Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!

elitemadzone.org :: MadZone :: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11992 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 00:35 - pre 234 meseci
Ne mogu da verujem!!!

Malopre na PINK-u videh spot gde je Keba "skinuo" Freddie Mercury-a!!!
Aaaaaaaaaaaaaaloo bre!

Sta je sledece?
Era Ojdanic kao Jimmy Hendrix?
Mitar Miric kao Bob Marley?
Karleusa kao Janis Joplin?


 
Odgovor na temu

maj1991
NS

Član broj: 40323
Poruke: 166
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 01:25 - pre 234 meseci
Cuo sam da Bora Drljaca obradjuje Perfect Crime od G'N'R
"One day, men will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 01:41 - pre 234 meseci
Posle D. Polumente jos jedan los trip..

Pa ovo ljudi breeeeeee nema nigde u svetu !!

OVO JE SRBIJA !

 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 01:43 - pre 234 meseci
Ccccc ja sam samo cuo o ovome... Kazu da snima spot... Ima isto one bele lone kao freddie.. pa plast... ma komedija

Pa sta kad je Tarmi Ricmi mogao da skida rockerske kozne pantalone + Raiders repersku majicu, zasto i Keba ne bi isao istim stopama


Metak u celo, i da ti bude zao metka.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 01:46 - pre 234 meseci
Cuo sam da u Engleskoj (tacnije, to mi kaze drug koji zivi u Londonu) postoji zakon da televizija ne sme da "maltretira" narod kako ona to hoce, kao sto npr. radi Pink. Odmah je zatvore. Znaci Pink u kulturnim zemljama ne bi izdrzao dva dana.

Citat:
aantsas:Malopre na PINK-u videh spot gde je Keba "skinuo" Freddie Mercury-a!!!

Ajde objasni malo, nisam gledao, a bas me zanima kako je to bilo.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 02:21 - pre 234 meseci
Ma vido sam samo par sekundi i odma mi se slosilo!

Vidi "King Freddie" na http://www.kingofqueen.de/
i slicna slika na
http://www.geocities.com/cazza_1.rm/freddie/mercury.html
a tu je i slika u zutoj koznoj jasi koju keba takodje eksploatise u spotu!

Ja odavno tvrdim da na ulazu u Srbiju treba da stoji tabla s natpisom:
Welcome to the jungle!!!
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 03:19 - pre 234 meseci
Znate ono kada amerikanci u svim svojim filmovima kazu "Amerika je slobodna zemlja".... ala lazu... trebali bi da dodju ovde malo, ovo je SLOBODNA zemlja :).
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!29.12.2004. u 17:01 - pre 234 meseci
Narodnjaci prelace u rock ...... dokaz

Pesma "We will rock" you od sada zvuci "Volilim volim narodno", naravno totalno ista muzika ... long live rock
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

mali-mitja
Beograd

Član broj: 42402
Poruke: 24
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!30.12.2004. u 07:26 - pre 234 meseci
Hehe ako se secate keba je obradio pesmu i od "The Rolling Stones -Paint In Black":D
...kebina se zove "U Crno Obojeno" iste reci samo muzika...:D
ajoj:((
 
Odgovor na temu

zaxcx

Član broj: 38712
Poruke: 25
*.stcable.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!30.12.2004. u 23:41 - pre 234 meseci
A Dzej sredinom devedesetih!Tunderstruck od Ac/dc?To jest:mrak,mrak!
The beauty is in the eye of the beholder!
 
Odgovor na temu

banom
Miroslav B.
Zimbabwe

Član broj: 17897
Poruke: 197
*.ptt.yu.

Sajt: www.elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!31.12.2004. u 00:17 - pre 234 meseci
I da vec je pomenuto negde, obrada Indire Radic "Du hast" :)
I Autostoperski vodič kroz Galaksiju pominje alkohol. On kaže da je od svih postojećih pića najbolji pangalaktički grgolj blaster.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!31.12.2004. u 12:56 - pre 234 meseci
E da znas da bih taj debilizam voleo da cujem.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!31.12.2004. u 13:44 - pre 234 meseci
livin la vida loca u interpretaciji Mitra Mirica sa sve koreografijom
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!31.12.2004. u 14:12 - pre 234 meseci
Posto je Freddie Mercury bio gej,
mozda je Keba krenuo u osvojanje tog trzisnog segmenta!

