Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56163 | Odgovora: 379 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 07:52 - pre 52 meseci
ako smem da pitam, a sta se tebe u Amsterdamu tice sta pise dnevna stampa u Srbiji?
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
87.116.176.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 09:41 - pre 52 meseci
@Java Beograd

Je li, direktiva je data da se ne pise? Ja mislim da je nesto drugo po sredi.
Koliko su bitni za gradjane Srbije neki protesti u Francuskoj? Evo, ja stvarno molim da mi se objasni zasto je to vaznije, recimo, od toja da je Kim Dzong Un uzjahao konja i popeo se na svetu planinu tamo negde u Koreji?
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 09:56 - pre 52 meseci
Citat:
član:
ako smem da pitam, a sta se tebe u Amsterdamu tice sta pise dnevna stampa u Srbiji?


Pa gde bolje da pratim sta radi britanska kraljevska porodica??? Megan trudna ponovo, ludnica - ne pitaj...
 
+1

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 10:13 - pre 52 meseci
nema neki Amsterdam-News portal? NL-Today? ili sta sl.?
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 10:30 - pre 52 meseci
Ne znam zaista...
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 11:39 - pre 52 meseci
Citat:
bojan_bozovic:

Je li, direktiva je data da se ne pise? Ja mislim da je nesto drugo po sredi.
Koliko su bitni za gradjane Srbije neki protesti u Francuskoj? Evo, ja stvarno molim da mi se objasni zasto je to vaznije, recimo, od toja da je Kim Dzong Un uzjahao konja i popeo se na svetu planinu tamo negde u Koreji?


Jadan konj Mali se nagojio , treba to izdrzati jos u sneznoj planini

Nesto ovako ...



[Ovu poruku je menjao ademare dana 06.12.2019. u 12:50 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.static.avana.rs.



+10246 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 11:54 - pre 52 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
@Java Beograd

Je li, direktiva je data da se ne pise? Ja mislim da je nesto drugo po sredi.
Koliko su bitni za gradjane Srbije neki protesti u Francuskoj? Evo, ja stvarno molim da mi se objasni zasto je to vaznije, recimo, od toja da je Kim Dzong Un uzjahao konja i popeo se na svetu planinu tamo negde u Koreji?


Ovim pitanjem si pokazao:
- da ne kapiraš šta su UN i koje su zemlje stalne članice Saveta Bezbednosti, i kakav značaj i uticaj imaju te zemlje na svetsku politiku
- da ne kapiraš koje su zemlje kolonijalne i neo-kolonijalne svetske sile, šta to znači i kakav značaj i uticaj imaju te zemlje na svetsku ekonomiju i politiku
- da ne kapiraš koje su zemlje vodeće svetske ekonomske sile i vodeće zapadnoevropske ekonomske sile, kakav značaj i uticaj imaju na evropsku i svetsku ekonomiju
- da ne kapiraš koje su zemlje osnivači EU, i kakav značaj i uticaj imaju na evropsku i svetsku politiku
- da ne kapiraš šta znači opšti generalni štrajk u jednoj zemlji, a posebno u visokorazvijenoj ekonomiji, i kakav to širi uticaj ima.

I sad, kao da ja tebi nešto objasnim?!? Ma važi. Prvo moraš da savladaš osnove i bazična znanja, pa tek onda imaš pravo da pitaš neko ozbiljno pitanje.



Nije problem što ti kao pojedinac na kapiraš svetske odnose. Nisi jedini.

Ali, tragedija Srbije i srpskog naroda s kraja 20. i početka 21. veka uzrokovana je time da su se kao vođe i državnici promovisali oni koji nisu razumevali razliku između generalnog štrajka koji potresa jednu Francusku i jahanja severnokorejskog konja.

Drugi narodi oko Srbije su bili dovoljno mudri, pa su kao vođe postavljali neke koji su ove razlike razumevali. Zato su drugi narodi, oko Srbije, dobijali šargarepu, a Srbi samo štap.





OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
87.116.176.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 12:07 - pre 52 meseci
@Java Beograd

Bavi se ti time, i mudruj, nemam nista protiv. Za prosecnog Srbina je ipak strajk u Francuskoj nebitan, i neprenosenje te vesti u medijima to samo oslikava.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 12:17 - pre 52 meseci
Osim sto se u medijima u Srbiji nalazi pun kufer krajnje nebitnih vesti :)
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 12:27 - pre 52 meseci
Totalni kolaps danas: https://www.theguardian.com/wo...e-with-strikes-set-to-continue

Citat:
Shadowed:
Osim sto se u medijima u Srbiji nalazi pun kufer krajnje nebitnih vesti :)


Pa moram reci da nisi u pravu, evo otvori:
https://www.blic.rs/vesti/svet
https://www.b92.net/info/

Ja recimo bi krenuo od "Otkiven uzrok smrti LAŽNE medicinske sestre iz Hrvatske? Susedu kontroverzni doktor rekao da se UGUŠILA HLEBOM", a posle toga "(VIDEO) NEVEROVATNA PLJAČKA NA AERODROMU Opelješio čoveka za 8.000 evra naočigled policije i lagano odšetao"

Realno je to mnogo relevantnije za prosecnog Srbina, nego tamo neka Francuska blokirana, idi-mi dodji-mi...
 
+1

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 12:27 - pre 52 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
@Java Beograd

Bavi se ti time, i mudruj, nemam nista protiv. Za prosecnog Srbina je ipak strajk u Francuskoj nebitan, i neprenosenje te vesti u medijima to samo oslikava.

