Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

elitemadzone.org :: MadZone :: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 16468 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O29.06.2023. u 14:06 - pre 10 meseci
Citat:
jovajovic100:Voleo bih da sam doprineo dezinegraciji pisca mojim reakcijama
posle odvrajne teme koju je pokrenuo bez trunke morala 3 .5 . .

Na koju temu misliš? Šta je to 3.5?

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O29.06.2023. u 14:20 - pre 10 meseci
To može da bude datum i to znači da se radi o pucnjavi u školi, pošto se to desilo 3. maja.
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O29.06.2023. u 15:08 - pre 10 meseci
Tema je obrisana a sada je pitanje koja je tema bila obrisana?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O29.06.2023. u 15:18 - pre 10 meseci
Ima on jos jedan nalog . Tako da za njega ne brinem . Moze osim ovog da nastancuje i nove !



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Kix
Kixa Kijano
Bgd

Član broj: 26227
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O02.07.2023. u 20:10 - pre 10 meseci
Citat:
ademare:
Misljenja se razlikuju i tu nije problem , i razlicita misljenja treba saopstavati na Kulturan nacin !

Bez svadja i uvreda !


Tu je problem. Nije bitan nacin na koji ces ti da saopsis svoje mislenje. Nekome to predstavlja problem i to veliki.
Kad ljudi vide da nisu u pravu onda ne biraju sredsta da da se brane, pa makar to ukljucivalo i neke nepopularne metode.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
185.13.107.*



+2283 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O03.07.2023. u 08:22 - pre 10 meseci
Citat:
Kad ljudi vide da nisu u pravu onda ne biraju sredsta da da se brane

Da li ovo važi samo za prolupale ljude, ili i za normalne?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O04.07.2023. u 17:13 - pre 9 meseci
Je l' to NEKO obrisao poruku koju je pisac pod drugim nalogom objavio? U temi u kojoj je dozvoljeno, čak poželjno da se svaka fukara izdrkava nad jednim članom, njemu se zapušavaju usta i ne dozvoljava se da iznese svoj odgovor, u temi koju je isti taj pisac otvorio?!

Koliko se sećam, Gojko je izričito izjavio da se otvaranje duplih naloga, naročito posle banovanja, neće i ne može sankcionisati. Dakle, ili ovdašnji moderatori ne iebu tri posto izjave vlasnika foruma već vode svoju politiku, ili je i Gojko saglasan da se ne dozvoli glas članu i da mu se i ovaj nalog deaktivira?

Ostaće vas, bre, šačica idiota koji jedni drugima šašoljite jajca i gubite se u svom autizmu, a kada neko pokuša da vam unese malo svežeg vazduha u ovu straćaru od foruma, kmečite, grebete i vrištite da nije konstruktivan!

A svi vi ste konstruktivni, do mojega! Matori ljudi koji se ponašaju ko mentalno zaostali adolescenti, hrabri iza tastature i "zvučnih i važnih titula"!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O04.07.2023. u 18:23 - pre 9 meseci
Nisam primetio , mozda nisam citao pazljivo da se @ Pisac javljao u ovoj temi , posle kazne !


Neko je rekao da je to @ Pisac i njegovi novi postovi , ali to ne mora da znaci da to stvarno jeste bio on !

Onih nekoliko postova nije pisao On ! Bar meni tako izgleda , jer bi bilo razocaravajuce da jeste !

Vec ili se neko zezao , to samo mogu da pretpostavim ko voli da se tako zeza , ili neki drugi clan koji je bio postovalac clana @ Pisac !

Tih postova nema vise i tesko se mogu detaljnije analizirati.


 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O04.07.2023. u 21:07 - pre 9 meseci
ademare, ne lupetaj!
Ne znaš o čemu pričam, nisi pročitao piščevu poruku, ne znaš sa kog naloga se javio, ali sebi daješ pravo da procenjiješ i arbitriraš tačnost i istinitost moje poruke?!

