Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 29822 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???03.06.2018. u 23:29 - pre 71 meseci
Muka velika.
Majka (ne moja) upustila se u Špecialne avanture.
Nit znam ko je nju na to nagovorio, desilo se tiho i lagano,
sa puno predumišljaja, kao da je radio DB, KGB, CIA i svi ostali, zaostali.
________________________________________________________________

Želim da mi date savet, ideju, smernicu iLi gohhhvnjavu motku.

-Kako Ženu od 60+ godina da vratimo u realnost ???

-Sad je "cepaju" sa 10% penzije,
-svakog petka (pre subote) sve 4 Ringle rade + Rerna, dve-do tri tepsije kolaća,
-brdo šećera + dva brda brašna + sve ostalo kulinarsko.

Ako ovako nastavi, pročerdaće kuću, zemlju, njivu i sve konje vrane !!!
Ja sam SVESTAN da posle toga idem na 192 !

OK neće biti mene, ali ni BABE BITI NEĆE !
Da dozvolim da mi subotari jedu djigericu ???

Može___Na Quhhhrovdan !!!
TO sam 'TEO !

MOLIM VAS,
Dajte mi neki predlog,
pre nego što obesim babu (sa sve Subotarskom pristupnicom, koju cu na grudi da joj zakucam Hiltijem T-72)

i kačim je na onu gredu na tavanu na kom nam se suše sapuni !!!



[Ovu poruku je menjao Living Light dana 04.06.2018. u 00:45 GMT+1]
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
178.250.138.210



+1064 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 00:14 - pre 71 meseci
Mislim da tu psihijatrija ima iskustva. Sekte obicno zatucaju ljude (citaj isperu mozak) i jako je tesko ili cak nemoguce bez neke prisile odvojiti zrtvu od toga.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 05:34 - pre 71 meseci
Branimire,

Znaci ovo je strasno !!!
Ne zna se kolicina dinara koje je ona njima dala.

Evo, ja sa 56 godina NE znam šta da radim , i kako da se sa tim izborim.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.gprswap.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:23 - pre 71 meseci
A sta imas ti sa tim? Po ustavu ima pravo na slobodu religijskog izrazavanja, njena penzija - njena stvar na sta ce da trosi.
 
Odgovor na temu

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:26 - pre 71 meseci
Ja sam "imao problem" sa njima pre 10-15 godina. Svake nedelje su mi dolazili na vrata i to uvek mlade devojke, izuzetno ljubazne (tačno profilišu ličnost i onda šalju odgovarajuće ljude).
Pošto su devojke bile ljubazne, bio sam i ja. Saslušao sam šta imaju da kažu i doviđenja, bar sam ja tako mislio.
Ne, opet su došle i opet ljubazne i opet sam ih saslušao i rekao hvala, ja sam veru nasledio po ocu a on po svom i tako već više od milenijuma. ne želim da menjam.
Ne, opet su došle. E kada su četvrti ili peti put došle, pozvao sam ih na kafu i prihvatile su. Kada su ušle u stan, otvorio sam vrata od balkona i rekao, još jednom dođite i ovuda će te izaći na ulicu (a stan na petom spratu).
Nit su popile kafu niti su više ikada dolazili.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:29 - pre 71 meseci
Darko, nemoj da me ehhhebš "na suvo", molim te.
Kako šta imam sa tim???

Kako baba te pare ne da unuki i unuku,
zašto im ne kupi cipele, patike, majice ?
Ili ih pošalje na Zlatibor ili u neki Aqua-Park, da deca uživaju.

...a daje tamo nekim bandidosima, za koje ni ne zna ko su ?
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:31 - pre 71 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
A sta imas ti sa tim? Po ustavu ima pravo na slobodu religijskog izrazavanja, njena penzija - njena stvar na sta ce da trosi.

kako šta ima?
Pa majka mu je, u godinama kada se lako oboli od demencije i kada su takve ličnosti pogodne za manipulisanje.
Baš zbog toga, kako nastupaju, u Rusiji su zakonom zabranjeni. Iste metode su primenjivali i mnogim starim ljudima oduzeli i stanove.
 
Odgovor na temu

SunnyBoy
Confoederatio Helvetica

Član broj: 298150
Poruke: 446
31.10.149.*



+168 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:43 - pre 71 meseci
@belbeg
Rekao je u prvom postu da mu nije najkam verovatno je tasta.


Postoji mogucnost oduzimanja poslovne sposobnosti, za to treba puno vremena i uverenja od lekara, resenja suda,...

Darko je u pravu, njen novacm njena volja. Nema ona obavezu da unuke hrani i oblaci (osim u specijalnim slucajevima).

A da li su u pitanju Jehovini svedoci, pravoslavna ili katolicka crkva, politicka stranka, zajam za privredni preporod Srbije., dileri droge,.. Svodi se na isto. Oni tvrde da nude nesto drugo, a u stvari uzimaju novac.
 
Odgovor na temu

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 06:49 - pre 71 meseci
Citat:
SunnyBoy: @belbeg
A da li su u pitanju Jehovini svedoci, pravoslavna ili katolicka crkva, politicka stranka, zajam za privredni preporod Srbije., dileri droge,.. Svodi se na isto. Oni tvrde da nude nesto drugo, a u stvari uzimaju novac.

