Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Korona i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Korona i dalje ide napred

Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35

[ Pregleda: 85062 | Odgovora: 686 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.01.2022. u 00:35 - pre 28 meseci
Darko kaže da se zarazio nekim virusom, ali nije korona.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.01.2022. u 15:43 - pre 28 meseci
Zajebano. Da se ispozdravljamo dok još mogu da kucam, pa da idem u pizbu materinu. Ne znam šta se dešava (ništa mi kao ne fali) ali ne deluje mi nimalo simpatično, ili je virus došao do mozga pa pravi tamo žurku, ili ima neki drugi žešći problem...

U svakom slučaju nemojte očekivati da ću promeniti moj stav o vakcinama i kovid pasošima. Ko želi da se fiksa vakcinama slobodan je da to radi sam sebi koliko god hoće, ali nema pravo da serenda drugima. Svako ko podržava kovid fašizam treba da gori u paklu, ali lagano i drugo, da ne kažem večno..

Ako preživim samo ću postati još veći antivakser i antipasošer.

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.01.2022. u 15:59 - pre 28 meseci
https://youtu.be/8PNbWSFZoXU?t=159

Imam utisak da bih zadnjim atomima snage, posle takvog glupog pitanja, potegao nogu da tresnem doktorku u glavu.

Pa onda još jednom nogom u glavu kada kaže "kada izađete odavde vakcinisaćete se". Aha, kako da ne, evo sve trčim.

Mrš stoko vakserska.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred04.01.2022. u 20:19 - pre 28 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
Darko kaže da se zarazio nekim virusom, ali nije korona.


Onda ima nade za njega, ma kamindžija, primi stoperku, može da se rukuje sa njom na početku, a može i da mu pljuje iz usta celim putem do Amsterdama, u sasvim normalnoj psiho ekonomskoj situaciji za zaražavanje prirodnim imunitetom, te kabine od kamiona su male, bacili ne bi ni imali gde drugde nego na Darka

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred05.01.2022. u 08:08 - pre 28 meseci
Citat:
pisac:
Ako preživim samo ću postati još veći antivakser i antipasošer.


Preživećeš, ti si vakcinisan. Ti si jedan od malobrojnih vakcinisanih antivaksera.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred05.01.2022. u 20:05 - pre 28 meseci
Ma jes, to je jaka garancija. Vidimo svaki dan u vestima.

No, vau, što je ovo dobro bilo kod mene, žestoke su se stvari izdešavale, shvatio sam na koji način društvo bukvalno ubija kovid bolesnike. A kroz konstantno punjenje ptičijih mozgova vakcinama u stvari se prikriva i ignoriše jalova organizacija i potpuno pogrešna pomoć.

Ko zna koliko je ljudi umrlo zbog lošeg lečenja i loše organizacije.

Kao prvo: Karantin je SMRT! To je ubistvo. Srećom da u ovoj državi više ne postoji nikakva kontrola (zato i živim ovde, jer vlada SLOBODA) pa sam mogao da se šetam kuda god sam hteo i kada god sam hteo i koliko god sam hteo, u suprotnom da sam morao da budem zaključan u kući (ili u bolnici) ja bih se ugušio (ili bih ubio nekog pokušavajući da izađem). Koliko god kašljao u kući, i bilo kom zatvorenom prostoru, sve prestaje onog trenutka kada počnem da se krećem napolju, nikakvo kašljanje i nikakvi problemi. Nebo i zemlja.

Naravno,bez ikakve maske. Maska je SMRT za one koji imaju problema sa disanjem.

Drugo, po drugi put sam odbio antibiotike. U stvari, ovaj put ih nisam odbio već sam ih podigao ali nisam počeo da pijem. Sutra ću uraditi ponovo analize, i ako je sedimentacija počela da pada neću koristiti antibiotike. Tačka.

Inače, dobio sam najzad antitela (jupiiiii), juče, prestala istog trena i ikakva temperatura, i sve bi trebalo da bude u redu da nisam istovremeno uleteo u suvi kašalj do iznemoglosti (bukvalno), što je me izgleda psihički ubacilo u režim borbe i dobio sam neverovatnu energiju, izašao napolje i praktično ceo dan nisam stao, jurcao, pešačio kilometre, išao u majci i to oznojen koliko brzo sam hodao, umor nisam ni osetio.

