Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograd, Afrika!

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd, Afrika!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 13961 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92bb:4780:359c:e5c..



+7177 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!03.08.2023. u 21:57 - pre 8 meseci
Pripremi se, moze da se desi da dobijes nekog ko nije bas operativan, onda zovi ponovo.

Kljucna stvar je da li 24h pomeraj za dan ranije tretiraju kao 'znacajnu' promenu ili ne, mozda neko zna ovde ili, jos bolje, radi u toj firmi. Ne bi trebalo da ne smatraju, nadam se, posto je pomeraj u nazad gadnija stvar nego u suprotnom smeru.

Pitaj da te rerutiraju... ne znam u kojoj je grupaciji Air Serbia, ako ima neko iz iste grupacije onda je njima to jeftinije nego da rerutiraju sa drugom grupacijom (u kom slucaju placaju max. cenu interno), mozda ako mozes nije lose da sam prvo proveris kojih letova / kombinacija ima pa da budes max. pripremljen kad budes trazio rerutiranje. Prvo gledaj istu grupaciju, a onda i druge (posto, ako imas prava, onda i to jeste opcija - ali samo ako moraju).

Citat:

Ako od para nema ništa, onda kontam da je logično da se uredno čekiram online bez obzira što neću putovati, da im ne bih omogućio da moje sedište prodaju nekom drugom.


Ako ti je to cilj, moguce je da ti nece pomoci cekiranje, kad se ne pojavis na gejtu stavice nekog ko je standby ako je let rasprodat (cesto se proda vise karata nego sto je sedista, plus imas i druge izvore 'upadaca' sa zakasnelih letova / promena itd.).
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.static.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 07:42 - pre 8 meseci
Svako pomeranje veće od 3 sata je "značajno" i omogućava povrato novca 100%
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 804



+636 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 11:05 - pre 8 meseci
Ako se nalazis u Beogradu najbolje da odes licno u njihovu filijalu, bilo ih je nekada 5-6, ali cini mi se da je jedina preostala kod Tasa, pored Crkve Svetog Marka.

Jedno je kada ti pomere let za par sati tamo-vamo, a deseta stvar je kada ti promene datum leta.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 17:24 - pre 8 meseci
Današnji kurir prati današnji es, a pre neki dan epizoda o medijima kad niko nije znao ko je vlasnik kurira :)


Nemoj da pricas?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
83.137.1.*



+2283 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 20:39 - pre 8 meseci
Evo, dobio sam odgovor. Smatraju da se promena od 24h smatra minornom promenom koja ne utiče značajno na kvalitet putovanja, pa akoodustanem smatraće to mojim dobrovoljnim odustankom, za koji nije predviđen povraćaj novca, ali će da mi "izađu u susret" i ponude da mi vrate 10 evra ako odustanem :D

Realno, to je pljačka. Ako to tako može, čudno je da se druge firme nisu tog setile. Na primer, odeš da kupiš BMW, uredno platiš cenu koju traže i oni ti donesu ključeve od Fiat-a uz obratlozlozenje daje tominorna promena, fiat isto ima tockove, volan, vrata, sedišta i branike. Ako nećeš Fiat, vrate ti 10 evra i čekaju sledećeg kupca. Zašto ne bi moglo?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
83.137.1.*



+2283 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 21:01 - pre 8 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Pitaj da te rerutiraju... ne znam u kojoj je grupaciji Air Serbia, ako ima neko iz iste grupacije onda je njima to jeftinije nego da rerutiraju sa drugom grupacijom (u kom slucaju placaju max. cenu interno), mozda ako mozes nije lose da sam prvo proveris kojih letova / kombinacija ima pa da budes max. pripremljen kad budes trazio rerutiranje. Prvo gledaj istu grupaciju, a onda i druge (posto, ako imas prava, onda i to jeste opcija - ali samo ako moraju).

Najveća komedija je to da oni i dalje prodaju karte za datum i vreme kad ja želim da letim i to je deo koji ne znam kako da razumem. Ako treba kupio bih ja još jednu kartu, ali pretpostavljam da će mi i na toj drugoj pre putovanja promeniti datum.

