Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MBS1 - na BK televiziji :-))))

elitemadzone.org :: MadZone :: MBS1 - na BK televiziji :-))))

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21990 | Odgovora: 81 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 00:05 - pre 235 meseci
Citat:
Pedja je rekao:Da si obratio paznju, video bi da je ona to uradila na samom pocetku, dok jos bila na sigurnom. ako se ne varam, kasnije je bas ona spala sa uzadi, negde pri kraju.

Pa evo sam si rekao. I sta joj je bilo, iako se okliznula sa sajle?!? Pa nista, naravno, jer je vezana kao....
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 00:35 - pre 235 meseci
Mislim da nema vise smisla s tobom diskutovati. Mi to ovde objasnjavamo jedno a ti stalno pricas nesto sto sa tim nema veze.

Pa naravno da je bila osigurana, to uzence za to i sluzi da ako spadne sa uzeta ne pogine. To zaista u neku ruku olaksava zadatak ali nikako ga ne cini toliko jednostavnim da moze bilo ko i bilo kada da ga izvede. Ja bih cak uzeo kao premisu da su svi ucesnici kviza na neki nacin iznad proseka te da su u odredjenoj meri spremni za takve situacije ali sam siguran da bi se mnogi drugi maltene upišali na pomisao da tako nesto probaju da urade.

Štaviše, imao sam prilike da vidim iskusne alpiniste koji se u određenim situacijama izgube i prevlada strah u njima. I meni se jednom desilo da sam sleteo sa jednog zida u upravo to što sam imao osiguranje mi je spaslo glavu. Video sam iskusne penjace koji su ukoceni od straha i zamora ili koji povraćaju ili vrište iz istog razloga.

Naravno, isto tako sam, mnogo češće video iskusne penjače, kako u rizičnim i opasnim situacijama reaguju neverovatno ispravno i precizno i nijednog momenta ne gube kontrolu nad sobom i dešavanjima oko sebe a to nije zato što je to za njih trivijalno nego naprotiv, zato što su veoma svesni šta se dešava, koliko je opasno i koliko je važno da budu pribrani i urade ono što je potrebno.

I sad si se nasao ti, koji i sam kazes da nemas pojma o penjaju, da tvrdis kako je to sve igra za malu decu?!?!?!

Stvarno mislim da je neodgovorno, a nije ni normalno, tvrditi kako je ono sto su u kvizu izveli na uzadima, na visini od 60 m macji kasalj. Moze neko da pomisli da je to stvarno tako, da se napali i proba da izvede nesto slicno i UBIJE SE.

U obuci za alpiniste one koji se plaše visine ne leče od tog straha, nego ih uče kako strah da savladaju, a najviše zaziru od onih koji se visine ne plaše i njih nauče da se plaše.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 00:39 - pre 235 meseci
Marjane, ali ja stvarno ne kapiram zasto potenciras da je sve to smesno i neozbiljno zato sto su uvezani i nista ne moze da im se desi? Pa to niko ovde ne spori, ono sto bi trebalo da shvatis je da to sto su oni radili, rade ljudi na alpinistickom kursu (dobro, rade mnogo vise, to je ipak emisija...) - ali reaguju na isti nacin. Pa valjda je tu poenta u uspesnom savladavanju prepreka, a ne ruskom ruletu da li ce da ljoljne sa sajle u strovaliju ili ne...

E sad, nisam bas kompetentan za ovu temu, ne pratim MBS1. Uhvatio sam onu epizodu sa abzelovanjem i trcanjem niz stenu pa znam otprilike o cemu se radi...ali hocu da kazem da 90% ljudi kad se nadje u takvoj situaciji (pricam o kursistima alpinizma, penjanja...drugi tesko da dolaze u takve situacije) mozak im ne registruje cinjenicu da su osigurani, jednostavno reaguju instinktivno. Dok ne savladaju to u svojoj glavi, a to ne moze za jedan dan. A kad uporedim te likove iz emisije, i kursiste (par ekipica koje sam video, ukljucjuci i moju kad sam bio na kursu) ovi uopste nisu losi...

Evo ti lep primer. Ko skija znace o cemu pricam. Objasni pocetniku da na vecoj padini treba vise da se nagne u napred, tj. ka padini. Nema sanse. Provalis pocetnika na kilometar, samo zato sto izgleda kao da mu je neko gurno motku u dupe. A zasto? Urodjeni instinkt za ravnotezu tera coveka da se na nizbrdici povuce unazad da bi odrzao ravnotezu. I dok to ne savladas, nista od skijanja...

