Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ALFA PLAM COMMO 21kw pec na pelet za etazno

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: ALFA PLAM COMMO 21kw pec na pelet za etazno

[ Pregleda: 6227 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nemanja.9olub
Tocioc
NIS BS

Član broj: 338100
Poruke: 66
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon ALFA PLAM COMMO 21kw pec na pelet za etazno05.02.2018. u 19:20 - pre 75 meseci
Pozdrav svima.Pre dve nedelje uveo sam etazno grejanje na pelet.Kupio commo 21kw i s obzirom da moja sestra koristi isto,odlucio sam se da i ja to uradim da uvedem grejanje na pelet.U pocetku sam pokusavao da se znadjem,serviser kao serviser,objasnio kako se cisti i to je sve.Sam sam sve istrazivao.Kako i sta da radim itd.Serviser je dosao prekjuce i podesio da mi konstantno voda kruzi,sto je super,ali povecao je ventilaciju,samim tim uprskao stvar.Odvodi mi toplotu u nebo,pelet leti maltene,a najbitnija stvar koju je zeznuo je to sto (znajuci da odvodi plamen i tollotu u vazduh) ne moze da nabije temperaturu vode,jedva podize,ono pre kad je bilo cas nabije 62 3 stepena vode odrzim to par sati (kada nisam na poslu) i posle smanjim temp. Sobe i sedim u majici a ne potrosim svega dzak peleta.E sad,da li bi neko od vas drugari mogao da mi pomogne,detaljno kako da nastelujem i fa smanjim obrtaje (jacinu) ventilatora.Jer ovako je neizdrzljivo,tri sata ne mlze da zagreje 25 stepeni kucu od 100m2. S obzirom da kad zagrevam kucu sva vrata su otvorena da bi se sjedinila temperatura kuce i posle samo odrzavanje.Izolacija je 10cm a stolarija je drvena ali svud uradjeni kederi i dihtuje kao ludo.Molim vas drugari da mi pomognete.Pozdrav.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: ALFA PLAM COMMO 21kw pec na pelet za etazno

[ Pregleda: 6227 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.