Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svet bez Amerikanaca

elitemadzone.org :: MadZone :: Svet bez Amerikanaca
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 14850 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 17:31 - pre 74 meseci
Putin i Rusija sve vise su izolovani. Belorusija im okrece ledja. Kazakstan prelazi na latinicu !

Jeljcin je bio Bizmark za celavog.
 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 17:31 - pre 74 meseci
Citat:
Braxi:...ajde vidimo se ovde 16. marta kad ti zvekne celavi KGBovac.

Prevedi mi ovo, ne kapiram šta si hteo reći?

 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 17:39 - pre 74 meseci
Citat:
Braxi:
Putin i Rusija sve vise su izolovani. Belorusija im okrece ledja. Kazakstan prelazi na latinicu !

Jeljcin je bio Bizmark za celavog.

Ne budu naivan. Videli Belorusi kako je prošla Ukrajina sa podrškom USA i EU i nepada im na pamet da eksperimentišu.
Kazahstan. Zašto da ne pređu, imaju suvereno pravo jer su još uvek u potrazi za svojim identitetom.
Prihvatili su rusku ćirilicu jer nisu imali zvanično pismo (zemlja bila sa puno plemena a svako pleme za sebe). Kada su pali pod vlast carske Rusije, u školama su učili pismo koje je bilo državno a pošto svoje nisu imali, prihvatili su ćirilicu kao svoje. Sad eksperimentiš ali, teško da će to proći tek tako.
Zamisli sada da sve treba prevoditi na latinicu a u tu latin icu treba ubaciri slova svojsvena njihovom jeziku pa onda istom pismi učiti milione ljudi.
Ako i pređu, proces će tajati minimum 50 godina.
Nisam znao da je Bizmark bio alkos?
 
+1

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 18:00 - pre 74 meseci
Citat:
Boris Tadić:
Bolje Moskvič nego Mustang, balalajka - Stratocaster.

Bolje rusko vnogo nego američka torta.



Bolje amerima plata 3000$ a nama 300$.

Pa ti kupi sebi Stratocaster i Mustanga.
 
0

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
37.19.105.*



+1622 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 18:12 - pre 74 meseci
Jaču platu ima Putin nego Tramp.
 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 18:22 - pre 74 meseci
Citat:
Boris Tadić: Jaču platu ima Putin nego Tramp.

https://mojazarplata.ru/main/z...p-paycheck/politician-salaries
1 evro = 70 rubalja
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 18:54 - pre 74 meseci
daleko od toga da Putin nema i zasluga. Ali preterao je.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 19:06 - pre 74 meseci
mb57

Ako dozvoliš, najpre bih napravio jednu malu digresiju. Nije mi običaj da govorim o diskutantima, ali ću sada sebi dati to pravo. Opusti se malo i pokušaj da manje daješ teze i zaključke, a više analize i sopstvene poglede i razmišljanja. Prilično si tvrd i nefleksibilan, a tu onda nema diskusija, nego samo dža bu. Ok?

Da ti odgovorim na pitanja.

Da ne okolišim mnogo, nego da gađam u sred srede. Teško mi je da ovo prevalim preko tastature, ali reći ću, pa kud puklo. Vidi, ja sam bio i verovatno sam još uvek tipična srbenda, koja nije videla mnogo od sveta izvan svog sela. Još mi samo fali šajkača i opanci, pa da budem kompletan. Zašto da krijem, ne da ne volim ili ne podnosim gejeve i lezbejke, ne volim ni one koji buše noseve i nose brnjice ili se tetoviraju. E sad, da mogu, smem, imam pravo, možda bih takve mlatio da se plave od batina. Međutim, dumajući dugo, shvatio sam nešto veoma bitno: njihovo telo, njihov život, njihova stvar, njihov izbor. To što se oni meni lično ne dopadaju, pa to je samo moj problem. Doduše, ni ne družim se sa takvima, pa mi i ne pada teško. Kada se to proširi na sva druga moguća pitanja, dolazi se do društva slobodnih pojedinaca, a ne do klana, plemena ili naroda. U takvim uslovima ne može da sazri individualna svest i jedinka sa integritetom, već samo polufabrikat neki bi rekli. Eto, to je ono o čemu govorim. Do pre sto dvesta godina u Srbiji, ali i šire, nisi mogao da biraš ženu ili muža, nego ti je/ga jednog lepog dana mama i tata dovedu i kažu ovo ti je žena/muž i doviđenja. Verujem da nije bilo ni razvoda, bar ne kao danas. Šta misliš, šta je uslovno rečeno bolje, da li bi se ti odrekao nekih prava i sloboda koja imaš danas, a koje nisu imali tvoj pradeda i čukundeda? Čovek danas i u Srbiji već od dvadesete polako, a do tridesete u potpunosti samostalno odlučuje o svom životu. Ništa mama tata, sam batice teraj kako znaš i umeš. Da li bi bio spreman da kao naši preci živiš u zajednici, pa se u domaćinstvu ne pitaš nizašta dok ti je tatko živ? Pubertetlija do šezdesete? Koliko god je udobno, toliko je i loše.

