Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C&C Generals Zero Hour taktika

elitemadzone.org :: MadZone :: C&C Generals Zero Hour taktika

[ Pregleda: 6561 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Brzina
RS

Član broj: 26113
Poruke: 155
*.teol.net



+2 Profil

icon C&C Generals Zero Hour taktika16.08.2004. u 14:15 - pre 238 meseci
Zna li neko od vas najbolju taktiku u navedenoj igri.Dakle sta prvo sagraditi, kakvu odbranu postaviti, za koga da se opredijelim u igranju (GLA, USA,CHINA).

Naravno za igranje protiv "hardova" i "mediuma".
 
Odgovor na temu

Grozzzni
Oziris Systems
FON, Beograd
Vrsac

Grozzzni
Član broj: 29997
Poruke: 258
212.200.116.*



Profil

icon Re: C&C Generals Zero Hour taktika16.08.2004. u 14:25 - pre 238 meseci
U jeee, ja sam malo i zaboravio na C&C Zero Hour! Pa ja sam igrao sa USA, uglavnom protiv brutala, tako sto sam gradio prvod elektranu sa postojecim builder-om i odmah sa stavljao josh jednog da se gradi u bazi, pa kad on izadje odma gradi barake. Ovaj prvi kada zavrsi gradnju elektrane, odmah gradi ono za pare (nesecam se vise kako se zove) i izgradim 3 chonoka. Ovaj drugi zavrsava barake i ceka da dobije pare da gradi war factory. Cim zavrsis barake stavi research za uzimanje zgrade (ali pre toga izgradi 3 renzdera!). Rendzere odmah stavi u cinok (helikopter koji ti skuplja pare!) i odvezi ih do prvog oil dericka i zauzmi ga. To ti daje lovu za brzi razvoj. Znam da sam sa svojim drustvom svojevremeno bio dosta dobar sa ovom taktikom.

P.S Uspesno igranje!
 
Odgovor na temu

Brzina
RS

Član broj: 26113
Poruke: 155
*.net
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: C&C Generals Zero Hour taktika16.08.2004. u 16:02 - pre 238 meseci
Vjerovatno misliš na stari generals, jer u zero hour nema opcije brutal.
>
 
Odgovor na temu

Ramirez

Član broj: 13160
Poruke: 318
*.ptt.yu



Profil

icon Re: C&C Generals Zero Hour taktika17.08.2004. u 22:14 - pre 238 meseci
pa igra je tako organizovana da ne postoji najbolja strategija.... sve 3 strane su dobre... tacnije svih 12 strana... e sada sve zavisi od tvog stila igranja... gla se brzo razvija ali su joj zato jedinice slabe (to meni nije odgovaralo), a recimo china tank general ima do jaja jake tenkove pa ne moras da se mnogo mucis jer ne gubis jedinice tako lako.... e sad sto se tice razvijanja sve je opet individualno... jer je igra drugacije zamisljena od starcrafta u kom se tacno znao redosled kojim se grade jedinice i gradjevine....

ja znam (od ljudi koji ubijaju tu igru preko neta) da kada igraju sa GLA prave samo quad cannon koji kada se unapredi sece mnogo dobro (i vazduh i zemlju), ako ih ima malo vise...

a evo ti i dve kombinacije za rash:

GLA: pre pocetka igre pritisnes nekoliko puta slovo koje je precica za pravljenje radnika tako da kada udjes u igru on automatski pravi radnike... pravis supply i barake i saljes 3-4 radnika na resurse i pravis arms dealera za tenkove... dok ti se to ne zavrsi ti postavis realy point za tenkove blizu njegove baze. iskoristis unapredjenje koje ti daje cin za sve Technician jedninice i samo njih i pravis... a komandni centar prodajes kada dobijes arms dealera.... tako sada svi tenkovi (to i nisu tenkovi vec oni mali automobili) idu ka njegovoj bazi. a ti imas dovoljno kesa da ih napravis desetak... ono na sta moras da obratis paznju jesu eventualno njegove letece jedinice .... ja sam na ovu foru uvek amere razvaljivao ali su mi kinezi predstavljali problem!!

USA: napravis samo barake ili sta je vec potrebno da bi njih mogao da napravis... i onda napravis nekoliko obicnih vojnika ili bazukasa i sve ih spakujes u onaj helihopter koji ti nosi resurse (dobra fora) jer on moze da prevozi jedinice.... ideja je da stignes tamo pre nego sto on uspe da napravi vise vojnika nego sto ti imas... znaci prvo mu sjebes gradjevinu za tenkove koja je tada verovatno u izgradnji a onda i barake....

To je otprilike to... nemam pojma koliko sam bio jasan jer me mrzi da sve ovo opet citam... :) ali reci sta ti nije jasno ako ima nesto tako??? :-P
 
Odgovor na temu

Brzina
RS

Član broj: 26113
Poruke: 155
*.teol.net



+2 Profil

icon Re: C&C Generals Zero Hour taktika18.08.2004. u 23:38 - pre 238 meseci
Odlucio sam se za ameriku, ali to ti nije bas dobra taktika, jer kada posaljes ta auta na ameriku laser general nece nista ostati od njih, jer su veoma slabi a laserska odbrana je prejaka.
 
Odgovor na temu

Ramirez

Član broj: 13160
Poruke: 318
*.ptt.yu



Profil

icon Re: C&C Generals Zero Hour taktika19.08.2004. u 07:45 - pre 238 meseci
nisi bas shvatio.... Ljudi vec igraju tako, a zasto? pa zato sto radi.. jer je ideja da ti tamo stignes dok on nije zavrsio bitne gradjevine... aj pa tako
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: C&C Generals Zero Hour taktika

[ Pregleda: 6561 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.