neko u ime Srba i Srbije!
 
+3

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 15:53 - pre 96 meseci
Ma može, oni su krivi za sve mi nismo nizašta. Šta tu ima da se diskutuje. Crno-Belo. Zli zapad i dobara Srbija (i Rusija) i tačka.
 
+1

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9456 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.16.04.2016. u 20:49 - pre 96 meseci
Citat:
član:
npr. o OVIMA!


Zaboravio si i OVE:

http://www.telegraf.rs/vesti/1...e-koja-su-ostala-bez-roditelja
https://zlj13051967.wordpress....nocid-nad-srbima-u-srebrenici/
http://forum.krstarica.com/sho...-3287-ubijenih-Srba-Srebrenice
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+2

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 11:51 - pre 96 meseci
Citat:
branko tod: Zaboravio si i OVE:

na te nisam zaboravio, ali nije bilo potrebe da ih pominjem u u kontekstu srpske kolektivne krivice!
ako nisi toliko izlapeo da bi mogao da ispratis jednu diskusiju na forumu (a deluje mi da nisi, vidim umes da se ulogujes, da napravis copy/paste nekog linka i sl.), onda si mogao da i sam vidis u kom sam kontekstu upotrebio žrtve Srebrenice:
neko je pomenuo da se ne treba ogranicavati samo na komandnu odgovornost i da su za civilne zrtve krivi svi gradjani zemalja koje su nas bombardovale, pa sam samo napravio poredjenje sa muslimanskim zrtvama stradalim u Srebrenici od srpske ruke i odgovornosti koju bi onda tom logikom trebalo svi Srbi da osecaju (a ne osecaju i ne treba da osecaju)! te koje ti pominjes posto su bili srpske nacionalnosti verovatno da ih nisu Srbi pobili, pa iz tog razloga nema potrebe ni da pominjem u prici oko osecanja moralne (ili bilo kakve druge) odgovornosti za neciju smrt!
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 12:04 - pre 96 meseci
Citat:
član:
Citat:
3way: Prvo, ne znam o kojim nastradalim u Srebrenici govoris....

npr. o OVIMA!

Jbt, ta Srebrenica je jedno neobično mesto! U multietničkoj Bosni žrtve u jednom mestu su sve sa muslimanskim imenima!? Ni jedan Srbin, Hrvat, Rom, Mađar nije živeo u Srebrenici i ni jedan od njih nije izgubio život tokom rata u Bosni? Koliko ja znam, bilo je i mnogo Srba koji su poginuli od metka Armije BiH i muslimanskih paravojnih jedinica u Srebrenici i okolnim selima. Je l' taj spisak tek treba da se dopuni imenima žrtava nemuslimanske veroispovesti, ili te žrtve nisu bitne?
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9456 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 12:43 - pre 96 meseci
Citat:
član:
Citat:
branko tod: Zaboravio si i OVE:

na te nisam zaboravio, ali nije bilo potrebe da ih pominjem u u kontekstu srpske kolektivne krivice!
ako nisi toliko izlapeo da bi mogao da ispratis jednu diskusiju na forumu (a deluje mi da nisi, vidim umes da se ulogujes, da napravis copy/paste nekog linka i sl.), onda si mogao da i sam vidis u kom sam kontekstu upotrebio žrtve Srebrenice:
neko je pomenuo da se ne treba ogranicavati samo na komandnu odgovornost i da su za civilne zrtve krivi svi gradjani zemalja koje su nas bombardovale, pa sam samo napravio poredjenje sa muslimanskim zrtvama stradalim u Srebrenici od srpske ruke i odgovornosti koju bi onda tom logikom trebalo svi Srbi da osecaju (a ne osecaju i ne treba da osecaju)! te koje ti pominjes posto su bili srpske nacionalnosti verovatno da ih nisu Srbi pobili, pa iz tog razloga nema potrebe ni da pominjem u prici oko osecanja moralne (ili bilo kakve druge) odgovornosti za neciju smrt!


Biće da ti nisi izlapeo već pomalo bezobrazan jer počinješ da lupetaš i da u temu
o bombardovanju voza u kome su se vozili civili, a među njima i deca pokušavaš na
svaki način uvučeš priču da su Srbi krivi za svoja stradanja i da je normalno gađati
putnički voz ili kolonu izbeglica Srba pominjući Srebrenicu.
Ko je i kako poginuo u Srebrenici ne znam ni ja, a verovatno ni ti, osim ako nisi ti
držao neko oružje u ruci.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+1

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 12:44 - pre 96 meseci
Citat:
član:
ne, nego hocu da kazem da ne mozes da krivis obicne stanovnike zemalja NATOa da su krivi za civilne zrtve, kao sto ni ti ni ja ne osecamo krivicu za neke druge civilne zrtve koje su ubili Srbi ili neko u ime Srba i Srbije!


Ok.
Posto obican gradjanin nema odgovornost ni prema cemu, da onda lepo ukinemo izbore i uvedemo monarhiju ili neki severnokorejski sistem? Ja se ionako zalazem za neizlazak na izbore.

Takodje, bez obzira sta se desilo u Srebrenici ili bilo gde i kad drugde na planeti ne menja cinjenicu da Americka vojska i NATO ubijaju civile na dnevnoj bazi.

Dakle, to ne menja cinjenicu da je NATO pobio ljude u putnickom vozu.




Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 13:22 - pre 96 meseci
Citat:
Ja se ionako zalazem za neizlazak na izbore.

Znaci tebi odgovara ovo sada, mislis da je sve kako treba i da ne treba menjati. Dobro.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Grdelička klisura - most.17.04.2016. u 13:33 - pre 96 meseci
Citat:
Sceka: Znaci tebi odgovara ovo sada, mislis da je sve kako treba i da ne treba menjati. Dobro.


Joki bato, samo se secam poslednjih 25 godina...
Zahvaljujuci vama koji ste jako ozbiljni i glasate "protiv ovih" danas i imamo iste likove na vlasti kao i pre 25 godina...

Dobro.

edit.
Zaboravih da dodam - to takodje ne menja cinjenice o NATO i USA razbojnicima....

[Ovu poruku je menjao 3way dana 17.04.2016. u 14:52 GMT+1]
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Grdelička klisura - most.
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10384 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.