Citat:

Da li si u opšte svestan šta znači podrška naroda od preko 80%?


Ne sumnjam u te podatke, ali nemoj misliti da je to toliko dobro. Da se razumemo, verujem da je Putin veliki državnik, čak da ima i harizmu i da će na kraju krajeva biti upamćen kao neko ko je vratio Rusiji ugled i slavu u svetu. Ali, ima tu nekih ali. Prvo, nije mu trebalo da menja ustav, da bi imao sada već ne znam koji po redu mandat. Naročito mu nije trebalo imajući u vidu to, da jednom tako velikom zemljom nikada ne vlada samo jedan čovek, bar ne danas. To nije samo pitanje političkih elita, Putin je u svemu tome nebitan. Bitan je kako ti kažeš narod, narod je uslovno rečeno problem što takvu većinsku podršku doživljava kao izraz demokratije. Vidiš šta se događa u USA, Trampa pljuju na sve strane, više sada kada je izabran, nego dok je bio samo kandidat. Tako bi trebalo i u Rusiji. Zviždi, protestuj, galami i psuj do mile volje, ko ti brani dok ne rušiš. Navaljni i ostali, ne samo da ga ne bi pobedili na izborima, nego bi se dodatno ispuvali. Dakle, meni ta podrška govori o nedostatku ideja i odsustvu pluralizma. Ima to veze i sa istorijskim nasleđem, ali ne mislim da je Putin diktator ili nekakvo čudovište kakvim ga predstavljaju na zapadu.

Citat:

Korupcija se sve više iskorenjava. Hapse se do juče nedoirljivi ministri, gubernatori i isti osuđuju, što je ranije bilo nezamislivo.


To što ih neko hapsi slaba je uteha, ali bolje i to nego ništa. U Kini su verovatno još veće represije po tom pitanju, ali kada je u pitanju tako velika zemlja, možda druge metode i ne postoje. Treba sve to držati na okupu da se ne raspadne, a to nije lako bez pendreka.

Citat:

Nikome nije uskraćena bilo kakva sloboda koja je u skladu sa ustavom i vrednostima zemlje i naroda.


Citat:

Ako su uskraćena "prava" gej populaciji da paradira ulicama, to je zato što to zahteva preko 90% naroda.


E vidiš, upravo je u tome stvar. Etimološki, demokratija jeste vladavina naroda, ali je ovo što si ti naveo pogrešno shvatanje. Ovo je kao kada bi rekao, većina zahteva da pobijemo crnce i cigane, šta se bunite, pa mi smo većina. Ako je neko većina, onda ima mandat da vrši vlast, ali to ne znači da ima pravo da teroriše manjinu, da joj uskraćuje bilo koja prava ili je ućutkuje. Bilo koja manjina da je u pitanju, etnička, verska, ideološka ili neka petnaesta. Još jednom da kažem, ne verujem da je u Rusiji diktatura, danas je svet jedno globalno selo i takve stvari teško mogu da prođu bilo gde, možda se može reći da su u pitanju nijanse.

Vidiš, slučajno sam video juče vest da se u BG-u okupilo sto i pedeset demonstranata koji su paradirali u znak podrške Ljotiću, sa sve ikonografijom koja podseća na naciste, a i pozdrav je bio pravi zighajl. Vidi, njih ne bih mlatio kao derepe, nego bih ih tako olešio od batina da završe u kolicima i da se celog života hrane na cevčicu. Ali, nije u tome poenta. Dok god ne ruši ili se ne služi nasiljem, ima pravo da protestuje i galami 24 časa dnevno, a to što sam ja većina i što mi se ne dopada, potpuno je nebitno. Shvataš? Protiv takvih pojava u društvu bi se trebalo boriti, ali ne pendrekom. Nekada je za to korišćen goli otok, ali danas su takve metode nedopustive.

Za ostale, pozitivne stvari koje si naveo, drago mi je zbog toga, zaista.




