Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)

elitemadzone.org :: MadZone :: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)

[ Pregleda: 8238 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

*SHomi*
Milos Pavlicevic
Kraljevo

Član broj: 44504
Poruke: 14
*.nasamreza.com.



Profil

icon Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 15:46 - pre 234 meseci
E ljudi mislim da bi bilo extra kada bismo ovde raspravljali i usavrsavali taktike za ovu stvarno najbolju igru.

Evo jedne dobre fore (za pocetnike) :
Rasa: Undead
Brzo razvijanje do tier3 (a od verzije 1.14 do tier2), do tada 2 heroja (preporucujem da jedan obavezno bude Lich) i 5-6 fiendova i ostalo sve gargoyle. Gargoyle obavezno upgradovati u Graveyardu do 3. nivoa i napad i odbranu....
Ostatak je prost: Uleti u fight sa jednom grupom gargoylova zatim sa herojima, preostalu grupu gargoyla dovesti sa strane ili jos bolje sa ledja i to bi trebalo da bude to.......

Napominjem da je ova taktika dobra za pocetnicke partije zato sto postoje veoma proste odbrane od nje.

P.S. Pisite ljudi kako bi svi mogli da usavrsavamo taktike...............
'So understand, Don't waste your time always searching for those wasted years, Face up...make your stand, And realise you're living in the golden years...'
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 17:31 - pre 234 meseci
Evo ja da se javim kao veliki ljubitelj warcrafta...Nisam bas neki takticar,ali evo jedne obicne,ali do sada neporazene:

U mom odeljenju se cesto organizujemo pa igramo 2 na 2.Ja i moj ortak ih kidamo sve redom :-) Ja uzmem nightefove,a ortak undedove.Ja pravim demona i onog zesnskog heroja (ne pamtim im imena bre),a ostatak populacije popunim archericama koje popnem na one ptice (na vrh mi jezika kako se zovu?).Drug uzme lich-a,napravi 7-8 paukova,a ostalo one zmajeve (valjda frost-ove?).I tako kidamo...Znam da je taktika bezveze,ali obojica se brzo razgradjujemo,pa je fora samo da napadnemo na vreme...A oni se razbeze na sve strane :-)
 
Odgovor na temu

Damy
Damjan Alajbegovic
Beograd

Član broj: 44303
Poruke: 15
*.111.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 17:36 - pre 234 meseci
Polako,polako,ako vas interesuju taktike,prvo igrajte na battle netu,pa skidajte replayeve sa neta tako,se uci,ja sam bio prosle godine u clanu spo,al me to smorilo,tj skola i sve,al cu sad za raspusta da se bacim malo na to pa cu vam reci sta je aktuelno.
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.blueisp.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 17:42 - pre 234 meseci
Za Night Elfove - Mass Hunts (omiljena strategija početnika)

Što pre napraviš Hunter's Hall, poželjno je dva Ancient of War-a iz kojih gradiš samo Huntersice. Kao heroja Priestess of the Moon sa Trueshot aurom (dodaje damage huntersicama). Ako i protivnik gradi huntersice sagradi oko 3 Glaive Throwera. Svo vreme ostaješ na Tier1. Ako protivnik počne da gradi leteće jedinice samo pređeš na arčere.

P.S. Važan je i build order. Pokušajte da gradite strukture tako da neprijatelj ne može tako lako da prodre u centar baze.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 17:54 - pre 234 meseci
mmm ja sam naleteo na jedan dobar sajt (www.http://www.europe-pvpgn.net/) koji je lepo dizajniran i gde se mogu skinuti replays za warcraft.
Obzirom da sam tek poceo da igram, znace mi;)
dajte neki sajt ako ima sa vec gotovim taktikama.
 
Odgovor na temu

Damy
Damjan Alajbegovic
Beograd

Član broj: 44303
Poruke: 15
*.111.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 18:09 - pre 234 meseci
Idite na www.junk.co.yu nas sajt sa najboljim nasim igracima,rista.....
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 19:05 - pre 234 meseci
Posto su korejanci najbolji igraci onda skidaj njihove replejeve:
www.replays.net
www.wcreplays.com
www.replayers.com
 
Odgovor na temu

*SHomi*
Milos Pavlicevic
Kraljevo

Član broj: 44504
Poruke: 14
*.nasamreza.com.



Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 20:58 - pre 234 meseci
Ne preporucujem nightelf rasu za 1vs1. Previse se sporo grade i skupi su, a jedinice nisu narocito jake dok se ne upgraduju......


