Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8339 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 00:57 - pre 93 meseci
Pre mesec i po dana su mi se javili svi simptomi groznice zapadnog nila.
Pocelo je sa neizdrzivom glavoboljom koja je trajala 7 dana, pracenom povisenom temperaturom i osecajem cas hladnoce, cas vrucine. Glavobolja je bila netipicna, nikad ranije nisam osetio ni priblizno toliko intenzivnu, nisam mogao ni da radim, ni da se odmaram, uzimao sam duple doze paracetamola i vitamina C od kojih bi uspevao da zaspim, ali bih se budio nakon 2 sata u neizdrzivim bolovima.

Sledecih 7 dana, pocinju simptomi prehlade, glavobolja postepeno prestaje, pocinje curenje iz nosa, voda narandzaste boje, nikad ranije nisam video takvu, obilan produktivni kasalj kakav isto nikad ranije nisam imao u smislu kolicine koja se iskaslje a ne ucestalosti kasljanja koja je sasvim povremena. Odlazim kod specijaliste za ORL, on mi daje samo lekove protiv alergije (WTF?), kaze svi drugi simptomi ce sami da prodju, ne treba leciti.

Treca nedelja, prestaju simptomi druge nedelje. Nocu napadi suvog kaslja koji traju sat vremena, preostala 23 sata gotovo da nema kaslja. Nekada prodje 2 dana bez ikakvog kaslja. Osecam se relativno zdravo i snazno, izuzev sto se mnogo brzo zamaram - jedno stepeniste za mene je kao Mont Everest!

Cetvrta nedelja, pocinju bolovi u plucima, od pulmologa dobijam antibiotike, mada snimak pokazuje da nemam upalu pluca. Dodjem kuci, neplanirano zaspim i ne zapocnem sa antibioticima. Noc prodje bez kaslja, sa smanjenim bolom u plucima. Resim da ne uzmem antibiotik ni sledece vece, opet nema kaslja. Trece isto. Cetvru noc budim se uz neizdrziv napad kaslja. Pocinjem sa antibioticima, terapija 5 dana. Opet 3 noci nema kaslja, opet cetvrta neizdrziv napad kaslja, uprkos antibioticima.

Peta nedelja, zavrsava se terapija antibioticima, kasalj povremen i prilicno cest, bol u plucima prisutan. Nisam siguran da su mi antibiotici ista pomogli. Odlazim na planinu, ;ist vazduh, cetinarska suma, polako nestaju i kasalj i bol.

Sesta nedelja, nema nikakvih simptoma bolesti, a i stepenice mi nisu nikakav problem, cak sam po planini malo i planinario. Tek tad procitam neke tekstove o virusu i kazem sebi - HEJ, pa ja sam imao sve simptome po knjizi! Pozovem zavod radi testiranja, pitam koliko kosta da mi urade taj test, kazu "znate, prvo morate kod izabranog lekara, pa vam on da uput za infektologa, pa vam infektolog da uput za testiranje virusa pa tek sa tim uputom dodjete kod nas. I, tu ja naravno odbijem da idem od vrata do vrata i da sa ovako premorenim imunitetom po cekaonicama dobijem jos kakvu bolest. Kazem im - neka hvala, u tom slucaju se ja necu ni testiarti.

E, sad, posto pise da je virus uporan i destruktivan, mene zanima da li treba da ocekujem drugi krug napada ili je on odradio svoje? Pise da taj virus nakon par godina zna da izazove oboljenje bubrega i visok krvni pritisak, ali mene sad vise brine da li ce on opet napadati pluca, posto sam prosle godine prelezao upalu pluca i to mi je slaba tacka. Sve naravno pod uslovom da je uzrok uopste bio taj virus.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 06:48 - pre 93 meseci
Kamo srece da ti napadne ruke i da se manes tastature.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 08:55 - pre 93 meseci
Stidi se svojih reci. Preispitaj svoje psihicko stanje - ljudima koje ne poznajes i koji ti nista lose nisu ucinili zelis invaliditet, a mozda i smrt. Jos da ti u ruke padne kakva pucaljka i eto nama masovnog ubice u najavi...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 09:15 - pre 93 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:Kazem im - neka hvala, u tom slucaju se ja necu ni testiarti.

Nego cu pitati za savet na forumu.....

