Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pronalazak stvoren na osnovu opisa proroka Jezekilja ugradjuje se u Harley Davidson + iz Srbije je

[es] :: Nauka :: Pronalazak stvoren na osnovu opisa proroka Jezekilja ugradjuje se u Harley Davidson + iz Srbije je

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14760 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pronalazak stvoren na osnovu opisa proroka Jezekilja ugradjuje se u Harley Davidson + iz Srbije 11.09.2004. u 11:54 - pre 238 meseci
Ovaj veoma jednostavan nacrt lici na opticku varku, ja sam gledao minut i vec me zabolela glava! Pogledajte malo pazljivije ove viljuske pa recite da li ih je moguce napraviti, a potom pogledajte i ovaj ram... kao da leva i desna polovina nisu gledane iz istog ugla... sad tek vidim i da navrtke izgledaju krajnje uvrnuto... ako se duze gleda ko zna sta sve ovde moze da se vidi!
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Pronalazak stvoren na osnovu opisa proroka Jezekilja ugradjuje se u Harley Davidson + iz Srbije 27.09.2004. u 13:08 - pre 238 meseci
U sredu 22.09.2004. godine u prostorijama Privredne komore Srbije, predstavljen je pronalazak Tihomira Siča, odnosno novi tip jednotaktnog motora. U dvorištu Komore prikazan je praktičan rad motora...

Prezentaciju motora organizovao je sektor za transfer tehnologija i informacione sisteme Ministarstva nauke i životne sredine Republike Srbije.


Tihomir Sič, konstruktor u subotiškoj kompaniji "Sič motors" pokazuje na video bimu princip rada motora sa unutrašnjim sagorevanjem
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Pronalazak stvoren na osnovu opisa proroka Jezekilja ugradjuje se u Harley Davidson + iz Srbije je

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14760 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.