Danas sam najzad povratio nazad mokri kašalj i prestao da kašljem i u sobi (napolju nisam kašljao nikada), i tek onda stao na vagu i shvatio da sam za 5-6 dana smršao 5 kila :D i da sam u stvari trebao da budem strašno malaksao svo vreme.

Prošlo je tačno 7 dana od kada sam se razboleo, sem povremenog kašlja i te malaksalosti koju osetim ponekad, deluje da više ne bi trebalo da bude drugih problema. No ova bolest jeste malo zajebana pa ćemo sačekati još malko.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred05.01.2022. u 20:37 - pre 28 meseci
Sva sreća da si ti pametan antivakser i da si se vakcinisao na vreme.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 11:29 - pre 28 meseci
sva sreća da se nisam vakcinisao fajzerom.
Sva sreća da se nisam busterovao.
Sva sreća da nisam slušao lekare.

Ah, ne, nije to sreća, to je nešto drugo.

Kome i dalje nije jasno,lekari u kovid ambulantama NE ZNAJU šta je kovid a šta nije. A testovi LAŽU. Brojevi koje slušate na vestima nemaju veze sa mozgom.

Meni je doktorka iz kovid ambulante garantovala da je onaj proliv koji sam dobio u stvari siguran znak kovida, iako antitela nisam dobio, samo zato što je antigenski test pokazao da je osoba od koje sam se zarazio kovid pozitivna. Po njenim rečima, antigenski test ne greši. E pa očigledno je da greši, očigledno je da to nije bio nikakav kovid, i da su sve te vesti koje su se prosipale tih dana kako je gomila zaraženih sa samo simptomima proliva, glupost. Ljudi su jednostavno imali stomačni virus, testovi fulali na taj virus, a ceo zdravstveni sistem je odlepio, dobio kolektivnu kovid halucinaciju.

I zato je i moguće da fašizam raste pred očima ljudi a da oni to nisu u stanju da vide. U strahu su velike oči a logika prestaje da radi.

I zato sada debil Nenak Čanak pljuje po Đokoviću jer "nije vakcinisan". A što bi bio vakcinisan, da nije možda nekakva pretnja drugima kao nevakcinisan? Ko je Čanku napunio glavu tim glupostima, ovi debili iz kriznog štaba ili kovid ambulante koji proliv proglašavaju kovidom?

 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 11:51 - pre 28 meseci
Kad si već tu da ti ponovim pitanje, jesi li se učlanio u Nestorovićeve zmajeve? Mislim da se bave temama koje tebe zanimaju.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 12:32 - pre 28 meseci
Kolega dobio kovid pozitivan test - kune se da se zarazio "tako što je trčao rano ujutru po hladnom vremenu", da se nije ni sa kim video nedelju dana (što mu verujem jer smo imali izginuće na poslu), i da se samo prehladio..
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 12:54 - pre 28 meseci
Citat:
pisac:
Imam utisak da bih zadnjim atomima snage, posle takvog glupog pitanja, potegao nogu da tresnem doktorku u glavu.
Pa onda još jednom nogom u glavu kada kaže "kada izađete odavde vakcinisaćete se". Aha, kako da ne, evo sve trčim.
Mrš stoko vakserska.


Da si na mestu tog coveka u bolnici , stoko antivakserska , ako bi ti se posrecilo da izadjes na nogama ,
a ne u kesi , trebao bi da ljubis toj doktorki stopala , normalno u preko cipela , da je ne zagadis

Ima mesta za tebe u drugoj kesi , ne brini


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 13:00 - pre 28 meseci
Vlast je namerno stvorila podelu na vaksere i antivaksere. Mnogo bi bilo bolje kada bi svako živeo i pustio druge da žive.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+636 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 13:39 - pre 28 meseci
Citat:
BuzzLightyear: Vlast je namerno stvorila podelu na vaksere i antivaksere. Mnogo bi bilo bolje kada bi svako živeo i pustio druge da žive.

