Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja

[es] :: Linux :: mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja

[ Pregleda: 1342 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikoladsp
nikola radovanovic
trenutno-developer
novi sad

Član broj: 5455
Poruke: 193
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja14.08.2004. u 15:34 - pre 240 meseci
ciao,
bil mi neko mogo reci kako da izbegnem menjanje diskova svaki put kad ocu nesto da instaliram.probo sam da iskopiram cele diskove i navedem ih u packet manageru kao izvor sa kog se instalira al ne mogu da instaliram sve pakete,kao npr. wine.dal sam nesto krupno propustio?
thanks
ja sam panker sa diplomom kod moje mame...
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja14.08.2004. u 17:53 - pre 240 meseci
Pa instaliraj naknadno sta zelis rucno pobogu!
 
Odgovor na temu

nikoladsp
nikola radovanovic
trenutno-developer
novi sad

Član broj: 5455
Poruke: 193
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja16.08.2004. u 12:46 - pre 240 meseci
zar nije dovoljno rucno sto svaki put kad ocu da instaliram neki program moram da mu ubacujem sve CD-e jer ih trazi?jedino ako si mislio da krstarim jeftinim internetom u potrazi za sors kodom i onda kad skinem kao sve,pustim ./configure i prijavi mi e fali ti i ova bibljotecica mozes je naci na net-u tamo i tamo.ko sto rekoh probo sam da prekopiram CELE diskove na hard i izbegnem svitchewanjue ,al tako ne mogu da instaliram sve pakete,vec samo deo jer nece da prekopira neke dir.
grom i pakao!
ja sam panker sa diplomom kod moje mame...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: mandrake 10 instalacija paketa bez switcha CD-ja

[ Pregleda: 1342 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.