Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 361385 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
185.80.141.*



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 16:40 - pre 24 meseci
Citat:
pisac:
@Sarastro

Srbe branim od budala iz redova Hrvatske i Bugarske, kada lupetaju netačne gluposti. Ništa svi vi ne kapirate realno već samo veličate "svoju" naciju a spuštate druge. Zato se vode mnogi ratovi kada taj moždani bag iskoristi pravi neprijatelj a ne umišljeni neprijatelj navodno inferiorni komšija sa susednog brda.


Pa ok, brani svakog koga mislis da treba, ali ne relativizacijom nego cinjenicama. Neka svako odgovara za svoja zlodela. Srbi odavno robijaju po EU kazamatima, a gde su ostali? Ili su oni bezgresni andjeli, pa ih zato nema?

Citat:
Isti razlog zbog koga se vodi i ovaj rat u Ukrajini, neko (zna se ko) je našao takve i pretvorio ih u Azovce. Svako ko je veliki Srbin/Bugarin/Hrvat je ujedno odličan kandidat i za velikog Ukrajinca. Pa i velikog Rusa, ili šta god. Svi vi imate isti mentalni sklop samo je ime nacije drugačije.


Koji to MI? Oni koji se ne slazu s TOBOM?

Citat:
Ovaj trenutni rat je velka nesreća za Slovene i za normalne ljude, koju je sotona namerno napravila koristeći upravo takav mentalni sklop kao katalizator.


Svaki rat je velika nesreca za ljude, bili oni Sloveni, Arapi ili bilo koji drugi, ne znam zasto bi ostali (ne Sloveni) bili manje vazni. I u svakom ratu u poslednjih 30 godina videces vrlo slican obrazac zapocinjanja sukoba - jedna strana, podrzana od Zapada, je nevina i pravicna, dok je druga zla i kriva. Prve podrzavaju bez obzira na zlocine koje cine, a drugoj podmecu i ono sto nisu ucinili ne bi li je sto vise ocrnili.

A kada se rat zavrsi, ajmo da relativizujemo cinjenice - to su krivi tamo neki velikoxxxxxx-i i mental-bolesnici, svi smo mi ipak ljudi, jednaki, dobri, Bozija stvorenja kojima treba prastati, osim onim najcrnjim djavolima koje smo odavno prokazali. Vazno da je od sada mir u svetu i da ljudi nastave da zive u harmoniji srecno kao i pre, ne uzimajuci u obzir razloge kako je uopste doslo do rata. Cinjenice ce se vremenom zaboraviti, relativizovati, istina kroz 10 godina nece vise ni biti vazna. Ostace samo zapamceno ko su bili zli momci. A ako insistiraju na cinjenicama onda reci - eto ih, opet zakuvavaju, ma zlo uvek ostaje zlo.

I tako dolazimo do klisea koji ponovo moze da se upotrebi kad za to dodje potreba.
Nece svet spasti onemogucavanje odredjenih "mentalnih sklopova kao katalizatora" i kriminalizacije istih, ma kakvi bili njihovi razlozi, vec prepoznavanje pravih zamesatelja svih proteklih ratova i osuda njihovih zlocina. Relativizacija nam u tome nece pomoci, kao ni zaborav.

A za relativizaciju i izjednacavanje uloga tipa (veliko)Srba iz Krajine/(veliko)Rusa iz Donbasa nasuprot naci ideologije Hrvata 90 i Ukrajinaca 2014-22, mogu samo da ti cestitam.


Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
+1

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
185.80.141.*



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 16:46 - pre 24 meseci
Citat:
pisac:
@Sarastro

Srbe branim od budala iz redova Hrvatske i Bugarske, kada lupetaju netačne gluposti. Ništa svi vi ne kapirate realno već samo veličate "svoju" naciju a spuštate druge. Zato se vode mnogi ratovi kada taj moždani bag iskoristi pravi neprijatelj a ne umišljeni neprijatelj navodno inferiorni komšija sa susednog brda.


Pa ok, brani svakog koga mislis da treba, ali ne relativizacijom nego cinjenicama. Neka svako odgovara za svoja zlodela. Srbi odavno robijaju po EU kazamatima, a gde su ostali? Ili su oni bezgresni andjeli, pa ih zato nema?

Citat:
Isti razlog zbog koga se vodi i ovaj rat u Ukrajini, neko (zna se ko) je našao takve i pretvorio ih u Azovce. Svako ko je veliki Srbin/Bugarin/Hrvat je ujedno odličan kandidat i za velikog Ukrajinca. Pa i velikog Rusa, ili šta god. Svi vi imate isti mentalni sklop samo je ime nacije drugačije.


Koji to MI? Oni koji se ne slazu s TOBOM?

Citat:
Ovaj trenutni rat je velka nesreća za Slovene i za normalne ljude, koju je sotona namerno napravila koristeći upravo takav mentalni sklop kao katalizator.