Za prosecnog Srbina

je nebitno sve osim podriguse, brlje, desavanja u Zadruzi i Parovima i svecke (ako ne i kosmicke) zavere protiv Srbije i velikomucenog precednika...
Prikačeni fajlovi
 
+4

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 14:51 - pre 52 meseci
Je l' to tvoja slika?
Ili sebe smatraš NATPROSEČNIM Srbinom? Ono - duplo više podriguše, dupla doza brlje, dva TV-a da možeš da pratiš istovremeno i Parove i Zadrugu?
 
+2

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 15:22 - pre 52 meseci
Citat:
SlobaBgd: Je l' to tvoja slika?
Ili sebe smatraš NATPROSEČNIM Srbinom? Ono - duplo više podriguše, dupla doza brlje, dva TV-a da možeš da pratiš istovremeno i Parove i Zadrugu?


... neka baba...
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 15:46 - pre 52 meseci
Citat:
bananaphone:
Totalni kolaps danas: https://www.theguardian.com/wo...e-with-strikes-set-to-continue

Citat:
Shadowed:
Osim sto se u medijima u Srbiji nalazi pun kufer krajnje nebitnih vesti :)


Pa moram reci da nisi u pravu, evo otvori:
https://www.blic.rs/vesti/svet
https://www.b92.net/info/

Ja recimo bi krenuo od "Otkiven uzrok smrti LAŽNE medicinske sestre iz Hrvatske? Susedu kontroverzni doktor rekao da se UGUŠILA HLEBOM", a posle toga "(VIDEO) NEVEROVATNA PLJAČKA NA AERODROMU Opelješio čoveka za 8.000 evra naočigled policije i lagano odšetao"

Realno je to mnogo relevantnije za prosecnog Srbina, nego tamo neka Francuska blokirana, idi-mi dodji-mi...



To sto ima bitnih, ne znaci da nema nebitnih. A ima ih i to prilicno. Evo, samo nekoliko i to samo danas i samo u Info kategoriji:
Opljackana juvelirnica na Floridi
Eksplodirala plinska cev za grejanje u Iranu
Opljačkana opštinska zgrada u Atini
Pozar u hotelu na Tajlandu
Guverner Najrobija uhapsen zbog malverzacija

Ima jos, samo mi dosadilo da kopiram linkove dalje.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 15:56 - pre 52 meseci
Nije dzabe MadZone naziv foruma
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 17:56 - pre 52 meseci
Citat:

Pu majku mu, zato sam ja danas prelazio Pančevac skoro 20 minuta! Jbni Francuzi i njihov predsednik, zagorčavaju život prosečnom Srbinu. Bar da sam kupio jutarnje izdanje Guardiana, možda bih bio u toku, ovako su me u'vatili nespremnog.
 
+2

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 21:22 - pre 52 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
@Java Beograd

Bavi se ti time, i mudruj, nemam nista protiv. Za prosecnog Srbina je ipak strajk u Francuskoj nebitan, i neprenosenje te vesti u medijima to samo oslikava.

Da, na zalost u pravu si. Prosecan Srbin intelektualno konvergira ka nivou krupne stoke. Ako ima sta da jede, plus ima alkohola i cigara plus ima guzicetina i sisetina na TV, sta prosecnom Srbinu jos treba u zivotu? Nista.

Nemacki mediji danas javljaju da protesti u francuskoj pokazuju da je savremeni kapitalizam u krizi (na planetarnom nivou) i da mu sleduju ozbilje reforme tokom narednih godina. Ali to su ipak Nemci, oni su vise decenija civilizacijskog razvoja ispred Srbije. Za pola godine ce prvi maj, nemci i francuzi ce taj dan obeziti borbom za radnicka prava, a srbi isto jedenjem ogromne kolicine rostilja, pijenjem ogromne kolicine alkohola i udisanjem ogromne kolicine duvanskog dima. Ako ima i nekih sisa i zadnjica za gledanje, srbija je raj na zemlji, kakva prava, kome to jos treba...
 
+2

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 21:54 - pre 52 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:Prosecan Srbin intelektualno konvergira ka nivou krupne stoke. Ako ima sta da jede, plus ima alkohola i cigara plus ima guzicetina i sisetina na TV, sta prosecnom Srbinu jos treba u zivotu? Nista.

Cccc, u kakvom okruženju si ti rastao, na kakve ljude si nailazio, i kakav si ispao, tuga božja... Mislim, ako su tvoji rođaci, porodica, komšije, prijatelji i kolege sa posla i iz škole takvi da konvergiraju ka nivou krupne stoke, ni ti nisi daleko od toga. Tim pre što je, po tvojem mišljenju, takav prosek.

Ja takve ljude (koji intelektualno konvergiraju ka nivou krupne stoke, ili kako onaj što kaže da je prosečnom Srbinu nebitno sve osim podriguse, brlje, desavanja u Zadruzi i Parovima i svecke (ako ne i kosmicke) zavere protiv Srbije i velikomucenog precednika...) nisam u životu sreo i upoznao, dok nisam "sreo" vas sa interneta. Moja slika prosečnog Srbina mnogo je bolja od vaše, ali to valjda ima veze i ko je kakvim ljudima bi okružen i ko je kakav postao.
 
+1

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 22:13 - pre 52 meseci
Citat:
Ali to su ipak Nemci, oni su vise decenija civilizacijskog razvoja ispred Srbije.


Dok su Švaba i Englez i Amerikanac, bre, 600 godina jeli svinju rukama mi smo imali ovo, pa lepo viljuškom boc!

Prikačeni fajlovi
 
+3

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji06.12.2019. u 22:19 - pre 52 meseci
ustagajebem
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Protesti u Francuskoj - muk medija u Srbiji
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56163 | Odgovora: 379 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.