 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 09:36 - pre 93 meseci
I isuti drvlje i kamenje ako neko ne odvede psa veterinaru.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 09:54 - pre 93 meseci
Pogresno ste me razumeli vas dvojica - hocu ja da se testiram. Ali necu da obijam 16 pragova da to postignem. Zato pitam na forumu, mozda neko zna gde moze da se testira po sistemu udjem, dam krv, platim, izadjem i gotovo. Pravo i duznost svakog savesnog coveka je da se bori protiv besmislene birokratije. Nadjite vi meni takav kvalitet usluge kao sto je kod veterinara i ja odoh odmah
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 10:05 - pre 93 meseci
Zašto odmah nisi išao na Infektivnu kliniku? Za infektivnu ti nije potreban ni uput, koliko je meni poznato. Ne znam da li bi te testirali sada kada je sve prošlo, ali takvi testovi se tamo rade, manje više, rutinski. Mislim, ne rade se na samoj klinici, ali oni šalju uzorke onima koji rade testiranje (Torlak ili neko drugi).
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 10:13 - pre 93 meseci
Vidi se da se covek bas ozbiljno zabrinuo.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 10:36 - pre 93 meseci
Citat:
djoka_l:
Zašto odmah nisi išao na Infektivnu kliniku? Za infektivnu ti nije potreban ni uput, koliko je meni poznato.

Evo, konacno koristan savet. Probacu prekosutra pa javljam.

Citat:
Vidi se da se covek bas ozbiljno zabrinuo.

Relativno je ozbiljno i neozbiljno. Posto sad nemam nikakve tegobe mogu pomalo da se zezam na svoj racun, ali ne bi mi bilo prijatno naprimer da me prilikom svakog pada imuniteta ceka upala pluca. Ako sam dobro razumeo, taj virus ostaje u organizmu zauvek i strpljivo ceka priliku da pravi probleme.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 12:00 - pre 93 meseci
Mislim da je dobra ideja da se testiraš na Infektivnoj. Tvoji simptomi mogu da odgovaraju i infektivnoj mononukleozi, a s obzirom da se te lečili te od alergije, te od nazeba, te antibioticima širokog spektra, očigledno nisu previše vremena posvetili dijagnosticiranju pravih uzroka.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 19:13 - pre 93 meseci
Pa naravno da mu ne treba uput za infektivnu a to je cudno da ne zna za nekog ko zna da na svakih 15 sekundi umre po jedna osoba

od komarca,skida 100 x akumulatore dok radi auto,sadi bagrenje,druzi se sa strsljenovima,kupuje kamion za 2x da bi ga godisnje

koristio i jos zilion slucajeva,a dokumentovanje kako radi birokratija mu je jedna od zadnjih.Uz to je jos moderator pod drugim imenom

na ovom forumu.Po meni,vodja trolova.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 21:39 - pre 93 meseci
Citat:
Pa naravno da mu ne treba uput za infektivnu a to je cudno da ne zna za nekog ko zna da na svakih 15 sekundi umre po jedna osoba...

Ja naravno da ne znam, nikad nisam bio tamo, a ako zaista ne treba onda je cudno sto to ne zna osoba ciji je posao da se javlja na telefon i daje informacije na institutu, ali eto, sigurno postoji racionalno objasnjenje ako ne treba zasto to ta osoba ne zna.

Bilo bi lepo da izbegavas oftopic. Nije tema konkretna osoba, vec konkrtetan virus.
Razumem ja da si ti gej i da se ja tebi mnogo svidjam pa me non stop pratis, ali ne razumem kako vise ne mozes da ukapiras da ja nisam takve seksualne orjentacije i da uzalud gubis vreme... Nije ti ovo twiter, na forumu bi trebalo da se fokusiras na tekst poruke a ne licne podatke onoga ko je napisao. Nije lepo da vredjas nekog ko po forumskom stazu moze da ti bude tata i to na veoma ozbiljnoj temi koja se tice zdravstvenih problema. Imaj malo postovanja prema ovom forumu, sigurno ti je nekad neko (ako nisam ja) pomogao da resis neki problem ili nedoumicu, imaj neki minimum morala i etike pa ako nemas sta korisno da napises nemoj makar smetati onima koji imaju. Ne naredjujem ti to, nego uljudno zamoljavam.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 22:10 - pre 93 meseci
Pa ti si, Darko, u istoj poruci tražio da se učesnici drže teme a ne ličnosti, pa si vrlo lično opleo po Lavovoj ličnosti i navodnoj seksualnoj orijentaciji. O pozivanju na moral i etiku na forumu koji odobrava (ili bar ne sankciniše) nemoralne, lažljive, zlonamerne članove nema smisla trošiti reči. Nikad ne bih tebe i izraz trol stavio u istu rečenicu, međutim počinjem da se pitam...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?16.08.2016. u 22:24 - pre 93 meseci
Citat:
Sesta nedelja, nema nikakvih simptoma bolesti, a i stepenice mi nisu nikakav problem, cak sam po planini malo i planinario.


