Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

<<<III svetski rat>>>

elitemadzone.org :: MadZone :: <<<III svetski rat>>>
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32287 | Odgovora: 98 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
91.148.78.*

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>28.10.2008. u 22:31 - pre 188 meseci
Pa de sad kad uzeh novi racinar, a i telekom obeca povecanje brzine ;(.
Stvarno mi Srbi nemamo srece.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>28.10.2008. u 23:12 - pre 188 meseci
Citat:
Beltrammi: ...zbog toga sto bi on vaskrsao mnoge aveti iz Klintonove proslosti: Bajdena, Holbruka i verovatno Olbrajtovu...

More da im podignete spomenike od po tri metra visine. Bez njih bi ovde jos jahao onaj sto su ga posadili pod lipu i onaj sto je mlatarao kasikama, isto kao sto jasu njihove podguzne musice "bizmismeni".
Citat:
Beltrammi: Evo jedne grube, ali ilustrativne racunice. Kazu da je dijaspora unela prosle godine oko 3 milijarde dolara.

Nije prosle nego svake godine, i nije 3 nego 5, a dabogda prijatelju da je to bila poslednja godina. Naime, da nije tih milijardi koje salje dijaspora, ne bi mi ove zivotinje ovde sto sisaju drzavnu sisu izigravale neki progres i sebi raspisivale plate od po 50 i 100 hiljada dinara, koju onda trose u privatnim radnjama i tako prave privid napretka, koji ne postoji, nego zemlja svake godine trosi vise nego sto proizvede a onda u statistikama lazu i piskaraju nekakve prosecne plate koje primaju trojica u zemlji. Svaka cast dijaspori, ali nemojte vise da nam pomazete, molim vas.

More zivi meni bili USA demokrate, jer su oni penicilin za ovo ovde i sve ovakve, kao sto se zna, samo ne na nacine na koje neki misle, nego na stare dobre i proverene, a onom gospodinu Klintonu, more ruka mu se osusila kojom je potpisao ono sto nije trebao onomad. Mozda ce to sad Obama da ispravi, ko zna.
 
0

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
87.250.52.*



+1 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>28.10.2008. u 23:50 - pre 188 meseci
Citat:
More da im podignete spomenike od po tri metra visine. Bez njih bi ovde jos jahao onaj sto su ga posadili pod lipu i onaj sto je mlatarao kasikama, isto kao sto jasu njihove podguzne musice "bizmismeni".


Nema problema. I Solani i Rugovi ćemo podići. Samo reci gde 'oćeš. U tašmajdanskom parku, kod spomenika poginulima u RTS-u, u Surdulici, Nišu ili Batajnici?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 00:54 - pre 188 meseci
Moze njima spomenik pored delta sitija, a svim sudijama da date orden Hasima Tacija u obliku sefa, da imaju gde da cuvaju mesecne plate od 100,000 dinara koje im placa dijaspora kako bi mogla ovde da bude prosecna plata... ne znam koliko je i ne zanimaju me te lazi, ali znam da obicni ljudi imaju brat bratu jedno 10 - 13 iljada platu, i pola miliona ovih lezileba sa drzavne sise po 50 - 100,000 (neki i 200, 300 iljada) i eto. napredak je to. Ono sto kazu, kad jedan guli klot kupus, a drugi cepa samo krtinu, oni u proseku jedu sarmu. Ebosebe, svi klintoni ovoga sveta sa sve medlin olbrajt i ronom dzeremijem nisu ovde toliko zlo naneli kao ovi vasi delije, al na njih ne smete, pa vam zato smeta neki tamo Obama. Mene nije 10 godina hteo Klinton da salje da poginem negde tamo u neka mesta sto ni ne znam gde su niti me zanima kako bi oni mogli da nesmetano prave delta sitije i zakonima stite posteno zaradkeni kapital, nego ovi "moji", te mi tako klintoni, holbruci i olbrajtove nisu neprijatelj, niti su to ikad bili, nego oni. Samo biram manje zlo. Go Obama i Holbruk, go.
 
