Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj

elitemadzone.org :: MadZone :: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 20253 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj26.01.2005. u 22:27 - pre 234 meseci
Ide već duže vreme jedna španska serija na B92, zove se Korak do <nečega> (sna valjda, zaboravih), a išla je negde (i to na par stanica kako sam kasnije primetio) i još jedna španska serija u kojoj se radnja isto dešavala u nekoj školi.
 
Odgovor na temu

banom
Miroslav B.
Zimbabwe

Član broj: 17897
Poruke: 197
*.ptt.yu.

Sajt: www.elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 00:40 - pre 234 meseci
@Gost: nije se odnosilo na tebe, bilo je uopsteno

Ipak sam misljenja da se ne moze generalizovati i reci da su glupi oni koji (po mom misljenju) gledaju glupe filmove.

Citat:
Bojan Basic: Reci mi bar jednu špansku seriju koja je kod nas gledana.


Ne znam bas nazive, ali vidim da masa ljudi gleda te gluposti. Kad sam rekao spanska naravno podrazumevalo se i na meksicke, brazilske, argentinske.... sapunice.
I Autostoperski vodič kroz Galaksiju pominje alkohol. On kaže da je od svih postojećih pića najbolji pangalaktički grgolj blaster.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dialup.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 01:10 - pre 234 meseci
Citat:
banom:
Kad sam rekao spanska naravno podrazumevalo se i na meksicke, brazilske, argentinske.... sapunice.

Na to sam i ciljao. Među španskim serijama uglavnom nema sapunica, ove što se vrte kod nas su najčešće meksičke, provuče se još koja zemlja ali Španija ne.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

fumaremigel
Miki Petkovski
BG

Član broj: 21501
Poruke: 154
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 06:12 - pre 234 meseci
Citat:
To sto je gledan toliko nije nikakvo merilo, pa pogledajte koliko se samo kod nas gledaju spanske serije. Da li to znaci da su i one dobre i kvalitetene?


Pa Šotra (valjda se tako preziva reditelj zone) je i sam rekao da je pravio film po receptu španskih serija, zato što je znao da to ovde prolazi.
 
Odgovor na temu

stex

Član broj: 718
Poruke: 374
*.zrlocal.net.

Sajt: stivi.on.neobee.net


+21 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 07:16 - pre 234 meseci
Naravno da je Zona najgledaniji film kad su terali djake da idu u bioskop.

Ubedljivo najjadniji film je Pljacka treceg Rajha. Tako glupu radnju filma jos nisam video.
stivi.on.neobee.net
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 11:53 - pre 234 meseci
Citat:
banom: @Gost: nije se odnosilo na tebe, bilo je uopsteno

Ipak sam misljenja da se ne moze generalizovati i reci da su glupi oni koji (po mom misljenju) gledaju glupe filmove.


Naravno, slazem se sa tobom!
Ali su glupi oni koji gledaju glupe filmove, i za takve filmove govore da su dobri!
Kao ovo sa Zonom!

@dalibord5
Niko nije ni rekao da je knjiga glupa! Glup je film! A znamo da film skoro nikada nije ni do clanaka knjizi po kojoj se radi! Jer se uvek iskomercijalizuje i unisti!
A jos kada to radi Sotra i njigova ekipa, onda "ubij konja pa idi pesaka".
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 12:02 - pre 234 meseci
Zona je dobar film po mom misljenju a glup si ti ako tvrdis da sam ja glup zato sto tako mislim.


[Ovu poruku je menjao Goran Mijailovic dana 28.01.2005. u 11:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj27.01.2005. u 14:44 - pre 234 meseci
Citat:
Goran Mijailovic:...GLUP SI TI ...

...mmm...da!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Postoji li lošiji film od filma Pad u Raj

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 20253 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.