Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

...za korisnike Beotelovog ADSL servisa

[es] :: ISP :: ADSL :: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 24353 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sfakias

Član broj: 13700
Poruke: 27
*.med.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa24.03.2005. u 08:54 - pre 232 meseci
1. 362*
2. 21/2/2005
3. 23/3/2005
 
Odgovor na temu

pixxel
Saša Popović
System administrator / Network
Administrator
Beograd

Član broj: 2226
Poruke: 36
*.yubc.net.

Jabber: pixxel@elitesecurity.org
ICQ: 32653255


+2 Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa24.03.2005. u 18:26 - pre 232 meseci
Citat:
SteX_bgd: poceo sam da dobijam *ebene tikove cekajuci *ebenu lampicu da se upali..


Uh, nisi jedini, cekam vec *ebenih nedelju dana, zurim u samo jednu lampicu upaljenu i molim boga svaki dan da druga pocne da "miga" pa da se upali. U medjuvremenu sam ih i zvao, kao poslace mail telekomu da oni tamo vide sta se desava... a meni mrtav adsl... dajem im jos 10ak dana fore, i ako ne ispostuju, ima da ih zovem da mi seku adsl i vrnu pare
Pozdrav od Saleta
 
Odgovor na temu

pixxel
Saša Popović
System administrator / Network
Administrator
Beograd

Član broj: 2226
Poruke: 36
195.252.86.*

Jabber: pixxel@elitesecurity.org
ICQ: 32653255


+2 Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa28.03.2005. u 11:38 - pre 232 meseci
Evo da se pohvalim, pusten mi je adsl pre jedno pola sata, sljaka k'o lud... Jedno pitanje ipak, da li se ikome desava da pada downstream dok je pun upstream? Padne mi sa 250 na oko 100-150, a upstream je 64/64...
Pozdrav od Saleta
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa28.03.2005. u 11:40 - pre 232 meseci
Citat:
pixxel: Jedno pitanje ipak, da li se ikome desava da pada downstream dok je pun upstream?

da to je normalna pojava, takodje se desava da i padne upstream ako dostigne 100%, pa se predlaze za ADSL da ogranicis i downstream i upstream na 90%, imaces ravnomerniju konekciju

So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

pixxel
Saša Popović
System administrator / Network
Administrator
Beograd

Član broj: 2226
Poruke: 36
195.252.86.*

Jabber: pixxel@elitesecurity.org
ICQ: 32653255


+2 Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa28.03.2005. u 12:27 - pre 232 meseci
Citat:
JogyII: da to je normalna pojava, takodje se desava da i padne upstream ako dostigne 100%, pa se predlaze za ADSL da ogranicis i downstream i upstream na 90%, imaces ravnomerniju konekciju


Hvala za info, ipak sam ja nov u ovome ;)
Pozdrav od Saleta
 
Odgovor na temu

chele
Milan Cekic
Beograd

Član broj: 11955
Poruke: 12
194.106.169.*



Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa15.02.2006. u 22:17 - pre 221 meseci
Ljudi, ne zamerite ako sam malo bajat sa postovanjem, ali sam na ovu temu naleteo slucajno, a tice me se utoliko sto sam uplatio adsl kod beotela i evo, vec 10 dana grizem nokte i blenem u lampicu na igracki od modema koji sam dobio od beotela zajedno sa obecanjem da ce "sve uskoro biti ukljuceno" :>
inace sam na konjarniku, 289xxxx i interesuje me koliko se cheka, da li to uopste vredi (kakav je protok), ili da raskidam ugovor i kacim se na kablovski (kod nas je u kvartu kds, sa tv kanalima je prilicno nesrecan, a za internet nemam pojma)...

pozdrav svima!