Braxi

Više ti ne smeta kada pišem opširne postove?

Što se Amerike tiče, ne znam da li su najpoželjnija destinacija, ali jedna od najpoželjnijih jesu, u to nema sumnje. Možda je debakl teška reč, ali je evidentno da su od intervencije u Iraku i kasnije u Libiji počeli da gube uticaj u svetu. Imajući u vidu da je on bio takoreći nemerljiv, to nije neka nenadoknadiva šteta, ali je problem što su u sve lošijim odnosima i sa tradicionalnim saveznicima. U Siriji su ga ispušili od Rusa i tu se jasno vidi njihovo povlačenje.

U vezi Srbije i ove teme, reći ću samo kratko.

Citat:
Koča Popović:
Bašibozluk, bagra i brabonjci ustali da obnove Dušanovo carstvo. Srbi su samo protiv onoga ko bi hteo da ih makar malo opameti, a oduševljeno kliču svakome ko ih još više zaglupljuje, unazađuje i unesrećuje. Žalosno je što su Srbi u civilizacijskom i kulturnom pogledu ostali na nivou na kome su bili pre sto godina. Oni nisu u sukobu sa svetom, već sa samima sobom, vraćajući se na šajkaču i opanak iz kojih su jedva izašli. Bio sam i ostao Srbin, ali nisam bolesna zadribanda i Srbenda. Takvi su izdali i osramotili srpski narod i narugali se njegovoj stvarnoj istoriji.


Pretpostavljam da ti se neće dopasti, ali kako da ti to kažem, ovo je dijagnoza naše propasti.
 
+1

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 19:12 - pre 74 meseci
Kada se uzme u obzir ekonomska snaga zemlje i plata, najskromniju platu ima premijer Japana.
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 19:15 - pre 74 meseci
Putin je nesumnjivo velika licnost ruske istorije, ali bojim se da ce ako ovako nastavi da strmekne Rusiju. Dzabe mu onda sto ju je digao.
 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 19:37 - pre 74 meseci
@Bradzorf012,

Opširan ti je odgovor ali da probam da odgovorim.
Niko ne brani opoziciji da zviždi, lupa u lonce, šerpe i ostalo. Jedini uslov je da se svako okupljanje, miting, prijavi zbog organizovanja istog. Moskva je ogroman grad sa ogromnim saobraćajem. Kada se isti prekine, stvaraju se neverovatne gužve koje prerastaju u haos. Opozicija upravo to i čini. Sa nenajavljenim mitinzima pokušavaju da izazovu haos a onda, očekuju da se to može pretvoriti u nekakvo rusko proleće ili, ne daj Bože, u Majdan kao u Ukrajini.
Takođe, gej populacija ima sva prava (pravo na posao, školovanje, medicinsku zaštitu....) ali ne i na vrednosti koje su na zapadu in. Rusija ima svoj identitet i mentalitet i puno ulaže u vaspitanje dece i neće nikada dozvoliti da im se ukine otac i majka a nametne roditelj!
Tu rasprave nema, bilo to nekome drago ili ne. U Rusiji nema lobija ili NVO-a koji može da mešetari i da tvrdi da je to sasvim benigno, ići ulicom i pred decom da se dva muškarca ljube i drpaju.
Rusi su takođe veliki vernici i sama vera u tom igra veliku ulogu. Jednostavno, Rusija nije plodno tlo za takve "vrednosti" zapada i to ne trpa u ljudske slobode nego manipulacije.
Putin nije izmenio ustav. Ustav se menja po zakonskoj proceduri u Ruskoj dumi. Zašto je duma isti izmenila, sigurno iz interesa koji im je tada bio važan.
Po pitanju te podrške Putinu, od 80 i više %, da bi to shvatio, moraom bi bar kilogram soli da pojedeš na teritoriji Rusije pa tek onda krenuo u razmatranje, zašto.
Istorija je Ruse naučila da zapadu ne treba verovati nego se okrenuti sebi i osloniti na sebe. Bez obzira na sva stradanja koje je ruski narod doživeo, kult majka Rusija je nešto sa čime se rađaju i umiru. On je gotovo dnk svakog Rusa.
Zato, pisati o demoktratiji i slobodama u Rusiji kroz prizmu zapada nema nikakvog smisla.
Zapad ne kapira Ruse a Rusi ne kapiraju zapad ali se za razliku od zapada ne mešaju u vrednosti tog zapada.
Moglo bi se svesti na , ne diram te ne diraj me.
Iz ličnog iskustva, mnogo je bolje imati Rusa za prijatelja nego za neprijatelja.
Izbor je na svakome od vas, jasam moj davno napravio.

