Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40439 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 20:00 - pre 89 meseci
@Sceka

Banana ti je već objasnio, ne mogu da verujem da je i on nešto pametno napisao.

To je kao kad kažeš da je fijat 500l zajednički projekat države Srbije i fijata. Ono jeste, nije da nije, ali: italijani ga dizajnirali, daju kompletnu tehnologiju, izrađuju sve vitalne komponente(motor, menjač, vešanje,...), a mi učestvujemo kao prosta radna snaga na traci, zavrćemo šrafove, šijemo tapacirung i lijemo plastiku(opet po njihovoj tehnologiji).
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 21:18 - pre 89 meseci
Citat:
Sarastro:
Takodje ne treba zaboraviti da su Rusi vec imali jednu svemirsku stanicu pre ove danas...


Imali su 6-7 ±uspesnih i nekoliko neuspesnih, pre MIR-a :).
Davno sam citao o tome, ali mislim da su i Ameri su imali jednu ±polu uspesnu. I to su sve svemirske stanice koje su ikad postojale pre ISS-a, tako da je tehnologija (pogotovo ona koja funkcionise) stvarno 95% ruska.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 22:02 - pre 89 meseci
Ostace oni tako ujedinjeni i na povrsini Zemlje. Mozda ce dizajn biti 80 ili 95% americki, a Rusi ce da ucestvuju u maloj meri.
Ali ce mnogi da zapiste od koalicije velesila koje forsiraju sopstvene interese...
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 22:10 - pre 89 meseci
Citat:
vladd: Ostace oni tako ujedinjeni i na povrsini Zemlje. Mozda ce dizajn biti 80 ili 95% americki, a Rusi ce da ucestvuju u maloj meri.
Ali ce mnogi da zapiste od koalicije velesila koje forsiraju sopstvene interese...

O kakvom dizajnu i procentu pišeš?
Da su ameri imali takav procenat, nikada ali nikada ne bi ušli u dil sa Rusima!
Stvarnost je sasvim drugačija. Izbor je bio, ili se priključiti Rusiji ili ostati na zemlji!
Priključili su se Rusiji kao što su RD-180 izuzeli iz sankcija jer i dan danas ne mogu tehnološki stići Rusiju iz 70-tih!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 23:35 - pre 89 meseci
Citat:
Bradzorf012:
@Sceka

Banana ti je već objasnio, ne mogu da verujem da je i on nešto pametno napisao.

To je kao kad kažeš da je fijat 500l zajednički projekat države Srbije i fijata. Ono jeste, nije da nije, ali: italijani ga dizajnirali, daju kompletnu tehnologiju, izrađuju sve vitalne komponente(motor, menjač, vešanje,...), a mi učestvujemo kao prosta radna snaga na traci, zavrćemo šrafove, šijemo tapacirung i lijemo plastiku(opet po njihovoj tehnologiji).

Pa nije isto. Niko ni ne kaze da je Fiat 500 zajednicki projekat Srbije i Italije pa se ni ne moze to uzimati kao primer.

ISS je stvarno zajednicki projekat, i stvarno je rec o zajednickim ulaganjima a kako su rasporedjena nemam pojma ali svakako je tacno da su svi dali ono u cemu su najbolji, ono sto moze da koristi u najvecoj meri. To sto je neko dao "samo kintu" ne treba omalovazavati jer da nije bilo te neke "samo kinte" ne bi moglo da se napravi/izvede/postoji... to sto je neko "samo nacrtao nesto"... ...

Ok, omalovazavanje po svim osnovama je dusevna hrana mnogih danas na nasim prostorima. Kapiram ja to, kapiram da je tako ali ne prihvatam da je to dobro a narocito ne prihvatam potrebu za tim.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?19.11.2016. u 23:54 - pre 89 meseci
Grešiš, silno grešiš.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 02:21 - pre 89 meseci
Citat:
Sarastro:Nije bas tako, taj "virtuelni" novac ipak postoji jer ocigledno cirkulise kroz ekonomiju, jedino redosled nastajanja vrednosti ide obrnutim tokom - prvo nastaje sam novac a kasnije dobija svoju vrednost kroz plasmane kredita i njihovu otplatu kroz rad (stvaranje realnih vrednosti u cije ime je plasiran virtuelni novac).


