Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1710489 | Odgovora: 3878 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banzaiii

Član broj: 78083
Poruke: 139



+1 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 11:41 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Da li se mozda neko seca kako se zvala r'n'r kompilacija izdata krajem osamdesetih od nekih nasih ovde, na kojoj su bile pesme:

Paul Anka - Diana
Paul Anka - Your are my destiny
Dean Martin - Everybody loves somebody sometime
Dean Martin - Volare
Chubby Checker - Let's Twist again
itd

a za prelaze je koriscena tema iz serije Hawaii Five-O


mozda
http://www.youtube.com/watch?v=u4zljylQY4Y
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.113.*



+558 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 12:06 - pre 177 meseci
Hvala, ovo je link do originalnog spota, nisam to imao, ali nije to, ovo je bila cela kaseta. Nema veze, setio sam se u medjuvremenu, zvala se "International dance party" , ne znam da li negde ima da se skine.
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
93.87.4.*



+30 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 13:07 - pre 177 meseci
To je verovatno jedna od medley-kompilacija gde pesme ne pevaju originalni izvodjaci, vec studijski muzicari. Pesme su nalepljene jedna na drugu, ritmicki prilagodjene. U fazonu "Stars on 45", ali manje popularno.
Takvih kompilacija bilo tokom osamdesetih u prodaji, bile su veoma jeftine, u originalu su ih objavljivale razne male "teleshopping" diskografske kuce (K-Tel , Dominion), a kod nas su to izdavali Diskoton, Jugodisk i Helidon. Znam da je bila i neka "Sixties party" koja mi je tada zapala za oko, ali je nisam kupio jer sam video da nisu napisani izvodjaci, a na ploci je bilo vise od 50 pesama, sto je ukazivalo da se radi o medley-pakovanju.

Nisam siguran da ces to naci, osim ako neko slucajno nije sacuvao na vinilu ili kaseti.
 
Odgovor na temu

sishmisha

Član broj: 232329
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 19:22 - pre 177 meseci
Da li neko mozda zna kako se zove francuska pesma iz reklama za komercijalnu banku?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.113.*



+558 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 21:06 - pre 177 meseci
Jel ima negde video te reklame?
Citat:
acaradio: To je verovatno jedna od medley-kompilacija gde pesme ne pevaju originalni izvodjaci, vec studijski muzicari. Pesme su nalepljene jedna na drugu, ritmicki prilagodjene. U fazonu "Stars on 45", ali manje popularno.

Jeste, i imam negde kasetu, al mi nesto palo na pamet da potrazim ako ima i ovako. Ima ono sto se zvalo "muzika raspolozenja", to je klasicna muzika, to jest obrade, ali ovo izgleda nema nigde.
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.09.2009. u 22:00 - pre 177 meseci
"Muzika raspolozenja" se moze naci zato sto je uradjeno neko reizdanje na CD-u, a osim toga ona spada u domacu diskografiju, dok su te medley-kompilacije licencna izdanja.
 
Odgovor na temu

sishmisha

Član broj: 232329
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.09.2009. u 14:13 - pre 177 meseci
Evo linka za reklamu, pa ako neko zna o kojoj pesmi je rec, svaka cast! Ja se ubih trazeci, ali nista

http://www.kombank.com/srp/video2.asp?id=14
 
Odgovor na temu

ddttkk

Član broj: 232398
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.09.2009. u 14:48 - pre 177 meseci
Citat:

by djwibe

Izvodjaca ili ime sledece pesme molim!

Otisla si jednog jutra,
Puna straha,putem snova,
Otisla iz ovog grada......
Sve se nadam da ces negde iz svitanja pronaci bolje.
Sad kad pises, jedno pitas
Svaka rec ti prosto moli
Obisla si pola sveta,ali nigde mesta nema
Koje mozes da zavolis kao svoj grad BEOGRAD......

JAVI SE,I NASIH REKA SETI SE,

NA KRILU BELOG GOLUBA
DOLETI MENI NA DLAN.......
BEOGRAD,JOS UVEK IMA STARI SJAJ,
RODNI GRAD,ZOVE TE SAD...........


Znaci imam tu pesmu na francuskom, ali me zanima nasa verzija.

THANKS


Ivanko Rosic - Pismo iz Beograda

(verzija 1)
http://www.youtube.com/watch?v=fX3IFm5uRiE

(verzija 2)
http://www.youtube.com/watch?v=LjmTMec2_Gc
 
Odgovor na temu

BlueMan_86
Goran Nikolic
Student
Novi Sad

BlueMan_86
Član broj: 179378
Poruke: 10
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde11.09.2009. u 00:53 - pre 177 meseci
Ne znam kako moze nekom da smeta sto pisem svako prvo pocetno slovo veliko, pa kao da gledate u to po ceo dan pa vas nervira...
To je jednostavno moj stil, i treba da ga ispostujete...

Nego Zanima Me Kako Se Zove Pesma Koja Ide U Uvodnoj Spici Emisije EKRAN, Na TV Pinku...???
Unapred Hvala...
 