I druga stvar, kažeš dešavalo se isto i JAT-u? Moguće, ali od pre par meseci je postala default situacija da svaki let mora da ima neki problem. Jako retka situacija je da sve prodje kako je planirano.

Možda jednostavno treba eliminisati AirSerbia iz tog i svih budućih planova. Mogu da iskombinujem neki let wizzairom, još je i jeftinije, a ja magarac izaberem airserbia! Dobro, ne mogu toliko da krivim sebe - u trenutku kada sam kupio kartu nije se znalo apsolutno ništao o totalnoj dezorganizovanosti naše aviokompanije. Sada ne znam ima li čoveka koji bi izabrao da leti sa AirSerbia ako postoji bilo kakva druga alternativa. Ne znam imali negde neka statistika kašnjenja, ako ima prilično je izvesno da je AirSerbia najgora u evropi.

Nego, ne znam da li druge kompanije lete kako treba iz beograda? Znam da osim što airserbia ima problem totalne dezorganizacije, izgleda da i aerodrom ima isti takav problem, ali pretpostavlja se da ce resiti do oktobra?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
83.137.1.*



+2283 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 21:09 - pre 8 meseci
Citat:
Java Beograd:
Svako pomeranje veće od 3 sata je "značajno" i omogućava povrato novca 100%

Pretpostavljam da ostvarenje tog prava podrazumeva advokata, ročišta, presudu, izvršitelja. Mislim da je izlaganje tom stresu veći problem nego jednostavno pustiti da budeš odžeparen i oni igraju na tu kartu.

A opet, pustiti da me odžepare je isto užasan osećaj, otprilike kao naguziti se i skinuti gaće.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..2bb:4780:e9fd:5608:5805:f663



+7177 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 22:28 - pre 8 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Evo, dobio sam odgovor. Smatraju da se promena od 24h smatra minornom promenom koja ne utiče značajno na kvalitet putovanja, pa akoodustanem smatraće to mojim dobrovoljnim odustankom, za koji nije predviđen povraćaj novca, ali će da mi "izađu u susret" i ponude da mi vrate 10 evra ako odustanem :D

Realno, to je pljačka. Ako to tako može, čudno je da se druge firme nisu tog setile. Na primer, odeš da kupiš BMW, uredno platiš cenu koju traže i oni ti donesu ključeve od Fiat-a uz obratlozlozenje daje tominorna promena, fiat isto ima tockove, volan, vrata, sedišta i branike. Ako nećeš Fiat, vrate ti 10 evra i čekaju sledećeg kupca. Zašto ne bi moglo?


Probaj da eskaliras, mozda ce da ti ucine i refundiraju ili rerutiraju let. Ne znam kako stoji stvar sa zakonima tj. da li se nesto promenilo od 2012 (https://www.aviokarta.net/koja...nika-u-slucaju-pomerenog-leta/)

Na zalost, EU pravila, koja su kud i kamo bolja, kace samo letove ne-EU kompanija iz EU (ne i ka EU) - https://europa.eu/youreurope/c...senger-rights/air/index_en.htm

https://europa.eu/youreurope/c...er-rights/air/faq/index_en.htm

Citat:

The airline changed the departure time and my flight now leaves earlier than originally scheduled. What can I do?

A flight which has been brought forward by more than one hour is considered a cancelled flight. You have the same rights as in case of a flight cancellation.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.uns.ac.rs. via ipv6

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!04.08.2023. u 22:28 - pre 8 meseci
Da li taj pomeren let ima isti broj kao stari let, ili su ti možda promenili i broj leta? Jer ako su slučajno promenili broj leta, to se onda vodi kao otkazan let (inicijalni), i tu imaš veća prava nego u slučaju pomeranja (ali avio-kompanije često žele da to predstave kao pomeranje iako formalno-pravno nije, nadajući se da ti to ne znaš).