Kad im vec nije prosla gej parada u Srbiji
da im se bar posreci u Grand paradi!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!01.01.2005. u 23:08 - pre 234 meseci
Bilo je sinoc na Novogodisnjem programu! Ide nesto - Halime, crni sine... jooooj STRAHOTNO. Cak idu i isecci iz Merkjurijeve karijere

P.S. Meni licno se mnogo vise dopao Brajan Mej, vise lici nego keba na Merkjurija! :P

 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
195.252.85.*



+7 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!02.01.2005. u 01:56 - pre 234 meseci
E sinoc sam i odgledao.... ne mogu da verujem.... pa on je lood :))) hahaha. Strava je :) (bas sam se lepo nasmejao)
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!02.01.2005. u 02:26 - pre 234 meseci
Sve sam mogao da svarim i u sve da poverujem sto se tice nase "estrade" ali ovo je za plakanje, tugu i jad. Keba ili polako i sigurno gazi heroin i kokain ili je covek zreo za "ispitivanje"?!?
Nemam reci!!!!!!!!!!!!!!
Jedino nam sada nedostaju "potpuno gole ko od majke rodjene pevaljke" koje u "CITY-ju" sa voditeljima vode ozbiljne filozofske rasprave o MORALU?!?
Mada uzimajuci u obzir da su u ovoj drzavi uglavnom svi promasili profesiju pa od cobana postase muzicki umetnici od cobanki zamalo i ministri kulture(secate se milosevicevog perioda) onda nas nista ne cudi. Mozda ce u buducnosti predstavnice morala i kulture biti prostitutke koje ce odredjivati ukus nacije uz blagoslov crkve?!?
Morbidno?
E, nije. Ako Keba moze da uradi ono sto se nisu usudili ni u nekom seoskom amaterskom pozoristu onda "NAS NISTA NE SME IZNENADITI"?!?
Verujem da ce i volovi propevati samo ako mogu da plate!
Izgleda da su za sve krivi nasi eminentni bendovi i muzicari koji su u proteklom periodu samo kukali i napadali druge umesto da su se probudili i potrudili da urade nesto kvalitetno(bar da pokusaju jednom godisnje izdavanje albuma). Prvo su dopustili da isplivaju nekvalitetni underground bendovi, zatim narodnjaci sa svojim "turbo folkom"(doduse potpomognuti od strane prethodnog rezima koji je vrlo dobro znao da poguraju muziku koja ne "kritikuje, ukazuje, napada i dize svest ljudima" vec je samo zatupljuje). Ljenjost ih je savladala, nedovoljna motivacija i danas svi placamo danak.

Jednom recju UZAS!
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!02.01.2005. u 06:49 - pre 234 meseci
Citat:
Pici man:
Jedino nam sada nedostaju "potpuno gole ko od majke rodjene pevaljke" koje u "CITY-ju" sa voditeljima vode ozbiljne filozofske rasprave o MORALU?!?


Kako to mislis "nedostaju"?
Pa upravo si opisao sve talk-show-ove na PINK-u!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.verat.net.



+4 Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!02.01.2005. u 07:51 - pre 234 meseci
On je, nesretnik uvek koketirao sa pop-rokerima, pa sam cesto prisustvovao razgovorima sa nekim pop producentima ili aranzerima o njegovim idejama u tom pravcu. Pricao je i sa Djuletom iz V.G. da rade duet... shto da ne, nisu predaleko jedan od drugog (iz Beograda su... hehehehehe)

Medjutim, tekst i muziku za OVU SRAMOTU je potpisao "Avram Besparica", tj. MLADJAN DINKIC, ministar finansija! Ako sam ga i dosada u ponecemu cenio, sada smatram da je lik DNO DNA!

Ma sta me briga.....
 
Odgovor na temu

Manonegra
Toronto

Član broj: 38193
Poruke: 44
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!02.01.2005. u 14:51 - pre 234 meseci
Ja mislim da se covek samo ludo zabavlja i nista vise...a mozda i voli to da slusa
:)) cini mi se da je i Dzej pre par godina imao nesto slicno, ako se ne varam
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Videste li Kebu Mercury-ja na PINK-u?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11992 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.