0

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
87.250.52.*



+1 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 01:48 - pre 188 meseci
Citat:
Go Obama i Holbruk, go.


Pa, ono misim, car je go! Bar se tu slažemo.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 08:03 - pre 188 meseci
Tacno, slazemo se. Car je go i sve se vidi - malo ih je al' su... I zato, go Madlena, go. Mozda ce tako primitivci da izumru ovde, ili bar da budu vraceni u rupe u kojima su bili dok se niste oslobodili te postali pomodni antiamerikanci, sta znas.
 
0

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 08:27 - pre 188 meseci
Mislim da ti je taktika kontraproduktivna. Al' šta znam...
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 14:46 - pre 188 meseci
Nije, nije. Obicno te stvari idu iznutra, kad neko ko je bio propalitet iznenada dozivi "epiphany" pa postane covek i uljudi se, ali u slucaju ovih ovde, kako od toga nema nista, pozverovi su to, jedini koji mogu da iznude i na silu im nature prihvatanje civilizacijskih normi su oni spolja. Da li ce to da bude zla Madlena ili zli Solana, meni je to manje vazno, vazno mi je da ce da bude, kao na primeru Bugarske kojoj su stopirana sredstva dok ne resi problem korupcije. I zato je cika Obama dobar, jer u USA svi vode samo unutrasnju politiku, i republikanci i demokrate, samo je razlika u tome sto je za republikance ta politika onako vise primalna, da podmire Dzoa naftom isl, to jest samo da mu zapuse straznjicu i to je to, te su prema tome vise okrenuti izvorima nafte i tim stvarima, liberani fasizam, bizmis, ovo ono, a za demokrate je ta politika isto to, samo plus da Dzoa malo pouce i duhovnim vrednostima, pa vole malo i da zbog toga uljudjuju ovakve, da bi Dzou dali primer kako moze covek i zivotinju da nauci, a kamo li nece mladu usijanu glavu.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 18:59 - pre 188 meseci
Srce mi se cepa.
 
0

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
93.86.99.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>29.10.2008. u 21:51 - pre 188 meseci
@Lesli
BIlo bi isuviše lako da to može tako da dođe spolja. Bojim se da se kladiš na pogrešnog konja. Uostalom bizmismeni su ti dokaz, jer se oni nisu nešto izrotirali značajno pored tolikih parlamentarnih izbora. Spremili bi se oni da Madlena nasledi ovog premijera-kome-niko-ni-ime ne pamti, a legendarni Ron Džeremi našeg Rasima. Ne potcenjuj njihovo poznavanje jezika koji ovi spolja tako dobro i govore i razumeju.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>30.10.2008. u 00:24 - pre 188 meseci
To jeste, za bizmismene, ali to je opet doslo iznutra. To je bila Djindjiceva pogresna procena koja mu je dosla glave, ne samo ona, ali uz ostalo je i ta procena bila bitan faktor. On je to govorio, ako cemo da pravimo kapitalizam moramo da imamo i kapitaliste, ostali su posle samo preuzeli taj stav. Doduse, drzao je on bizmismene na uzdi, ali ne mnogo cvrstoj. Jedini ko je u pocetku hteo da im naplati ono sto duguju bio je Mladja, i to ne zakonom o ekstraprofitu nego na mnogo plasticnije nacine, po zaslugama, ali posle je i on legao na rudu. I sto ce sad neka Madlena ili Solana da jure neke tamo Miskovice i slicne lopurde po Srbiji? Njih to ne interesuje. Ako su dobri ovima ovde, dobri su i njima tamo, mislim privremeno, na duge staze su balast, ako nastave da insistiraju na monoplskom ponasanju, sto verovatno nece biti slucaj, jer i ovdasnji bilmezismeni znaju ko je tu pravi gazda i ne bi voleli da izgube posteno zaradjeni kapital. Ali za sada su im dobri. Ta nece oni tamo da se zene sa tim olosem, nego ce da im valjaju neku robu, a ovi ce onda da je valjaju nama. Nisu oni vazni. Ono sto zanima ove sto drze motku su politicke promene, koje su skoro gotove, sad kad su patriote razbucani, kao i konacno civilizovanje ovoga ovde, ne samo Srbije, nego celog Balkana. U to civilizovanje spada i ukidanje monopola, obracun s korupcijom i kriminalom, ciscenje zemlje od kesa i plasticnih flasa, i od ovih sto se deru nocu, primenjivanje zakona, a ne samo fiktivno usvajanje, i tako dalje, znaci, sve vrste uljudjivanja, sto bi se reklo, jedna opsta promena mentaliteta, i to motkom, dok ovo ovde ne postane kompatibilno sa Jevropom, sa srbendama ili bez njih. Kazem "sa srbendama" , jer sa obicnim Srbima niko nema problem, nego samo sa srbendama, pa cak i Srbi sa njima imaju problem. Ja to podrzavam. I onda je bolje kad taj ko drzi motku bude neko ko jos spreman i da njome mlati, jer koji si djavo uopste vadio motku ako neces da je upotrebis. USA demokrate su pokazali da umeju i da mlate motkom po ovakvima, ne samo da je klatare levo desno kao republikanci, i ne samo u Srbiji.
 