Sem subotara, niko drugi mi nije dolazio na vrata toliko puta a nezvani!
Do duše, nisu me "obradili" pa nismo stigli da pričamo o novcu.
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 07:33 - pre 71 meseci
Nesto se razmisljam, meni kad bi dosle dve devojke, ja bih "pristao", ali uslov bi bio seks sa obe, cisto da vidim da li bi pristale.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 07:46 - pre 71 meseci
@Living - nece to da ide tek tako, posto zena ocigledno oseca potrebu za duhovnoscu koju dobija kroz sektu, moraces ili da je vodis psihijatru, za sta su sanse male da ce hteti da ide, ili da je prebacis u neku drugu Hriscansku crkvu. Pretpostavljam da je pre sekte vec pripadala nekoj Hriscanskoj religiji, ili do lokalnog svestenika i pitaj da li mogu da ti pomognu.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:03 - pre 71 meseci
Citat:
SunnyBoy: Rekao je u prvom postu da mu nije najkam verovatno je tasta.

Boy, u pravu si, nije mi majka nego se radi o tašti.
Izludeli smo svi oko nje.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:08 - pre 71 meseci
I kod mene bese jednom jedna zena i njen sin ( oko 6-7 godina ) i poce da mi pripoveda nesto, ostavlja neke magazine da procitam i razmislim o svemu i da ce se vratiti.
Uzas, kakvi likovi. Dosla posle 5,6 dana i samo sam rekao da nisam procitao, a niti da sam zainteresovan i to je to. Nije se vise pojavljivala.
Znam je iz vidjenja, zivi sama sa sinom i ni sa kim ne komunicira, zivi tako povuceno i cudno se ponasa.
Sta li se to otkaci u glavama, nije mi jasno.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:08 - pre 71 meseci
Citat:
belbeg: Do duše, nisu me "obradili"

Naravno da te nisu odradili jer nit si glup, nisi senilan, nego pametan dečko
kao i svi ovde na forumu.
Ali ženu od 68 godina, kojoj nisu baš sve koze na broju,
lako možeš uz premazane bandidose da uvućeš u sav taj cirkus.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:12 - pre 71 meseci
Belbeg joj je objasnio ono sa terasom, svaka cast :D

Living, ne znam sta da ti kazem, zaebano je to kada se neko primi. Razgovor, i samo razgovor, objasni joj neke stvari u vezi toga pa ce valjda da se mane toga.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:25 - pre 71 meseci
Citat:
bananaphone: Pretpostavljam da je pre sekte vec pripadala nekoj Hriscanskoj religiji

Upravo tako kao što kažeš, pre ovog "prevrata" je bila reformista (ako sam to uopšte dobro rekao)
I sad je "poudela" po stare dane.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:27 - pre 71 meseci
Citat:
bananaphone: nece to da ide tek tako, posto zena ocigledno oseca potrebu za duhovnoscu koju dobija kroz sektu

Citat:
gilopile: Sta li se to otkaci u glavama, nije mi jasno.

Ne znam nikog ko je u sekti, pa nemam neposredna iskustva, ali na osnovu nekih razgovora, cini mi se da su dva glavna razloga: 1. osecanje pripadnosti nekoj grupi (samim tim i znacajnosti) i 2. medjusobna pomoc. Hocu da kazem, izgleda mi da se ljudi koji su u sekti tu lepo osecaju, tako da su razgovori, bilo sa psihologom ili porodicom uglavnom osudjeni na propast.

Velika opasnost je prepisivanje nepokretne imovine, sekte su poznate po tome. Ali, kao sto je vec receno, svako sa svojim novcem moze da radi sta god hoce...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:32 - pre 71 meseci
Citat:
gilopile: pa ce valjda da se mane toga.

@IUOP_1
Ma ni da cuje da se vrati,
Nece uopšte, ali ni rec da prica o tome.
Lepo joj je tu, cele nedelje jedva ceka subotu,
rigle rerna rade, to se daje na angro od penzije, +roba iz kuce,
živi za subotu, ma horor film.

Ubogalji ce nas nacisto, ima da postanemo golje.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:43 - pre 71 meseci
Sačekaj, možda baba skonta kako da se ona okoristi. Znam ljude u jednoj drugoj verskoj zajednici, koja takođe uzima desetak, za koje sam sigurna da nisu uopšte u minusu. Osmisliš "projekat" za koji ti je potrebna pomoć svake vrste (rad i novac) i proveriš "bratsku" solidarnost na delu.
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???04.06.2018. u 08:55 - pre 71 meseci
@IUOP_1 - pa vidi, ovo drustvo u kom sad zivimo nema sve odgovore, umetnost i duhovnost su zamenile blede slike - ideologije i marketinga, koje ne mogu da daju odgovor na recimo pitanje straha od smrti.
Moze biti da je gospodja sa 68g osetila je da joj se blizi dan kad ce da umre i trazi duhovnu pripremu i nacin da prevazidje strah - da bi mogla i dalje da zivi u miru to vreme koje joj je preostalo, i tu njenu potrebu su osetili u sekti i iskoristili. Mnogi matori ljudi koji su bili ceo zivot komunisti i ateisti, pod stare dane na ovaj ili nacin postaju religiozni.
I sad ne mozes ti njoj "doci i objasniti" kako je to glupost, jer ocigledno nije, vec moras napraviti neku alternativu gde ce ona zadovoljiti svoju potrebu a pri tom je nece opljackati...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako otrgnuti člana porodice od SUBOTARA ???

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 29822 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.