Vidi Darko,ja mogu da bilo koga na ovom forumu prihvatim da ono sto pise jeste istinito ali kada ovakvu izjavu kao ovo citirano

a da ne pominjem ceo post u kome sebe opisujes kao super coveka,moram da izrazim sumnju da je neka zajebancija.

Ti si pisao tekst pa se tebi i obracam,Onda se nadovezu strsljenovi i ostalo sto pises pa eto ( valjda imam pravo ) izrazavam

sumnju u istinitost postova uopste i klasicno fingiranje.Da li je to radi zabave,ne znam.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?17.08.2016. u 00:32 - pre 93 meseci
Kao i uvek do sada mogu da dokazem vecinu napisanog, ovoga puta raspolazem snimcima pluca i izvestajem lekara specijaliste, mada bi zdravstvena dokumentacija trebala da bude nesto licno ili tajno. Ne znam da li si primetio ali ti se bavis pracenjem svega sta ja napisem i sumnjanjem u to na nivou profesije. Generalno je to dopustivo i prihvatljivo, sve dok na svakoj temi ne nabrojis sva moja iskustva za koja sumnjas da su se ikada dogodila. Nema ni trunke moralnog i savesnog koriscenaj foruma u tome, izrazio si sumnju na svakoj temi, ako treba povampiri sve te teme pa izrazi sumnju ponovo, ali cemu po ko zna koji put na nekoj petstotoj temi nastojis da usmeris diskusiju na nesto o cemu smo diskutovali par stotina tema ranije? Ako ti se svidjam ne vredi, ako sam te nekad slucajno nagazio pa sad zelis da me izbacis iz takta i time mi se osvetis isto ne vredi...

Ne znam zbog cega si ti shvatio da ja zelim da predstavim sebe kao supercoveka, kad cinjenice govore sasvim suprotno - 80% ljudi obolelih od ovog virusa nemaju nikakve simptome, a ja (ako sam uopste od toga oboleo ih imam), sto znaci da sam ja sto se zdravlaj tice daleko ispod proseka. Citirao si deo gde ja kazem da u sestoj nedelji nemam nikakve simptome bolesti kao neverovatan, pretpostavljam da si negde procitao da u sestoj nedelji treba da postoje nekakvi strahoviti simptomi bolesti ili sta uopste hoces da kazes, zbog cega je to neverovatno? Podeli sa nama ako imas neku informaciju, ne zbog mene, nego zbog nekog drugog obolelog koji ce sutra citati ovu temu trazeci odgovore na slicna pitanja. Zajedljivim komentarima o strsljenovima i kamionima ovde zaista nije mesto, ako hoces mozemo o tome da nastavimo razgovor ali tamo gde je to prikladno.

Citat:
Pa ti si, Darko, u istoj poruci tražio da se učesnici drže teme a ne ličnosti, pa si vrlo lično opleo po Lavovoj ličnosti i navodnoj seksualnoj orijentaciji. O pozivanju na moral i etiku na forumu koji odobrava (ili bar ne sankciniše) nemoralne, lažljive, zlonamerne članove nema smisla trošiti reči.

Jesam. Ocigledno nisam supercovek, jbg, ponekad neadekvatno odreagujem na provokaciju. Hajde da kazemo da sam time iskritikovao i svoje i njegovo ponasanje i pokrenuo inicijativu da se ubuduce ponasamo prikladnije. Super je i ako smo i on i ja na pola puta ka tom cilju. Moral i etiku bi trebali da razvijamo dobrovoljno a ne zbog pretnje kaznama, ali to je vec offtopic, mozemo o tome na nekoj drugoj temi.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?17.08.2016. u 01:16 - pre 93 meseci
Simptomi koje si opisao takodje odgovaraju bilo kome drugom virusnom oboljenju koji napada disajne puteve (grip) sa kojim se telo malo teže izborilo.

