Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"

elitemadzone.org :: MadZone :: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 10296 | Odgovora: 96 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 11:32 - pre 38 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Iznenadjujuce visok procenat clanova foruma jos nije cuo da je drug Tito umro?!

Kako mali perica zamislja posao - sedis, surfujes po internetu, sta god ti neko kaze da uradis odgovoris "to nije moj posao". I plata za to da bude minimum 1.500 evra.

U stvarnosti, poslovna praksa je upravo suprotna tome. Potrebno je imati 5-6 sati efektivnog rada dnevno. Znaci, ne sat i po i ne petnaest sati. U tih 5-6 sati ulaze svi poslovi. Ako onog sto smatras da treba da radis nemas vise od 2-3 sata dnevno, onda je logicno da ces dodatno raditi i ubacivanje uglja u podrum i pranje direktorovog auta (karikiram, a mozda i ne). Nasuprot tome, ako posla ima za 15 radnih sati dnevno, onda je ocekivano da prvo jeftinije i jednostavnije poslove delegiras nekome u firmi ili van, potom one komplikovanije poslove koje ne umes dovoljno brzo ili kvalitetno da uradis delegiras specijalizovanoj firmi i sebi ostavis onih 5-6 sati koji ti najvise odgovaraju. Tako da je u principu dobro da postoji ogromna kolicina raznovrsnih poslova,da imas od cega da proberes svojih 5-6 sati :D



Vidi se da bas dugo nisi u Srbiji :)

Ne nije 5-6 sati posla, nego je oko 12h posla. Bukvalno ce jednom coveku natovariti sve.

To se tako radi u srbiji.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 11:50 - pre 38 meseci
Očigledno da Darko nema blage predstave o it poslovima i koliko su toga zamislil da natovare jednom čoveku.
Nigde ne piše koliko ljudi ima "IT menadžer". Po opisu posla, ima dovoljno za trojicu.
Očekuju od jednog čoveka, otprilike, da održava sve što radi na struju u 10-spratnom hotelu sa 326 soba.

Važno da su smislili titulu Menadžer, mogli su da stavi IT magarac, bliže bi opisali problematiku...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 12:53 - pre 38 meseci
Moram i ja da iskrtikujem Darka. 5-6 sati haha da da. Ako ti je radno vreme 10 sati radićeš 11 i bićeš srećan ako dobiješ dovoljnu pauzu da ne jedeš na brzinu. Kada se kaže da ti je vreme neodredjeno to je samo lepo upakovano "nahebo si i ostavićeš dušu uvde."

Citat:
Java Beograd:
Citat:
dusanboss:... Ipak meni pažnju skreću nekoliko staviki koje su vešto provučene, a apsolutno nemaju veze sa IT-em.
Tu bih izdvojio -zamena hradvera ...

Dakle, ti misliš da se zaposli jedan lik za sve ono, i plus jedan koji će da radi samo "zamenu hardvera"?
Zanimljivo.


Ne. Nije problem da taj lik odradi neke zamane hardvera vezne za neke stvari iz opisa njegovog posla. Problem je što je taj opis malo širi i što se pod "hardver" može da upadne mnogo toga što ti i ja ne smatramo hardverom. Mislim već se iz oglasa se vidi da će lik biti zadužen i za kamere, verovatno za TV po sobama i gomilu drugih stvari koji jako malo veze imaju sa IT. Što kažem i nije neki problem ako je obim posla mali i da broj soba nije toliki.

Inače pitam se šta se desilo sa prethodnim IT menagerom? Govorimo o razmaženim gostima... Sad bi bila fora da svi mi krenemo da zovemo jadnog novog menagera koji verovatno razmišlja da li da izdrži još jedan dan ili da prošeta do krova hotela i da krenemo da se žalimo kako nam ne radi sajt na Modzili. Iko je sajt internacionalni i on nema ništa sa tim.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 13:07 - pre 38 meseci
Citat:
BuzzLightyear:

Zato je dobro biti direktor. Ako iz nekog razloga ne možeš ili ne želiš da budeš direktor (trenutno ne mogu da se setim nijednog opravdanog razloga), onda treba tražiti direktora koji nema pojma šta ti u stvari radiš.

