Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1703673 | Odgovora: 3878 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde06.07.2006. u 15:42 - pre 215 meseci
Citat:
H@usto®: Zanima me, koja je pesma iz reklame za Jubanka-u, odnosno Atlas banku. Vrti se na Pinku trenutno...


To ti je deo iz pesme "Gloria Gaynor - I will survive", samo shto mi se chini da nije iz originalne pesme, malo je brze u reklami... U originalu ti taj deo krece oko 1 minut i 15 sekundi.

Pozdrav
IvanVuk
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.72.eunet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde09.07.2006. u 01:51 - pre 215 meseci
Hvala, izgleda da je to to, samo malo lepse odsvirano... Cuss...

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

Igor Vidić

Član broj: 100677
Poruke: 22
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.07.2006. u 00:21 - pre 215 meseci
Da li, možda, neko zna koji je naziv i ko je izvođač pesme koja je otvorila ovogodišnje Svetsko prvenstvo?

Unapred hvala, pozdrav
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.vdial.verat.net.



+17 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.07.2006. u 01:01 - pre 215 meseci
Pod ovim nazivom možeš naći spot i mp3

Herbert Grönemeyer
"Zeit, das sich was dreht"

a izvođač je bio neko drugi?
 
Odgovor na temu

Igor Vidić

Član broj: 100677
Poruke: 22
*.co.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.07.2006. u 06:26 - pre 215 meseci
Hvala, pronasao sam. Izvodjaci su, mozda, duo Amadou & Marian, posto se oni
pominju pored Herbert Groenemayer-a.

Pozdrav

P.S. Opaska za administratore
Temu sa pitanjem o nazivu i autoru pesme morao sam da pokrenem u Cekaonici, posto kao clan sa manje od 100 poruka nisam mogao da postujem ovde, gde takva tema vec postoji. Nakon toga, moji postovi su prebaceni ovde, gde im je mesto, ali ja sada ( kao clan sa manje od 100 poruka) ne mogu da posaljem odgovor na temu. Nije logicno, zar ne?

[Ovu poruku je menjao Igor Vidić dana 10.07.2006. u 11:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde10.07.2006. u 09:09 - pre 215 meseci
Koja je pesma u reklami za Best sladoled? Ona riba sto igra u stanu a tip je posmatra preko terase....
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

timi263057

Član broj: 45947
Poruke: 241
*.cmu.carnet.hr.



+1 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde13.07.2006. u 22:46 - pre 215 meseci
Kako se zove pjesma i izvođač u Filmu Godišnji odmor snova 1. Kada oni krenu na put pa mama i tata pjevaju pjesm a djeca stave sušalice na glavu i tada počinje pjesma ovako nekak: haj ho lets go...
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde14.07.2006. u 02:41 - pre 215 meseci
Ako je "Hey ho let's go", prvo mi pada na pamet Ramones - Blitzkreig Bop...


Ne znam o kom se filmu radi, al valjda je to to :)


Poz!
IvanVuk
 
Odgovor na temu

timi263057

Član broj: 45947
Poruke: 241
*.cmu.carnet.hr.



+1 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde14.07.2006. u 22:52 - pre 215 meseci
Film: Dumb and dumber: when Harry met Lloyd
Scena: Harry i loyd uzimaju kolica za kupovinu u trgovni gdje su kupovali neki sok. Zaposlenik izađe baci cigaru i eksplodra. Harry i Loyd se voze u kolicima za kupovinu i uhvate se za auto u kojemu su bili ravnatelj i cura i tada počinje pjesma. ?
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.dial.b92.net.



+67 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde15.07.2006. u 15:42 - pre 215 meseci
Imam bas malo informacija o ovoj pesmi cuo sam je u nekom kaficu... U pitanju je neki House (pop stagod, sta se vec pusta po kaficima) i ima deo isti kao Enter sandman (intro sa pocetka) od metallice samo uradjen u nekom elektro fazonu bez gitare...
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.75.eunet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde20.07.2006. u 00:19 - pre 215 meseci
Zanima me koje su pesme iz filma "Andjeli gvozdenih celjusti" i crtanog filma "Lion King"?

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde20.07.2006. u 09:07 - pre 215 meseci
Za Lion King-a:

# "Circle of Life"
Written by Tim Rice and Elton John
Arranged and Produced by Hans Zimmer
Performed by Carmen Twillie
African Vocals Performed by Lebo M.