Tu je glavna prevara: Ne postoji, ne stvara se (tj. stvara se mnogo manje od rasta kredita), samo se širi piramida!

Da se stvara nova vrednost ne bi se unutrašnji dug uvećavao, a uvećanje unutrašnjeg duga je samo po sebi dokaz da se vrednost ne stvara već se ulazi sve dublje u kredite i pozajmice, odnosno da se širi piramida. Unutrašnji dug je upravo to: uključivanje sve većeg broja ljudi u "ekonomiju" kroz nove kredite a bez stvaranja nove vrednosti, ili kroz sve dublje zaduživanje postojećih dužnika. Krediti se sve više umnožavaju da bi stvorili privid stvaranja nove vrednosti i tako pokrili prethodno date kredite, i sve više ljudi uzima te kredite pod pritiskom i propagandom da bi se održala ekonomija bez recesije i bez drastičnog povećanja poreza i nameta odnosno osiromašenja stanovništva, balon se sve više naduvava i situacija je sve nestabilnija i sve bliža pucanju.

I to se dešava i pored svih tih silnih osvajanja i crpljenja resursa od slabih... Situacija je jako jako bolesna.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 02:39 - pre 89 meseci
Ne znam koje to resurse Amerika dobija svojim "osvajanjima". Pa cena ratovanja i održavanje toliki ratne mašinerije je neuporedivo veća od bilo kakvih resursa koje bi eventualno mogli da uzmu. Rat jeste biznis sam po sebi, ali ne na taj klasični način gde se porobi zemlja i uzimaju joj se resursi.
 
Odgovor na temu

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 3



+12 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 08:23 - pre 89 meseci
Amerika za cilj ima svetsku dominaciju na svim područjima.
Šta ima lepše od osećaja moći
osećaja da ste prvi u sunčevom sistemu
osećaja da vam niko ništa ne može.
To je kao droga, ko jednom oseti nadmoć neće hteti da je prepusti bilo kome drugom.
Zato amerika zajedno sa svojim saveznicima i nepobedivim NATO paktom širi svoja krila po celom svetu i napreduje u svim pravcima - ekonomski, politički, vojno, geografski... kako god poželi.
Senka titanskog orla zaklanja sunce i amerika odlučuje kome će da vedri a kome će oblaci od dana stvarati večno ledenu noć.
Američki orao se visoko podigo nad kuglom zemaljskom i vreba neprijatelja da mu kljunom svojim iskopa oči i polomi tintaru.
Tako nam BOG pomogao!
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 08:36 - pre 89 meseci
Citat:
dusanboss: Ne znam koje to resurse Amerika dobija svojim "osvajanjima". Pa cena ratovanja i održavanje toliki ratne mašinerije je neuporedivo veća od bilo kakvih resursa koje bi eventualno mogli da uzmu. Rat jeste biznis sam po sebi, ali ne na taj klasični način gde se porobi zemlja i uzimaju joj se resursi.


Pa, da. Opste je poznato, kroz istoriju... da se ratovanje ne isplati. Prosto, svi su bili glupi i upustali se u osvajanja teritorija i ratovanja, zato sto se to na kraju ne isplati. Tj. sami sebi su napravili ciste gubitke, stvarajuci nekakve imperije... mastajuci o "lebensraum"-u...
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 08:51 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
vladd: Ostace oni tako ujedinjeni i na povrsini Zemlje. Mozda ce dizajn biti 80 ili 95% americki, a Rusi ce da ucestvuju u maloj meri.
Ali ce mnogi da zapiste od koalicije velesila koje forsiraju sopstvene interese...

O kakvom dizajnu i procentu pišeš?
Da su ameri imali takav procenat, nikada ali nikada ne bi ušli u dil sa Rusima!
Stvarnost je sasvim drugačija. Izbor je bio, ili se priključiti Rusiji ili ostati na zemlji!
Priključili su se Rusiji kao što su RD-180 izuzeli iz sankcija jer i dan danas ne mogu tehnološki stići Rusiju iz 70-tih!