Samo onaj ko nikad nije bio direktor moze da tvrdi da je to lepo. Sa duge strane ograde trava je uvek zelenija. To je najgori posao u firmi. Najzahtevniji, najstresniji, najodgovorniji. Mora da pazi kako se odeva, kako se ceslja, kako hoda, kako govori, kakav mu je izraz lica. Mora sa najgorim ljudima (politicarima i tajkunima) da bude najljubazniji, a sve vreme razmislja kako bi ih potegao pesnicom u nos. Ja sam bio direktor i nadam se zauvek pobegao od toga. Nemas pojma koje je uzivanje biti naprimer obican neotesani kamiondzija kojeg kad neko nervira on ga momentalno otera u p.m. a ako ga bas mnogo nervira izvadi stanglu za zatezanje tockova da ga lupi po glavi, ako ne pobegne. A uvek pobegne i ne vraca se vise da ga nervira. A sto je najgore, plate za direktore u Srbiji realno nikakve, 1.000-2.000 evra, iste kao plate kamiondzija.

Nego, ono sto je bitnije je drugi deo pitanja - direktor koji nema pojma... Direktor koji nije sposoban da nadje nacina da ima pojma, nije za to mesto. Postoji mnogo taktika, a jedna od omiljenijih je taktika kneza Milosa. On nije umeo da cita i pise, pa je imao pisara. I tako, dodje neko pismo, pisar procita, a knez Milos kaze strazi "izvedite sad njega a uvedite drugog na druga vrata". Kada udje drugi, ako procita drugaciji tekst, obojica bi najverovatnije izgubila glavu. Danas su sablje izasle iz mode, glave se vise ne seku, ali se taj princip uspesno koristi za otkaz ugovora o radu.

Tuzno je kakva se ekipa ovde okuplja...
Hteli bi da vecinu radnog vremena nista ne radite, a i kad radite da vam nadredjeni nema pojma koliko je efektivnog rada potrebno za zavrsenje tog posla.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 03.02.2021. u 14:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 13:41 - pre 38 meseci
Citat:
ssi:

Ne nije 5-6 sati posla, nego je oko 12h posla. Bukvalno ce jednom coveku natovariti sve.

To se tako radi u srbiji.

Pa to je super. 12h nije dnevno nije zakonski moguce ni uz prekovremeni rad, tako da je ishod logican - dvojica po 6h.
Najgore je kad ima 8-9h efektivnog rada dnevno. Za dvojicu premalo, za jednog previse.
Neki ljudi su neiskusni, pa pregovaraju o plati u fiksnom mesecnom iznosu. Tako sam se i ja jednom kao klad i zelen zeznuo. Bilo me sramota da idem kuci dok ne pozavrsavam sve. Posle, dogovorim platu po satu, preraspodelu radnog vremena, prekovremeni rad. Ako do 20-og u mesecu ispucam tih 160-184 sata, javim direktoru da bi narednih 10 dana koristio preraspodelu radnog vremena i otisao malo do Maroka... A sad posto je turizam suzbijen,mogu lepe pare da se uzmu na prekovremeni rad.

Za prekovremeni rad je potrebna odluka direktora o prekovremenom radu.To posle predas racunovodstvu i dodje ti dupla plata na racun. Ako nema odluke direktora, onda ides kuci u 17h ili kad se vec zavrsava radno vreme, sta nisi zavrsio nastavljas sutra. To je ono sto je garantovano zakonom o radu, dok su price "to nije moj posao" totalno sulude i protivzakonite.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 13:45 - pre 38 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Pa to je super. 12h nije dnevno nije zakonski moguce ni uz prekovremeni rad, tako da je ishod logican - dvojica po 6h.
Najgore je kad ima 8-9h efektivnog rada dnevno.....


Srbija, Darko, Srbija, naravno da jeste moguce.

Nahvatace nekog pocetnika i izrabljivati dok mogu i zameniti za 1-3 meseca.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 13:53 - pre 38 meseci
Citat:
djoka_l:
Očigledno da Darko nema blage predstave o it poslovima i koliko su toga zamislil da natovare jednom čoveku.

