Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga

elitemadzone.org :: MadZone :: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10102 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 15:05 - pre 76 meseci
Citat:
Windows2:
Tacno postojale su rasprodaje al' sad su skoro izumrle jer ih je istrebio SALE. Postojale su i robne kuce pa su onda nagrnuli neki hipermegaturbomarketi megastorovi i sopengoovi. Homici su postojali al' u zadnje vreme brate mili nesto bas mnogo iskacu sa svih strana. I nisu bili osobe "od posebnog interesa" za drzavu. I nesto se bre mnogo usvileneo muski svet sve se nesto femkaju idu u neke bjuti sopove na depilaciju i cupkanje obrva.
Reklame su tacno je postojale al' nisam morao da preturam po njima kad hocu da uzmem racune iz postanskog sanduceta i nije me niko maltretirao pozivima na kucni broj.

A kad se radi o bilbordima i uopste prici o potrosackoj kulturi evo neceg meni jako zanimljivog u vezi bratske Severne Koreje. Ako je verovati reportazama sa interneta to je zemlja bez reklama. Evo kratkog citata koji opisuje stanje iz 2013te:
Citat:
Observing all the recent coverage of North Korea, we couldn't help but notice how bizarre it looks to see a city with no advertisements.
The following photos are creepy, all subtle variations on the shade of gray. Major urban spaces that would be covered in ads elsewhere — bus stops, concrete facades, public plazas, major roadsides — are eerily empty in North Korea (if not occupied by communist or anti-American propaganda).

Obviously, the lack of billboard advertising is due to the country's communist disposition. But it's still an interesting glance at what a world with no ads might look like.

http://www.businessinsider.com...a-has-no-advertisements-2013-4


E sad ide "apdejt" iz 2017te gde je razvoj situacije znatno "povoljniji" i "ohrabrujuc":
Citat:
North Korea may finally be embracing a more consumer-friendly culture — here's what people are buying

Tensions between North Korea and the US continue to rise, and the US State Department's ban on travel to North Korea is being implemented this weekend. Still, there are signs that cultural changes are slowly starting to take root in the hermit kingdom.

There are only three billboards up in the capital city of Pyongyang, and there are no advertisements on television or in the newspapers. But supermarkets there are beginning to show signs of branding, and customer-driven sales like "buy-two-get-one-free" discounts are becoming more common.

http://www.businessinsider.com...amatically-under-kim-jong-un-1


Da postojale su u SFRJ robne kuce. Bilo ih je malo, zato sto su razni komiteti ocenjivali sta i kako i ko sme da prodaje. Nikada nije postojao neki siri izbro.

Za posten TV , audio tehniku ili racunar si morao da ides u inostranstvo i placas ogromne carine ili da svercujes. Tako je bilo.

Znam, stitili su "domace" ali... audio i video tehnika, domaca, je bila bukvalno djubre i izbor je bio djubre. Racnari... da ne pricam. Odeca je bila ok.

Sada ima tih velikih prodavnica, zato sto postoji bar neki izbor (iako tu drzava-zemo-partija i dalje pokusava da satre to).

Sto se tice natpisa "SALE" bar u Novom sadu, "rasprodaja" i "popust" su daleko cesci.

E da mozda da pise nesto na ruskom to bi bilo cool ? Znas, ne verujem da vise od 5% ljudi u srbij zna ruski.

Engleski znaju skoro svi mladji do 50 godina.


Secam se kakv su luping napravili moji da bi meni kao klincu kupili racunar da valja i sebi dobar TV i VCR.

Uz to oglasavanje spada u ekonomske slobode. Svako zeli da zaradi.

Citat:
I nesto se bre mnogo usvileneo muski svet sve se nesto femkaju idu u neke bjuti sopove na depilaciju i cupkanje obrva.


Prosao srednji vek i vreme vitezova u oklopima. Proslo i vreme ratnih zlocinaca iz 90tih.

Opet nisam skoro video muskarca koji prica da ide na depilaciju i cupanje obrva.

Da idu u teretane idu... idem i ja. Znas ne zelim da sa izgledam kao trudnica u 9-tom mesecu .

Znam da je to "domacinski" izgled... ali to vodi ka infarktu. Vidim da i sve manje pusi.

Pije se i dalje kao nekada.


Sta ti bi voleo da zivis u Severnoj Koreji ?

Pa covece ni rusija ne izgleda tako. Davno je pao komunizam.


 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 15:09 - pre 76 meseci
gledaj Slobodane,

da skratimo dugacku pricu sto bi rekli Amerikanci.

Srbija hoce u EU. Pa onda ne mozete biti neutralni. Clanstvo u EU znaci potpunu saglasnost sa usvojenom politikom Unije. Istina, ima zemalja u EU koje nisu u NATO, ali to ne menja nista jer je evropska spoljna politika i bebednost siri pojam i NATO je samo jedan segment toga.

