Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Googl nevidi moj sajt

elitemadzone.org :: MadZone :: Googl nevidi moj sajt

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15666 | Odgovora: 57 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alarmi ns
Novi Sad

Član broj: 326042
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 21:58 - pre 97 meseci
Jeeeeeeeee dragi moj Goropade sada se vidi na googlu alil samo kad ukucam tacno ime, kako sada da radim da se pojavi kada ukucak sigurnosni sistemi samo? Ili auto alarmi?
 
Odgovor na temu

goropad

Član broj: 332303
Poruke: 201
*.mediaworksit.net.



+55 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:01 - pre 97 meseci
nikako, to se placa :)
 
Odgovor na temu

goropad

Član broj: 332303
Poruke: 201
*.mediaworksit.net.



+55 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:03 - pre 97 meseci
I promeni domen. Takva imena sajtova stavljaju luzeri koji hoce da zehebu google. Stavi ime tvoje firme, i onda kad neko kuca firmu, nadje te. Niko vise ne koristi tako dugacke domene. Ne znam ko ti je radio sajt, ali taj nema blage veze sa zivotom. Lakse je zapamtiti neko krace ime i lepo ga stavis na vizitku i profi, sa malo para.
 
Odgovor na temu

alarmi ns
Novi Sad

Član broj: 326042
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:04 - pre 97 meseci
Platio bi kome kako, dali vredi cuo sam za neki klik
 
Odgovor na temu

alarmi ns
Novi Sad

Član broj: 326042
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:09 - pre 97 meseci
Dali domen mora novi da se kupi jel e on dosta skup ili moze ovaj da se promeni,i kako se placa googlu naprimer kad se u Novom Sadu ukuca auto alarmi da ispadne moj sajt. Izvinjavam se adminu sto pomonjem novce u postovima
 
Odgovor na temu

alarmi ns
Novi Sad

Član broj: 326042
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:11 - pre 97 meseci
A za ime sam ja kriv...sigurnosni sistemi a Indrikovic mi je prezime
 
Odgovor na temu

goropad

Član broj: 332303
Poruke: 201
*.mediaworksit.net.



+55 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 22:13 - pre 97 meseci
https://www.google.com/adwords/

imas to

a imas i SEO eksperte koji mogu da ti dorade sajt, ali retko ko od njih ce sto-posto da ti garantuje da ce sajt za odredjene reci da bude medju prvima. Vazan je sadrzaj i koncepcija. Tebi treba ceo sajt da se menja. Domen .com ti je 1000 dinara godisnje.

Razmisli o redizajnu. Evo ja mogu da ti ponudim svoje usluge. ali javi se na pp.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 23:28 - pre 97 meseci
Citat:
E dobro para za bolji sajt nisam imao,dali neko moze da mi kaze sta da uradim da se pojavi na googlu,i gde ima gresaka pametnjakovicu????J ebote dali na ovom forumu iko hoce da pomogne osim da govori i da pljuje neeciji tujdi rad?????


Tačno koliko si platio, toliko si i dobio - jednu veliku nulu.

Probao sam da te nađem u imeniku preko telefonskog broja i nisi u imeniku. Tačno si uradio sve što treba da budeš potpuno inkognito. Kao da radiš za Al-Kaidu, a ne za sebe...

Šta si uradio? Pokrenuo biznis a sakrio se iza pripejd brojeva?
Uzmi stacionarnu telefonsku liniju. Neka ti i ne treba, ali ćeš za nekoliko stotina dinara mesečno imati besplatu reklamu u vidu odrednice u on-line imenicima.
Prenesi neki od tih brojeva koje imaš na firmu, pa ćeš dobiti još jednu reklamu.

Raspitaj se na sajtovima koji imaju imenike, recimo www.yellowpages.rs kako da upadneš na njihovu listu. Taj sajt, recimo, ima opciju besplatnog upisa u nihovu bazu osnovnih podataka o firmi, za nešto više, treba da se plati.

Sada mi pade na pamet - postavi sliku svog lokala na google maps. Ako ne znaš kako plati nekome ko zna. Nadam se da se bar vidi firma na toj slici, a da nisi i firmu sakrio...

Pročešljaj sve imenike na koje naiđeš i traži da te upišu. Recimo, pogledaj koji se registri pojavljuju na pretragu "sigurnosni sistemi novi sad", pa ih sve kontaktiraj.

I plati nekome ko zna šta radi da ti uradi sajt kako treba i da ti uradi SEO.

[Ovu poruku je menjao djoka_l dana 15.04.2016. u 00:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
87.116.180.*



+638 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt14.04.2016. u 23:33 - pre 97 meseci
Izvini ali tebi treba IT konsultant, koji ce ti reci i pomoci da uradis to sto hoces.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 00:00 - pre 97 meseci
Ah, da pogledaj prva tri rangirana sajta na upit na guglu https://www.google.com/search?q=sigurnosni+sistemi+novi+sad

http://videonadzor-alarmnisistemi-novisad.com/
http://gm-security.net/ugradnja-alarmnih-sistema
http://www.avt-security.com/

(četvrti je www.yellowpages.rs)

Uporedi njihove sajtove sa tvojim, pa vidi da li vredi platiti nekom ko zna šta radi.
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 05:49 - pre 97 meseci
Za pocetak, neka ti taj sto ti je pravio sajt promeni naslov sajta, tj. neka ovo security izmeni u sigurnosni sistemi indrikovic, tako da kada te google prikaze u pretrazi ne stoji ovo security nego ime tvoje firme. Drugo sajt ti nije responsive, tj. nije prilagodjen za manje ekrane. Otvori sajt sa mobilnog telefona ili tableta pa ces da vidis na sta mislim. Google bolje rangira takve sajtove.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 08:28 - pre 97 meseci
Citat:
gilopile: Svakako da ce biti na boljoj poziciji u google pretrazi ako ima veci proj poseta...