 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 20:01 - pre 74 meseci
Citat:
mb57: @Bradzorf012,

Opširan ti je odgovor ali da probam da odgovorim.
Niko ne brani opoziciji da zviždi, lupa u lonce, šerpe i ostalo. Jedini uslov je da se svako okupljanje, miting, prijavi zbog organizovanja istog. Moskva je ogroman grad sa ogromnim saobraćajem. Kada se isti prekine, stvaraju se neverovatne gužve koje prerastaju u haos. Opozicija upravo to i čini. Sa nenajavljenim mitinzima pokušavaju da izazovu haos a onda, očekuju da se to može pretvoriti u nekakvo rusko proleće ili, ne daj Bože, u Majdan kao u Ukrajini.
Takođe, gej populacija ima sva prava (pravo na posao, školovanje, medicinsku zaštitu....) ali ne i na vrednosti koje su na zapadu in. Rusija ima svoj identitet i mentalitet i puno ulaže u vaspitanje dece i neće nikada dozvoliti da im se ukine otac i majka a nametne roditelj!
Tu rasprave nema, bilo to nekome drago ili ne. U Rusiji nema lobija ili NVO-a koji može da mešetari i da tvrdi da je to sasvim benigno, ići ulicom i pred decom da se dva muškarca ljube i drpaju.
Rusi su takođe veliki vernici i sama vera u tom igra veliku ulogu. Jednostavno, Rusija nije plodno tlo za takve "vrednosti" zapada i to ne trpa u ljudske slobode nego manipulacije.
Putin nije izmenio ustav. Ustav se menja po zakonskoj proceduri u Ruskoj dumi. Zašto je duma isti izmenila, sigurno iz interesa koji im je tada bio važan.
Po pitanju te podrške Putinu, od 80 i više %, da bi to shvatio, moraom bi bar kilogram soli da pojedeš na teritoriji Rusije pa tek onda krenuo u razmatranje, zašto.
Istorija je Ruse naučila da zapadu ne treba verovati nego se okrenuti sebi i osloniti na sebe. Bez obzira na sva stradanja koje je ruski narod doživeo, kult majka Rusija je nešto sa čime se rađaju i umiru. On je gotovo dnk svakog Rusa.
Zato, pisati o demoktratiji i slobodama u Rusiji kroz prizmu zapada nema nikakvog smisla.
Zapad ne kapira Ruse a Rusi ne kapiraju zapad ali se za razliku od zapada ne mešaju u vrednosti tog zapada.
Moglo bi se svesti na , ne diram te ne diraj me.
Iz ličnog iskustva, mnogo je bolje imati Rusa za prijatelja nego za neprijatelja.
Izbor je na svakome od vas, jasam moj davno napravio.


kakav Majdan kad Putin ima 80% podrske ?

haha, ajde, ajde
 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 20:05 - pre 74 meseci
Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se svojski trude da budu diletanti.
Da li ti išta kapiraš?
 
+1

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 20:12 - pre 74 meseci
Citat:
mb57:

Putin nije izmenio ustav. Ustav se menja po zakonskoj proceduri u Ruskoj dumi. Zašto je duma isti izmenila, sigurno iz interesa koji im je tada bio važan.
Po pitanju te podrške Putinu, od 80 i više %, da bi to shvatio, moraom bi bar kilogram soli da pojedeš na teritoriji Rusije pa tek onda krenuo u razmatranje, zašto.
Istorija je Ruse naučila da zapadu ne treba verovati nego se okrenuti sebi i osloniti na sebe. Bez obzira na sva stradanja koje je ruski narod doživeo, kult majka Rusija je nešto sa čime se rađaju i umiru. On je gotovo dnk svakog Rusa.
Zato, pisati o demoktratiji i slobodama u Rusiji kroz prizmu zapada nema nikakvog smisla.
Zapad ne kapira Ruse a Rusi ne kapiraju zapad ali se za razliku od zapada ne mešaju u vrednosti tog zapada.
Moglo bi se svesti na , ne diram te ne diraj me.
Iz ličnog iskustva, mnogo je bolje imati Rusa za prijatelja nego za neprijatelja.
Izbor je na svakome od vas, jasam moj davno napravio.


u ovom delu si svasta natruckao, ali krenimo redom...

