Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The RED HOT CHILI PEPPERS

elitemadzone.org :: MadZone :: The RED HOT CHILI PEPPERS

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12569 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net.



Profil

icon The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 13:08 - pre 232 meseci
Ajde sad svako ko voli njihovu muziku napise neki komentar,pesmu koju voli ili samo da se javi kao fan,cisto da vidim koliko nas ima...
Ako neko ima neko pitanje u vezi grupe slobodno neka pita!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
194.106.171.*



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 13:29 - pre 232 meseci
:)) ima nas sigurno a komentar cu kasnije trenutno sam malo lenj
 
Odgovor na temu

boyy
Pomoravski okrug

Član broj: 19159
Poruke: 216
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 15:42 - pre 232 meseci
Nisam neki veliki njihov fan,ali mi se svidjaju pesme kao na pr. Other side,Cant stop,Araund the world
boyyyyyyyyy
 
Odgovor na temu

Shatterhand

Član broj: 42109
Poruke: 478
212.62.59.*



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 16:09 - pre 232 meseci
Nekad sam ih slushao, sada su mi poznate samo njihove starije stvari...
 
Odgovor na temu

Milos Dedijer
SQA Engineer
Čačak/Beograd

Milos Dedijer
Član broj: 25147
Poruke: 1159
*.blueisp.co.yu.



+10 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 16:17 - pre 232 meseci
E Red Hot - sa njima sam se uopste i zainteresovao za bilo kakav vid muzike...
Sad ih malo slabije slusam jer smatram da su sve zasrali poslednjim albumom...
Al i dalje smatram da su odlican bend...

Omiljena pesma "Under The Bridge" !!!
Make me a sandwich!
What? Make it yourself.
sudo Make me a sandwich!
Okay!




[url=http://blog.b92.net/user_stuff/uplo
ad/600/luter.1600.jpg] Martin Luter?
[/url]
 
Odgovor na temu

orlix
Vojislav Ilic
Srbija

Član broj: 42591
Poruke: 35
*.yubc.net.



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 16:20 - pre 232 meseci
Sta reci osim da su najjaci na svetu!!!!!!!!!Zivim za dan kada ce svirati u Bg-u!!! Jel ima neko neku informaciju o tome? Prvi put samih cuo '99 i od tada nemogu da se skinem.
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 18:18 - pre 232 meseci
E, ovaj ,drago mi je da smo pokrenuli ovu temu...
Pa ja zapravo imam cudnu istoriju sto se tice slusanja peppers-a.Proslog leta sam bio skoro 5 nedelja na moru i pre nego sto sam krenuo nisam imao vremena te sam na brzaka snimio taj cd jer mi se svidjala jedna pesma mislim da je bila Venice Queen.I onda sam na moru slusao samo to jer nisam imao nista drugo,rec je o albumu by the way.I njihova muzika mi se izuzetno dopala.Naravno znao sam za njine poznate pesme californiacation,other side,...E onda kad sam se vratio kuci i nabavio sve sto su ikada snimili zakljucio sam da je njihova muzika strava posebno albumi blood,sugar,sex,magik i californiacation i one hot minute.
A jeste li gledali koncert Live at Slane Castle?Ja sam kupio njin dvd greatest videos i ima tamo iza scene sa california tour i stvarno su strava.
Ja sam mislio da pravim neki fan site al nemam znanje...Nesto sam probao al nije to na dobro izaslo.Trebalo bi da dodju,nismo mi na kraju sveta,al dok se ovi nasi dogovore ko ce da ih ugosti, oni ce vec da odu u zasluzenu penziju...Ja ne znam neki njihov europe tour,jel to bilo nekada?
A da li neko ima knjigu autobiografija Anthony Kiedis,ja sam trazio u Knez Mihajlovoj svuda al nema...
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 20:04 - pre 232 meseci
Bila je By The Way turneja po Evropi, najblize su bili Bec i Milano... Proslog leta su sa Metalikom svirali na "Aerodrom" festivalu u Becu.

Knjigu imas da kupis u knjizari unutar SKC-a, nije Kidisova biografija vec knjiga o RHCP neke nase novinarke ako sam dobro ukapirao. Cena je ~400din.

