Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

je li je neko probao poppers ?

elitemadzone.org :: MadZone :: je li je neko probao poppers ?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 67209 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 09:54 - pre 223 meseci
Probao sam i ja i odusevio sam se ;)
prvi put u diskoteci, ali sam bio mrtav pijan, tako da nisam najbolje "shvatio efekat", a drugi put sam bio cist i to u sred dana kod ortaka u radnji. U sustini, da nisam imao usi smejao bi se oko glave, malo ti je vruce..sve ti lepo i onda te prodje...traje oko minut ;)
Jel zna neko kolika je cena i gde moze da se kupi u bgu? (moze i na PM).
fala;)
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 12:08 - pre 223 meseci
Cek bre malo , zar nisu u pitanju lekovi za srce tj, za anginu , imaju efekat povecane cirkulacije krvi kroz srce,ostale krvne sudove, mozak ....za kratak vremenski period ...amil i butil nitrat

Klasicna zloupotreba lekova , od toga ljudi moze da se rikne tako da nemojte se zajebavati

pozdrav
 
0

electrobuka
Daleko odavde

Član broj: 34675
Poruke: 114
*.eunet.yu.

Sajt: www.world-tip.com


Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 14:48 - pre 223 meseci
Ja sam probao poppers.
 
0

original@home
Petar Lazarevic
Beograd

Član broj: 76156
Poruke: 1
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.blueunionbelgrade.com


Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 21:18 - pre 223 meseci
Takozvani, famozni poppers je afrodizijak (mrzelo me da citam prethodne postove, pa pricam iz pocetka), tj. jedna vrsta afrodizijaka koji se unosi respiratornim putem. Koriste ga kurve, svaleri, jebaci, zaljubljeni parovi...itd. Znaci, prospe se malo iz bocice (ko ga je probao gurao je bocicu u nos) u neku ciniju i to isparava i onda dolzai do efekta blage napaljenosti...tj. malo prorade hormoni...

Efekat smeha i pritiska u glavi dolazi jer ga mi ovde trpamo pravo u nos tj. multipliciramo dejstvo hemije...(ne rasiri se po vazduhu)...

Za ovde kod nas nisam cuo da ima da se kupi (zavrsi) ali ima ga u svakom sexshopu u Madjarskoj - najblize (Budimpesta npr., kao najsigurnija) i zovu se raznim imenima...poppers je samo jedna vrsta tih respiratornih afrodizijaka a ima ih gomila pod razlicitim imenima...

Nije preporucljivo u toku jedne veceri konstantno konzumirati vise puta iz tri razloga:

1. Pritisak se nabija u trenutku (zato malo zuji u glavi i pocrveni se licu) pa srce ume da "preskoci" kasnije...
2. Prvobitni "fles" posle nepar puta sve krace traje...
3. Rastvor iz bocice brzo vetri tako da posle gomile otvaranja slabi...
Belgrade style...
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 21:30 - pre 223 meseci
Pa čekaj sada ovaj kaže da ima isti efekat ko ekser ovaj da je smrtonosan a ovaj kaže da ti se diže od toga??? Lud zbunjenog....

Šta ti konkretno bude od toga i koliko te drži?

P.S. Pročitao sam sve postova ali i dalje ne kontam
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: je li je neko probao poppers ?30.11.2005. u 23:17 - pre 223 meseci
Citat:
original@home:
Nije preporucljivo u toku jedne veceri konstantno konzumirati vise puta iz tri razloga:

1. Pritisak se nabija u trenutku (zato malo zuji u glavi i pocrveni se licu) pa srce ume da "preskoci" kasnije...
2. Prvobitni "fles" posle nepar puta sve krace traje...
3. Rastvor iz bocice brzo vetri tako da posle gomile otvaranja slabi...


I dalje tvrdim " nitriti " .... nikakvi respiratorni afrodizijaci i cuda ...ima ga i u onom spreju za asmaticare .E sada posto postoje vise vrsta astme , za jednu grupu moze biti i smrtonosan isto tako za ljude koji boluju od kardio-vaskularnih oboljenja . Isto tako za vreme nekih jacih fizckih aktivnosti , recimo neki rave , otkucaji srca 120-130 a vi roknete malo nitrita .. ode na 200 i kusur... nitro efekat ali onaj koji vam ne spali dihtung glave i karike :)))) Dakle , nemjte se zajebavati...

1. Krvni pritisak , verovatno efekat zakrvavljenih ociju , veca kolicina protoka krvi kroz vrat do mozga i u samom mozgu sto dovodi do tog efekta .
2. zato sto nervni sistem adaptira tj adaptira srcani ritam .


I reci koja hemija je u pitanju ako nije ono sto sam ja naveo , nemoj to afrodizijak ovo-ono ?

poz
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: je li je neko probao poppers ?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 67209 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.