Inače, Java je donekle u pravu kad pominje ova tri sata. To jeste uniformna granica za celu Evropu (uključujući i Er Srbiju, jer se i na njih primenjuje relevantna EU uredba), ali se granica odnosi na kašnjenje — drugim rečima, ako let zakasni više od tri sata (u dolasku), imaš pravo na solidnu kompenzaciju (i to bi trebalo da ide potpuno rutinski, postoje i posrednici koji sve rade u tvoje ime a da im ne platiš unapred ni dinar, nego oni sebe namire od procenta nakon što izdejstvuju tvoju kompenzaciju; doduše, nisam lično nikada koristio takve usluge, ali verujem da funkcionišu glatko). Što se pomeranja leta tiče, i šta se u tom slučaju smatra „značajnim“, to nažalost zavisi od politike avio-kompanije. Ne znam šta je zvanično u slučaju Er Srbije, i možda ti je informaciju ipak dao neko kome je samo bilo najlakše da te tako otkači (tj. savetujem da probaš još malo da se natežeš s njima), ali mogu zamisliti i da zaista ovde ništa ne možeš (pa ni sa advokatom).
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
83.137.1.*



+2283 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 08:57 - pre 8 meseci
Citat:

Da li taj pomeren let ima isti broj kao stari let, ili su ti možda promenili i broj leta? Jer ako su slučajno promenili broj leta, to se onda vodi kao otkazan let (inicijalni), i tu imaš veća prava nego u slučaju pomeranja (ali avio-kompanije često žele da to predstave kao pomeranje iako formalno-pravno nije, nadajući se da ti to ne znaš).

Na karti je isti broj leta.
A sad vidim da su prestali da prodaju karte za taj moj prvobitni dan. Dva dana nakon promene su ih uredno prodavali za pogresan datum.

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 09:41 - pre 8 meseci
Ako nije tajna koja destinacija je u pitanju ?

Pitam zbog frekvencije saobracaja sa tom destinacijom ?

Ako je neka frekventna mozda nesto i uradis , jer ima do tada dva meseca mogu da prodaju 1. kartu ?

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..2bb:4780:3c05:b603:38ee:ec67



+7177 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 11:38 - pre 8 meseci
@Bojan Basic,

Citat:

To jeste uniformna granica za celu Evropu (uključujući i Er Srbiju, jer se i na njih primenjuje relevantna EU uredba), ali se granica odnosi na kašnjenje


U EU se pomeraj za dan ranije smatra za ponisten let sto se prava tice, ali to je EU - sto znaci da kaci samo letove unutar i iz EU kada su ne-EU avio kompanije u pitanju.

U ovom konkretnom slucaju je najbolji pristup pokusaj sa vise agenata avio kompanije, mozda neko izadje u susret i uradi nesto, mada bi svakako trebalo bar refundaciju da ponude osim ako nije neka 'visa sila' (legalno) u pitanju u kom slucaju je to na dobroj volji avio kompanije.

Jeste glupa situacija, ali desava se na zalost.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.uns.ac.rs. via ipv6

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 13:49 - pre 8 meseci
@Ivan:

Srbija je potpisnica ECAA sporazuma, i dosta obaveza koje se odnose na EU kompanije samo su prekopirane i za Er Srbiju. Sve ovo o kompenzacijama prilikom kašnjenja i sl. je pokriveno regulativom EC 261, i to je praktično direktno inkorporirano u domaći Zakon o obligacionim i osnovama svojinsko-pravnih odnosa u vazdušnom saobraćaju. No, problem je što, čak i ako se pomeranje ka ranije tretira kao otkazivanje u EU, to već može biti regulisano nekim dodatnim evropskim propisom i on se ne mora automatski odnositi i na naše područje (i bar koliko je meni poznato, zaista u Srbiji takve klauzule nema, osim ukoliko je promenjen i broj leta, upravo zato sam i pitao Darka u prošloj poruci da proveri broj leta na novoj karti).

Nego, (relativno) nezavisno pitanje:
Citat:
Ivan Dimkovic:
...posto je pomeraj u nazad gadnija stvar nego u suprotnom smeru.

