Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preregistracija vozila sa američkim tablicama

elitemadzone.org :: AutoZone :: Preregistracija vozila sa američkim tablicama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16166 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+137 Profil

icon Re: Preregistracija vozila sa američkim tablicama22.10.2021. u 00:56 - pre 29 meseci
Mozda im treba tutnuti koju da udare mur)))
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

Vjeremic2017

Član broj: 347733
Poruke: 1
87.116.134.*



Profil

icon Re: Preregistracija vozila sa američkim tablicama28.01.2023. u 11:09 - pre 14 meseci
E ovako. Imam 3 automobila iz Amerika, a imam i Americke papire. Ne mogu da ih prebacim na Srpske table a i ne zelim! (Skinuli bi mi kozu sa ledja ovi nasi) Registrujem ih online platim karticom i na kucnu adresu mi stigne nalepnica ( registracija ) koja traje 2 godine i kosta 100$. U obavezi sam da placam pogranicno osiguranje koje kosta 850e po autu na 12 meseci. Prvih godinu dana nisam placao nista tek sam poceo od ove godine, rekoh da se ne zajebavam vise nagazice me policija, mada par puta su me zaustavili ali nisu znali ni da pogledaju papire ( promenice se to kad tad ). Sto se tice vozila u pitanju su bmw X7 i tesla model 3 ( treci auto je old timer i sedi u garazi) Oba automobila su identicna kao i Evropski modeli u sraf. Signalizacija, farovi itd...sve identicno, a table su digitalne pa lako prebacis sa milja na kilometre. Sto se cene tice velika je razlika. BMW sam platio 85 000$ (nov) dok je kod nas kostao 140 000 eur, Teslu 42 000$ dok je pocetna cena bila mislim 55 000e u Nemackoj. Transport za oba automobila me je izasao 6000$ do Luke Beograd.
3 auto je korveta iz 71, na masinskom su mi rekli da mogu da je ocarinim i registrujem jer je oldtimer, dok su mi U AMSS rekli da necu proci homologaciju, tako da nisam hteo da se petljam. U sustini znam jos desetak ljudi koji rade isto sto i ja i stede ogroman novac na godisnjem nivou vozeci Amerikance ( a ko zna koliko ih jos ima u Srbiji ), sto mislim da je glupost jer Drzava gubi mnogo, isto kao i sa vozilima od preko 2000 kubika. U mom selu ima baba i deda invalida sa vise luksuznih vozila nego stanovniika u selu
Nadam se do ovo nekom pomaze, ako imate neka pitanja tu sam.
 
Odgovor na temu

Bojan 1973
nezaposlen

Član broj: 347948
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Preregistracija vozila sa američkim tablicama08.05.2023. u 17:09 - pre 10 meseci
Da li znate da li moze da se ocarini i registruje Audi A6, 2016 prozveden za USA, homologacija urađena u Nemackoj - TUV SUD dokumentacija da je sve u skladu sa EU. Auto ima nemacke tablice. Hvala Unapred

 
Odgovor na temu

Ariana_33

Član broj: 347993
Poruke: 1
*.dynamic.a1.rs.



Profil

icon Re: Preregistracija vozila sa američkim tablicama06.06.2023. u 08:16 - pre 9 meseci
Citat:
Vjeremic2017:
E ovako. Imam 3 automobila iz Amerika, a imam i Americke papire. Ne mogu da ih prebacim na Srpske table a i ne zelim! (Skinuli bi mi kozu sa ledja ovi nasi) Registrujem ih online platim karticom i na kucnu adresu mi stigne nalepnica ( registracija ) koja traje 2 godine i kosta 100$. U obavezi sam da placam pogranicno osiguranje koje kosta 850e po autu na 12 meseci. Prvih godinu dana nisam placao nista tek sam poceo od ove godine, rekoh da se ne zajebavam vise nagazice me policija, mada par puta su me zaustavili ali nisu znali ni da pogledaju papire ( promenice se to kad tad ). Sto se tice vozila u pitanju su bmw X7 i tesla model 3 ( treci auto je old timer i sedi u garazi) Oba automobila su identicna kao i Evropski modeli u sraf. Signalizacija, farovi itd...sve identicno, a table su digitalne pa lako prebacis sa milja na kilometre. Sto se cene tice velika je razlika. BMW sam platio 85 000$ (nov) dok je kod nas kostao 140 000 eur, Teslu 42 000$ dok je pocetna cena bila mislim 55 000e u Nemackoj. Transport za oba automobila me je izasao 6000$ do Luke Beograd.
3 auto je korveta iz 71, na masinskom su mi rekli da mogu da je ocarinim i registrujem jer je oldtimer, dok su mi U AMSS rekli da necu proci homologaciju, tako da nisam hteo da se petljam. U sustini znam jos desetak ljudi koji rade isto sto i ja i stede ogroman novac na godisnjem nivou vozeci Amerikance ( a ko zna koliko ih jos ima u Srbiji ), sto mislim da je glupost jer Drzava gubi mnogo, isto kao i sa vozilima od preko 2000 kubika. U mom selu ima baba i deda invalida sa vise luksuznih vozila nego stanovniika u selu :)
Nadam se do ovo nekom pomaze, ako imate neka pitanja tu sam.



Takodje vozim auto iz Kanade vec godinu dana. Osiguranje je drasticno poskupleo ove godine. Mozete li mi reci gde kupujute granicno osiguranje? Izgleda povoljnije od onog koliko ja placam
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Preregistracija vozila sa američkim tablicama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16166 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.