Citat:
Broker:licno, ne padam na te price vrhunske psihofizicke pripremljenosti. Stoji da ti ljudi stvarno postizu nadljudsko i upravo to ih cini nenormalnim. :) Pitanje je koji su im porivi. Obicno tvrde kako je to nekakva borba sa samim sobom, prirodom i slicno a meni to vise lici na obican mazohizam.

Ja glasam za ovo prvo :) a ako cemo vec da cepidlacimo, kompletan alpinizam, a posebno free climbing je surovi mazohizam. Ajd ti objasni ljudima da je cela poenta sporta hvatati vrhovima prstiju ostru stenu i cepati jagodice, pa da vidim sta ce da kazu :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 01:00 - pre 235 meseci
Citat:
Štaviše, imao sam prilike da vidim iskusne alpiniste koji se u određenim situacijama izgube i prevlada strah u njima. I meni se jednom desilo da sam sleteo sa jednog zida u upravo to što sam imao osiguranje mi je spaslo glavu. Video sam iskusne penjace koji su ukoceni od straha i zamora ili koji povraćaju ili vrište iz istog razloga.

Ali sigurno nisu bili na 60 metara visine, pri tome vezani do zuba! A ako ipak jesu, onda treba da batale to i da se bave bastovanstvom. Ali ne verujem da je bas tako bilo, nego su verovatno bili na 10 puta vecim visinama gde covek realno i ima cega da se plasi. Ja ti ovako javno kazem da mozes da me pozoves da predjem bez ikakvih problema kao i oni preko nekog uzeta, vezan nekom sajlom. Bez i po muke.

Citat:
Stvarno mislim da je neodgovorno, a nije ni normalno, tvrditi kako je ono sto su u kvizu izveli na uzadima, na visini od 60 m macji kasalj. Moze neko da pomisli da je to stvarno tako, da se napali i proba da izvede nesto slicno i UBIJE SE.

Ne shvatam te kako ce da se ubije?!? Pa zar se ona riba nije olikzula i visila sa sajle i nista joj nije bilo. Samo je nastavila dalje. O tome ti ja i pricam. Da sve to rade bez obezbedjenja, ona drama bi bila opravdana, a ovako...Ali shvatam ja da to ne sme da se radi bez sajli i obezbedjenja, i to je OK, ali nemojte onda da dramite toliko (mislim na emisiju, ne na tebe).

Citat:
Marjane, ali ja stvarno ne kapiram zasto potenciras da je sve to smesno i neozbiljno zato sto su uvezani i nista ne moze da im se desi?

Pazi, nisam ja to bas tako rekao, vec sam rekao da samo nema potrebe za tolikim dramljenjem oko toga. Znas kada bi ta dramatizacija bila opravdana? Kada bi uradili nesto sto bi gledaoce nateralo da kazu: Vaaauuuuu!! A ne ovako, uvezani, utegnuti a rade nesto za sta im u sustini sve te sajle i cuda i nisu potrebni. "A sada ce sici niz liticu dugu STO metara (u ***ote!)" a nigde ne pominju da su pri tome vezani a da je litica pod uglom od 20 stepeni. Uz to silaze niz neki puteljak. Ma smesno.

P.S. Nemojte da se ljutite na mene zato sto imam drugacije misljenje. Jednostavno me sve ono nimalo ne impresionira.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 08:47 - pre 235 meseci
xexe...do yaya....Broker je (koliko vidim po ovim postovima) alpinista, ja sam (ex) free climber (jebiga, povreda kolena...). I sad ti koji lepo sam za sebe kazes:
Citat:
Sto se tehnike penjanja tice, koju si pomenuo, ja je zaista nemam, i tako i nemam nekog osnova za alpinisticki klub.

nas ubedjujes u nesto deseto...Mogu da razumem da sedimo negde u kafani mrtvi pijani, pa da nas zracis ovakvim izjavama, ali ovako...ovo moze samo na madzone-u :))

e, da, a izjava
Citat:
E sad, kada bi se nasao na nekoj steni od 1000 metara gde se penjem bez ikakvog obezbedjenja...e to je vec druga prica.

samo dokazuje da si stenu video jedino na fotografiji. Ne prozivam te, nisam iz tog fazona, ali jedan od osnovnih repera da provalis da neko nema veze sa tom pricom je sto mu se kategorizacija tezine penjanja svodi na visinu. Penjaca ili alpinistu nikad neces cuti da pita "e, a na koliko je ta stena koju si penjao?!"