Kada je Putinu isticao drugi mandat onda su zatrazili misljenje ustavnog suda 21 clan (17 postavio Putin) i oni rekose da ne moze biti vise od dva uzastopna mandata. Posle su mandat povecali sa 4 na 6 godina.

Rusija je valda jedina imperija na svetu koja zeli da izazove sazaljenje kod posmatraca. Rusi kazu da ih je napao Napoleon i Hitler, a ne govore koliko su oni napadali i osvajali. Da ne govorim samo sta su radili po istocnoj Evropi koju su vekovima terorisali ili Aziji gde je i Bog rekao laku noc, samo da vidimo sta su nama uradili 1948. Trazili su da ih bezpogovorno slusamo, a kad smo to odbili oni su nas izbacili iz IB-a ! Posle kad je zapad krenuo da nas pomaze oni su izmislili pricu da smo mi njih izdali. Zamisli. Znaci mi smo njih izdali jer nismo hteli bezpogovorno da ih slusamo.

"Demokratija kroz prizmu zapada." ajde mb57 najpre se dogovori sam sa sobom jel u Rusiji ima ili nema demokratije ili vi pak diktaturu zovete demokratija, ali to na zapadu niko ne razume ???

Gle, ti kazes Rusi imaju svoje vidjenje drzave i demokratije. OK. Rusi misle da su pametni sto neguju kult vodje a Amerikanci Ebglezi Svajcarci Francuzi i dr su glupi sto imaju demokratiju. A sto ne kazes koliko je puta propala ruska drzava ? Najpre carevina, pa zatim Staljinova pod Hitlerom (u prvim godinama rata), pa komunisticka pod Gorbacovim, tranziciona pod Jeljcinom... Mislis da ce biti drukcije sa ovom Putinovom ?
 
0

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 20:17 - pre 74 meseci
"Rusi kazu da ih je napao Napoleon i Hitler..."
Da li je moguće da neko ko je završio i osnovnu školu i to sa prosekom 2 može napisati ovako nešto?
Znači, Rusi kažu a u stvarnosti toga nije bilo. Lažu?
I kako onda tebe tretirati kao normalnog?
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 20:21 - pre 74 meseci
nemoj da se pravis lud, nego odgovori na postavljena pitanja.

ako mozes, ahahahaha...
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 21:06 - pre 74 meseci
Ne znam kakav bi svet bio bez amerikanijanaca, ali znam da bi svet bio savršen bez federalnih rezervi, pentagona, bele kuće, CIA-a, FBI-a, (NSA je cool :p ) wall street-a, amerikanijanske vlade i vašingtona. Lično smatram da je average-joe muka namučena i protiv takvih nemam ama baš ništa. Ima jedno 6-7000 hiljada dolara više od mene svakog meseca, to stoji, ali nije zato muka namučena .. Odnosi se i na one amerikanijance koji idu na "holocaust" žurke (nemaju pojma šta je zapravo holocaust) ako im skreneš pažnju da se održava negde, na tom i tom delu plaže ...
about:networking
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 21:15 - pre 74 meseci
Citat:
plus_minus: Ne znam kakav bi svet bio bez amerikanijanaca, ali znam da bi svet bio savršen bez federalnih rezervi, pentagona, bele kuće, CIA-a, FBI-a, (NSA je cool :p ) wall street-a, amerikanijanske vlade i vašingtona. Lično smatram da je average-joe muka namučena i protiv takvih nemam ama baš ništa. Ima jedno 6-7000 hiljada dolara više od mene svakog meseca, to stoji, ali nije zato muka namučena .. Odnosi se i na one amerikanijance koji idu na "holocaust" žurke (nemaju pojma šta je zapravo holocaust) ako im skreneš pažnju da se održava negde, na tom i tom delu plaže ...


a kako ti se svidjaju gulazi i rad u kineskim fabrikama ?
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 21:18 - pre 74 meseci
Ako si mislio na gulaš (sa sojom (sulaš)), super je, kad ga ja spremim.

Kako se tebi dopada Končita Vurst? Jel' bi `je` hebo?

Ja ne.

Sve i da se obrije, jok.
about:networking
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
87.116.176.*



+7169 Profil

icon Re: Svet bez Amerikanaca05.02.2018. u 21:21 - pre 74 meseci
Citat:
plus_minus
Ima jedno 6-7000 hiljada dolara više od mene svakog meseca, to stoji


Average Joe? 6-7 hiljada dolara vise od tebe svakog meseca?

Mozda ako taj tvoj Joe pljacka nesto ili ti pravis dugove od nekoliko soma :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Svet bez Amerikanaca
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 14850 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.