Hocete sa Rusijom. Nema problema. Ali onda morate znati da to znaci prekid EU i svrstavanje politicko i vojno uz Rusiju. To ne bi bilo stanje kao sto je sad, lepo popijes kaficu ujutro, pa krenes da pljuckas po Zapadu. To bi bila jedna veoma izmenjena stvarnost od ove danas, mnogo vise slicnija onoj iz 90tih.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 15:19 - pre 76 meseci
@Braxi

Regrutovani rusofili cesto zamisljaju rusiju kao hibrid SFRJ i neke izmisljene ekstremno pravoslavne "dzamahirije".
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 16:08 - pre 76 meseci
Citat:
ssi:

E da mozda da pise nesto na ruskom to bi bilo cool ? Znas, ne verujem da vise od 5% ljudi u srbij zna ruski.


Ma ne bre na ruskom ko to trazi i kome to treba. Dovoljno je na srpskom, da ceo svet razume.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 16:14 - pre 76 meseci
Citat:
Windows2: Ma ne bre na ruskom ko to trazi i kome to treba. Dovoljno je na srpskom, da ceo svet razume.


Pa ti pocni neki posao, otvori nesto neku trgovinu i uvek pisi sve na srpskom.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 16:35 - pre 76 meseci
Citat:
Braxi:
gledaj Slobodane,

da skratimo dugacku pricu sto bi rekli Amerikanci.

Srbija hoce u EU. Pa onda ne mozete biti neutralni. Clanstvo u EU znaci potpunu saglasnost sa usvojenom politikom Unije. Istina, ima zemalja u EU koje nisu u NATO, ali to ne menja nista jer je evropska spoljna politika i bebednost siri pojam i NATO je samo jedan segment toga.

Hocete sa Rusijom. Nema problema. Ali onda morate znati da to znaci prekid EU i svrstavanje politicko i vojno uz Rusiju. To ne bi bilo stanje kao sto je sad, lepo popijes kaficu ujutro, pa krenes da pljuckas po Zapadu. To bi bila jedna veoma izmenjena stvarnost od ove danas, mnogo vise slicnija onoj iz 90tih.

Čekaj da proverim da li te pratim... U EU mogu da postoje zemlje koje su vojno neutralne. Srbija ne može da bude vojno neutralna. U EU postoje zemlje koje imaju vrlo blisku ekonomsku i energetsku saradnju sa Rusijom. Srbija ne sme da ima dobru ekonomsku i energetsku saradnju sa Rusijom. Postoje članice NATO koje imaju izrazito dobru vojnu saradnju sa Rusijom, i na planu zajedničkih akcija, dejstava i planiranja, a i na planu trgovine vojnom opremom i naoružanjem. Srbija koja nije član NATO ne sme da sarađuje sa Rusijom.

Jesam i fulao nešto?
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 16:36 - pre 76 meseci
Citat:
ssi:

Sta ti bi voleo da zivis u Severnoj Koreji ?

Pa covece ni rusija ne izgleda tako. Davno je pao komunizam.


Voleo bi svakako da je posetim kao i mnoge druge zemlje. A sto se tice zivota u njoj i dal bi to hteo to bi mogao znati samo nakon nekog vremena provedenog tamo. Al' iskreno u ovom trenutku to ne bi bas zeleo ali ne zbog straha od "diktatora" Dzonga nego zbog straha od manijaka Trampa.
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:16 - pre 76 meseci
Braksi, ssi i nato bot ističu se po neviđenoj količini zatucanosti!
Ovde nije reč o fudbalskoj utakmici nego o geo politici.
U sportu je pripadnost klubu obeležje dok je u politici interes.
Trojka, koju sam naveo, ne kapira bilo šta. Za njih je teško reći bilo šta sem da su teški slepci!
Ebe mi se i za leve i za desne sve dok me ne ugrožavaju!
E, ovi desni, zapad, ne da me ugrožavaju nego pokušavaju i da me ubiju!
 
Odgovor na temu

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 3



+12 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:36 - pre 76 meseci
Citat:
mb57

E, ovi desni, zapad, ne da me ugrožavaju nego pokušavaju i da me ubiju!

Ako budeš uporan ispuniće ti se želja.
Video si kako je prošao Milološević.
Prvo su ga izbombardovali
zatim su ga spakovali u Hag
i na kraju kad im više nije trebao nizašta
u sred ćelije naprasno umro.

Zato ti lepo zaboravi Putina i
predji na pobedničku stranu.
Ovde kod nas u NATO paktu svega u izobilju
a svetski moćnici igraju kako im mi pucamo pod noge, ko u westernima.
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:40 - pre 76 meseci
Dobro da si, tako glup, priznao šta vam je cilj!
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:46 - pre 76 meseci
glupane,

ratovi su prestali kad smo skinuli ruskog bota tvog Slobicui njegovu trol vesticu Miricu. I od tada kao sto znamo nijedan Srbin nije poginuo niukakvom ratu.