Svaki rat je velika nesreca za ljude, bili oni Sloveni, Arapi ili bilo koji drugi, ne znam zasto bi ostali (ne Sloveni) bili manje vazni. I u svakom ratu u poslednjih 30 godina videces vrlo slican obrazac zapocinjanja sukoba - jedna strana, podrzana od Zapada, je nevina i pravicna, dok je druga zla i kriva. Prve podrzavaju bez obzira na zlocine koje cine, a drugoj podmecu i ono sto nisu ucinili ne bi li je sto vise ocrnili.

A kada se rat zavrsi, ajmo da relativizujemo cinjenice - to su krivi tamo neki velikoxxxxxx-i i mental-bolesnici, svi smo mi ipak ljudi, jednaki, dobri, Bozija stvorenja kojima treba prastati, osim onim najcrnjim djavolima koje smo odavno prokazali. Vazno da je od sada mir u svetu i da ljudi nastave da zive u harmoniji srecno kao i pre, ne uzimajuci u obzir razloge kako je uopste doslo do rata. Cinjenice ce se vremenom zaboraviti, relativizovati, istina kroz 10 godina nece vise ni biti vazna. Ostace samo zapamceno ko su bili zli momci. A ako insistiraju na cinjenicama onda reci - eto ih, opet zakuvavaju, ma zlo uvek ostaje zlo.

I tako dolazimo do klisea koji ponovo moze da se upotrebi kad za to dodje potreba.
Nece svet spasti onemogucavanje odredjenih "mentalnih sklopova kao katalizatora" i kriminalizacije istih, ma kakvi bili njihovi razlozi, vec prepoznavanje pravih zamesatelja svih proteklih ratova i osuda njihovih zlocina. Relativizacija nam u tome nece pomoci, kao ni zaborav.

A za relativizaciju i izjednacavanje uloga tipa (veliko)Srba iz Krajine/(veliko)Rusa iz Donbasa nasuprot naci ideologije Hrvata 90 i Ukrajinaca 2014-22, mogu samo da ti cestitam.


Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 18:21 - pre 24 meseci
Nego… jeste li glasali danas? Izgleda ovaj put postoje bar neke sanse. Ne pamtim ovolike guzve na birackim mestima.
Ako niste trknite do nekog glasackog mesta, bitno da stanete u red do 20h, pa posle da nastavimo o Ukrajini i Rusiji.
Glasajte bar za zelene ako ste bas mnogo apoliticni.


Šta mislite da li ovo u Ukrajini što se dešava može biti posledica loše vlasti?
Kolike su nama šanse da se desi slično sa likovima poput Vulina i sličnih?
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+836 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 18:33 - pre 24 meseci
Koliko sam video kod mene je bila guzva zbog lose organizacije i sto ljudima treba dosta vremena da obave glasanje.

Ovakva guzva je bila mislim samo 2000-te, ali po vestima izlaznost je malo veca od ranijih izbora.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 18:40 - pre 24 meseci
Citat:
CoyoteKG:Nego… jeste li glasali danas? Izgleda ovaj put postoje bar neke sanse. Ne pamtim ovolike guzve na birackim mestima.
Čuj uzgleda, izbori sigurno uspevaju jer sam čuo da je pređeno 50% i sigurno pobeđuju naši. Svako nek se presliša ko su njegovi. ;) Samo da ne bude ... što je babi milo ...

Ja sam išao oko 15č i bilo je par njih pre mene. Ko čeka minut do ono, mora da očekuje i gužvu. Ovog puta niko nije razbijao kutije??
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+836 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 18:44 - pre 24 meseci
Ko se smorio od nasih izbora, moze da prati izbore u Madjarskoj :)
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 18:55 - pre 24 meseci
Citat:
dejanet:
Koliko sam video kod mene je bila guzva zbog lose organizacije i sto ljudima treba dosta vremena da obave glasanje.

Ovakva guzva je bila mislim samo 2000-te, ali po vestima izlaznost je malo veca od ranijih izbora.

Ja sam oko 12h izasao i bio je ogroman red. Čekao sam oko pola sata i prilično brzo smo se svi kretali.
Zanimljivo mi je da su kutije u to vreme već bile skoro pune. Lik koji je sedeo pored je lenjirom gurao listiće da napravi mesta. Da li je zbog velikog odziva ili su male kutije. Mada čini mi se da stvarno jesu nešto manje nego pre, a listovi ogromni.
Brat u Žarkovu čekao preko 1h.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:03 - pre 24 meseci
Kad staviš jedan paravan umesto dotadašnjih 4 hoće da budu gužve, da l su kutije razbijali ne znam, al zato noseve ..

https://www.facebook.com/rilak.violeta/posts/1121331745332204

https://www.facebook.com/group...129/permalink/973108796742901/
Nemoj da pricas?
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:10 - pre 24 meseci
Citat:
Sarastro:
I tako dolazimo do klisea koji ponovo moze da se upotrebi kad za to dodje potreba.
Nece svet spasti onemogucavanje odredjenih "mentalnih sklopova kao katalizatora" i kriminalizacije istih, ma kakvi bili njihovi razlozi, vec prepoznavanje pravih zamesatelja svih proteklih ratova i osuda njihovih zlocina. Relativizacija nam u tome nece pomoci, kao ni zaborav.

