Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel zna neko u cemu je problem?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Jel zna neko u cemu je problem?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21933 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Jel zna neko u cemu je problem?17.04.2016. u 22:15 - pre 97 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Definitivno ti treba lekarska pomoc.Vidis da proces pokretanja sa delicem sekunde zakasnjenja koji sem klipa koji je tebi merodavan.A ono sto ti ne ide u prilog posto sam sebe miniras je da bendiks nikako (sem da je alanser potopljen u vodu) ne moze da zaglavi zbog zamajca.


U prvoj recenici...mislim da bi se guske bolje izrazile...A u drugoj...pa lepo tvrdim da ti ne umes ni prostoprosirenu recenicu da sastavis...Dobro bre Lave, da li ti stvarni mislis da bi ja onolike tekstove pisao tek onako...napamet, a da to nekad nisam ucio, zapamtio i imao bar 5 godina radnog iskustva...Mislis da sam to izmislio...??? Ti mozes s tim da se slozis ili ne slozis..al nemas prava da bilo koga omalovazavas, samo zato sto si toliko tvrdoglav i ne demokratican da kad neko kaze neko svoje misljenje o bilo cemu sto ti mislis da nije tako, a da pri tome ni jednim dokazom stvarno to ne opovrgnes...Evo bre, nek se i drugi ljudi malo ukljuce, pa majku mu, valjda jos neko nesto zna pa nek kaze ko je u pravu...
 
Odgovor na temu

moknarb

Član broj: 332785
Poruke: 103



+277 Profil

icon Re: Jel zna neko u cemu je problem?17.04.2016. u 22:26 - pre 97 meseci
Zašto se vas dvojica ne sretnete uživo i rešite ko ima veći?
Nemojte smarati i zloupotrebljavati forum za lične rasprave.
Sem viđanja uživo, imate i pp!
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Jel zna neko u cemu je problem?17.04.2016. u 22:48 - pre 97 meseci
U pravu si. Ova njegova netrpeljivost vec dugo traje...Evo prilike moderatoru, da iscita cele teme, nek ostavi delove za koje misli da su relevantni i imaju konstruktivni karakter i tezinu...i koje smatra da su istiniti...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Jel zna neko u cemu je problem?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21933 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.