Šta je, filozofski gledano, razlog ovog stava? (Ne samo kod tebe, nego sam čuo već to.) Meni deluje dosta ekvivalentno: nekome je bitno da ostane u polaznom gradu do određenog momenta, i njemu pomeranje za ranije ne odgovara a za kasnije je prihvatljivo; nekome drugom je bitno da stigne u odredišni grad do određenog momenta, i njemu upravo obratno odgovaraju ova pomeranja. A ne vidim zašto bi jedna od ove dve klase ljudi bila jasno brojnija od druge.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92bb:4780:6832:e81..



+7177 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 17:39 - pre 8 meseci
Nije ekvivalentno zato sto npr. ako ti je to poslednja "noga" kasnjenje mozda i mozes da podneses, a put ranije znaci da ne mozes da stignes na tu "nogu".

Ista stvar sa vozovima - ako kasni, manji problem - ako krene ranije, katastrofa (ovo je jos izrazenije u zemljama gde su konekcije kratko vezane "na minut" pa npr. u Japanu se jos intenzivnije izvinjavaju za tako nesto ako se tako nesto i desi ponekad).

Cak i da nije "noga" - ti imas tvoje planove i mozes (mozda) da sacekas, ali ako je pomeraj "u nazad" to se krsi sa tvojim planovima na agresivniji nacin.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!05.08.2023. u 17:52 - pre 8 meseci
"Kod nas" uvek treba pretpostaviti marifetluk, na primer gradonačelnik jagodine, svilajnca i barajeva zakaže let za svojih 10 službenika za udaljenu ali prijateljsku Australiju, ako mu pomere za unapred načisto mu pokvare veoma važne planove, i dođu mu 36.000 eura jer pumpa nije točila benzin.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!06.08.2023. u 17:06 - pre 8 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Nije ekvivalentno zato sto npr. ako ti je to poslednja "noga" kasnjenje mozda i mozes da podneses, a put ranije znaci da ne mozes da stignes na tu "nogu".

[...]

Cak i da nije "noga" - ti imas tvoje planove i mozes (mozda) da sacekas, ali ako je pomeraj "u nazad" to se krsi sa tvojim planovima na agresivniji nacin.

Moguće da sam ja samo glup u društvu, ali i dalje mi deluje potpuno jednako. Jer ako je taj let npr. prva „noga“, onda polazak ranije možda i možeš da podneseš, a odlaganje znači da ne možeš da stigneš na sledeću „nogu“. Čak i da nije „noga“ – ti možeš da imaš planove tamo gde treba da stigneš, i možeš (možda) stići tamo i ranije, ali ako je pomeraj u smeru odlaganja, to se krši s tvojim planovima na agresivniji način.

Dakle, sve potpuno isti argumenti i za obratan zaključak, samo zavisi od toga koja „noga“ je taj let, ili ako nije „noga“, zavisi od toga da li su ti kritičniji planovi koje si imao pre poletanja ili pak nakon sletanja.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!06.08.2023. u 18:08 - pre 8 meseci
Ma samo navika, navikao si da stvari kasne počev od akademskih 15, zašto nešto kasni najčešće je ad hok razlog, upropašćen doručak, poplava, požar, prevoz te zeznuo, milicija te zaustavila, na sve to studenti koji čekaju predavanje su svi odjednom obavešteni da kasni, ako su se pojavili u zakazanom terminu.

Šta tačno treba da se desi da bi pomerio predavanje za ranije? Pa očigledno ti nešto iskrslo za originalni termin, i ti sad kalkulišeš i da obezbediš sebi originalni termin a i da održiš predavanje. Pride prepreka nije ad hok kao u prvom slučaju, nego očigledno kalkulišeš sa za taj momenat trenutkom u budućnosti, a to često može da se hendluje na više načina. Pride niko još nije video budućnost pa moramo da verujemo tvojoj proceni. I na sve to studenti svi moraju da budu obavešteni na neki drugi a siguran način obaveštavanja, a ne samim prisustvom. Na sve to ljudi svoje planove prave sukcesivno, po redu pojavljivanja, kad nešto pomeriš za unapred oni svi moraju da preprave svoje rasporede, izbace nešto što su zamislili, ubace predavanje. Odlaganje samo odloži planirani događaj za negde dalje u budućnosti koja je pretpostavka slobodna za nove događaje.

