Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poziv za izjavu u policiji...(VIP)

elitemadzone.org :: MadZone :: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23973 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 11:01 - pre 83 meseci
pozdrav,interesuje me sta da radim,policija me je trazila 4-5puta na prijavljenoj adresi ja se tu ne nalazim,razlog je zbog VIP-a 2014 sam presao na pretpaltu bez uradjaja,nakon dva meseca sam otisao u poslovnicu da zatrazim uredjaj tj telefon,nakon cega mi je receno da nemam prava a kad sam potpisivao ugovor rekli su kad hocete dodjite i dobicete tel,pa sam im ostavio svoju karticu,zatim su me navodno tuzlili 18puta,Matrix zvao 120 puta dnevno pa sam broj promenio,pa zvali na fixni na adresi po sto puta,policija je pocela da dolazi na adresu i ostavili su papira kao knjiga,u cemu pise da sam tuzen i da sam obavezan da u roku od 8 dana isplatim 42.888din za ugovornu kaznu i sucke troskove,sada sam dobio poziv da se javim u policisku stanicu i dam izjavu,tacnije tako sam saznao a poziv nisam uzeo iz poste.sta raditi.???imam 21god.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 11:06 - pre 83 meseci
Žmuri i dalje, možda problem nestane...
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 11:12 - pre 83 meseci
pitam reko da ne napravim jos veci problem ako se ne javim.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 11:44 - pre 83 meseci
ne mogu ti ništa
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

rmilić

Član broj: 336697
Poruke: 79



+37 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 12:29 - pre 83 meseci
Dosta si šturo opisao problem, odnosno, pišeš "tvoju" verziju a ni reč o tome da li si i kakav si ugovor potpisao.
Ako si potpisao ugovornu obavezu, u kojoj su navedene ugovorne obaveze, iste ne prestaju time što si ti "vratio" sim karticu.
Bežanjem od problema samo praviš još veći problem.
Moj savet ti je da odeš i vidiš šta se da učiniti po tom pitanju. Možda prihvate da ti umanje dug ili nešto slično. Ne verujem da će prihvatiti tvoje objašnjenje!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 12:41 - pre 83 meseci
Hmm. Koliko mi je poznato policija ne radi takve stvari. Nema tu šta, ako si potpiso ugovor moraš da platiš, doći će ti sudski izvršitelj (moguće u pratnji policije, tako da je to možda slučaj).

Ako te policija zove na razgovor, dobio si poziv na koji ako se ne odazoveš mogu da te hapse mada to sigurno nije razgovor oko ne plaćenog računa. Tu se nešto drugo dešava i ti verovatno znaš šta je. Ako ne znaš a čak i ako znaš mislim da je najbolje da "Pera ode paravo u policiju"
 
Odgovor na temu

rmilić

Član broj: 336697
Poruke: 79



+37 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 12:47 - pre 83 meseci
Da bi ti bilo jasnije, kakav si problem napravio, pročitaj sledeće:
Obaveza ili obligacija je pravni odnos između dve strane na osnovu koga je jedna strana (poverilac) ovlašćena da zahteva od druge strane (dužnik) određeno davanje, činjenje ili uzdržavanje (dare, facere, non facere) od nečega što bi inače imala prava da čini, a druga strana je dužna da to ispuni.
Sa stanovišta poverioca obligacija je potraživanje dok je sa stanovišta dužnika ona dug. Potraživanje i dug su u jednoj pravnoj simbiozi i u korelativnom odnosu
.
A zatim pročitaj i zakon o obligacionim odnosima:
http://paragraf.rs/propisi/zakon_o_obligacionim_odnosima.html
Član 17

(1) Strane u obligacionom odnosu dužne su da izvrše svoju obavezu i odgovorne su za njeno ispunjenje.

(2) Obaveza se može ugasiti samo saglasnošću volja strana u obligacionom odnosu ili na osnovu zakona.

Samo prvi put čujem da policija zbog toga upućuje poziv na razgovor?!
U ugovoru piše ko je nadležan za rešavanje eventualnih problema a to je uvek sud!


 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 15:53 - pre 83 meseci
Citat:
tehnika011:
pitam reko da ne napravim jos veci problem ako se ne javim.


Pa vidi, kad tad ce policija tebi zatrebati. Moraces da zamenis licnu kartu ili vozacku dozvolu kad ti istekne, zeleces mozda da registrujes auto a i pasos ces mozda hteti da izvadis/obnovis... to su samo najosnovnije stvari. E onda ce ta situacija da se zove "mecki na rupu".

Pa sad ti izaberi koja ti se varijanta vise svidja...
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 16:04 - pre 83 meseci
jeni kazu nemogu ti nista drugi drugo,ja cu sutra otici po taj poziv i videti sta ce biti,ja svakao idem mecki na rupu u svakom pogledu.
 
Odgovor na temu

rmilić

Član broj: 336697
Poruke: 79



+37 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 16:06 - pre 83 meseci
Citat:
tehnika011: jeni kazu nemogu ti nista drugi drugo,ja cu sutra otici po taj poziv i videti sta ce biti,ja svakao idem mecki na rupu u svakom pogledu.