Mislim da ne trebaš da brineš mnogo o virusu zapadnog nila već o tome kako da ojačaš imunitet.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?17.08.2016. u 07:14 - pre 93 meseci
Citat:
Ne znam da li si primetio ali ti se bavis pracenjem svega sta ja napisem i sumnjanjem u to na nivou profesije.


Pogresno tumacis pracenje,ja pratim forum pa cu naravno zapamtiti sta je napisano.Da posecujem forum jednom mesecno pa

da kazes da "kopam" tvoje postove ili nekog drugog.A da se vracam,to bi bas bilo to.Te strsljene nisi ni slikao ni dokazao

kada je tema bila aktivna,konstantno si na 3g netu kao da si kako sam vec naveo u nekoj temi,kamiondzija..

Ne bi se prepirao samo mi licno smeta a to je ovaj citat sto mislis da bi neko trebao da ovo cita i po tebi svoje simptome klasifikuje

a ne da ide do lekara.Za sumnju da je nesto zarazno cak ti i ne treba zdrastvena knjizica.Idi do Pasterove pa pitaj ako meni ne verujes.

Citat:
Podeli sa nama ako imas neku informaciju, ne zbog mene, nego zbog nekog drugog obolelog koji ce sutra citati ovu temu trazeci odgovore na slicna pitanja.



Da,isto to radis kao da si veterinar a nisi (superbaka jeste ali je odmeren) pa dajes savete i dijagnoze.

p.s.Jedna pametna stvar od ovog gore,programerskog naduvanog gey legionara,po pitanju imuniteta.

Mada opet kazem,ti kako ulazis u rasprave,deluje kao da sve znas pa pitanje koje se tice samog tebe meni deluju suvisna,zato sto

ti sve znas..Daj mi do kraja godine fore pa cu pronaci postove na koje sigurno nemas dokaze,a mislim da si stigao i do nekih

egzoticnih mesta a ako je tako,onda se moze predpostaviti cime se bavis..Uzivaj a videcemo kasnije ko je gde..
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?17.08.2016. u 09:30 - pre 93 meseci
Citat:
ovaj citat sto mislis da bi neko trebao da ovo cita i po tebi svoje simptome klasifikuje a ne da ide do lekara.

Ne znam kako ti je promaklo da sam bio kod 2 lekara specijaliste, a njihov doprinos oporavku je bio veoma diskutabilan. Savremena medicina jos uvek ne poznaje lak i brz nacin dijagnostike da li je bolest uzrokovana bakterijama ili virusima, pa se dijagnostika obavlja na nivou sistema ofrlje ili eci-peci-pec. Farmaceutska statistika ukazuje na potrosnju antibiotika koja je kriticna, sto slabi imunitet populacije i pojacava sposobnost bakterija da ignorisu antibiotike. Moje je misljenje, sa kojim ti ne moras da se slozis, je da ljudi svoje zdravlje shvataju suvise olako upravo time sto kad se razbole iskljuce mozak, odu kod lekara, vrate se kuci, popiju antibiotike i to je to. Ako barem neki procenat ljudi sopstvenom informisanoscu moze da utice na pravilniji izbor terapije i poboljsanje zdravlja populacije, onda je to vise nego pozeljno.

Citat:
Mada opet kazem, ti kako ulazis u rasprave, deluje kao da sve znas pa pitanje koje se tice samog tebe meni deluju suvisna, zato sto ti sve znas.