Na berzi se jos mogu naci DVD's "Off The Map" i "Out in LA" kao i polu dokumentarac o snimanju BSSM "Funky Monks". Imas i originalna izdanja u CD Shopu u Njegosevoj ako imas para :)


vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 20:08 - pre 232 meseci
Ma ok su pepersi,ali je tema malo glupa. Mislim zamisli kad bi sad svako trazio misljenje o svom omiljenom bendu....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

AMD

Član broj: 8138
Poruke: 129
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 20:59 - pre 232 meseci
Ne vidim zasto bi bila,nisam ja trazio SVACIJE misljenje o bendu.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS15.02.2005. u 22:54 - pre 232 meseci
Ahaaaa....to onda sve objasnjava...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
213.244.208.*

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS16.02.2005. u 22:43 - pre 232 meseci
Citat:
boyy: Nisam neki veliki njihov fan,ali mi se svidjaju pesme kao na pr. Other side,Cant stop,Araund the world

"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS16.02.2005. u 23:55 - pre 232 meseci
Odlično ste se setili da pomenete pepperse jer ih obožavam oooodavno i još me interesuju neka vaša mišljenja.

Prvo, kako vam se svidjaju "novi" peppersi ? Ciljam na poslednji album i "delove" pretposlednjeg. Ja mislim da su malo pali što se energije tiče... nisu to više oni od pre OneHotMinute.... Znam da se BloodSugarSexMagik nikada neće ponoviti (i za taj album bi im dao nagradu za životno delo) i mnogo mi je krivo zbog toga. Iskreno mislim da sve to ima veze sa Frusciante-om, koliko sam ga ranije voleo toliko mi sada nekako smara.... mnogo droge u njegovom životu

I zanima me da li neko ima snimak (ili link za download) RHCP nastupa sa Vudstoka 94 - bolji nastup nikada nisam video !!!
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.blueisp.co.yu.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS17.02.2005. u 10:32 - pre 232 meseci
Can't stop, give it away, suck my kiss...najbolje pesme ubedljivo..
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS17.02.2005. u 12:37 - pre 232 meseci
Citat:
ivan@elfak: Odlično ste se setili da pomenete pepperse jer ih obožavam oooodavno i još me interesuju neka vaša mišljenja.

Prvo, kako vam se svidjaju "novi" peppersi ? Ciljam na poslednji album i "delove" pretposlednjeg. Ja mislim da su malo pali što se energije tiče... nisu to više oni od pre OneHotMinute.... Znam da se BloodSugarSexMagik nikada neće ponoviti (i za taj album bi im dao nagradu za životno delo) i mnogo mi je krivo zbog toga. Iskreno mislim da sve to ima veze sa Frusciante-om, koliko sam ga ranije voleo toliko mi sada nekako smara.... mnogo droge u njegovom životu :)

I zanima me da li neko ima snimak (ili link za download) RHCP nastupa sa Vudstoka 94 - bolji nastup nikada nisam video !!!


Sta ima toliko novo sa RHCP? Poslednji album je skroz logican sled i 100% ono sto se moglo ocekivati...

Da nije Johna RHCP nikada ne bi imali tako fatalan come back sa Californication albumom. John je napustio bend za vreme AU turneje BSSM uglavnom zbog droge i pritiska koji nije mogao da podnese. Kroz njegove solo albume moze da se prati koliko je kada bio na necemu... U bend se vratio zato sto se ocistio a sudeci po tome kako izgleda sumnjam da mu je na kraj pameti da se opet vraca opijatima...
Poslednji album nije toliko eksplozivan ne zbog Johna vec zato sto ljudi sviraju vec 20 godina, imaju jasan track kad pogledas kako se albumi redjaju i u potpunosti je kec na jedanest kad gledas celu njihovu karijeru...

Imam ja Live@Woodstock, nije video nego mp3... ~65mb
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS17.02.2005. u 17:50 - pre 232 meseci
Citat:
S_Kid: Sta ima toliko novo sa RHCP? Poslednji album je skroz logican sled i 100% ono sto se moglo ocekivati...