Sta mislis, zasto?

Elem, samo jos jednu stvar da (pokusam) da ti objasnim, pa da se odjavim sa teme, jer nema sta vise pametno da se kaze:
Citat:
Ali sigurno nisu bili na 60 metara visine, pri tome vezani do zuba! A ako ipak jesu, onda treba da batale to i da se bave bastovanstvom.

Ova izjava je toliko detinjasta i tendenciozna da nemam reci. Pazi, kad sam video da si ovo napisao, odmah sam bacio pogled na tvoj profil jer sam ocekivao da imas nekih 15-16 godina :))
Ljudi koji se dugo bave ovim su se surovo povredjivali na vestackoj steni, vezani "do zuba" kako ti kazes. To je mnogo manje od 60 metara visine. Kako? Pa bili su malkice opusteni i nisu koristili osiguranje na pravilan nacin. Ti nazalost posmatras stvari u fazonu osiguran vs. neosiguran. Uopste nisi svestan da to sto imas osiguranje ne znaci nista posebno ako nisi skoncentrisan u svakom trenutku na to kako ti osiguranje stoji.

Ne znam zasto uopste vise pricam ovo...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 12:55 - pre 235 meseci
Borise i ja sam ex. Nazalost, obaveze me pritisle tako da vec godinama nisam posteno popeo nijednu stenu. :(


Ja bataljujem diskusiju. Covek se ubi od nipodastavanja necega sto uopste ne razume. Ironija je da sam se ja u diskusiju umesao upravo zbog toga da skrenem paznju na to da takvo ponasanje nigde ne vodi i samo steti ES-u.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 13:21 - pre 235 meseci
@boccio
Ti si se ocigledno fokusirao na neki alpinizam i gledas na moje poruke kao da ja pricam nesto lose o nekom alpinisti. Ja evo javno kazem da pozdravljam sve alpiniste i kazem da je to zaista umetnost. Ali ja o tome ne pricam, o tome samo ti pricas. Ja pricam o onim likovima koji hodaju po sajli, pri tome se drzeci za drugu iznad glave, a pri tome vezani trecom. Shvatam ja sta ti hoces da kazes, da treba da se pazi kako se koristi osiguranje, ali to je kod alpinista slucaj. Ovde im se nalazi kratka sajla vezana od pojasa do one sajle iznad glave. Sta tu ima da se pazi!? Toliko je kratka da ne moze ni da se zamrsi niti bilo sta drugo. Ako ti ove ljude, koje su savatnii s' konca i konopca, poredis sa alpinistama ili free climber-ima, onda stvarno ne znam sta da kazem. Da povucem ono sto sam na pocetku rekao, da je to umetnost, jer onda vise nemam takvo misljenje. Onda je to nesto poprilicno lako, cim to moze da izvede bilo koja riba iz prvog pokusaja, koja do tada to nikada nije radila. Ili je ipak malo drugacije, tj. da je ono sto su oni radili mala beba u odnosu na neki MALO ozbiljniji alpinizam. Ja sam za ovu drugu opciju.

A sto se tice mog pominjanja visine (posto vidim da SVE izvlacis iz konteksta, onako kako tebi odgovara), ja sam je pomenuo zato sto si ti pominjao kako su ljudi povracali od straha, a pri tome su alpinisti. Ja sam samo rekao da se sigurno nisu toliko uplasili ako su se penjali na 60 metara. Nista vise.
Znaci, usresredi se na emisiju, o tome pricamo. A ne o alpinizmu. Stalno odvlacis temu na tu stranu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 13:34 - pre 235 meseci
Citat:
broker:Ja bataljujem diskusiju. Covek se ubi od nipodastavanja necega sto uopste ne razume. Ironija je da sam se ja u diskusiju umesao upravo zbog toga da skrenem paznju na to da takvo ponasanje nigde ne vodi i samo steti ES-u.

