Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aztec Premier Shark 3306

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Aztec Premier Shark 3306

[ Pregleda: 1983 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

beauty
urosh lepota
srbovanje
beograd

Član broj: 35709
Poruke: 7
*.vdial.verat.net

Sajt: www.docek-nove-godine.com


Profil

icon Aztec Premier Shark 330626.09.2004. u 21:41 - pre 238 meseci
Nedavno sam kupio aparat Aztec Premier Shark 3306 za 160eur.. Aparat je odlican, nisam veroavao sta sam za te pare dobio jer aparat ima 3x optichki zum, izuzetnu oshtrinu slike i dobru osetljivost senzora. Od srca ga preporuchujem svima.
Medjutim, problem je u tome shto je aparat izgleda noname proizvod. Na njemu je potpisana firma Aztec, a kada sam na google-u stavio da trazhim model aparata nashao sam ga samo nanekom rumunskom sajtu. Onda sam proshirio malo search i nashao da se pod imenom UMEX prodaje u Cheshkoj i samo tu! Negde sam nashao da ga pavi firma A Force, negde First, a negde Muse. Chak se negde (mislim u Kanadi) prodaje pod imenom Toshiba.
Mene zanima da li je neko imao iskustva sa ovim aparatom, jer me konkretno zanima softver za njega (chisto radi reda) i firmware koji mozhe da se updateuje ako se nadje :)
Interesantno je da se aparat u sistemu predstavlja samo kao digal camera 3306. Josh jednom napominjem da je aparat izuzetnog kvaliteta, sa odlichnom optikom i moguchnostima.

Hvala svima unapred.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Aztec Premier Shark 3306

[ Pregleda: 1983 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.