Da li si potpisivao ugovor sa njima (VIP)?
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 17:00 - pre 83 meseci
jesam.
 
Odgovor na temu

rmilić

Član broj: 336697
Poruke: 79



+37 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 17:18 - pre 83 meseci
Onda pročitaj ugovor koji si potpisao i koje su tvoje ugovorne obaveze!
Vraćanjem sim kartice ugovor nije poništen!
VIP samo traži da ispuniš ugovornu obavezu u skladu sa potpisanim ugovorom!
Već sam ti dao link ka zakonu.
Nemaš teoretske šanse da izbegneš neplaćanje dospele sume!
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 20:01 - pre 83 meseci
Da se radi o nekoj drugoj kompaniji, onda bih vrlo verovatno imao drugačiji stav, ali pošto se radi o neopevanim lopovima i hohštaplerima(tzv. VIP), reći ću ti samo jedno: gledaj da izbegneš kako znaš i umeš plaćanje. Bio sam u njihovim kandžama, a znam i par drugih ljudi koje su zahebali. Iza te navodne "druge priče" kriju se muljatori, prevaranti i secikese i umesto što slobodno šetaju ovom zemljom i bave se nekakvim biznisom trebalo bi da leže u Zabeli. Jednom rečju, stoka bez repa, stoka neopevana.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 21:19 - pre 83 meseci
Slažem se sa Bradziem. VIP je ubedljivo najpokvarenija komanija kod nas.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 21:30 - pre 83 meseci
Pa ugovor se mora postovati, nema tu sad cile - mile. Potpisase obe strane i tu je kraj, mora da izmiri dugovanje za ceo taj period ako hoce da ih skine sa vrata.
Svima njima je ugovor tako sastavljen da se mogu fino ograditi u svoju korist kako hoce. Greska je sto su ljudi naivni i olako shvataju ugov. obavezu i posle kukaju.
Licno poznajem neke balvane koji su kukali sve vreme dok im je ugovor trajao, losa usluga i sl. Po isteku, umesto da raskunu, dobiku poziv i nasednu na mamac i produze ugovor. Dobiju neke gluposti, tipa telefon ( koji ce ga kostati duplo vise ) ili neki malo bolji paket interneta i sl. :D
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 22:00 - pre 83 meseci
2015 su zvali svaki dan,ja nisam menjao br,cele 2016 niko nije zvao,zatim sad 2017 su se moji roditelji javili na fixni tel gde su ih uterivaci iz Matrixa uveravali da ja to moram da platim,oni su uvideli njihov strah i nastavili neumorno da zovu,zatim su mi poslali tuzbu na kojoj sam automacki dobio presudu,nerazumem kakav je to sud koji mene nije pozvao,nakon toga su zvali i ponudili da mesecno isplacujem matrixu 5000din a tuzba kaze rok 8dana za isplatu 42.888din odmah sam odlucio da od mene nece videti belog dinara,jel to govori da tu sud nema nikakve veze vec je sve to takticki osmisljeno.javicu se dacu izjavu ali neverujem da ce me vise videti.
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 22:01 - pre 83 meseci
nisam uzeo telefon nista,samo moju licnu sim karticu.ja sam na samom pocetku prevaren.
 
Odgovor na temu

anon336207

Član broj: 336207
Poruke: 611
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 22:07 - pre 83 meseci
Citat:
rmilić:
Citat:
tehnika011: jeni kazu nemogu ti nista drugi drugo,ja cu sutra otici po taj poziv i videti sta ce biti,ja svakao idem mecki na rupu u svakom pogledu.

Da li si potpisivao ugovor sa njima (VIP)?



ugovor ja jesam potpisao ali,sam uvideo nepravilnosti u njihovom radu,moj drugar nije u to vreme nigde radio tek napunio 18 god otisao u isti VIP potpisao ugovor i dobio telefon bez ikakvih problema,nije kreditno sposoban a uzeo bez problema,dok sam ja dobio 24meseca da ih cascavam pretplatom.da ne govorim da je moja devojka uzela pre 6 meseci u vipu telefon placa redovno sada je uzela jos jedan za mene,nigde prijavljena niti kreditno sposobna.gde je tu pravda.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 22:44 - pre 83 meseci
Cekaj bre za sta tebe tuze? Za neplacene rate? Da li si raskinuo ugovor? Da li si izbegao placanje nekih rata?


Posto se Matrix ukljucio - tu ti ne mogu nista, ukratko.
A ta presuda da li je stvarna iz suda ili samo nesto sto lici na nju?
Pola si rekao, pola nisi, pa ko ce da skapira da li si ti nesto izbegao od placanja, ili izgleda da te tuze za nesto nepostojece.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)09.05.2017. u 23:40 - pre 83 meseci
Čekaj bre, taj Matriks koliko kontam je neka agencija za naplatu dugova. Kako je onda i policija dolazila i ostavljala ti gomilu papira (kako ti kažeš) Policija ne ostavlja papire. Uruče ih lično ili raspišu poternicu.

A ti mališa ako želiš pomoć ovde, prestani da nas zajebavaš.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Poziv za izjavu u policiji...(VIP)

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23973 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.