Slusaj Pedja, ako ono u emisiji vas dvojica svrstavate u cisti alpinizam, onda i mene uclanite u taj vas klub jer sam odjednom i ja postao alpinista, jer sam se kao klinac verao po mostovima, padinama i slicnim zajebancijama, jer sam zajedno sa jednim drugarom obozavao penjanje, ili pentranje je bolja rec. Ali to sto sam ja radio i ovi u emisiji nema blage veze sa alpiizmom, na zalost. Ali vi to ocigledno nece da shvatite.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 14:11 - pre 235 meseci
a, ne :) ne zamenjujmo teze ovde...ja ne pricam o alpinizmu i alpinistima, pricam upravo o tim likovima i tome da to sto su oni radili (ne samo ta sajla, nego i spustanje niz stenu, trcanje licem prema steni i sl.) nije maciji kasalj. Samo to, nista vise.
Citat:
Ako ti ove ljude, koje su savatnii s' konca i konopca, poredis sa alpinistama ili free climber-ima, onda stvarno ne znam sta da kazem. Da povucem ono sto sam na pocetku rekao, da je to umetnost, jer onda vise nemam takvo misljenje. Onda je to nesto poprilicno lako, cim to moze da izvede bilo koja riba iz prvog pokusaja, koja do tada to nikada nije radila.

Da se ne ponavljam, citiracu sam sebe:
Citat:
ono sto bi trebalo da shvatis je da to sto su oni radili, rade ljudi na alpinistickom kursu (dobro, rade mnogo vise, to je ipak emisija...)

Dakle, poredim ih sa kursistima, ne prekaljenim alpinistima...mislio sam da si taj deo skapirao :)
Citat:
A sto se tice mog pominjanja visine (posto vidim da SVE izvlacis iz konteksta, onako kako tebi odgovara), ja sam je pomenuo zato sto si ti pominjao kako su ljudi povracali od straha, a pri tome su alpinisti. Ja sam samo rekao da se sigurno nisu toliko uplasili ako su se penjali na 60 metara. Nista vise.

Nisam ja to rekao, nego Broker, al nema veze...Samim tim ne znam na kojoj je visini to bilo, ali sam taj deo oko visina objasnio u prethodnom postu. Pobogu, koja je razlika izmedju 60 i 6000? Ja ne vidim... Cim se odmaknem par metara od tla, sasvim mi je svejedno na kojoj se visini nalazim, veruj mi...
Citat:
ako ono u emisiji vas dvojica svrstavate u cisti alpinizam, onda i mene uclanite u taj vas klub jer sam odjednom i ja postao alpinista, jer sam se kao klinac verao po mostovima, padinama i slicnim zajebancijama, jer sam zajedno sa jednim drugarom obozavao penjanje, ili pentranje je bolja rec.

e, e....sad smo nasli pravu rec! pentranje :) brate, pa svi smo se pentrali kao klinci kojegde, zar ne? Znaci samo da podvucem jos jednom: niko to ne smatra cistim alpinizmom, nekoliko puta smo napomenuli da to kako su se oni ponasali u tim situacijama (trcanje niz stenu licem na dole i sl.) je odlicno imajuci u vidu da se niko od njih time nije bavio ranije. Da citiram sebe ponovo:
Citat:
hocu da kazem da 90% ljudi kad se nadje u takvoj situaciji (pricam o kursistima alpinizma, penjanja...drugi tesko da dolaze u takve situacije) mozak im ne registruje cinjenicu da su osigurani, jednostavno reaguju instinktivno. Dok ne savladaju to u svojoj glavi, a to ne moze za jedan dan. A kad uporedim te likove iz emisije, i kursiste (par ekipica koje sam video, ukljucjuci i moju kad sam bio na kursu) ovi uopste nisu losi...

namerno boldujem rec "kursisti" da ti pokazem da od pocetka niko njih ne uporedjuje sa alpinistima, nego sa pocetnicima! Znaci ne zamenjujem ja teze, a jos manje izvlacim iz konteksta...
Citat:
Ali to sto sam ja radio i ovi u emisiji nema blage veze sa alpiizmom, na zalost. Ali vi to ocigledno nece da shvatite.

Delimicno si u pravu. To sto si ti radio - nema veze :) To sto su oni radili - ima...te stvari rade kursisti...a ovi su se, kao sto sam vec rekao, poneli prilicno dobro...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 14:23 - pre 235 meseci
Marjane, svakom porukom samo pokazujes neznanje, sto i nije toliko strasno koliko to sto si ti ubedjen da sve znas.

