Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kakva vam je cirkulacija (mozga)?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?

[ Pregleda: 1333 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Kakva vam je cirkulacija (mozga)?21.10.2020. u 21:11 - pre 41 meseci
Nama nije problem odliv mozgova jer to može da bude i dobro za jednu zemlju sve dok nam je dobra cirkulacija.

P.S.
Možda na prvi pogled zvuči glupo, ali to je verovatno samo zato što ja nisam dobro preneo ono što je neko mnogo pametniji od mene izjavio.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?22.10.2020. u 10:40 - pre 41 meseci
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?22.10.2020. u 14:08 - pre 41 meseci
Još da se u polemiku (?) uključi onaj Ever*, i ludilo će biti kompletno (a i ja doprinosim koliko sam u mogućnosti).
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?22.10.2020. u 14:18 - pre 41 meseci
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?25.10.2020. u 01:00 - pre 41 meseci
Nisi ukapirao, ali ja sam velikog srca pa ću da objasnim šta je pisac (pu pu, daleko bilo) hteo da kaže:

Odliv mozgova je dobar, ne za nas već za one kod kojih je otišao, a koji vladaju u pozadini ovom zemljom.

Neki od onih koji su se odlili odavde će se vratiti. i to je dobro ne za nas već za one kod kojih je bio otišao jer im u stvari nije bio koristan.

Cirkulacija predstavlja i imigrante iz Afrike i Azije. I to je dobro ne za nas već za one koji vladaju u pozadini ovom zemljom i žele da vladaju celim svetom.

To je sve dobro, i to se (po rečima ove LG karikature sa klipa) zove cirkulacija, i na taj način se bogati (gore levo) još više bogate a siromašni (ovde naookolo) izjednačavaju sa onima haotičnima (dole i desno), a svet postaje mesto globalne cirkulacije gde nestaju razlike među narodima i polovima, svi postaju jedna velika srećna grupa beznacionalnih i bespolnih (i besmislenih) osoba upravljanih iz jednog komandnog centra, koje imaju mozak koji eto cirkuliše po svetu shodno koritima koja im se kopaju i branama koje im se postavljaju širom globalnog sela.

E to je dobro zato što je to cilj šefa te karikature sa tog klipa gore. A šef joj nije Vučić, on je samo teamleader





[Ovu poruku je menjao pisac dana 25.10.2020. u 02:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kakva vam je cirkulacija (mozga)?

[ Pregleda: 1333 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.