I opet, ja pitam šta rade moderatori, a ti se javljaš da mrsomudiš na tu temu. Shvati, ako nisi direktno pitan za ovakve stvari, ne mešaj se, posebno kad, kao što rekoh, nemaš pojma o čemu pričam, a uz to nisi ni pozvan da objašnjavaš moderisanje.


 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O04.07.2023. u 21:53 - pre 9 meseci
Sto nisi lepo print screen pa da vidimo ?

A i sta pitas u ovoj temi ?

Evo sad ce moderatori da ti se jave na Raport , samo im podvikni
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O04.07.2023. u 23:24 - pre 9 meseci
Što nisam Print Screen?! Da bih tebi dokazao? Jesi li ti normalan?

I opet glumiš drvenog advokata moderatorima! Sad si TI našao da me propituješ zašto pitam ovde a ne tamo gde ti misliš da treba! Šta tebe boli stojko gde ja nešto pitam?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 00:27 - pre 9 meseci
Ti covece Mesecima ni ne ucestvujes na forumu !!!!!!


Samo dodjes ponekad ovde da se SVADJAS , vredjas , optuzujes ljude da Lazu itd. !!!!!
 
Odgovor na temu

Novax

Član broj: 348043



Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 03:35 - pre 9 meseci
Neke stvari se mogu proveriti, neke ne mogu.
Na primer tu se ne vidi da @SlobaBgd nekoga "optuzujes ljude da Lazu".
Možda ima neki lep "print screen"?
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 09:11 - pre 9 meseci
Jeste, bio je pisaccc. Žalio se što moderatori ne obrazlažu zašto brišu poruke. Rekao je da administrator nema razum već se vodi emocijama. Čini mi se da nije naveo konkretno ime, ali radilo se o Dimkoviću. Uglavnom, da nije povredio sujetu administratora poruka ne bi bila izbrisana.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 09:29 - pre 9 meseci
Citat:
Novax:
Neke stvari se mogu proveriti, neke ne mogu.
Na primer tu se ne vidi da @SlobaBgd nekoga "optuzujes ljude da Lazu".
Možda ima neki lep "print screen"?



Pa Brutale za to nije potrebno " printscreen" ! Dovoljno je da pogledas poslednju njegovu poruku pre ove Tirade !


Znaci temu otvorio covek koji je imao problem sa zvukom na PC-u !

Tema ima 14 postova !

@ Sloba BG se Nije javljao u temi kada je Trebalo Pomoci Coveku !!

Kada je clan napisao da je problem resen , onda se Javio , da Provocira !!

Optuzio je coveka da Laze !! Naravno drugim recima ali to je sustina !!


Eto tako on radi !!

Nikada ne ucestvuje na forumu , kada treba pomoci drugim clanovima nema ga nigde ! A on je nekakav majstor za kompjutere !

Zasto bi pomagao ? Kada moze da naplati ?

Samo dodje da podhebava !


Covek je napisao da je resio problem i da je problem bio u drajverima !

Citat:
a1234567:
Hvala svima na odgovorima i trudu.
Pogledao sam mehanički, svi kablovi dobro uglavljeni.
Problem je bio u audio drajveru.
Rešeno!


Onda se javio @ SlobaBG i drugim recima ga optuzio da Laze !!

Citat:
SlobaBgd:
Da je problem bio u audio drajveru, ne bi bilo zvuka ni na priključcima sa zadnje strane kućišta.

Ali ako si ti rešio problem, to je najbitnije.


To je bilo pre 27 dana , od tada se nije javljao i javlja se u takvim intervalima !
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8096



+1755 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 09:48 - pre 9 meseci
To da se javio @ pisac sa naloga @pisaccc sam propustio !

Sto je samo dokaz da @ Sloba BG redovnije prati forum od mene !!!


Ali ne ucestvuje u temama !


Vec vodi nekakav svoj Ludacki Krstaski Rat sa Moderatorima i Administratorima !!!


