Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.

elitemadzone.org :: MadZone :: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 15827 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 20:55 - pre 61 meseci
https://www.kurir.rs/vesti/dru...ji-se-ne-odazovu-vojnom-pozivu

Pa ajde,sta imate da kazete? Nije da Vas nije briga i da imate pametnija posla,nego cekate iz prikrajka da se mozda situacija oladi.

Ko ce da plati gubitak u poslovanju za tih njihovih 50krsd nadohnade.Da li ce kao primer svi ministri biti u prvim redovima na celu sa ministrom vojnim.

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 20:56 - pre 61 meseci
Ivan Dimkovic...ajde sta se krijes,pomagaj.Da li mozemo da dobijemo potvrdu od ES-a da smo zauzeti pisanjem po njemu.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7169 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 21:19 - pre 61 meseci
Ja bih ti rado napisao potvrdu ali sumnjam da ce ministarstvo odbrane da je uzme u obzir.

Sta se brines, pise da je cilj da obuce ljude od 30-35 godina, ako nisi isao u vojsku pretpostavljam da si matoriji pa nece skoro da te zovu, osim ako im nije plan da prave vojnu silu sedih brada i tako uplase neprijatelja :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+137 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 21:26 - pre 61 meseci
sto su se ucutali ovi antinatovci ))))
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 21:49 - pre 61 meseci
Citat:
Whitewater:
sto su se ucutali ovi antinatovci ))))




Sta reci, ako se mora reci...zna se kome ne treba obukica za rezerviste
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 21:56 - pre 61 meseci
Ne kapiram kakva je to vojna obuka od 15 dana. I zasto bas 30+ godina? Ovo mi deluje kao jos jedan idiotski potez idiotske drzave.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 21:59 - pre 61 meseci
Sram te bilo,imas 30+ a pricas svasta.

Da upisemo,Braaaniiimirr Ma ksi movic. Tako.Upisan.

Sledeci......
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 22:04 - pre 61 meseci
Ne treba meni obuka, mene obucavao Ratko Mladic 6 meseci ;p
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+137 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.28.02.2019. u 23:01 - pre 61 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Ne treba meni obuka, mene obucavao Ratko Mladic 6 meseci ;p


da, ali kad, pre 30 godina. Treba i ti da obnovis gradivo. SVI POD ORUZJE naredio ratni dezerter Vulin.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.dynamic.sbb.rs.



+557 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.01.03.2019. u 00:00 - pre 61 meseci
Ljubinka sine, baš lepo da nauče da nose pušku i slušaju naređenja, ja bih im obezbedio i bolju obuku, ono preživljavanje u prirodi i skakanje sa padobranom (u mestu naravno, da se neko ne povredi). Nego ne znam kako će naša javnost reagovati na ovakvu neravnopravnost po polu, rodu i broju, prva bi trebalo da se buni novopečena/i tata: ovo može celokupnu obuku da dovede u pitanje, sa druge strane da su pomislili da nametnu kao pod obavezno kako bi žene, majke, lavice reagovale?

"Žene, u skladu sa članom 3. Zakona o vojnoj, radnoj i materijalnoj obavezi, po principu dobrovoljnosti koji nije obavezujući, mogu da budu uvedene u vojnu evidenciju, dobrovoljno odsluže vojni rok sa oružjem i prevedu u rezervni sastav. Tada za žene važe sva prava i obaveze kao i za muškarce."
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.01.03.2019. u 15:05 - pre 61 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
https://www.kurir.rs/vesti/dru...ji-se-ne-odazovu-vojnom-pozivu

Pa ajde,sta imate da kazete? Nije da Vas nije briga i da imate pametnija posla,nego cekate iz prikrajka da se mozda situacija oladi.

Ko ce da plati gubitak u poslovanju za tih njihovih 50krsd nadohnade.Da li ce kao primer svi ministri biti u prvim redovima na celu sa ministrom vojnim.



Pa ti ćeš lave da plaćaš za mene i da znaš da mi nekako milo. :) . Milo mi je što će to da plaća ta ekipa što se loži na rat i Srbovanje ka i svi mi ostali na žalost. Ma da bi tebala da se napravi neka podela.

Šalim se. Za mene nećeš da plaćaš sigurno, ja sam nezaposlen. Mada ne vidim zašto meni ne bi refundirali pošto se bavim ratarstvom. Uredno, prijavljeno mislim moj otac će morati da plaća radnika za posao koji bi ja mogao da odradim.