Kako ce google znati koliko njegov sajt ima poseta?
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 08:36 - pre 97 meseci
Rekoh da nisam siguran kako to sve funkcionise, ali mislim da ima veze, jer kad upises u google prvo slovo `k`, nece izaci medju sugestijama `Kovacevic-stovariste` vec Kurir, KupujemProdajem, Kupindo...koji imaju na desetine hiljada poseta dnevno. Valjda se to negde u njihovoj bazi registruje, bmlga.

Ako ovo nema veze sa vezom, onda budi ljubazan pa mi reci ugrubo kako to funkcionise.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 08:59 - pre 97 meseci
To je na osnovu ucestalosti pretrage a ne na osnovu broja poseta sajtu.
Takodje na osnovu spijunaze sopstvenih korisnika od strane google-a. Npr. kada trazis nesto i kliknes na rezultat, google to pribelezi. Ali to i dalje nije broj poseta. Npr. ja ES posetim prilicno puta svakog dana a nisam kliknuo na link u rezultatu pretrazivaca (pogotovo ne google-a).
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 09:18 - pre 97 meseci
Aha, znaci da se pretragom dobijaju `poeni` kod googla? Moguce, ali opet kad nesto trazimo, u najvecem broju slucaja ne znamo tacan naziv sajta i pisemo svasta kako bi dosli do trazenog. Znaci tom logikom, postavljac teme ga je ugasio, jer nece izaci, ili ce biti na 1000-oj strani pretrage kada upisemo `Alarmi` u pretrazivac. Mislim, ko ce da upise `sigurnosnisistemiindrikovic` i on onda nema nikakvu sansu da se dobro pozicionira.

Nekako mi je logicnije da se to rangira po posecenosti nekog sajta, i da ce sajtovi biti na visim pozicijama pretrage koji su jednostavno poseceniji - sto znaci da vise vrede, sto zbog reklama i sl....


Ipak mislim da je to mnogo komlikovanije i da je to google nekako drugacije resio.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 09:43 - pre 97 meseci
Citat:
Npr. kada trazis nesto i kliknes na rezultat, google to pribelezi. Ali to i dalje nije broj poseta.

Google belezi i broj poseta. Na primer, ako u pretragu uneses sigurnosni sistemi i posetis gore pomenuti sajt Google to belezi, sledeci put kada u pretragu unseses isti ili slican pojam za sigurnosne sisteme, Google ti prikaze pomenuti sajt kao i obavestenje koliko si ga puta posetio kao i datum zadnje posete. Tako da je za rangiranje veoma bitan broj poseta na sajtu kroz Google pretragu.

Sto vise korisnika poseti sajt, Google ga bolje rangira, jer to mu je znak da se radi o sajtu sa kvalitetnim sadrzajem i zato ga postavlja na bolju poziciju u pretrazi. Takodje je vazno i koliko korisnika se ponovo vraca na sajt.

Ima dosta sajtova koji i nisu bas najbolje optimizovani ali imaju kvalitetan sadrzaj i veliki broj poseta i Google ih jednostavno bolje rangira. Ako pogledas lisu sajtova koju je postavio @djoka_l, videces da i oni nisu nista posebno, npr. ovaj prvi http://videonadzor-alarmnisistemi-novisad.com/index.html ima isto gomilu gresaka, pogledaj samo sekciju nase usluge i footer kako je formatirano, ali ga Google ipak stavlja na prvo mesto u pretrazi za trazeni pojam.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 09:57 - pre 97 meseci
Pa to ja i velim. Nisam se informisao po tom pitanju, ali mi je bilo logicno.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 09:59 - pre 97 meseci
Bolje da si tih 180 evra dao nekom da te nauci pravopis i gramatiku...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 10:35 - pre 97 meseci
Citat:
Panta_:
Citat:
Npr. kada trazis nesto i kliknes na rezultat, google to pribelezi. Ali to i dalje nije broj poseta.

Google belezi i broj poseta. Na primer, ako u pretragu uneses sigurnosni sistemi i posetis gore pomenuti sajt Google to belezi, sledeci put kada u pretragu unseses isti ili slican pojam za sigurnosne sisteme, Google ti prikaze pomenuti sajt kao i obavestenje koliko si ga puta posetio kao i datum zadnje posete. Tako da je za rangiranje veoma bitan broj poseta na sajtu kroz Google pretragu.
boldovanje moje

Jedna stvar je "poseta" kroz google pretragu, odnosno na klik na rezultat pretrage, druga je stvar poseta sajta uopste.
Prvo google moze da prati, drugo ne (osim ako ga ti nateras, ali to su opet zasebni slucajevi).
Ja sam posetio njegov sajt i google ne zna za to.

Shvatite, Web nije google (kao sto ni Internet nije Web).
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Googl nevidi moj sajt15.04.2016. u 10:40 - pre 97 meseci
Cekaj, zar google ne radi non-stop na tome, mislim azurira, belezi posecenost...Recimo, ovaj post ce izaci na google pretrazi za nekih sat vremena, a niko direktno nece upisati link ka ovom topiku u pretragu.

Koji ce im djavo onda 50 hangara sa serverima po celom svetu i milionima TB podataka...?
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Googl nevidi moj sajt

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 15666 | Odgovora: 57 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.