Divide et impera ... recept iz starog veka. :->

 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 13:44 - pre 28 meseci
Mene čudi da imamo ljude sa najvećim (koeficijentom inteligencije) i da oni nisu provalili foru iz starog veka.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+636 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 13:51 - pre 28 meseci
Citat:
pisac:
Meni je doktorka iz kovid ambulante garantovala da je onaj proliv koji sam dobio u stvari siguran znak kovida, iako antitela nisam dobio, samo zato što je antigenski test pokazao da je osoba od koje sam se zarazio kovid pozitivna. Po njenim rečima, antigenski test ne greši. E pa očigledno je da greši, očigledno je da to nije bio nikakav kovid, i da su sve te vesti koje su se prosipale tih dana kako je gomila zaraženih sa samo simptomima proliva, glupost. Ljudi su jednostavno imali stomačni virus, testovi fulali na taj virus, a ceo zdravstveni sistem je odlepio, dobio kolektivnu kovid halucinaciju.


 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 14:49 - pre 28 meseci
Citat:
jovajovic100:
Da si na mestu tog coveka u bolnici , stoko antivakserska , ako bi ti se posrecilo da izadjes na nogama ,
a ne u kesi , trebao bi da ljubis toj doktorki stopala , normalno u preko cipela , da je ne zagadis


Laki je malo nervozan.

Vidi ovako, ja sam jedini vakcinisan u porodici, i ja sam najteže podneo kovid a svi smo trenutno zaraženi. Odnosno ja sam jedini koji je kašljao do besvesti. Evo danas mi se testiralo dete (ono dete što je navodno preležalo kovid proliv) i pozitivno je. Savetovao sam miu da se testira samo da bi dobilo dozvolu kretanja kroz fašistoidnu Evropu.

To da li je vakcina korisna ili nije, ne možemo znati dok god se debili poput dotične doktorke puštaju da prosipaju taj svoj vakcinaški proliv po medijima. OD KADA SE BOLESNIKU KOJI JE PRELEŽAO KOVID GOVORI DA TREBA DA SE VAKCINIŠE? Od kada?

Ovo što se sada prosipa po medijima više nije medicina, to je bljuvotina gluposti i medijske manipulacije gde se prava istina skriva (kakva god bila) a iz kojih nastaju podele na ostrašćene vaksere i antivaksere.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 16:20 - pre 28 meseci
Joj, ovo moram da objavim. Ovo je ludilo. Ovo je svet u kojem vam ispiraju mozak da više ne možete znati šta je istina...

Objavio sam (pokušao sam) na svom fejsbuku da sam preležao kovid bez ikakvih lekova (što je brutalna istina). I onda mi je iskočilo UPOZORENJE nekakvih FACT-CHECKERA sa TAJVANA....

Ništa ja tu ne razumem jer je sve na starom hanzi pismu, ali... MORBIDNO. Oni će meni da fact-čekirau moje lično preboljevanje kovida?

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 16:42 - pre 28 meseci
Ajmo malo o antitelima. Sada su mi stigli rezultati.
U nedelju ih nisam imao, u utorak sam imao 62, a danas ih imam 190 000

crp i sedimentacija od utorka do danas potpuno nestala, a time i potreba da počnem da pijem antibiotike. Feritin opada polako ali i dalje je povišen, a d-dimer ne opada ali nije prevelik, pa će par meseci aspirina 100 valjda ispeglati i taj problem.

Vakcina je stvar ličnog izbora, i nemoj neko da proba da pomene drugačije. Moja žena nije vakcinisana, eno ništa joj ne fali, a drugarica njenih godina je bila vakcinisana ruskom vakcinom i morala je piti antivirusne lekove i i dalje ne može doći sebi od postkovid zamora.

Kao što rekoh, u ranijim pre-kovid pokušajima pravljenja korona vakcine na životinjama je utvrđeno da su podložnije novim varijantama korona virusa nego nevakcinisane. Da li je i sada to slučaj ili nije, mi ne možemo znati dok god se ovom medijskom propagandnom đubretu ne odseče pohlepna sotonska fajzer glava. Vakcinisanje zdrave dece fajzerom je zločin za koji se treba ići na robiju, ali vidimo da se to bez problema provlači i nameće, što samo govori da je sistem zao i da mu se više ne može ništa verovati. A fact-checkeri sa tajvana samo potvrđuju da "svetska zavera" više nije konstrukcija koja može biti samo deo SF romana.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 803



+636 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 16:47 - pre 28 meseci
Citat:
pisac: Objavio sam (pokušao sam) na svom fejsbuku da sam preležao kovid bez ikakvih lekova (što je brutalna istina). I onda mi je iskočilo UPOZORENJE nekakvih FACT-CHECKERA sa TAJVANA.... :D :D :D

Nije to nista!