Inače ja odo ovih dana da ih pitam dal mogu to da odslužim sad, a ne posle da me hapse kad dodjem iz inozemstva da se odmorim nedelju dana ovde. Znajući naš sistem gotovo sam siguran da mi neće dati tu opciju. Tj. hoće ako nadjem vezu.
 
Odgovor na temu

Everovic

Član broj: 339896
Poruke: 63



+116 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.01.03.2019. u 15:36 - pre 61 meseci
Jel treba obuka i za bivše pripadnike Legije stranaca?
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.226.*



+627 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.01.03.2019. u 16:18 - pre 61 meseci
dusanboss aka slobaDB rasprodaje "imovinu"

https://www.kupindo.com/Milita...ja-stranaca-padobranska-znacka

i tamo blok



Mada, edicije slobica nema danima...tačno od početka turneje budućnost SrbijAV
_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 01:29 - pre 61 meseci
Citat:
Everovic:
Jel treba obuka i za bivše pripadnike Legije stranaca?


Naravno da treba. Samo je Milorad dobio čin pokovnika kad se vratio. Mi ostali moramo sve iz početaka. Celih 15 dana. Kad to završimo, ma ima da budemo ratnici ...! Jao bre, čuvaj te se svi okolo, a da pritom niste prijatlji Srpskoga ili Ruskoga naroda!



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 02.03.2019. u 03:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 02:22 - pre 61 meseci
Citat:
valerijan:
dusanboss aka slobaDB rasprodaje "imovinu"

https://www.kupindo.com/Milita...ja-stranaca-padobranska-znacka

i tamo blok



Mada, edicije slobica nema danima...tačno od početka turneje budućnost SrbijAV


Dobro da je "Predmet zatvoren jer nije u skladu sa pravilima Kupinda". Pošto svaka budala može da kaže da je bio legionar i da proda padobranska "krila" koja Kinezi štancuju da sve pršti. Svaki prosečni Perica može da ih nabavi. Traba ih zaslužiti. Nema tu neke materijalne vrednosti. Kao u ostalom sa svim medaljama.

Ovaj gospodin sa kupindo slike oko vrata ima "Legiju Časti". Inače najviši orden koji Francuska država dodeljuje za stvarno izuzetne podvige. (Dodeljuje se pripadnicima lelgije stranaca kao i regularnoj Francuskoj vojsci, pa i civilima) . https://sh.wikipedia.org/wiki/Legija_časti

Ovo je očigledno neka prevara. Čak činimi se da bedž na lovoj ruci dotičnog gospodina nema nikakve veze sa legijom stranaca. Proveriću.



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 02.03.2019. u 03:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 785
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 08:16 - pre 61 meseci

https://intervju.rs/vojnici-tr...ka-nam-se-raspada-vulin-bahat/


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 11:15 - pre 61 meseci
Citat:
dusanboss:


Ovo je očigledno neka prevara. Čak činimi se da bedž na lovoj ruci dotičnog gospodina nema nikakve veze sa legijom stranaca. Proveriću.





MA sta ima da proveravas. To su igre bolesnika koji bi da budu taff gajz, a to se ne kupuje na Limundu. Ili jesi ili nisi, a ako jesi, mora drzava da ti dozvoli da se razmases inace te eliminisu..kakve crne znackice i sare..
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 11:56 - pre 61 meseci
Ne ulazeći u originalnost i poreklo robe
samo da primetim:

Smešno je da jedna moćna kapitalistička država zabranjuje "free trade" paradnih znački vojske čiji je osnivač prijateljska i saveznička država.

Ili nije moćna, ili nije kapitalistička ili nije država ili ni jedno ni drugo ni treće.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 13:39 - pre 61 meseci
Ovo je zabranjeno , ne zato sto je znacka , vec zato sto je Falsifikat !

Naravno da postoje tzv. Replike , ali to mora da bude navedeno .

Sve ostalo price su Budalastine . Osim toga pogledati Nadimak prodavca , pa videti da je neko zezanje u pitanju !
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.02.03.2019. u 19:04 - pre 61 meseci
Ako misliš da si napisao Budalastine što onda pišeš?

U kapitalizmu ne postoji vrhovni vodja ni svevideće oko koje "zna" šta je falsifikat a šta replika a šta original.
To je stvar procene i odnosa dve strane.
Naravno, ko smatra da je prevaren ima sud na kome traži pravdu ako već ne može da se dogovori sa drugom stranom.

Sasvim druga situacija je u demokraticionizmima miloševićevsko-putinovskog tipa.
U takvim sredinama postoji svevideće oko koje unapred tačno zna šta je falsifikat a šta original.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Stizu plave koverte! Pocinje obuka za rezerviste.

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 15827 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.