0

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>30.10.2008. u 06:28 - pre 188 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: ..... primenjivanje zakona, a ne samo fiktivno usvajanje .....


donosenje kljucnog zakona, zakona o poreklu imovine, vise niko cak ni ne spominje.
i cedomir cupic se covek valjda na kraju umorio.

.... a posle kada nekad dodju ovi sa srpovima i cekicima da vrse eksproprijaciju kapitala, onda je qq si ga lele, opljackase elitu i posten svet.
 
0

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>30.10.2008. u 06:40 - pre 188 meseci
@Lesli

ako sam te dobro shvatio - sve sto su do sada radile USA demokrate (a i ovi drugi) - to je sve da nas malo doteraju
u red ?

A posle ce da nas pomaze i pohvale, i da kazu nesto u stilu:

"Sinko, ja sam te do sada vaspitavao, sada verovatno bolje razumes zasto sam neke stvari radio...no sada si svoj covek, izveo
sam te na put, sa srecom posao..." ???

A-ha....
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>30.10.2008. u 09:13 - pre 188 meseci
Ma jok, ne da nas dovedu u red, mi smo nevazni u toj prici, nego da onom Dzou pokazu kako se bave i drugim stvarima osim fasistickim liberalizmom i nabavkom benzina, eto, prosvecuju po svetu kao Englezi nekad, kako su oni napredna snaga u odnosu na njihove vadikale, pa ce tako na kraju i da mu uvedu bolnice placene iz budzeta i te stvari, i zato on treba ponovo da glasa za njih a ne za one druge.
 
0

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>31.10.2008. u 07:44 - pre 188 meseci
Samo za obavestenje neupucenih i zlonamernih da pobeda Obame znaci povratak bajdena i najverovatnije ricarda holbruka kao drzavnog sekretara. Ali zaboga sta mari, pa najvaznije je da ne pobedi Mekejn jer bi on mogao napasti sirotog mudzahedina Ahmedinedzada.
 
0

WOW
Beograd

Član broj: 33478
Poruke: 172
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>31.10.2008. u 17:09 - pre 188 meseci
A da jednostavno glasaju za Sintiju MekKeni (Cynthia McKinney)?!? Nisu Obama i McCain jedini na tom spisku...

(Inace za neupucene bila je Bajdenova ideja da se bombarduje Srbija 99-te)
WOW je simetrija, nije nikakva igra...
 