Dizajn vladanja svetom. Uzimati sta se zeli, ratovati gde se zeli, osim u svom dvoristu. Taj rad, kojem ce rusi da se pridruze, i donesu recimo 5% modifikacija, imaju i oni neka iskustva u tiranisanju.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 09:27 - pre 89 meseci
Citat:
vladd: Dizajn vladanja svetom. Uzimati sta se zeli, ratovati gde se zeli, osim u svom dvoristu. Taj rad, kojem ce rusi da se pridruze, i donesu recimo 5% modifikacija, imaju i oni neka iskustva u tiranisanju.

Ja sam mislio da ti govoriš o ISS-u.
Što se tiče procenata u vladanju svetom, sve je to relativno. Tvoj protivnik je jak srazmerno tvojoj slabosti.
Koliko se da videti, amerika je posejala toliko zla da je samo pitanje dana kada će svi poželeti da joj sve to zlo naplate!
Pojavio se neko ko je rekao dosta i šta sad?
Čim su videli da batina ima dva kraja, promeniše retoriku?
Svidelo se to nekome ili ne, ovo je početak kraja američke bahatosti, posebno ako se uzme u obzir i sve veća vojna moć Kine a uskoro i Indije.
Kauboji moraju da progutaju gorku pilulu ili da se uguše. Trećeg nema jer im je Rusija već stavila do znanja da se više nikada na njenoj teritoriji neće voditi rat.

Citat:
Rusija se ne može uklopiti u sistem kao potčinjena članica nekakve zajednice. Ona se može tretirati samo kao suorganizator mirovnog procesa. Rusi imaju dve vrednosti od koje se nikada neće odreći: to su bezbednost i suverenitet. <...> Zemlju koja ima takve vrednosti niko ne može potčiniti. U Rusiji je snažno izražena svest o neophodnosti odbrane. Mi treba da budemo spremni na sve. Time se objašnjava i karakter propagande, koja je ponekad masovna. A šta radi Zapad? On samo demonizuje Rusiju, on misli da mi pretimo agresijom. <...> Smatra se da će se zemlje poput Poljske, Litvanije i Letonije osećati bezbednije ako NATO razmesti tamo oružje. Međutim, to njima uopšte ne može pomoći, a mi to ocenjujemo kao provokaciju. Ako dođe do krize, upravo to oružje će biti uništeno. Rusija više nikada neće ratovati na svojoj sopstvenoj teritoriji...

Kompletan tekst
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 10:46 - pre 89 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Bradzorf012:
@Sceka

Banana ti je već objasnio, ne mogu da verujem da je i on nešto pametno napisao.

To je kao kad kažeš da je fijat 500l zajednički projekat države Srbije i fijata. Ono jeste, nije da nije, ali: italijani ga dizajnirali, daju kompletnu tehnologiju, izrađuju sve vitalne komponente(motor, menjač, vešanje,...), a mi učestvujemo kao prosta radna snaga na traci, zavrćemo šrafove, šijemo tapacirung i lijemo plastiku(opet po njihovoj tehnologiji).

Pa nije isto. Niko ni ne kaze da je Fiat 500 zajednicki projekat Srbije i Italije pa se ni ne moze to uzimati kao primer.

ISS je stvarno zajednicki projekat, i stvarno je rec o zajednickim ulaganjima a kako su rasporedjena nemam pojma ali svakako je tacno da su svi dali ono u cemu su najbolji, ono sto moze da koristi u najvecoj meri. To sto je neko dao "samo kintu" ne treba omalovazavati jer da nije bilo te neke "samo kinte" ne bi moglo da se napravi/izvede/postoji... to sto je neko "samo nacrtao nesto"... ...

Ok, omalovazavanje po svim osnovama je dusevna hrana mnogih danas na nasim prostorima. Kapiram ja to, kapiram da je tako ali ne prihvatam da je to dobro a narocito ne prihvatam potrebu za tim.