Ono sto si video na TV jesu alpinisticke tehnike. Razlike u odnosu na alpinizam ima, i to samo utoliko sto specijalne jedinice koriste te tehnike da bi obavile neki posao a alpinistima je cilj bas samo penjanje. I oprema se unekoliko razlikuje jer kada se radi posao onda se gleda da ima sto manje smetnji pa stoga specijalci koriste neku opremu koja se u alpinizmu inace ne koristi ili se koristi slicna ali primitivnija (jeftinija, ili koju je lako napraviti).

Ono sto si video na TV je tehnicko penjanje, koje se tako zove zato sto se za penjanje koristi dodatna oprema (u ovom slucaju uzad). Alpinisti tehnicko penjanje koriste onda kada je slobodno penjanje neizvodivo (slobodno penjanje je kad se covek penje sopstvenom snagom po prirodnoj podlozi a uzad se koristi samo za osiguranje za slucaj pada ali ne nose tezinu i ne potpomazu penjanje).

Ono sto si video na TV i alpinisti bi izveli na sustinski isti nacin.

E sad, zasto ti nisi alpinista? Pa zato sto ne znas nista vise od toga da smes da se popnes na visinu. Alpinista ne brine o visini, on brine o bezbednosti. Na misli o tome koliko je visoko nego koliko je cvrsta podloga, dali je klizava, ili krusljiva, da li je oprema ispravno namestena, da li su klinovi dovoljno cvrsti i slicno. E vidis, povracaju kada se desi da nesto zakaze, pa kada njihova ili necija tudja glava bude dovedena u pitanje, jer je to ogroman stres. Visina ih ne brine jer svako od njih zna da je svejedno hoce li pasti sa 20 ili 2000 metara visine. Rezultat je identican.

Dok si ti samo ocenjivao visinu, boccio i ja smo ocenjivali kako su ljudi osigurani, kako su uzad ucvrscena i koliko su svi (i to ne samo takmicari) u toku tog penjanja bili skoncentrisani da urade sve sto treba. Dok ne budes gledao to sto mi gledamo ne samo da neces biti alpinista nego nijedan alpinista te nece hteti za partnera.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))14.01.2005. u 14:57 - pre 235 meseci
Pa cekaj, kako tako pricas da sam ja samo gledao visinu, a ne i osiguranje?!? Pa ja sam barem pet puta opisao kako su bili vezani i kakvo su osiguranje imali. Pogledaj ponovo ako si zaboravio. Ja i dalje tvrdim da je ono sto su oni izmeli veoma lako za izvesti i to javno kazem. Moze svako da me drzi za rec. Dajte mi dve onakve sajle i vezite me da nikako ne mogu da padnem i ja cu da predjem preko onoga. Ne vidim nikakav problem kod toga. Ne znam zasto od misa pravite slona. Kada bi me pitali da se penjem na neku strmu i visoku stenu, to vec ne bih mogao, jer ne znam, ali za ovo hodanje po sajli mi ne treba nikakvo znanje i prihvatam opkladu kada god hocete. Mogu i da se vozim na onim koturaljkama, nema problema. Uzivancija! Ali samo za ono su oni radili, nista preko toga. Ajt'e bre ljudi, pa jesmo li mi gledali istu emisiju?!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.170.17.bitsyu.net.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))25.01.2005. u 00:12 - pre 234 meseci
praznik za oci mi je bilo kad se onaj seljak
Aljosha prosuo u onom klancu onog potoka
kako je bucnuo
a ja ostajem pri mom
ona dileja Dimitrije je idealan covek za vojsku dobar,posten i nevidjeno glup
i ujedno je moj favorit jer je on jedino dovoljno lud da uradi sve
samo da ne bude zabune u svakoj drzavi se vojska dize u nebesa
ovo je cista propaganda
samo je pristup malo pogresan
covece ljudi su na obuci u jednoj srpskoj formaciji a onaj derpe pushta Barry White-a za pozadinsku muziku,
de je marsh na Drinu?????!!!!!
broj 2 ostajem pri mom da nema prave zandarmerijske obuke, pa ljudi niko nije luda da otkrije kako obucava svoju vojsku
ja mogu da uradim 10 sklekova pravilnih i to je ok, toliko svako normalan moze da uradi
ali da te onaj opaljeni instruktor dribla ajde za svaku sitnicu 10, mnogo je kume....
poznajem taj tip ljudi sto su materijal za te jedinice moj dobar ortak iz srednje je mislio da ode u zandarmeriju ali se odlucio za visu kriminalisticku
decko je lud 100 gradi,i ne sumljam da su svi u zandarmeriji takvi
ovih 20 papana je doslo misleci da je lako ali nije,a zasto nije lako???
zato sto nisu taj kov ljudi-ni jednom kandidatu nisam video to u ocima(nemojte da se cudite to se odma primeti)
pozdrav!!!!
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))25.01.2005. u 02:29 - pre 234 meseci
Ne gledah ali rekose mi da su u vecerasnjoj emisiji takmicari morali da prodju kanjon Race. Bogme, to je vec podvig.
 