0

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
77.46.173.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>31.10.2008. u 23:06 - pre 188 meseci
Bilo je ideja i u Srbiji da je bombardovanje prekratko trajalo, pa im biračko telo ne zamera, dapače!
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>31.10.2008. u 23:12 - pre 188 meseci
Citat:
Beltrammi
Samo za obavestenje neupucenih i zlonamernih da pobeda Obame znaci povratak bajdena i najverovatnije ricarda holbruka kao drzavnog sekretara. Ali zaboga sta mari, pa najvaznije je da ne pobedi Mekejn jer bi on mogao napasti sirotog mudzahedina Ahmedinedzada.


Da li gradjani Srbije ucestvuju na izborima u USA? Ne bih rekao...

Tako da problemi nekih od njih sa Bajdenom, Holbrukom i ostatkom ekipe zaista nisu puno relevantni.

Ako je nekom potrebna promena, a to su Amerikanci, i mislim da se to njih najvise tice posto su u poslednjih 8 godina uspeli da urnisu svoj imidz i medju najblizim saveznicima, da stvore jos gomilu fanatika medju neprijateljima, da povecaju svoju javnu potrosnju visestruko beskrupuloznim trosenjem predsednika i njegove administraicje koji su bili aminovani u kongresu i senatu od strane "ekipe" - i da ulete u ekonomsku krizu koju nisu videli u poslednjih nekoliko decenija.

To je rezultat "neo-con" republikanske vecine u senatu (do skora), republikanske "neo-con" administracije i republikanskog predsednika koga ce istorija verovatno pamtiti kao elementarnu nepogodu za USA.

Cenim da je Obama sa njegovom ekipom ipak "malkice" bolji izbor za Amerikance u ovom momentu od coveka sa jednom nogom u grobu koji na predizbornim skupovima peva "Bomb bomb bomb Iran" i njegove partnerke koja ima 0 minuta iskustva u spoljnoj politici (ako ne racunamo njenu ideju da je gledanje u Rusiju sa obale Aljaske = iskustvo u diplomatiji) i misli da je svet nastao pre 6000 godina a vrlo lako moze postati predsednica USA ako McCain odapne (za sta postoji velika verovatnoca), i recimo imati pristup kodovima za atomsku bombu...

U takvoj konstelaciji prica o "odnosu prema Kosovu" je zaista poslednja rupa na svirali ( (C) Kostunica 2000 ) bar sto se onih kojima je ovaj izbor zaista bitan, tice :) Uzgred, koliko mi je poznato Kosovo je za Amerikance - republikance ili demokrate, zavrsena prica... ne vidim sta bi tu McCain mogao da pomogne ili da Obama odmogne.

Sto se III svetskog rata tice... bio predvidjan mnogo puta, a nema ni jednog razloga da se i ovaj put prica o istom zavrsi kao i price o NLO-ovima...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>01.11.2008. u 07:14 - pre 188 meseci
dugo si cutao Ivane, dugo. Vec sam pomislio da si za Mekejna kao i svi cestiti beli ljudi kad gle - ti podrzavas Obamu !

Kakvo on ima iskustvo u medj. politici ? Osim sto je posetio babu (koju su sad opljackali) u Keniji ? Mekejn predstavlja iskustvo i stabilnost bas kao i predsetnik Dzordz Bus za razliku od Klintona koji je bio pravi razvratnik. Precednik Bus je vodio Ameriku u jedno tesko periodu i pokusao je da stabilise njenu pojavu u svetu. Obama samo ide okolo i prica, ko ne glasa za mene taj je racista i pri tom laze da je crnac, a u stvari on je melez 100%-ni. Ja zato i mislim da ce pobediti Mekejn, stari ratnik, simbol iskustva i stabilnosti jer narod ce... narod mora prepoznati to i nagraditi, u dubini duse Amerikanci znaju sta su prave vrednosti.
 
0

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: <<<III svetski rat>>>01.11.2008. u 07:32 - pre 188 meseci
.... a bilo bi i truba da beloj kuci menjaju ime u crna kuca.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: <<<III svetski rat>>>
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32287 | Odgovora: 98 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.