Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8342 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?19.08.2016. u 22:32 - pre 93 meseci
Eto. Odmah sam ti ja dao i dijagnozu i način lečenja

Sreća što nisi ozbiljno bolestan. Verovatno nisi uopšte, a čak i da imaš taj virus, to ti je što ti je. Preležao si ga, teraj dalje. Pre 20 g niko ne bi ni smnjao na virus zapadnog nila već bi to prošlo u kategoriju gripa.

Mene više brine što bi verovatno ista sudbina snašla nekoga sa ozbiljnim zaraznim oboljenjim. A Amerikanci hoće besplatno zdravstveno za sve. Trebali bi da snime čakanja, redove, nadrkane sestrice (devojka mi je med. sestra ) , mito i korupciju i ostale stvari kod nas.

Stvarno nam je situacija u zdravstvu očajna. Niko ništa ni ne pokušava da promeni. Na vestima se to ni pominje. Jedino kad neko pukne pa hoće da ubije doktora.

Ja ne znam šta ću više od alergije. Sve više ljudi se žali na taj problem. Verujem da ima neke veze sa našim načinom života.



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 19.08.2016. u 23:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?20.08.2016. u 05:21 - pre 93 meseci
Medical care level EliteMadzone.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8342 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.