Odgovor na temu

cmar

Član broj: 53769
Poruke: 46
93.87.100.*



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde12.09.2009. u 00:52 - pre 177 meseci
znate svi pesmu "plavi slon" od twinsa!?!!? e pa na techno zurkama cesto dj-evi u poslednje vreme vrte neku techno verziju te pesme , ne znam sta je ono , dal je mix ovoga ili neshto novo potpuno ali neopisivo podseca na pesmu "plavi slon "
daj ako neko zna kako se ovo zove nek kaze :/
Ulogovani ste. Username:cmar
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekom filmu pitajte ovde12.09.2009. u 03:21 - pre 177 meseci
treba mi naziv filma, komedija, novija
grupica agenata ili herija kao clanovi specijalne jedinice dobijaju nova dva clana, koji se ne uklapaju u pravila sluzbe. Agenti/heroji koriste neke "power suit"-e. Jedna od scena je kad se jedan od njih zali na glavobolju jer nije znao da moze da preskoci voz, umesto da protrci kroz njega .....
ako je nekome jasno ovo sto sam napisao
hvala
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde13.09.2009. u 16:21 - pre 177 meseci
zanima me ako neko zna sledeću stariju pesmu.


u pesmi se radi kako se švaba iz surčina hvali srbinu kako ima dva konja i onda m ovaj ukrade oba i pretera preko save u srbiju i jednog konja proda za paklu duvana a drugog za zlatnu minđušu.........

to je ukratko.

hvala......
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde13.09.2009. u 17:38 - pre 177 meseci
Citat:
jnk: zanima me ako neko zna sledeću stariju pesmu.


u pesmi se radi kako se švaba iz surčina hvali srbinu kako ima dva konja i onda m ovaj ukrade oba i pretera preko save u srbiju i jednog konja proda za paklu duvana a drugog za zlatnu minđušu.........

to je ukratko.

hvala......


Joj, ne znam za pesmu, ali fabula obecava :D
 
Odgovor na temu

misic_89

Član broj: 230319
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde14.09.2009. u 16:21 - pre 177 meseci
Ova dva filma sam gledao kad sam bio klinac, pa bih bas voleo da ih nadjem sad.. :)
Prvi film, nesto kao na fazonu, neka devojka, secam se da je plavusa bila, kad stavi neku ogrlicu, ona postane lutka... I tako posle mnogo godina kako je bila lutka, skinu joj tu ogrlicu i sad kako se ona snalazi u tom modernom svetu... :))
A drugi film je horor... Avionom putuje neka grupa ljudi, i onda na nebu prolaze kroz neki kao krug koji ih vodi u neku kao drugu dimenziju.. Tamo slecu na neki aerodrom, niko nista ne cuje, svuda vlada neka tisina... Odjednom se pojavljuju neka mala okrugla cudovista i jedu sve, jedu aerodrom, i ne ostaje nista... :))
Hvala unapred u svakom slucaju... :)
 
Odgovor na temu

Masamunea

Član broj: 91481
Poruke: 515
80.93.238.*

ICQ: 492050547


+4 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde14.09.2009. u 17:15 - pre 177 meseci
Ovaj drugi je The Langoliers http://www.imdb.com/title/tt0112040/
Hell is just a word...reality is much worst!
 
Odgovor na temu

misic_89

Član broj: 230319
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde14.09.2009. u 17:54 - pre 177 meseci
Hvala za ovaj drugi, ovo je bilo brzo.. :))
 
Odgovor na temu

IgorNS
Igor Kalenic
Novi Sad

Član broj: 26481
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 56474111


Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde15.09.2009. u 10:19 - pre 177 meseci
Prvi je "Mannequin: On the Move" http://www.imdb.com/title/tt0102395/

//More than meets the eye//
 
Odgovor na temu

storky
Brdo

Član broj: 161920
Poruke: 39
91.148.90.*



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde15.09.2009. u 10:33 - pre 177 meseci
Citat:
koja je ovo pesma??
http://www.megaupload.com/?d=9JPB3O39

hvala unapred
 
Odgovor na temu

Ironhide

Član broj: 161582
Poruke: 101
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde15.09.2009. u 18:21 - pre 177 meseci
Ko peva tj koji je to remix pesme Metallica - the unforgiven, kao haus rnx, peva ženska neka, stalno se vrti na TDI radiju ne mogu nigde da nadjem!
 
Odgovor na temu

IgorNS
Igor Kalenic
Novi Sad

Član broj: 26481
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 56474111


Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde16.09.2009. u 10:35 - pre 177 meseci
Sto se tice pesme koja je obrada Savage Garden - To The Moon And Back sa tekstom "sada znam sta je pravi raj, jer si ti, kad si ti kraj mene, ne ne zelim nikad kraj, mada znam da vec gubim tebe", u pitanju je Barbarela - Ljubav tajna je.
http://rapidshare.com/files/28...arbarela_-_Ljubav_tajna_je.mp3

Neko je jos pitao za obradu Modern Talking - No Face No Name No Number, u pitanju je Marina Tadic - Jos sam ona stara, mada pesme po meni nisu bas toliko slicne...

@Stefano
Sto se tice Viktorijine pesme "Nema veze", ja imam samo ovu verziju
http://rapidshare.com/files/279983493/Vicky_-_Nema_veze.mp3 , onu brzu nikad nisam uspeo da nabavim, imam je samo na kaseti.

E sad, ima li neko ko moze meni da pomogne, tekst pesme ide ovako nekako:

jos ne mogu da zaboravim
tvoje usne meke kao dim
luda sam bila kad sam bila s njim
i medju nama znala sve da pokvarim

sedi u kola dodji po mene,
bice nam ludo kada ritam krene
hocu do neba i jos malo vise
ono sto mi treba u ocima mi pise

Ref:
Necu da ti dam da me prebolis
sve su da ti dam samo da me volis

Ako ima neko tu pesmu, jos bolje, bio bih zahvalan da je okaci negde :)
//More than meets the eye//
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1710489 | Odgovora: 3878 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.