chele
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
195.252.91.*



+17 Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa15.02.2006. u 22:52 - pre 221 meseci
Komsija, ima dovoljno opreme na Konjarniku, samo sto su tehnicari izgleda lenji²... Ja sam 20 dana cekao [doduse u januaru 2005 ]
Dobices ADSL, ne brini, strpljenja samo...
Inace, fino radi - download oko 27 kB/sec (zavisi odakle skidas), upload oko 7 kB/sec, pingovi su manje vise OK. Modem koji dobijes je djubre, ali tako je kod svih provajdera (uvek mozes da kupis svoj)...
PTT KDS na ovoj lokaciji verovatno nikad nece pustiti net, tako da... naoruzaj se strpljenjem i pricekaj jos malo ADSL
 
Odgovor na temu

NowhereToHide

Član broj: 63420
Poruke: 16
195.252.90.*



Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa16.02.2006. u 17:42 - pre 221 meseci

da li je jos nekom download u zadnjih par dana znatno opao ili sam usamljeni slucaj ?
 
Odgovor na temu

chele
Milan Cekic
Beograd

Član broj: 11955
Poruke: 12
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa17.02.2006. u 15:43 - pre 221 meseci
>
>
>for Sylvester & other guys from Konjarnik

moram da priznam da sam se grdno razocharao... bio sam u posti Konjarnik
juce (i to direkt u samoj centrali), ljudi me ljubazno primili bez ikakvog izmotavanja, sve lepo proverili kompjuterski i telefonom i jos ljubaznije mi kazu da NIKAKAV ZAHTEV nije stigao od beotela za moj broj telefona :(( i jos mi kazu da je normalno da beotel ispaljuje korisnike... i da nisam jedini... i da je to skandal, jer se zna (to mi kaze sluzbenik telekoma!!) da beotel NE PLACA nista telekomu, jer imaju neki
pravno-formalno-mutni dil (eto vam odgovora zasto su "ucinili internet
jeftinim"... BAGRA!! :(( inache, mesta je bilo u januaru, ali su
popunjena, a pokazali su mi na licu mesta hrpu nove adsl opreme (modula)
koji su stigli u centralu i nisu josh ni ispitani, a kamoli instalirani,
te da ce se instalacija desiti za nekih mesec-dva :(( dodushe, ako je
verovati doticnima, u postojecim, ukljucenim modulima ima, citiram, "jos
par mesta", ali to "treba provajder da juri, a ne ja".... skenjao sam
se, dobri ljudi... nisam nista bolje ocekivao, ali bas ovako... tako je
to kad zivis u prokletoj ulici, od koje beze i kablovi i
radio-talasi :(( a nastanjena je gerontologijom i nema interesa za
mrezno pokrivanje ni na koji nacin, jedva smo i kablovsku dobili preko
telefonkabel djubreta koje je kupilo kds djubre i emituje djubre kroz
djubre od kablova i imamo djubre od slike (i to ne samo na
djubre-televizorima, vec i na onim malo boljim) :((

odustajem... u pon. idem do makenzijeve, ako krenu nesto da zavijaju,
raskinucu ugovor... pa mi preostaje samo da se selim, ultimativno sam
zgadjen ovakvom situacijom....

pozdrav svima!

Chele

[Ovu poruku je menjao chele dana 17.02.2006. u 16:46 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao chele dana 17.02.2006. u 16:49 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
195.252.91.*



+17 Profil

icon Re: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa18.02.2006. u 02:36 - pre 221 meseci
Au, ovo ni ja nisam ocekivao! Pa nista, raskidaj ugovor i probaj kod drugog ISP-a, recimo YUBC (jako dugo sam koristio dial up kod njih i bio sam prezadovoljan, a nisam cuo da se neko zalio ni na njihov ADSL), posto kazu da ima par slobodnih mesta...

Citat:
jer se zna (to mi kaze sluzbenik telekoma!!) da beotel NE PLACA nista telekomu

Znaci ako jednog dana zateknem "Could not locate remote server" na Operi znacu da restart rutera nece pomoci

Ajde pa javi sta si uradio... Sa srecom!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ...za korisnike Beotelovog ADSL servisa

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 24353 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.