A za relativizaciju i izjednacavanje uloga tipa (veliko)Srba iz Krajine/(veliko)Rusa iz Donbasa nasuprot naci ideologije Hrvata 90 i Ukrajinaca 2014-22, mogu samo da ti cestitam.



Ja Krajinu nisam ni spomenuo, imam svoje mišljenje o tome koje neću da ističem da ne bih nervirao Hrvate

No ti si pomenuo Hrvate koji su ratovali protiv Srba, pod Austrougarskom čizmom, kao da su oni to želeli. I kao da su samo Hrvati ratovali. Šta se sa pomenutim Krajiškim Srbima zbivalo u to vreme? Ne znam zaista, pitam tebe, šta kaže istorija?

Umesto što pljuješ po Hrvatima, bolje primeni onaj gore tvoj prvi pasus koji sam citirao, pa optužuj onoga ko je zaista kriv. A istorija je puna takvih nevidljivih krivaca u skobima među bratskim plemenima/narodima.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:16 - pre 24 meseci
Što se izbora tiče, džabe se ložite. Šta god da proizađe iz izbora, neće biti bolje nego ovo što je sada.

Zašto?

Zato što ono što je dobro za Srbiju (Jugoslaviju, Slovene, svet...) to nema američko finansiranje, a ono što ima američko finansiranje to svakako nije dobro ni za koga sem za sotonine planove.

Ovi sadašnji su i došli na vlast zahvaljujući nezadovoljstvu naroda onima prethodnima, pa možete očekivati upravo istu priču i sada (doći će još gori). Narod ne bira, narod glasa kako mu je rečeno u medijima, a ko kontroliše najbitnije medije taj određuje vlast.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:18 - pre 24 meseci
Pa u kojim medijima je receno narodu da danas glasa protiv vlasti?
Ima li takvih medija?

Ako nema i ako bude glasao protiv vladti zbog ociglednog nezadovoljstva, to ce onda biti prva prava demokratska pobeda.
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
83.170.146.*



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:41 - pre 24 meseci
Kad se sabere masa koja je bila na raznim mitinzima podrske cifra je veca od 15 miliona, iznenadjen sam da ima samo 6 i nesto miliona glasaca !? Kud se pogubise ostali?
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:56 - pre 24 meseci
A ti kao ne znaš za autobuse koji idu od mitinga do mitinga? Počelo je odavno, ja sam prvi put to video ovde pre nešto više od deset godina i traje li traje.

Čak sam to i koristio, odem sa nekima (menjao sam kako ko ponudi) recimo u Beograd, raspitam se kada autobusi kreću nazad i onda odem do nekog drugara da ljuštim raki... jabuke i slično. Obišao sam celu zemlju u vreme kada nisam imao kintu ni za buđav lebac. :( I mogu da kažem da su naprednjaci najgori, nikad nisu dali ni sendvič ni vodu. Drugi su davali.
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 19:58 - pre 24 meseci
Posto ne znam a nadam se da ti veoma dobro znas,
šta znači ovo:
Citat:
BrutalCoin: U Odesi dignuta u vazduh rafinerija.

Da je stvarno dignuta cela rafinerija u Odesi ne bi bilo ničega,
pa čak ni Odese.
Tako da...

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:02 - pre 24 meseci
Rafinerija u blizini Odese i 3 skladišta goriva i maziva u blizini Odese odakle su se snabdevali istočno odatle. Čiste se skladišta goriva, artiljerija, avijacija a počeli su da jure helikoptere i bacače koji mogu da prave probleme.

Velika je Ukrajina, ali se sada ide samo na jug i istok. Oružje i dalje dolazi, psi rata malo manje ali na to ne može mnogo da se utiče. Kažu da iz Poljske dolaze kamioni sa hranom i lekovima ali bar dva od pet imaju oružje i municiju dok se psi rata prevoze u autobusima koji su obeleženi da su unutra deca. Zapad očekuje napad na ovo i da opet napadnu zle Ruse. Rusi to ne diraju, čekaju da se to negde odveze i smesti pa to rasturaju.
 
+1

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:07 - pre 24 meseci
Tako je Slavoljube.

Htedoh da kažem,

-To kako delimično gori Rafinerija,
zna samo onaj ko je radio u rafineriji za vreme bombardovanja,
i bežao preko ograde kada se iz daleka čuje tomahavka.

...a posle je nastao MRAK!
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
+1

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:11 - pre 24 meseci



Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:30 - pre 24 meseci
Ćestitamo, razvalio ih žvala? :) Dverima i zverima i zakletnicima dali po 5% tek da ne zafali. Što li ne objave rezultate..
Nemoj da pricas?
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:47 - pre 24 meseci
Majore,
Kako da objave rezultate kada je sajt opozicije trenutno:
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani03.04.2022. u 21:48 - pre 24 meseci
Otvorite temu o izborima, ne kvarite priču o Ukrajini.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 361385 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.