Iz ovoga je nejasno sta je primedba.
Ako je primedba na ogroman broj razlicitih zaduzenja (vecinom relativno jednostavnih), primedba je neosnovana, to je sasvim u redu i u skladu sa zakonom. Vecina ljudi i ne trpi jednolican monoton posao po ceo dan.
Ako je primedba na protivzakonit broj radnih sati, ona je osnovana i resiva, ali nigde nije navedeno da je situacija takva.

Problem je izgleda sto ljudi u srbiji ne znaju zakon o radu. Kad im se da veliki broj razlicitih zaduzenja, oni se neosnovano bune,a kad im se odredi nenormalno visok broj radnih sati,oni cute i rade?! Suludo. Ne zna se ko je ludji, radnici ili poslodavci.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
79.101.120.*



+10246 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 13:54 - pre 38 meseci
A zašto misliš da će neki početnik umeti da kvalitetno obavi sve ove poslove?
Kome je u interesu da ovakav posao prepusti radniku koji će da od iz kompanije za par meseci?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 14:06 - pre 38 meseci
Citat:
dusanboss:
Moram i ja da iskrtikujem Darka.:) 5-6 sati haha da da. Ako ti je radno vreme 10 sati radićeš 11 i bićeš srećan ako dobiješ dovoljnu pauzu da ne jedeš na brzinu. Kada se kaže da ti je vreme neodredjeno to je samo lepo upakovano "nahebo si i ostavićeš dušu uvde."

Moguce. Ja sam se tim poslom bavio pre 10-ak godina imao sam dosta vide zaduzenja nego stoje u oglasu nabrojano i bilo mi je sasvim ok. Direktoru sam podnosio izvestaje preko share pointa i tu tacno znam da sam imao oko 5h efektivnog rada, sve u minut sabrano, ukljucujuci i razgovore telefonom, proveru emaila kao i 15 minuta za vodjenje evidencije o utrosenom vremenu. Veliki je pdoblem ako se ne vodi evidencija, onda direktor ima utisak da mista ne radis pa stalno tovari jos. Ovako, ja mu nabrojim 20 stavki po 15 minuta, ukupno 5h i on prezadovoljan mojim danasnjim ucinkom, u 17:01 ja sam vec na ulici.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 14:13 - pre 38 meseci
Citat:
Java Beograd:
A zašto misliš da će neki početnik umeti da kvalitetno obavi sve ove poslove?

Vec sam rekao - lepota tog posla je ako zaduzenja ima vise od 10h dnevno, a to sto treba da se radi 4-5h ne umes da uradis. Tada angazujes onoga ko ume i ostane ti taman idealnih 5-6h dnevno za sebe. Problem je kad posla ima samo 5h dnevno, a ti nesto od toga ne umes. Onda moras ili ekspresno nauciti, ili popiti kritiku zbog nestrucnosti.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 14:16 - pre 38 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
ssi:

Ne nije 5-6 sati posla, nego je oko 12h posla. Bukvalno ce jednom coveku natovariti sve.

To se tako radi u srbiji.

Pa to je super. 12h nije dnevno nije zakonski moguce ni uz prekovremeni rad, tako da je ishod logican - dvojica po 6h.


Nije zakonski al u praksi jeste. Uvde kod mene ljudi koji rade u poljoprivredi nisu ni prjavljeni tako da poslodavci smatraju da se zakon na njih ne odnosi. U sezoni žetve rade ladno po 14-15 sati. Što nije problem da ti ostaneš jedan dan pa da se sledeća 3 normalno odmoriš, al kad ti se tako zaredja 2 nedelje mozak ne radi kako bi trebalo.
Inače voze traktire sa žitom. Nije toliko fizički zahtevan posao, ali moraš da imaš koncetraciju. Već se dešavale nesreće sa samo materijalnom štetom. Ne znam dal će nešto da se promeni i ako nekog neko ubije.
Na moje pitanje kako stignu da se naspavaju kažu mi "ma imaš vremena u traktoru da spavaš dok čekaš da napune"

Tako da ne znam o kakvoj zaovstavštini komunizma ti govoriš? To je jedino još prisutno u državnim firmama.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 19:57 - pre 38 meseci
Pa ok, ovo nije svakodnevni posao, da sve ove tacke svaki dan se resavaju.
Za nekog ko tu radi i sve to namesti, mozda realno i nema bas toliko posla koliko zvuci na prvi pogled.

