Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne radi svjetlo u kabini golf 4

elitemadzone.org :: AutoZone :: ne radi svjetlo u kabini golf 4

[ Pregleda: 18024 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goranje

Član broj: 332045
Poruke: 29
31.223.128.*



Profil

icon ne radi svjetlo u kabini golf 406.05.2017. u 19:52 - pre 83 meseci
Pozdrav,imam problem sa osvjetljenjem kabine u golfu cetvorci.
Niti jedna sijalica ne gori u kabini,cak i ona koja se nalazi u onome suncobranu kada se otvori ogledalce
Vjerovatno je negdje prekid ili je u pitanju rele.
Nekada u toku voznje se cuje rele da ,,CAKNE,, i onda kada pritisnem dugme koje ukljucuje sijalice one rade i posle nekog vremena se iskljuce i to vise puta se ponovi u toku voznje ali nema pravila.Probao sam po neravnom terenu da vozim da vidim da li je mozda u slabom kontakut neka zica pa kada naidje na rupu da uklopi i proradi ali nema pravila ni po neravnom terenu isto se ponasa i kada vozilo iskljucim i ukljucim no stop osvjetljenje da radi i onda se posle nekog vremena ukljuci ali i to nema pravila posto se nekada desi da se ne ukljuci.Osigurac sam promjenio ali nije u njemu proble.U toku voznje kada ukljucim prekidac da neprekidno gori svjetlo na instrumet tabli se pokaze znak od otvorenih vrata.Znaci nekada se desi da radi citav dan kako treba a nekada se dei da se 10-tak puta pali i gasi.Svaka pomoc je dobro dosla.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 406.05.2017. u 20:16 - pre 83 meseci
Osigurači na Akomulatoru (battery)
Bilo je teme o ovom
Proveri ih
slika:


 
Odgovor na temu

goranje

Član broj: 332045
Poruke: 29
31.223.128.*



Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 406.05.2017. u 20:32 - pre 83 meseci
Hvala prijatelju,pokusacu sutra pa javim rezultate.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 406.05.2017. u 21:34 - pre 83 meseci
Nemaju veze osiguraci na akumulatoru sa ovim.Svi ti osiguraci su vezani za motor, klimu, ventilatore itd izuzev drugi koji je za napajanje cijele unutrasnje ploce osiguraca... Problem su ti vjerovarno mikroprekidaci na bravi vozackih vrata u kombinaciji sa instalacijom do confort modula...
Nadji majstora.
 
Odgovor na temu

goranje

Član broj: 332045
Poruke: 29
31.223.128.*



Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 407.05.2017. u 12:06 - pre 83 meseci
Provjerio sam osigurace ali oni su uredu.Iskreno mislim da nisu ni problem mikroprekidaci.Zar nije nezavisno povezana jedna unutrasnja lampa koja bi se trebala ukljucit pritiskom na prekidac bez obzira da li mikroprekidac daje signal da li su otvorena ili zatvorena vrata?Da je upitanju mikroprekidac vjerovatno bi svjetlo moralo reagovati na otvaranje drugih vrata ili grijesi?Sada kada sam malo ispitivao i primjetio sam kada je sve uredu,kada otvorim vrata svjetlo normalno radi,dam kontakt svjetlo se iskljuci i sve radi oko,ali kada se zatvore vrata i oda posle 20-tak sekundi se normalno iskljuci i onda nece vise da se ukljuci bilo sta da pokusam.za nako odredjeno vrijem se cuje par puta caktanje releja ali se ne ukljucuje nista i onda mozda posle 2-3-4 puta kada cakne onda dodje svijetlo i radi sve kako treba do odredjenog vremena kada pocne ponovo da zeza.Da li ima ko semu elektronike za ovaj moj problem?Hvala na savjetima i pomoci

Oako se i meni isto desava
https://www.youtube.com/watch?v=-ZG27zIyXps

[Ovu poruku je menjao goranje dana 07.05.2017. u 13:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 411.05.2017. u 17:24 - pre 83 meseci
Onda ti ostaje vrlo suzena neprijatna zona kvarova. Pre svega doticni confort module, ili CCT, eventualno mase, kojih ima nekoliko po kabini i kablaza, korozija na nekim konektorima i sl..

Uglavnom, predstoji malo obimniji posao pregleda silnih detalja, i polako otklanjati sumnje ili kvarove.

Sema je uglavnom iz delova(milion:)), ima je po netu, ponajvise na VW vortex forumima..
Mozda naci nekog majstora koji ima doticni kontrolni modul, i probati, kao najbrza solucija, inace je dugotrajno i mukotrpno istrazivanje..
 
Odgovor na temu

goranje

Član broj: 332045
Poruke: 29
31.223.128.*



Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 416.05.2017. u 19:52 - pre 83 meseci
Hvala na pomoci
 
Odgovor na temu

tončić boban
boban tončić
električar javna rasveta
hameum prokuplje
prokuplje.srbija

Član broj: 338964
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: ne radi svjetlo u kabini golf 429.08.2018. u 20:46 - pre 67 meseci
kod mene je problem u kompjuteru koji prati svetla u kabini a imao sam identičnu situaciju sa svetlima u kabini posle njegove zamene sve je ok

tončić boban
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: ne radi svjetlo u kabini golf 4

[ Pregleda: 18024 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.