Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ples iz reklame, koja pesma?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ples iz reklame, koja pesma?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16517 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?01.10.2018. u 13:02 - pre 66 meseci
Stiže vožd Jel to jedna od tih reklama iz 90ih još. Vožd je bila neka kolonjska voda (il sl.) ako se ne varam. Mislim da su takve reklame generalno efikasne pošto su ljudi po prirodi znatižejni te se zainteresuju kada im neko ubaci bubicu.

Efikasnost reklame iz ove teme je već sumnjiva. Postoji gomila iritantinih reklama i džinglova koji lako ulaze u glavu ipak ne znam koliko prodaju proizvod. Možda je to marketing strategija, praviti ih sa ciljem da budu iritantne? Barem na mene ne deluju te reklame.

Jel sam bio u pravu za pesmu iz reklame? Jel Eminem? Pitam se dal su platili prava na krošćenje?

 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?01.10.2018. u 15:24 - pre 66 meseci
Ali, vrhunac neukusa pa i bezobrazluka je reklama za Durex...postizanje orgazma...Pa to gledaju deca sa roditeljima...Nego uzgred...a gde to ima da se kupi? U sex sopu ili apoteci?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?02.10.2018. u 14:26 - pre 66 meseci
Aforizam iz novina :



Opravdano

- Gospodine, zašto ste pucali u televizor?

- Išla je ona reklama gde ona porodica repuje.

- Slobodni ste.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?04.10.2018. u 14:16 - pre 66 meseci
Citat:
Java Beograd: Negde sam čuo da je to reklama za Lidl. Visok kvalitet, niske cene.

Jeste Lidl u pitanju, iskocila mi reklama na Androidu.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?04.10.2018. u 19:43 - pre 66 meseci
To za LIDL se stvara fama , bez ikakvog razloga .

Na otvaranju ce da bude pakao , jer 99% njih koji dodju , idu samo na otvaranja i vise nikada . To smo gledali kade se otvarao Tempo , IKEA itd .

Inace svako ima net pa moze da vidi LIDL cene u Hrvatskoj .

Ocekujem da nase budu iste , jer sve te firme ustvari i dolaze kao ogranak vec postojecih u Sloveniji , Hrvatskoj itd .

U Hrvatskom LIDL-u nista narocito obicne cene , ne isplati se za to trositi preskupo gorivo .
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?06.10.2018. u 02:31 - pre 66 meseci
Znači sve dobijemo poslednje? Pa dokle tako. Daj nek nam braća Rusi i braća Kinezi pomognu malo? Dokle će bre da budemo braća samo dok mi zastupamo njihove inerese a za uzvrat dobijamo slaganje u UN da je Kosovo sastavni deo Srbije ?!? E to nam baš mnogo znači.

Baćuške kupile celokupnu naftno-gasno industriju (i ko zna šta još), crpe naše resurse i prodaju nam po Sibirskoj ceni... Stvarno, vrlo pametan potez naše države. Bitno da smo mi svi dobilo po 2500 din (tako nešto a?) vrednosti akcija NIS-a.
Kakvu je glupost (prošla vlast) uradila sa time ... bez komntara. Aj sad ti uzmi od svakog punoletnog gradjanina po 2500 din za neki projekat od izuzetne vrednosti za našu zemlju. I to prave vrednosti ne nešto što nam kao prodaju m. za bubrege. Pa nema bre nikakve šanse . Ljudi bi se pre samospaljivali negu da daju taj za njih "ogroman" keš. Ipak niko nije imao problema da ga uzme. (neki ostavili misle da će da se obogade jednog dana )
Mislim strašno. Zamislite šta je sve moglo da se uradi sa tim novcem? Ovako ... mož da izvedeš gospodžu i sebe na jednu večeru (ako nije fensi restoran).

Kinezi... Kao kupuju firme, pomažu Srpsku ekonomiju , sve super isto braća (nisu nas bombardovali 99. Ko kod nas nije bomardovao sad nam je rod rodjeni. ). U suštini oni samo koriste poreske olakšice kako bi prodavali svoju niskokvalitentnu, da kažem budjavu robu u EU jer mi imamo mnogo bolje uslove nego sama Kina.

I onda svi mi (većina). Mrzimo tu Evropu koja ulaže ubedljivo najviše novca u Srbiju, koja nam plaća ta silna socijalna davanja i koja (ja mislim) stvarno želi da mi postanemo malo naprednija regija. Ne zato što nas oni nešto vole već po sledećem principu;
Komšija ti ima oronulu kuću koju nije krečio godinama. Ti tvoju lepo održavaš i ne želiš da ti ta komšijsaka kuća kvari izgled dvorišta i svega. Imaš malo više keša te se dogovoriš sa komšijom da mu ti finansiraš krečenje, gletovanje, a on samo treba malo da se anagažuje oko posla. Komšija uzme pare popije ih za mesec dana i tebi utera djoku.
Ovo je baš grubo i uprošteno ali takav je neki odnos izmedju nas i EU.

Arapi su tek treća priča. Sa njima šta će da bude, tek će da vidmo. Samo se bojim da će mo mi ovde u Vojvpdin (sposobnoj da hrani 2 Srbije) morati počneti da se klanjamo kako bi uopšte kupili hleb (svinje će da zaboravimo i kako izgledaju ). Ovo su neke moje crne prognoze, ali svakako nisu nemoguće. U svakom slučaju mislim da se Arapi i danas pitaju za mnoge stvari u našoj poljoprivredi.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Ples iz reklame, koja pesma?08.10.2018. u 22:00 - pre 66 meseci
Reklame za Fantu - odvratne.
Reklame za VIP - pojma nemam sta repuju, nista ih ne razumem :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ples iz reklame, koja pesma?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16517 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.