Pozdrav!



Protiv sam omalovazavanja, ali izjednacavanje svih ucesnika svakako naginjanje u pogresnom smeru kao i omalovazavanje...

Bez detaljnjih analiza bilo cega, da Rusija nije u tih 16 zemalja koje ucestvuju u ISS-u, ISS-a ne bi ni bilo, sto nije slucaj ni sa jednim drugim ucesnikom, ukljucujuci i Ameriku, da ne pominjem Dansku itd ;)

Da banalizujem - recimo da je umesto ostalih 15 zemalja, Katar oducio da finansira zajedno sa Rusijom ISS - mislim da bi uspeli da je naprave i lansiraju ;)
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 11:12 - pre 89 meseci
Citat:
nato_bot:
Amerika za cilj ima svetsku dominaciju na svim područjima.
Šta ima lepše od osećaja moći
osećaja da ste prvi u sunčevom sistemu
osećaja da vam niko ništa ne može.
To je kao droga, ko jednom oseti nadmoć neće hteti da je prepusti bilo kome drugom.
Zato amerika zajedno sa svojim saveznicima i nepobedivim NATO paktom širi svoja krila po celom svetu i napreduje u svim pravcima - ekonomski, politički, vojno, geografski... kako god poželi.
Senka titanskog orla zaklanja sunce i amerika odlučuje kome će da vedri a kome će oblaci od dana stvarati večno ledenu noć.
Američki orao se visoko podigo nad kuglom zemaljskom i vreba neprijatelja da mu kljunom svojim iskopa oči i polomi tintaru.
Tako nam BOG pomogao!




zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 13:27 - pre 89 meseci
Citat:
bananaphone:
Protiv sam omalovazavanja, ali izjednacavanje svih ucesnika svakako naginjanje u pogresnom smeru kao i omalovazavanje...

Bez detaljnjih analiza bilo cega, da Rusija nije u tih 16 zemalja koje ucestvuju u ISS-u, ISS-a ne bi ni bilo, sto nije slucaj ni sa jednim drugim ucesnikom, ukljucujuci i Ameriku, da ne pominjem Dansku itd

Da banalizujem - recimo da je umesto ostalih 15 zemalja, Katar oducio da finansira zajedno sa Rusijom ISS - mislim da bi uspeli da je naprave i lansiraju

Nema "recimo". Uvek je to prisutno kao "cinjenica", nemam pojma zasto... "kao kad bi"... "ako umemo kao primer"... "statistika pokazuje"... sve (a narocito filozofiranje i SBBKBB) samo ne fakat koji je trnutno prisutan.

Cinjenica je da je ucestvovalo 16 zemalja. Cinjenica je da su svi necemu doprineli. Sve ostalo je nebitno jer ni inicijalno nije pominjano vec maliciozno navedena "cinjenica" o Rusima. To je poenta. Jeste glupo sto sam reagovao, a reagovao sam jer mi je bilo smesno potenciranje na osnovu poriva sto je potpuno nebitno, beskorisno, besmisleno... ali vrlo u duhu sveukupnih desavanja u komunikacijama izmedju ljudi kod nas a narocito na ES-u (gde se otislo u ne samo krajnost nego postalo vrlo devijantno "pravilo ponasanja").

Ja toliko o tome.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?20.11.2016. u 14:20 - pre 89 meseci
Otvorio sam raspravu i video tvoj poslednji post i na njega odgovorio, bez citanja prethodnih postova, tako da sam se nadovezao na samo to sto si ti rekao ali ne na kontekst cele price, tako da jbg. nije mi namera bila da podrzim neciju prethodnu tvrdnju (ni sad nisam procitao o cemu se raspravljalo), nego cisto da stavim stvari oko ISS u perspektivu.

Fakat jeste da se ISS sastoji od dva dela, jedan koji je Ruski, i drugi koji je Internacionalni, a taj Internacionalni deo se sastoji od tipa 2/3 Americkog dela i 1/3 svi ostali. Od x clanova posade x/2 su uvek Rusi itd itd. Mislim opet mrzi me da otvaram i trazim po netu faktualne podatke, pricam po secanju, ali cini mi se da je to sto pricam ±tacno.

