Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

programska sema domacih kanala u sbb-u

elitemadzone.org :: TechZone :: programska sema domacih kanala u sbb-u

[ Pregleda: 14404 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.beotel.net



Profil

icon programska sema domacih kanala u sbb-u08.10.2004. u 15:01 - pre 237 meseci
Da li neko moze da me uputi na linkove gde da nadjem programske seme za domace kanale koji emituju u sbb-u.Pozdrav Mirko
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



+4 Profil

icon Re: programska sema domacih kanala u sbb-u08.10.2004. u 15:59 - pre 237 meseci
Programsku šemu za Beograd možeš naći na www.sbb.co.yu i onda ideš preko menija u vrhu na Televizija > Kablovska TV > Programska shema. Pošto programske šeme nisu iste u svim gradovima za ostale gradove videti na njihovim verzijama sajta (npr. ns.sbb.co.yu za Novi Sad (Televizija > Programska shema), ni.sbb.co.yu za Niš...).
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: programska sema domacih kanala u sbb-u08.10.2004. u 16:02 - pre 237 meseci
mislim da je covek trazio programske seme tih televizija (koje se
emituju preko sbb-a) a ne programsku semu sbb-a.
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



+4 Profil

icon Re: programska sema domacih kanala u sbb-u08.10.2004. u 16:18 - pre 237 meseci
U tom slučaju nek pogleda na sajtovima dotičnih televizija ako ih imaju (sve poznatije ih imaju koliko sam primetio) sigurno će tamo naći i TV šemu.
 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.beotel.net



Profil

icon Re: programska sema domacih kanala u sbb-u08.10.2004. u 20:46 - pre 237 meseci
U pravu ste obojica,ali ne mogu da nadjem adresu npr. tv most,obn i drugih manjih televizija.Pozdrav Mirko
 
Odgovor na temu

urrke
Senior software developer, School Of EE
Beograd

Član broj: 19752
Poruke: 25
*.f.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: programska sema domacih kanala u sbb-u12.10.2004. u 00:42 - pre 236 meseci
Ma tesko ces naci prog. seme za takve kanale... probao ja pa nista... ako na Google-u ukucas ime televizije i ne nadjes nista, uglavnom u takvim slucajevima niceg i nema...
Probaj da nadjes telefon tih televizija preko 988, pa ih pozoves, ako ti je bitno, to sam ja svojevremeno radio sa SOS kanalom - to nisu velike tv stanice, obicno radi po nekoliko ljudi u prostorijama, pa ocekujem da ce ti neko reci sta ima na programu...

Imam i ja sad jedno pitanje... Da li je neko imao iskustva sa losom slikom na kablovskoj kada je napolju niska temperatura? Da li ovi iz SBB nesto urade po tom pitanju kad dodje zima, ili cu Ligu sampiona da gledam u novinama?

I jos jedna korisna stvar... Meni su ovih dana pay-kanali nesto drugacije skremblovani tako da sa DScalerom moze da se gleda sve osim, na zalost, 3 "dokumentarna", koji su i dalje skremblovani na "stari" nacin...

If something's hard to do, then it's not worth doing...

H. Simpson
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: programska sema domacih kanala u sbb-u

[ Pregleda: 14404 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.