E, al jbg, ne moze Srbija da ne ratuje. Mislim sta ce Moskva reci.
 
Odgovor na temu

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 3



+12 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:49 - pre 76 meseci
^mb57


Ja sam ti uvek govorio šta nam je cilj: sjebbati Rusiju i oterati je u Sibir.

Jest da smo glupi al drmamo planetu.

Samo ne znam kako si ti tako hrabar naprasno napunio gaće u strahu od nas?

Pazi ovako: ti si sitna riba.
Takve mi ne rokamo.

Nego veće somove proglasimo za diktatora i onda krene kampanja pljuvanja preko CNN.
Pa zatim rokanje sa neba.

Takvi kao ti ponizno će služiti nama isto kao što sada puzite pred Putinom.
Zato nema šta da se plašite. Trebaće nam takvi za čišćenje g-vana kad skinemo diktatora.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 18:50 - pre 76 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Citat:
Braxi:
gledaj Slobodane,

da skratimo dugacku pricu sto bi rekli Amerikanci.

Srbija hoce u EU. Pa onda ne mozete biti neutralni. Clanstvo u EU znaci potpunu saglasnost sa usvojenom politikom Unije. Istina, ima zemalja u EU koje nisu u NATO, ali to ne menja nista jer je evropska spoljna politika i bebednost siri pojam i NATO je samo jedan segment toga.

Hocete sa Rusijom. Nema problema. Ali onda morate znati da to znaci prekid EU i svrstavanje politicko i vojno uz Rusiju. To ne bi bilo stanje kao sto je sad, lepo popijes kaficu ujutro, pa krenes da pljuckas po Zapadu. To bi bila jedna veoma izmenjena stvarnost od ove danas, mnogo vise slicnija onoj iz 90tih.

Čekaj da proverim da li te pratim... U EU mogu da postoje zemlje koje su vojno neutralne. Srbija ne može da bude vojno neutralna. U EU postoje zemlje koje imaju vrlo blisku ekonomsku i energetsku saradnju sa Rusijom. Srbija ne sme da ima dobru ekonomsku i energetsku saradnju sa Rusijom. Postoje članice NATO koje imaju izrazito dobru vojnu saradnju sa Rusijom, i na planu zajedničkih akcija, dejstava i planiranja, a i na planu trgovine vojnom opremom i naoružanjem. Srbija koja nije član NATO ne sme da sarađuje sa Rusijom.

Jesam i fulao nešto?


mnogo si fulao tj pravio se Englez, ali pola ti oprastam zbog zaslepljenosti Rusijom.

Ne bi nikakav problem bio da Srbija bude i u ODKB kad bi to bila normalna zemlja i normalan narod. Nazalost Srbija nije nista od toga. Mi smo mala balkanska vukojebina, bastion visetruko porazenih komunista UDBA+KGB koji se jos "ne da" i jedva ceka da sa Putinom otpocmemo novu kavgu sa Zapadom.

Cak i tako Zapad je rekao da nista ne namece Srbiji.

Srbija ce dakle sama izabrati. I to jeste problem.
 
Odgovor na temu

Everick

Član broj: 337519
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga07.12.2017. u 19:40 - pre 76 meseci
Ja biram Kinu. U Kini se proizvodi skoro sve što se može naći i u USA i u Rusiji. Čengdu je napravio najbolji avion na svetu. Kina je nuklearna sila. Nas i Kineza ukupno ima skoro dve milijarde. Siđi Ping je najbolji predsednik na svetu i ima diplomu iz hemije i doktorat.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga08.12.2017. u 10:03 - pre 76 meseci
Citat:
Everick: Ja biram Kinu. U Kini se proizvodi skoro sve što se može naći i u USA i u Rusiji. Čengdu je napravio najbolji avion na svetu. Kina je nuklearna sila. Nas i Kineza ukupno ima skoro dve milijarde. Siđi Ping je najbolji predsednik na svetu i ima diplomu iz hemije i doktorat.



Regrutovani hibridi uopste nisu kreativni... verovatno je posao malo placen.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga08.12.2017. u 10:31 - pre 76 meseci
Živela Kineska komunistička partija sa drugom Si Đinpingom na čelu!

 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga08.12.2017. u 10:39 - pre 76 meseci
Resetujte botove, zabagovali su.

[Ovu poruku je menjao ssi dana 08.12.2017. u 12:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga08.12.2017. u 19:47 - pre 76 meseci


https://www.reddit.com/r/serbi...o_zastavu_evrope_eu_i_podigao/


 
Odgovor na temu

Everick

Član broj: 337519
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga08.12.2017. u 20:31 - pre 76 meseci
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
tor-exit-readme.memcpy.io.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga09.12.2017. u 21:51 - pre 76 meseci
Ništa naročito, isprazan govor kao i kod njegovih suparnika.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Putinov govor koji "objašnjava" mnogo toga

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10102 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.