# "I Just Can't Wait to Be King"
Written by Tim Rice and Elton John
Arranged and Produced by Mark Mancina
Performed by Jason Weaver and Laura Williams with Rowan Atkinson


# "Be Prepared"
Written by Tim Rice and Elton John
Arranged and Produced by Hans Zimmer
Performed by Jeremy Irons
with Whoopi Goldberg, Cheech Marin and Jim Cummings


# "Hakuna Matata"
Written by Tim Rice and Elton John
Arranged and Produced by Mark Mancina and Jay Rifkin
Performed by Nathan Lane, Ernie Sabella, Jason Weaver and Joseph Williams


# "Can You Feel the Love Tonight"
Written by Tim Rice and Elton John
Arranged and Produced by Mark Mancina
Performed by Nathan Lane, Ernie Sabella, Sally Dworsky, Joseph Williams and Kristle Edwards


# "The Lion Sleeps Tonight"
Written by Hugo Peretti, George Weiss and Luigi Creatore
Based on a song by Solomon Linda and Paul Campbell


# "I've Got a Lovely Bunch of Coconuts"
Written by Fred Heatherton


# "It's a Small World"
Written by Robert B. Sherman and Richard M. Sherman


# "Hawaiian War Chant"
(Tahuwa-Huwai)
Written by Johnny Noble and Prince Leleiohaku

Za ovaj prvi film ne znam originalni naslov, uzmi originalni naslom i na IMDB-u za svaki film imas Soundtrack listing pa pogledaj. Tako si dobio i spisak za Lion King-a.


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

maric1
maric dragan
Krusevac - Vitosevac

Član broj: 44931
Poruke: 738
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tag-web-design.net


+2 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde20.07.2006. u 14:40 - pre 215 meseci
vrti se na s radiju vec dosta dugo ali nikoko da pronadjem ko peva novu verziju stariju pevaju Brena i Alisa hej hej decace da nisu slicajno trio passage prepevali tu pesmu



 
Odgovor na temu

sk300

Član broj: 95840
Poruke: 302
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde21.07.2006. u 14:55 - pre 215 meseci
anybody ko zna tko ovo pjeva? ovo je amr.

i ako moze i rijeci
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde22.07.2006. u 14:07 - pre 215 meseci
e ajde bas da probam da li neko zna ovo pesma je isla u pozadini FILA reklame pre par godina grublji muski glas kao da nesto recituje na pocetku na italijanskom i onda ide ide neki instrumental ...znam da je dosta konfuzno ali mozda se neko i seti ...inace u reklami se prikazivao neki brod jedrenjak
 
Odgovor na temu

vuxsa
dusan vuksanovic
beograd

vuxsa
Član broj: 21776
Poruke: 164
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde23.07.2006. u 00:28 - pre 215 meseci
Citat:
DaChaS: e ajde bas da probam da li neko zna ovo pesma je isla u pozadini FILA reklame pre par godina grublji muski glas kao da nesto recituje na pocetku na italijanskom i onda ide ide neki instrumental ...znam da je dosta konfuzno ali mozda se neko i seti ...inace u reklami se prikazivao neki brod jedrenjak

Tonino Caratone - Me gago en el amor
maybe i'll think of something later...
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde23.07.2006. u 08:55 - pre 215 meseci
eto samo da se zahvalim ..... :)
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde23.07.2006. u 17:14 - pre 215 meseci
Ljudi treba mi hitno ime ove stvari sa Clark-ovog seta sa EXIT-a ove godine! Ovo je na početku seta...
Evo uplodovao sam ovde http://rapidshare.de/files/26740545/Dave_clark.mp3.html [Ima 500kb]

To je iz Star Wars-a Imperial March, ali mi treba ko je obradio ovo. Nije Dave Clark to znam... ajde ljudi please...stvar je neprevazidjena


P.S. Na limewire sam skidao 10-ak rmx-a Imperial March-a ali ni jedan nije ni približan ovom!
 
Odgovor na temu

ClocEr

Član broj: 7067
Poruke: 159
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde26.07.2006. u 17:48 - pre 215 meseci
Zna li iko gde moze da se skine ona stvar, nije pesma, vise je dzingl, koja ide na National Geographic pre neko sto pocnu i kada se zavrse reklame u trenutku dok se pojavljuje logo NG-a, ono sa violinama, cini mi se. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.tippnet.co.yu.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi pitajte ovde27.07.2006. u 15:19 - pre 215 meseci
svadba 48 sati..boban markovic i pesma ide u pozadini....malo se cudno zpve ako se nevaram jer sam je omao pre ali sam nemam pa se nesecam..ako zna neko
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Ako želite da saznate više informacija o nekoj pesmi ili filmu - pitajte ovde
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1703673 | Odgovora: 3878 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.