Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.

elitemadzone.org :: MadZone :: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13994 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.01.01.2018. u 14:35 - pre 75 meseci
Na državnoj tv, u novogodišnjem obraćanju, Kim Džong Un poručio je Amerikancima da odsad na radnom stolu ima - nuklearno dugme.
Ne pretim nikome, ali neka svi imaju na umu - naglasio je Kim -da je nuklearno dugme odsad na mom radnom stolu“.
Naglasio je da su nuklearne snage njegove zemlje već sada u stanju da obuzdavaju Sjedinjene Države i ukazao:
„Ako se odlučimo za nuklearni udar - u stanju smo da razaramo sve na teritoriji Sjedinjenih Država. Mi smo završili formiranje nacionalnih nuklearnih snaga. One su garancija da nas SAD neće napasti“.

 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.01.01.2018. u 18:16 - pre 75 meseci
u deda jesi srecan ? Jel bi voleo da kim baci koju bombu na Ameriku ?
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 785
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.01.01.2018. u 19:50 - pre 75 meseci
Citat:
mb57:
Na državnoj tv, u novogodišnjem obraćanju, Kim Džong Un poručio je Amerikancima da odsad na radnom stolu ima - nuklearno dugme.


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 05:46 - pre 75 meseci
Citat:
Emmy:
u deda jesi srecan ? Jel bi voleo da kim baci koju bombu na Ameriku ?

Zašto si promenila post? Jel to želiš da skratiš jezik i malo se upristojiš?
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 08:18 - pre 75 meseci
Citat:
Emmy:
u deda jesi srecan ? Jel bi voleo da kim baci koju bombu na Ameriku ?

ima onaj vic za srbina koji ulovi zlatnu ribicu, pa mu prve dve želje budu da komšiji žiki i stevi crknu krave, a treća želja da i njemu samom crkne krava. pita ga ribica "pa zašto pobogu čoveče", a on kaže "pa kad komšije dođu da traže mleko, ja da im kažem NEMAM BRATE".

e to ti je taj mentalitet. da svi zajedno pocrkamo, a sa nama i ameri.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 10:47 - pre 75 meseci
A mozete i poslusati samu vest, umesto sto komentarisete tumacenje mb57.

Svako cuje sta mu odgovara.

Dakle nije pretio napadom na USA, nego je rekao da napad USA na SK vise ne predstavlja pretnju, zato sto SK sad ima nuklearno oruzje koje moze da upotrebi u samoodbrani.

Pred kraj vesti salje pomirljivu poruku prema Juznoj Koreji, kaze da razmislja o tome da posalje delegaciju u Juznu Koreju kako bi Severna Koreja ucestvovala na Olimpijskim Igrama koje ce se odrzati u Juznoj Koreji.

Evo moje tumacenje: Daklem' ne zvecka se oruzjem i preti ratom, nego se govori o mogucoj odmazdi u slucaju napada na njihovu zemlju, pri tom se salje i najpomirljivija poruka prema JK koju sam ja cuo do sada...
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 11:28 - pre 75 meseci
I po čemu je to drugačije od onog što je mb57 napisao?
Nego se ovaj nesrećni Emmy prima pa čim vidi sliku ili ime nekog ko je na čelu "osovine zla", izgubi kontrolu i počne da se ponaša. Ne dao Bog da Emmy ima nuklearno dugme na svom radnom stolu. Sve bi I.S.T.R.E.B.I.O. kao što je već jednom zapretio. Na sreću, ne može ni obično dugme da do'vati, njegove košulje se zakopčavaju na leđima.
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 11:42 - pre 75 meseci
Citat:
bananaphone:A mozete i poslusati samu vest, umesto sto komentarisete tumacenje mb57.

Svako cuje sta mu odgovara.
Upravo ovako se tema skreće u off!
To što nesrećna emmy ne kapira, to je opšte poznato ali, izgleda da i ti nisi bolji.
Pre nego sam krenuo da ti repliciram, bacio sam pogled na tvoje pisanje po drugim temama.
Da, voliš da mudruješ i tvoja mora biti poslednja?
Umesto toga, mogao si pažljivije da pročitaš šta sam napisao:"Ne pretim nikome, ali neka svi imaju na umu - naglasio je Kim -da je nuklearno dugme odsad na mom radnom stolu“.
Sem teksta, priložio sam i video, gde se čuje prevod na engleskom jeziku.
I zašto onda izvrćeš moj komentar?


 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 11:42 - pre 75 meseci
Moje mišljenje je da je smešni čovečuljak prilično dobro odigrao ovaj deo partije šaha .
Ekspresno je razvio nuklearne bombe , lansirao satelite i nekoliko balističkih raketa ,
usput izvređao gazdu Amerike i uplašio Južnu koreju i taj deo sveta , i malko i Ameriku .
I sada počeo da pruža ruku pomirenja . Da nije napravio te bombice već bi ga odavno
zgazili , a ovako ima čvrstu poziciju za pregovore i ustupke prema njemu .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 13:40 - pre 75 meseci
Smesan je ako citas nase medije, napravio je od zemlje koja je godinama izolovana od celog sveta nuklearnu silu, sad moze da crkne, nesto je ostavio svom narodu... Ni jedan lider Srbije do sad nije bio ni blizo tog, kad neko napravi bulevar ili autoput, to se pamti 100g...

mb57 - tvoje tumacenje je militaristicko - agresivno, a moje pomirljivo.
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 13:47 - pre 75 meseci
Citat:
bananaphone: Smesan je ako citas nase medije, napravio je od zemlje koja je godinama izolovana od celog sveta nuklearnu silu, sad moze da crkne, nesto je ostavio svom narodu... Ni jedan lider Srbije do sad nije bio ni blizo tog, kad neko napravi bulevar ili autoput, to se pamti 100g...

mb57 - tvoje tumacenje je militaristicko - agresivno, a moje pomirljivo.