Tako da reci - 16 zemalja je ucestvovalo u pravljenju ISS-a, je isto kao kad ja kazem - svi smo mi pravili nasu porodicnu kucu, tata i mama su skupljali pare, kupili plac, platili arhitektu, finansirali ceo projekat, deda je pomogao finansijski i nadgledao gradnju a ja sam okrecio svoju sobu i posadio cvece na terasi :). Toliko od mene - ali samo na temu ISS-a, ostala prepucavanja me ne interesuju :)
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?22.11.2016. u 03:26 - pre 89 meseci
Citat:
In a video message from president-elect Donald Trump, he has announced that his transition team is putting together a list of executive actions for his very first day as president -- including withdrawing the United States from the Trans Pacific Partnership.

The soon-to-be president explained that one of his biggest efforts will be based on bringing jobs back to the US.


https://sputniknews.com/politi...451-trump-executive-order-tpp/
http://www.washingtontimes.com...ce=RSS_Feed&utm_medium=RSS

Realno, Trump ima sanse da zavrshi kao Kenedi... cenim da se mnogim "liderima" (i interesnim grupama) iza zavese, nece svideti ova ideja.

(citaj: godine finog tkanja, pregovaranja, podmicivanja, ucena, postavljanja pozeljnih kadrova... bacene u vodu. Buduci planovi odredjenih grupacija, stavljeni na 'pause'...)
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?24.11.2016. u 08:14 - pre 89 meseci
Da li je Tramp pobedio , pitanje sad ?

"Hilari Klinton je osvojila 64,2 miliona glasova, odnosno dva miliona više od Trampa, koji će u januaru postati predsednik SAD, piše „Kuk politikal riport“. Brojanje glasova u Americi još nije okončano.
Dva miliona glasova razlike u korist Hilari Klinton potakli su grupu pravnika, stručnjaka za obradu podataka i profesora da pokrenu peticiju kako bi se istražilo da li su „strani hakeri“ možda manipulisali ishodom glasanja.

Njihova sumnja zasnovana je na pretpostavci da je Hilari Klinton imala slabije rezultate u delovima Amerike u kojima su korištene glasačke mašine u odnosu na mesta na kojima se glasalo na tradicionalni način, ubacivanjem listića u glasačke kutije.

Kandidatkinja Zelene partije Džil Stajn prikuplja sredstva kako bi zatražila novo brojanje glasova u Mičigenu, Viskonsinu i Pensilvaniji, gde je pobede odneo Donald Tramp."
http://www.vidovdan.org/2016/1...iliona-glasova-vise-od-trampa/

Sada će se videti demokratija uživo .

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?24.11.2016. u 08:48 - pre 89 meseci
Ko gubi taj se ljuti. Ko se ljuti dobije kruti.

Niko im nije kriv što imaju većinski sistem, pa još i elektorski. A imaju puno država sa manje od milion ili oko milion stanovnika, a i jednu Kaliforniju sa 38 miliona. I Teksas sa oko 26 miliona. A broj elektora nije proporcionalan broju stanovnika. A svaka savezna država je ili / ili. The winner takes it all.

Tako, džaba kokoški da se sad koprca. Sve je znala unapred i kako se glasa i kako se bira i ko donosi koliko glasova, i koja država ima koliko elektora i kako se postaje pobednik. Izgubila. Gotovo. Tačka.

Čuj "strani hakeri manipulisali ishodom glasanja". Ha, ha, ha. 'Teli su da kažu Putin ukrao izbore! Brate mili, kakvi su to lakrdijaši.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?24.11.2016. u 11:03 - pre 89 meseci
Interesantno, kada je Buš "pobedio" Al Gora, nikome nije palo na pamet da se naknadno prebrojavaju glasovi?
Znači, sve dok "pobeđuju" odabrani sistem nije sporan?!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pobeda Trampa, koliko će se promeniti spoljnja politika SAD?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40439 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.