Ja sam odusevljen time da ova osoba koja je slozila oglas se setila taksativno bukvalno svega. Koliko vremena za ovakav oglas treba?
Vrlo slicne poslove sam radio, i da me neko tada pitao da za celu radnu smenu ispisem cime se sve bavim u toku godinu i postavim na oglas da se zaposli pomocnik ili zamena, ne bih uspeo ni deseti deo ovoga da navedem.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1134
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"03.02.2021. u 20:39 - pre 38 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:


Nisu napisali koja je skola potrebna, iskustvo? Pa ni vozacka dozvola B kategorije se ne trazi. Mislim da ovo moze privuci ljude.
Inace oglasi su uglavnom preterani po trazenju znanja i iskustva iz maltene svih oblasti, ne vidim sto je ovaj oglas tako zahtevan ili slicno?


Pa za službeni auto koji mu sleduje, B, neće valjda bus da vozi, pa da mu treba D,E ili koja već.


[Ovu poruku je menjao ironman dana 03.02.2021. u 21:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 00:33 - pre 38 meseci
Problem mogu biti poslovi sa ovog spiska koji se rade jednom u 6 meseci ili ređe, a zahtevaju određeno znanje i brzo snalaženje.

Na primer, "IT menadžer" je zadužen i za podešavanje WiFi mreže, nešto pukne na nekom ruteru, sviču ili AP, ili pukne server preko koga se upravlja pristupom na AP (Radius ili neki drugi koji obavlja istu funkciju, ili nešto drugo, zavisi od tipa AP i kako se upravlja), a taj "IT menadžer" celih 6-7 meseci nije ni video kako izgleda Admin interfejs na uređaju koji pravi problem (a prvo treba odrediti KOJI uređaj pravi problem) niti može da se seti koja ono podešavanja trebaju (ako npr. stavi novi AP, jer je stari odapeo), pa mora da pristupi drugom AP-u da pogleda podešavanja... Kad si zatrpan drugim stvarima nekoliko meseci, nešto što si ranije odlično znao potpuno si zaboravio.

U tome je problem sa većinom ovih poslova na oglasu, tu je potreban neko ko ima 10-20 godina iskustva u "snalaženju" sa svime pomalo, eventualno da negde ima zabeleženo kako je šta podešeno u slučaju da treba zameniti neki uređaj (npr. IP adresa mrežnog štampača koji koristi više računara, da u slučaju zamene može sve to brzo da podesi)...

Čak nije loše da postoji neki pravilnik kako se npr. čuvaju ta podešavanja, koje su admin šifre za mrežne uređaje, itd.
Ovako, čovek napusti posao, a kad dođe zamena niko pojma nema koje su šifre za pristup bilo čemu što je zaštićeno šifrom :)
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
79.101.120.*



+10246 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 08:55 - pre 38 meseci
Oglas je zapravo prepisan iz klasifikacije radnih mesta, gde se opisuju radna zaduženja te pozicije.

Da ne bude posle "nije mi u opisu radnog mesta"
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 09:06 - pre 38 meseci
Citat:
niti može da se seti koja ono podešavanja trebaju...

Ovo je potpuno nedopustivo. Otprilike najvazniji posao IT menadzera je da pripremi procedure i uputstva za apsolutno svaki posao iz oblasti IT, tako da dok je on na godisnjem odmoru, ili je dobio covid19, ili spava, ili iz nekog desetog razloga nije na radnom mestu, tada moze da dodje i moja baba i izvrsi podesavanja koja trebaju.

Neiskusni ljudi koji sumnjaju u svoje znanje zele da zastite svoju poziciju tako sto neke sitnice drzenu tajnosti. A onda im posle neko drugi kriv kad se spakuju sa porodicom za odmor u grckoj, dodju do Predejana a direktor zove i kaze:
"Okreni auto i vrati se nazad, ne radi wifi ruter".