Kao što sam i pretpostavio, tvoja mora da je poslednja.
Nema mog tumačenja, slušaj šta je rečeno!
U svakoj temi si začin, i svuda mora da bude po tvom ukusu?
Žešći si smor!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 712
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 14:18 - pre 75 meseci
Ček bre, aj da "tehnički" analiziramo to "dugme na stolu".

Prvo, lansiranje ICBM na radi po principu neko stisne dugme i booom! Proces od izdate komnde do lansiranja traje nekih 20-30 min možda i više (guglaj ako vas zanima).

Mislim da je Mali Buco koristio alegoriju kad je rekao da je dugme na njegovom stolu. Pravo značenje je da SK sada ima mogućnost da nuklearnim napadom ugrozi US u svakom trenutku.

Takodje ta pričao oko smaostalnog razvijanja ICBM-ova malo je klimava. Ko god je upćen u tematiku mora da zna da je korejski Hwasong kopja ruskih zastarelih ICBM-ova. Tako da pomoć sa strane su svakako imali. Da li od Rusije, Kine ili od obe države. Rusija jeste predala neke podatek Koreji još tokom hladnog rata (80tih) ipak mislima da je najzaslužnija za Korejski nuklearni program Kina.

Koreja je Kineski proksi (trenutno Kina radi na tome da pridobije i druge) kao što US to radi već godinama i sa mnogim državama.
 
Odgovor na temu

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 16:13 - pre 75 meseci
Prema nekim tvrdnjama, SK je razvila i hidrogensku bombu?
Citat:
Severna Koreja: Šesta nuklearna proba bila je H-bomba za ICBM
https://www.glasamerike.net/a/...korea-h-bomb-icbm/4013157.html

Čim mali debeljko tako samouvereno nastupa, mora da ima dobar razlog za to.
Sem toga, zna da su mu leđa (Kina i Rusije), sa kojima se graniči, sigurna.
Sa oružjem kojim raspolaže, sigurno je da ga SAD nikada neće napasti. Samo će pretiti i tražiti nove sankcije.
Opšte je poznato da SAD napada samo one zemlje za koje pouzdano znaju da im se ne mogu suprotstaviti, mada je i to dosta šuplje. Ako pogledamo kako su prošli u Vijetnamu, a kako se muče u Avganistanu i Iraku i totalnom krahu u Siriji, jasno je da mali debeljuca može ladno da ih nervira.
Iskreno, ne vidim koga SK ugrožava?
Jedini ko se meša u unutrašnje stvari svake zemlje su SAD. Kada im se suprotstavi, ako ne mogu da intervenišu vojno, onda kreće već otrcana retorika. Znači, galama uz pretnje i sankcije.
Zaboravljaju da su ih već mnogi pročitali i više se ne obaziru na njihove pretnje.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 16:59 - pre 75 meseci
Debeli blefira sto se tice Amerike. Mesjutim moze Amerima prosto I da prekipi pa da ga roknu bez obzira na Seul !
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:15 - pre 75 meseci
A odakle Kimiju uopšte raketni sistemi tog dometa. Ako se neko bavi bilo kakvom proizvodnjom, jasno mu je koliko je komplikovano doći do mašina, alata, znanja, da se proizvede i najobičniji proizvod, a ne nešto što je tako sofisticirano, plus je pri tome to vojna tehnologija. Nemate pojma koliko je teško doći samo do cene nekog specifičnog lasera, a Kimi šatro ima industriju koja mu je ovo proizvela, a nemaju brašno u prodavnicama. Znači, neko mu je to dostavio. A još je zanimljivije kako Ameri sve to znaju, a ne smeju javno ni da optuže tu zemlju, a šatro će da napadnu Severnu Koreju.

 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p3-92.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:24 - pre 75 meseci
Ameri znaju svoje limite....
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:32 - pre 75 meseci
Zaboravili ste i socijalnu komponentu. A sta kad srede Kimov rezim ? Zamislite samo to budenje mase iz duboke kome! Kod nas se vecina jos nije otteznila od Zlobice, stavisr, stavili su njegovog debeljka da se jos cera sa Amerikom.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p3-92.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:36 - pre 75 meseci
Kimov rezim se odrzava na informacionom mraku, tako i ovaj ovde...
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:41 - pre 75 meseci
Pre će biti da se Kimov režim održava jer ga podržava Kina, jer ne želi da im ispred nosa bude američki nosač nukleranih bojevih glava, koga oni ne mogu da kotrolišu, kao što je Izrael to isto i kao što su vezali čitav arapski svet u čvor, Kinezi neće to da dopuste.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.02.01.2018. u 17:47 - pre 75 meseci
Ameri su vec dobrano okruzili Kinu I bez SK!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kim Džong Un čestitao novu godinu SAD-u.

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13994 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.