'So understand, Don't waste your time always searching for those wasted years, Face up...make your stand, And realise you're living in the golden years...'
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.124.eunet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)16.01.2005. u 22:50 - pre 234 meseci
Uh sto mrzim strategije....

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

SiN_MaFiJe

Član broj: 33599
Poruke: 59
*.metrohive.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)17.01.2005. u 17:52 - pre 234 meseci
Kaki koreanci rista je master pricalo se da je odvalio lika koji je drugi u svetu i bice da je tacno posto ovde ima replay ali jbg nije otisao na wcg misim da je otisao tamo mogao je biti i zadnji ali brate vazno je da je igrao sa masterima wara ali neverujem stigao bi od 2 do 6 mesta
Alright. 5 reasons why I'm convinced that my penis runs Linux.
1. I can create child processes
2. I can handle multiple users on any platform at once.
3. I'm VERY user friendly.
4. I have incredible uptime. and
5. When my system load gets too heavy, I :end up dumping my core and the system shuts down. :p
 
Odgovor na temu

*SHomi*
Milos Pavlicevic
Kraljevo

Član broj: 44504
Poruke: 14
*.nasamreza.com.



Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)05.02.2005. u 16:27 - pre 233 meseci
Je li bre ima li neko da ozbiljno igra TFT ? :)
'So understand, Don't waste your time always searching for those wasted years, Face up...make your stand, And realise you're living in the golden years...'
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.blueisp.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)05.02.2005. u 18:33 - pre 233 meseci
www.junk.co.yu
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)05.02.2005. u 20:31 - pre 233 meseci
Citat:
*SHomi*: Je li bre ima li neko da ozbiljno igra TFT ? :)
Mislim da nećeš naći ovde takvih.Ovde su više ozbiljni ljudi koji ne igraju igre:P
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)06.02.2005. u 17:45 - pre 233 meseci
Recimo da ja igram "ozbiljno" WC3,
to sto vi ovde diskutujete to je vise nego smesno, tipa - nisu nesto elfi skupi su i slabi dok se ne tekuju, omg.. za tvoj info elfi su najimba igrice i ubedljivo najacha rasa za solo (1v1).

Damy reci mi koji ti je nick na bnetu?
Btw moj nick je - daekO

za sve koji zelite da uchite, ili chisto da vidite kako se igrica igra ovih dana, pravac www.wcreplays.com pokupite top replays i to bi bilo to,..

cao zdravo
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)06.02.2005. u 23:17 - pre 233 meseci
Ma Orcovi sabijaju...
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)07.02.2005. u 14:39 - pre 233 meseci
Citat:
Darko Prelic

za sve koji zelite da uchite, ili chisto da vidite kako se igrica igra ovih dana, pravac www.wcreplays.com pokupite top replays i to bi bilo to,..
Link sam već postavio gore.
 
Odgovor na temu

warmasine
Marko stojanovic
smedervo

Član broj: 143548
Poruke: 7
*.vdial.verat.net.

ICQ: 190


Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)12.06.2007. u 08:18 - pre 205 meseci
Shto se tice frozen throna konstrukcije imate mnoge taktike i sheme za svaku vrstu .Najbrza pobeda je sa orc-ovima moguca prosta shema i ovu shemu zna vecina boljih igraca .Shto pre mozete izgradite Altar of storms napravite batlemaster-a uzmete mu kao prvu magiju nevidljivost upadnete u neprijateljsku bazu naravno nevidljivi pokoljete mu radilice i posle shtekate u svojoj bazi vojsku i mozete da zezate protivnika kako hocete .Nego cujem pominjete ovde nekoga ristu koji je odvalio drugog lika u svetu u warcraftu odakle je taj decko imao je jedan iz smed.palanke rista igrao je mnogo dobro warcraft construkciju trebao je da ide na wsg. odgovorite mi...
dark
 
Odgovor na temu

warmasine
Marko stojanovic
smedervo

Član broj: 143548
Poruke: 7
*.vdial.verat.net.

ICQ: 190


Profil

icon Re: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)12.06.2007. u 14:14 - pre 205 meseci
Ishao sam na sajt http://www.wcreplays.com i skinuo sam neke replayove ali nece da mi pusti preko frozen throna dali zato shto imam patch 1.20 mozda treba da imam 1,21 neshto izbaci da je moja verzija drugacija verovatno zato shto nemam patch 1,21 dali neko zna zbog cega se to deshava da mi odgovori voleo bi da gledam neke replayove ...
dark
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Taktike : Warcraft III TFT (The Frozen Throne)

[ Pregleda: 8238 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.