Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni su mi sajtovi za download

[es] :: ISP :: Potrebni su mi sajtovi za download

[ Pregleda: 2440 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sarac_komarac

Član broj: 36013
Poruke: 4
62.108.110.*



Profil

icon Potrebni su mi sajtovi za download30.09.2004. u 01:01 - pre 238 meseci
od ovog meseca koristim wireless internet kod memodate
nisam bas ekstra zadovoljan ali sluzi
preko dana internet mi dosta gusi ali zato po noci
pici ko lud
pa tako ja ostavim komp po noci da skida sa neta raznorazne programe filmice i ostale gluposti,
ujutru se probudim i on je to sve lepo skinuo 600-700mb ali ja ne znam odakle da skidam besplatno dvix filmove (od po 700mb) naj novije programe i sve ono sto ovi ulicni prodavci skidaju sa neta rezu i onda prodaju za 100 kinti
pa bih molio ove iskusnije da mi kazu na koje sajtove da zavirim i nasta da obratim paznju
jer ako mogu da skidam za 1000 din mesecno koliko hocu sto da neskidam?
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: Potrebni su mi sajtovi za download30.09.2004. u 01:17 - pre 238 meseci
http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici

2. Ne ponavljajte teme

Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na ES forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!

---

9. Izaberite relevantan forum za svoju temu

Ne postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu. Windows pitanju je mesto u windows forumima. Programiranje pod bilo kojom platformom spada u forum odgovarajućeg jezika, a ne u forum te platforme. Postoji dovoljan broj foruma za svaki Vaš problem, i čitanjem njihovih opisa lako je odrediti gde pripada Vaš problem. Ukoliko ste sigurni da ne postoji specifičan forum za stvar o kojoj želite da pišete, predložite da takav forum bude kreiran.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Potrebni su mi sajtovi za download

[ Pregleda: 2440 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.