Odgovor na temu

dunav

Član broj: 82992
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))02.02.2005. u 13:33 - pre 234 meseci
bas je Aljosa dobar!!
 
Odgovor na temu

dunav

Član broj: 82992
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))02.02.2005. u 13:38 - pre 234 meseci
da li ste citali Aljosinu knjigu za koju je dobio Andricevu nagradu?
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
62.108.101.*

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))03.02.2005. u 02:27 - pre 234 meseci
Dali vi citate sta ja gore otkuca!!!
Pa taj Aljosha je kreten kakvog majka nije sachekala na planeti zemlji!!!
On se lozi na vojsku-ono-shatro-macho-junak...
U mom proshlom postu sam lepo rekao kakvi ljudi idu u te jedinice...
Oni su za taj posao i ja sam im zahvalan sto ce da me brane od neprijatelja!!!
To je sve!!!
Ali taj Aljosha se trpa tamo de mu nije mesto!!!
Gledao sam ga kad je ishao on sam u taj kamp on je jedan jeb*ni mazohista koji se lozi na to!!!
Ponavljam pogledajte onog instuktora "Grbu"(mislim da se tako zove) pogledajte manire,stav,govor...
On bre Aljoshu "jede za dorucak"....
Pa pogledajte Aljoshu on kao oce da bude strog kao i oni ali to se ne stice vezbom to se dobija rodjenjem...
A cinjenica da on ne moze da se pomiri sa tim nije razlog da upropasti kviz sa odlicnom koncepcijom...
Samo kad vidim njega kako serenda muka me uhvati, a onaj instruktor kad se prodere-ne bi voleo da budem blizu njega...

[Ovu poruku je menjao ~Vojvoda dana 03.02.2005. u 19:05 GMT+1]
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))03.02.2005. u 09:31 - pre 234 meseci
Misim da bi moderatori trebali da reaguju na ovo vredjanje.
 
Odgovor na temu

dunav

Član broj: 82992
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))03.02.2005. u 10:33 - pre 234 meseci
sta radite veceras, u 21:30?????
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
62.108.101.*

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))03.02.2005. u 18:02 - pre 234 meseci
[quote="broker"]Misim da bi moderatori trebali da reaguju na ovo vredjanje.
[/quote]
Kakvo vredjanje???
Odkad je izgovaranje istine vredjanje???
Ja samo hocu da kazem da je pristup koji on ima totalno pogresan...
Izigrava instruktora-sto on nije niti ce ikad biti...
Posao treba da prepusti onim koji su za to strucni ;)
On bi samo tebao da bude neka vrsta posmatraca-sudije,razumemte supervizor...
A ne tamo on se dere na njih kao shatro-strog
Ja mu skidam kapu za koncepciju kviza ali se malo previse zaneo u svojoj ulozi
Nije on covek za to
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: MBS1 - na BK televiziji :-))))03.02.2005. u 19:26 - pre 234 meseci
Gledao sam par emisija i, dobro, snimljeno je kako-tako. Losa kopija onih sa zapada. Nemam neke zamerke. Ali puko mi je film kad sam u prosloj slusao onog Dimitrija kako tripuje pred kamerom u onoj ispovesti 2-3 puta. Onake bulaznije jos nisam cuo. Kao da smo svi u smrtnoj opasnosti(pogotovo on) pa je to sad neki vazan i svecani trenutak kada se pise istorija tamo gde su oni. Nisam zapamtio sta je pricao ali znam da takve tripove davno nisam cuo. Zao mi je sto nije pobedio kad se toliko uziveo...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: MBS1 - na BK televiziji :-))))

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21990 | Odgovora: 81 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.