U tom smislu pomeranje unapred deluje kao veće rušenje nečijih prava, onome ko svoje vreme uknapljuje, i ima važne obaveze naravno da je podjednako loše u oba slučaja zašto je osujećen, pomeranjem unapred ili unazad..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!06.08.2023. u 18:57 - pre 8 meseci
Meni ovaj sajt " Air Serbia " deluje kao tipicni Kineski sajt za navlacenje ljudi !!

Evo bas sam ovih dana gledao povodom teme , kakva je situacija i koji god let da pogledam u narednih 2 meseca , makar i za destinacije gde postoje po dva leta dnevno , jedan AS a drugi neko levi za njih sta se moze videti ?

Za Bukvalno SVE letove ima karata i to 1-4 ??!?!?

Znaci nema ni rasprodatih , nisam bas gledao one koji lete danas-sutra vec malkice dalje, tako da za bliske ne tvrdim , ali za ove dalje da !

I Uvek carobnih 1-4 ? Nijedan avion nije poluprazan , svugde je " kupi odmah sada ili idi peske "


Kakva je veza ovog ociglednog Navlacenja , sa Kineskim Tresh sajtovima ! Pa tamo ima dosta navlacenja , mada od toga nije izuzet ni jedan Ebay ! Pa skoro uvek imate "poslednji komad " necega , ili jos nekoliko komada samo sto se nije rasprodalo ?!

A u stvarnosti tuga , avioni lete cesto poluprazni , a Kinezi ne znaju sta ce sa svojim Drangulijama !
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92bb:4780:5d42:3d0..



+7177 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!06.08.2023. u 19:04 - pre 8 meseci
Citat:
Bojan Basic:
Citat:
Ivan Dimkovic:
Nije ekvivalentno zato sto npr. ako ti je to poslednja "noga" kasnjenje mozda i mozes da podneses, a put ranije znaci da ne mozes da stignes na tu "nogu".

[...]

Cak i da nije "noga" - ti imas tvoje planove i mozes (mozda) da sacekas, ali ako je pomeraj "u nazad" to se krsi sa tvojim planovima na agresivniji nacin.

Moguće da sam ja samo glup u društvu, ali i dalje mi deluje potpuno jednako. Jer ako je taj let npr. prva „noga“, onda polazak ranije možda i možeš da podneseš, a odlaganje znači da ne možeš da stigneš na sledeću „nogu“. Čak i da nije „noga“ – ti možeš da imaš planove tamo gde treba da stigneš, i možeš (možda) stići tamo i ranije, ali ako je pomeraj u smeru odlaganja, to se krši s tvojim planovima na agresivniji način.

Dakle, sve potpuno isti argumenti i za obratan zaključak, samo zavisi od toga koja „noga“ je taj let, ili ako nije „noga“, zavisi od toga da li su ti kritičniji planovi koje si imao pre poletanja ili pak nakon sletanja.


Zavisi, pomeranja "u nazad" su daleko redja od kasnjenja, pa su i planovi obicno takvi da imaju 'bafere' za kasnjenje a daleko redje za slucaj da nesto bude pomereno u nazad.

Verovatno vise socijalni konstrukt nego nekakvo pravilo na koje bi mogao primenjivati matematiku.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Beograd, Afrika!06.08.2023. u 20:27 - pre 8 meseci
Pa sad, vremenski period od ovog momenta do zakazanog događaja je konačan i ograničen, a posle zakazanog događaja beskonačan i neograničen, matematika poznaje termine konačno i beskonačno, tako da zaključimo loše je kad neko pomeri zakazani događaj :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd, Afrika!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 13961 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.