 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 17:07 - pre 9 meseci
Igrom slucaja ja sam video obe poruke te individue koja se naziva pisac i pisaccc .
Jako mi je zao sto ih nisam sacuvao da mogu da ih prezentujem ovom ludackom
auditorijumu . Prva poruka se pojavila 3 ili mozda 4 Maja posle onog jezivog cina
maloga psihopate , u svakom slucaju pre drugog jezivog zlocina onoga idioeta iz
Mladenovca . Psihopata Pisac je likujuci otprilike napisao , jesam li vam govorio
da ce se desiti ovo , u trenutku dok se stotinu ljudi borilo za zivote te dece . Mrvica
empatije , nikakvog saucesca ni bola nije bilo u toj novootvorenoj temi . Samo podlo
likovanje , a zbog cega to samo on zna . Odmah sam poceo da mu pisem odgovor ,
i dok sam ja besno kuckao vec je neka dezurna zamlata dala neki smuseni odgovor
bez imalo kritike postupka idioeta pisca . U svakom slucaju obojici sam zakacio
slican komentar i prijavio ih moderatoru . Tema je ekspresno nestala , pisac je odmah
gurnut na led i kasnije deaktiviran . Sa drugim nemam pojma sta se desilo ali on i nije
toliko bitan . On se tu zakacio poput glupog Avgusta .
Imam utisak da se diskretno pojavio pod nekim novim nikom , sto sam i napomenuo u
jednom postu i taj nik je odmah zakljucan .
Nisam ni znao da je postojao nik pisaccc , dok ga nije neko zakacio . Onima koji ga
brane , tu mislim na Slobu , paralelni nalog je otvoren 2012 i svo vreme je bio aktivan .
Pre noc ili dve taj pisaccc se nakakio o svojim pravima , moderatorima , i tako tome
ali kako je bilo vec 1 ili dva po ponoci nisam se trudio da mnogo citam ili odgovaram ,
nego kao ujuto cu . Ali jutro taj odgovor nije docekao , nestao je .

Pisac nije glup , ali je lud i psihopata . Ni Hitler nije bio glup , ali je bio lud i psihopata .

A ja strazarim na forumu jer sa sksio nogu zesce i jos imam gips samo na skocnom
zglobu .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.165.*



+559 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 19:03 - pre 9 meseci
Želimo ti brz oporavak
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+591 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 19:07 - pre 9 meseci
Brz oporavak zelim.

Savet za sve: Nemojte gubiti zivce zbog budala. Ponajmanje na forumu.
E sad, ko se prepozna, prepozna se.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O05.07.2023. u 21:26 - pre 9 meseci
Citat:
jovajovic100:
...Onima koji ga
brane , tu mislim na Slobu...

Bože, kakvi su to plitki rezoni!?
Ne branim ja pisca nego njegovo pravo da učestvuje u diskusiji, posebno u ovoj koju je on sam otvorio, i iz koje je tajanstveno uklonjen, ali u kojoj svi vi ostali ko hijene možete da se ispišavate po njegovoj ličnosti bez bojazni da će vam odgovoriti. Isti oni moderatori koji prete banovanjem ako im se ime pomene mimo direktnog obraćanja u nekoj temi (da, na Dimkovića mislim), ovde pretresaju lik i delo ODSUTNOG člana kojem je grubo oduzeto pravo da odbrani svoje stavove. Prilično pičkasto, zar ne?

Mimo svega navedenog, čudi me manir da pojedine "moralne vertikale" (a najčešće vrlo licemerne i psihički ne baš stabilne osobe) malo-malo pa prijavljuju druge članove ili poruke. Ono - nemam intelektualnih kapaciteta, siromašan mi je vokabular, nemam argumente ili ne umem da ih koristim u polemici sa nekim članom, hajde da ga prijavim da ga banuju ili da obrišu poruku koja mi se ne sviđa. Jeste li tako tužakali i drugare u školi i kolege na poslu? Mislite li da ste pobedili u diskusiji? Da ste doprineli kvalitetu foruma? Još se i hvalite kako doprinosite odstrelu članova.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prolupao sam i tonem sve dublje... :-O

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 16468 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.