Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)

[es] :: Browseri :: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)

[ Pregleda: 3917 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.ptt.yu.

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)12.07.2004. u 13:16 - pre 240 meseci
Pozdrav!

Imam problem sa downloadom. Probao sam Pomocu opere i flashGeta. KAda se radi o vecim fajlovima download stigne pred kraj i tu stane. U operi jednostavno prestane da reaguje, dok u flashGet-u kada ostane samo jedan download thread prestaje da radi i prijavljuje timeout gresku.

Ima li neko ideju sta bi moglo da bude u pitanju?

Napomena da veza ne puca (obicno je iznad 50kbps).
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)12.07.2004. u 21:22 - pre 240 meseci
Znaci ni FlashGet ti nije pomogao....damn.

A da nije do servera? Mislim, da li se download ponasa tako u svim slucajevima ili samo kada skidas sa odredjenog mesta?
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)13.07.2004. u 06:03 - pre 240 meseci
Neka ti za utehu bude da nisi jedini koji je imao probleme sa downloadom i Operom.
Jednostavno, pred sam kraj opera se zakuca i moras da ides na stop i resume da bi zavrsio download... A kombinaciju FlashGeta i Opere nisam probao....

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Vesa 77
Petrovac na Mlavi
Petrovac na Mlavi i šire

Član broj: 29663
Poruke: 276
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)13.07.2004. u 15:27 - pre 240 meseci
Postoji Flash get posebno namenjen za Operu!
Ja sam ga skinuo sa neta i vrlo je mali!Par stotina kb!
Neznam tacno gde sam ga pronasao i download-ovao,ali pokusaj u biblioteci softvera na internet krstarici!
Inace ovo sa stop i resume kod opere funkcionise odlicno,pa ako nista ne uradis zadovolji se tim!
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.ptt.yu.

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)13.07.2004. u 18:35 - pre 240 meseci
Problem sam resio ponovnim downloadovanjem sa drugog servera, ali samo sa jednim dload threadom... mozda je bilo do toga, mozda ne. Stvarno ne znam u cemu je problem, ali sam srecom sve zavrsio.

Hvala na odgovorima :)
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)15.07.2004. u 10:44 - pre 240 meseci
Probaj sa ovim downloaderom...


NetAnts is a download manager designed to maximize throughput by making multiple FTP or HTTP connections, each of which downloads a separate part of a single big file.
NetAnts allows you to easily perform batch downloads from the Internet. Easy to use and very convenient, NetAnts allows you to surf the Web without waiting for downloads to complete. You can manually add remote file names to the queue or let it capture clicks from your browser. For added convenience, you can send the program to the system tray and leave a very small always-on-top "drop-basket" on your desktop to accept URLs that you drag and drop from your Web browser. You can also activate a Clipboard monitor that automatically grabs file names as they're copied.
Other features include multithreading support, resumed downloads, URL snatcher, Traffic regulation, auto login into secure sites, HTTP/FTP/SOCKS proxy support, categorization of downloaded files, a handy download scheduler and full logging support.

System Requirement:

Windows95/98/NT/2000/ME/XP

Email support :

[email protected]

Website :

http://www.netants.com
 
Odgovor na temu

ljakse
Beograd

Član broj: 15635
Poruke: 72
*.internet-cafe.co.yu

Sajt: zaludan.blogspot.com


Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)17.07.2004. u 09:49 - pre 240 meseci
Kao prvo, onaj flashget za operu imas na opera.com - tu je u stvari samo plug-in, i u right-click-meniju se pojavljuje opcija 'download with flashget'

a kao drugo, ja licno nemam nikakvih problema sa operom - koristim 7.23 - ne crackovanu, tj. sa onim dosadnim bannerom na vrhu. Downloadujem koristeci nju bez flashgeta i nemam ama bas nikakvih problema.


Denis
 
Odgovor na temu

AnteBalboa

Član broj: 38247
Poruke: 4
*.xnet.hr.



Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)30.10.2004. u 09:21 - pre 237 meseci
Ej ljudi i ja imam takav problem.
Pa nikako ne mogu provaliti u cemu je rijec.

Ne mogu normalno downloadati fajlove, bili oni 1Mb ili 100Mb isti probelm.
Niti u jednom internet browseru ne zeli normlno skdati zadani fajl.
Koristim i IE i Mozillu...isti ku....

Desava se da ili nece pokrenuti download u IE-u (iliga pokrene, ali brzinom od 100bytea a recimo.....) ili u Mozilli jednostavno stane nakon desetak sekundi i ostane na stotinjak kb cijelo vrijeme...jednostvno se zaledi, svaki puta)

Koristim i download manager Leech Gate, on pak krene downloadati i onda pocne prekidati, pa se svakih 10 sekundi zaustavi, pa pauza i onda opet pocne i tak u beskraj...

Sta da radim ovo me izludjuje totalno!

Hvala svima na pomoci, unaprijed.
 
Odgovor na temu

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.218.EUnet.yu.



+3 Profil

icon Re: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)30.10.2004. u 09:56 - pre 237 meseci
Jel idete preko proxy-ja? Mozda je problem u njemu
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Problem sa downloadom (Opera i FlashGet)

[ Pregleda: 3917 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.