Gledam ja neki film na ovdasnjoj lokalnoj tv pre par dana, mislim neka klasicna drama, ubija ko koga stigne. Film klasicna americka jeftina drama, cisto da mi prodje vreme ... Na kraju drame glavni junak, inace psihopata, uzima utoku, stavlja sebi u usta i ... kraj. Nista novo. E sad, dok je isla ta finalna scena na dnu ekrana mi se pojavi neki cudan titl. Ovo je vec novo. Priblizim se ja ekranu, ne vidim vise kao pre ... kad ono, na holandskom: "113 - zovite nas preventivni tim na telefon 113 ako pomisljate na neki ocajnicki korak i potrazite strucnu pomoc". Ujeeeeeeee ... WTF?! Sta je to bre?! Kakav sad 113?! I sta je to strucna pomoc?

Gledam i ne mogu da verujem. Znaci li to da ce uskoro iz knjizara morati da se povuce npr. Ana Karenjina ... i da se za potrebe skolske lektire odstampa novo izdanje, gde ce pre Aninog bacanja pod voz biti odstampan taj telefon 113? Da li ce u skoro svakoj operi muzika morati da se zaustavi pre neke slicne scene i da pevac(ica) saopsti (ili otpeva novokomponovanu ariju): "Pozovite 113 ako imate neke lose misli ..."? Ili ce cenzori novog svetskog poretka izmeniti Tolstojeve reci, pa ce ispasti da je Ana zapravo dozivela saobracajnu nesrecu, ni kriva ni duzna ... okliznula se na peron, pa pala. Ah ne, ne moze ni to, tada mora da se u roman upise upozorenje da na peronu moras da stojis iza one zute linije, metar od voza ...

Mislim, posto su iz svih holivudskih filmova snimljenih u poslednjih 10 godina izbacili pusace i svi glumci su strogo nepusaci (ali se zato po filmovima snifa sve u 16 ...), sto ne bismo izmenili i knjige?

Eto, tako smo, nakon onog nepotrebnog dosadnog pitanja o kukijima na svim web sajtovima (za sta bih voleo da se pojavi neki cookie-accept-blocker) i onog smesnog upozorenja u reklamama za cajevaeu Srbiji (nesto u stilu "konsultujte se sa lekarom ili farmaceutom") - dobili jos jedno politicki korektno ispiranje mozga.

Sta je sledece? Kuvarski kanal na kome ce preko ekrana morati da stoji "ne dirajte verlu ringlu golim rukama"? Decje igracke na kojima ce pisati "nije za jelo"?

Ili ce ispred svih kuca na ulicama morati da stoji tabla na kojoj ce pisati: "Izlaskom iz kuce izlazete se sledecim rizicima ...".

Gde ovaj svet ide, to je strasno ...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Korona i dalje ide napred06.01.2022. u 17:30 - pre 28 meseci
Bice "ne dirajte vrelu ringlu golim rukama" ako u toj emisiji neko to bude radio :)
Nije to da se zastite gledaoci nego zato sto ako pokazu samoubistvo u filmu i posle se neko ko je gledao film ubije, odma' po portalima (da ne kazem novinama) izadje tekst sa naslovom "ubio se nakon sto je gledao film xyz". E, onda ubace takvu poruku da se ograde. Vidjao sam to prilicno u poslednje vreme.
Inace, tih sigurnosnih regulacija ima koliko hoces, u USA je zabranjeno da se predmet nalazi u hrani pa je zabranjen uvoz i proizvodnja Kinder jaja.
A sve to nije da se zastite idioti nego da se zastite od idiota koji progutaju zumance od kinder jajeta pa tuze proizvodjaca.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Korona i dalje ide napred

Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35

[ Pregleda: 85062 | Odgovora: 686 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.