Najgore sto jedan radnik moze sebi da uradi je da bude jedini covek u firmi i sire koji moze da uradi neki posao.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 09:23 - pre 38 meseci
Grešiš, silno grešiš.
Poslovi IT menadžera su da upravlja IT sektorom.

U oglasu, po opisu posla se traži:
IT menadžer
Mrežni administrator
Sistem administrator
Specijalista za aplikaciju i podršku
Operater
Tehničar za hardver
Administrator baze podataka
Bravar
Električar
PR
CISO
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 09:34 - pre 38 meseci
Koliko u stvarnosti oglas oslikava stanje u firmi? Dva puta (davno) sam išao na intervju po oglasu i jednom sam ja pisao oglas. Sva tri puta oglas nije oslikavao stanje u firmi. Na primer, ja kada sam pisao oglas nisam mogao da napišem: gazda ima stalno da menja zahteve i da te smara, ti si moja zamena, a da posao valja ja ne bih išao dalje... Oni oglasi na koje sam se ja javio, prvi put ljudi su već znali koga će da prime, morali su da ispune formu, drugi put su potpuno promašili temu. Naveli su sve moguće tehnologije koje postoje, da bi u drugom krugu razgovora rekli da njima u stvari treba neka tehnička podrška tipa kada neka tetka ne zna da uključi Word.

Pošto nemam mnogo iskustva sa oglasima, zanima me kakva su iskustva drugih.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mbb.telenor.rs.



+2282 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 09:50 - pre 38 meseci
Citat:
djoka_l:
Grešiš, silno grešiš.
Poslovi IT menadžera su da upravlja IT sektorom.

Jos jednom podsecam, drug Tito je umro. Nema vise da se sedi po ceo dan i citaju novine kad nema da se radi nista od onog sto je "tvoj posao". Posao IT menadzera je da IT infrastruktura funkcionise kao svajcarski sat, koriscenjem najekonomicnijih raspolozivih resursa sa spiska:
- sopstveno vreme
- vreme ostalih zaposlenih u firmi (IT i ne-IT)
- usluge preduzetnika i pravnih lica.

Ukoliko IT menadzer ima dovoljno raspolozivog sopstvenog vremena, onda ce to prvo koristiti kao resurs koji ne prouzrokuje dodatni trosak, ukoliko se ne ulazi u prekovremeni rad.

Ukoliko nema raspolozivog sopstvenog vremena, onda koristi raspolozivo vreme ostalih zaposlenih,ukoliko to kao resurs postoji.

Ako ni to ne postoji, onda angazuje preduzetnike i pravna lica.

Ukoliko nema takvih, onda radi prekovremeno, istovremeno inicirajuci zaposlenje dodatnih kadrova.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"04.02.2021. u 09:57 - pre 38 meseci
Zavisi ko piše oglas.
Recimo, ako ja tražim nekog ko će da mi radi Oracle Forms, ne tražim 10 godina iskustva u Formsu, jer znam da takvih nema, a ako ima, znam kako se zove, pa mogu direktno da ga pozovem.
Politika u našoj firmi je bila, da ljude traže rokovodioci sektora, oni kažu šta im treba, oni rade odabir kandidata i uzimaju onog ko zna većinu stvari koje se traže, ili može da ih nauči.
Neka realna pretpostavka je, da novom čoveku treba 3-6 meseci da se uklopi u tim.

Kada je HR počeo da piše oglase, onda su nastupale gluposti. Onda je HR dobio da može da piše oglase samo za ono što znaju, a za stručne stvari, mora struka da kaže šta im treba.
Onda HR napravi oglas, prikupi dokumenta, urade svoje testiranje kandidata, pa onda sektor kaže, batali tvoje testove, daj mi SVE prijave, pa ćemo mi da uradimo naše testiranje, uvažavajući u izmesnoj meri, ono što ste vi uradili.

Uvek ima glupih prijava, tipa tražimo administratora, a javi se neko ko misli da je administrator, u stvari, sekretarica. HR je tu da isfiltrira gluposti, a onaj kome treba čovek, donosi odluku nezavisno od HR-a.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: [Humor] Radisson hotel traži "IT menadžera"

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 10296 | Odgovora: 96 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.