Opet kazem, takav utisak stices time sto pre citanja poruke procitas ko je napisao, pa vec unapred zauzmes stav da ce to da bude tako. Onaj ko sve zna nema potrebe da dolazi na forum. Istina je sasvim drugacija, ja sam ustvari ceo zivot u panici da znam nedovoljno pa retko kog dana ne odvojim par sati za sticanje novih znanja i prosirivanje postojecih, ne zato da bih znao sve na forumu, nego da bih sutra kad se firma gde radim zatvori odmah dobio posao u nekoj drugoj firmi, a ne da provedem mesece ili cak godine u agoniji, kao sto se neadekvatno pripremljenim redovno desava. Zabole mene za forum, vidis i sam da nista ne prodajem, nista ne reklamram, totalno mi je nebitno da ostavljam neki lazni utisak o sebi kao "supercoveku" ili nekom "ko zna sve". Ali to je vec offtopic. Probaj da citas napisano bez gledanja ko pise, verujem da bi ti se utisak barem malo promenio. Ovako, ti pogledas autora oruke pomislis "aha, evo ga onaj sto volim da ga prozivam po forumu, daj da vidimo za sta bih mogao ovoga puta da ga optuzim da baronise". Nebitno je zbog mene, ali zar mislis da je normalno da optuzis coveka da laže cak i kad napiše da je šeste nedelje ozdravio?! Brate mili... što bi rekli u onom vicu - prihvatljivo je što pišaš po ljudima, ali šaraj malo. Forum je takva pojava, kad se postavi pitanje stignu svakojaki odgovori, od krajnje beskorisnih do veoma korisnih, a čitalac posle to profiltrira i uzme šta smatra za korisno. Ti si dobrodosao da budes bolji od mene, da pises korisnije, kvalitetnije, argumentovanije, zasto ne potrudis tako umesto sto gledas da se pretvoris u stetocinu koja nista korisno nece napisati, a svaku temu ce zagadjivati offtopicom? Opet ce neko da me iskritikuje sto na offtopic odgovaram offtopicom, ali daj da obojica radimo na suzbijanju svojih losih osobina i napredujemo u dobrom smeru na dobrobit svih koji ce ovo nekad citati.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 730
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?17.08.2016. u 12:24 - pre 93 meseci
A šta je to bilo sa stršljenima?

Lav stvarno izražava sklonost ka nekim članovima na čudan način. Verovatno da je malo zbunjen. Sa jedne strane razmišlja ako je to bilo dobro za njegovog idola Dejvida Bovia zašto bi bilo loše za njega. Sa druge strane okruženje i kultura u kojoj živi strogo osudjuje takvo ponašanje. Sve to uzrokuje da se izražava na način na koji to radi.

Verovatno sad sluša ovu stvar.





[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 17.08.2016. u 14:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?19.08.2016. u 22:20 - pre 93 meseci
Evo, da napisem i dalji rayvoj situacije...
Dodjem do klinike za infektivne i tropske bolesti (sve fotografisano za slucaj da se pojave ovi koji stalno nesto sumnjaju), nadjem prijemnu ambulantu (tamo skroz desno), stanem u red, ispred mene je 12 ljudi, vecina njih izgledaju ili kao skupljaci sekundarnih sirovina, ili kao pruzateljice usluga ispod plavog mosta. Ne kayem da nesto nije u redu sa tim sto tako izgledaju, nego jednostavno moj izgled previse odudara od uobicajenog. Svi u rukama nose hrpu papira, nalaza i uputa, ja samo sa zdravstvenom knjizicom. Sledeci koji staje u red iza mene mi se obraca "izvini, imas ti uput? Nece te oni primiti bez uputa! Ma kakvi i bez zdravstvene knjizice, to oni tako kazu samo za televiziju, ne funkcionise to stvarno tako". Cekam ja da to proverim kad sam vec dosao.

Dodjem na red nakon skoro sat vremena, one zene sa druge strane saltera me gledaju kao da sam im pobio pola familije. Kazu ne rade proveru tog virusa, salju me u zavod za zastitu zdravlja u 29. novembra, kazu da oni rade. Sad sam vec iskusan, nadjem na google broj telefona i zovem. Niko se ne javlja, ali ja sam uporan.

Nakon nekon vremena javi se ljubazna gospodja i kaze da to kod njih ne rade, nego da idem na kliniku za infektivne i tropske bolesti (tamo gde sam prethodno bio) i da sam tamo naleteo na neku osobu koja ne zna, pa mi dala pogresnu informaciju da ne rade, a rade. Cak mi ona da broj od osobe koja tamo sve zna.

Posle nekog vremena uspem i sa njom da stupim u kontakt i ona mi kaze da to oni ne rade, nego da idem do zavoda za javno zdravlje, tamo odakle sam i dobio njen broj...

Usput malo tamo ovamo dobijem informacije da se taj virus svakako ne leci, pa onda sta ce mi dijagnoza, nego bolje da se okrenem alternativnoj medicini, prirodi i samostalnom poboljsanju stanja sog imuniteta. Precutao sam, a htedoh im reci da mi to isto rekao i dusanboss na forumu i da ih pitam za sta im placam toliko zdravstveno osiguranje. A placam im poprilicno, buduci da sam prijavljen na punu platu i svi bonusi su preko racuna i na njih idu doprinosi....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Sta da radim ako sam dobio virus zapadnog nila?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8339 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.