Poslednji album nije toliko eksplozivan ne zbog Johna vec zato sto ljudi sviraju vec 20 godina, imaju jasan track kad pogledas kako se albumi redjaju i u potpunosti je kec na jedanest kad gledas celu njihovu karijeru...

pa sad.... kako se uzme. Ne kažem da je album nije dobar (ne daj bože i nekvalitetan) ali jednostavno više sam ih voleo iz doba Mothers Milk i Blood Sugar. John je odličan gitarista ali moje subjektivno mišljenje je da je možda bolje da je Dave Navaro ostao u bendu ... Uporedi njegov živi nastup na Vudstoku i neki skorašnji John-ov......
Citat:
Imam ja Live@Woodstock, nije video nego mp3... ~65mb

Više bih voleo video. Imao sam na VHS-u ali ko zna gde je to. Našao sam na DC++ neki snimak ali je toliko očajan da mi se više isplati da nadjem stari VHS
 
Odgovor na temu

zekso rhcp




Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS11.03.2005. u 22:58 - pre 231 meseci
ja volim njinu muziku od malena od neke 6 god kad sam za prvi put cuo under the bridge a sad sa 19 god znam sve o nima jedina mi je zelja otici na nihovog koncerta.Volim sve pesne ali u poslednje vreme u glavi mi si on merkury i venice queen.cao pisit ali samo da znate ima nas mnogo
 
Odgovor na temu

Orchid
ZR

Orchid
Član broj: 46780
Poruke: 24
*.ptt.yu.

ICQ: 248848027
Sajt: www.el-commandante.com


Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS12.03.2005. u 22:08 - pre 231 meseci
ko zeli vise pricati o peppersima i drugim fav.gupama postoji www.yumetal.net gde se ne prica(naravno)samo o metalu nego o svemu sto ti padne na pamet,pa ima i jedna vec prilicno "zardjala" tema sto se tice peppersa jer je odavno tamo.ali iznecu i ovde svoje misljenje:
maximalno iskrena krenula sam da ih slusam zbog anthony kiedisovog izgleda,a kasnije sam nastavila zbog muzike : ) prvi period im je bio mnogo lud,jer su i oni bili mnogo ludi(il'bolje receno udrogirani)i on mi se dosta svidja,mada i ovaj sada malo smireniji je sasvim uredu.najdraze pesme su mi na albumu "blood sugar sex magic"ali zaista omiljena pesma mi je "show me your soul"(ima je na "what hits!?").
ne bih ja vise o njima..ovo moze u beskonacnost.
Hasta La Victoria Siempre,Patria o Muerte!
EL CHE VIVE!
 
Odgovor na temu

chilis4ever
Darjan Stojanovski
Skopje

Član broj: 51556
Poruke: 2
62.162.227.*



Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS13.03.2005. u 19:51 - pre 231 meseci
Ljudi, ak ima neko zainteresovan za bilo sta o peppers-a, moze mi poslati mail na [email protected] i cemo se dogovoriti o razmena fajlova.Inace posedujem sve moguce njihovo kao: lyrics, diskografija kompletna, snimke iz koncerta(ukljucueci woodstock 94 kada su svireli give it away sa ogromne sijalice na glave), koncert Live At Slane Castle(moze slobodno demantovati sve one lose reci o Frusciante), svi moguci videa i demo snimke, coveri, remixe, snimke iz koncerta u Rio, Rock Am Ring 2004, Seattle, Toronto, Belgium i mnogo druge,a inace trenutno downloadovam Stockholma.
Pozdrav iz Skoplje, i zelim reciti da vise zelim da prisustvujem na koncert u Beograd nego li ovde jer vi imate objekata sa vise kapaciteta nego li ovih nasi i bio bi mnogo pogolem feeling kad si medzu recimo 30000 nego li tu medzu 3-4 puta manjije.
Samo za informacija, ja cu reci da Band trenutno je zauzet, zato sto su od pred neki dan poceli snimati njihov novi album, a mozda i dva.Oni imaju oko 35 napisani pesme koji trenutno snimaju sa producenta Rick Rubin, u studija warnera i album nema oficijalna data za sad, i ostaje se nadati samo da ce izadze kao i prethodni u juna il jula.
Izvinjavam se zbog katastrofalno pisanje srpskog jezika!
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: The RED HOT CHILI PEPPERS13.03.2005. u 20:35 - pre 231 meseci
Ni ja nisam neki luđak za njima, ali ok pjesme su mi:
Can`t Stop
Other Side
The Zephyr Song
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The RED HOT CHILI PEPPERS

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12569 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.